♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
30. mar 2011

@jankasramka mne meškaju tyždeň 🙄 🙄 🙄 ale,mam to ešte take všelijaké
@jankasramka duracelka maly? 😀

niky13
30. mar 2011

@jankasramka moja dcera sa odmalicka ucila dva jazyky. Trosku som to hladala na internete aj rozpravala s psychologickou. Hlavne je, aby matka hovorila recou, ktora bude u dietata dominatna - predpoklada sa, ze rodna. Tie prve dva jazyky ovlada ako rodne, okrem nich momentalne hovori plynule este anglicky, trochu horsie taliansky a rozumie velmi dobre aj cesky, ale menej hovori.

jankasramka
30. mar 2011

@danulienka35 ahoj, vcera som na teba myslela. volala svokra a vravi ze bola u znamych co maju dievcatko v juli narodene. a ze vahou a velkostou priblizne ako mateo lenze vraj je taka pohodacka ze sa jej nechce ani lozit ani staviat ani sediet ani pretacat. proste nic nerobi a boli na kontrolach a ze jej nic neni, je uplne v poriadku, len ma vraj asi taku povahu. tak som myslela na chiru ze ono to asi naozaj neni vo vahe ale skor v povahe.
no a to dievcatko je od chiary skoro o mesiac starsie 😉
inak este mam otazocku. ty si spominala ze ona ma uz 6 zubov,vsak? horne jej ako vysli naraz ci postupne?

jankasramka
30. mar 2011

@akika722 keby mi vedel niekto poradit kde sa vyberaju baterecky.... 😀
inak ty si sa dala nejak "poistit" ze aby si uz neotehotnela ci nie? lebo si spominala ze uz nemozes,ze?

@niky13 a kedy zacala rozpravat ona?

jankasramka
30. mar 2011

este stale len skace a nevrieska 😵

eis4
30. mar 2011

@kahlan1 to máš pravdu,to by sme zas plakali keby len ležali 😉
@mirmaj prebalujem lebo potom ráno skor vstane ak ju neprebalím,ona strašne vela pije aj v noci takže aj vela ciká,niekedy ju prebalím aj 2x 🙂 predtým som ju prebalovala aj 4x 😒 ja som sa vždy bála že preto tak zle spí 😒
@jankasramka presne,usta sa im potom nezatvoria 😀
baby malá si dnes začala brnkať po perách a robí bmbmbmb 😀 raz som jej to ukázala predvčerom a dnes to sama začala robiť 😀

jankasramka
30. mar 2011

@eis4 mm zas ukazal mateovi ako sa "prdi" ustami na bruchu- samozrejme mojom a teraz ked si lahnem a dam ho na postel hned len k bruchu ide a strasne sa na tom bavi aky zvuk to robi. myslim ze toto je vazna konkurencia mojmu prsu- uz sa za nim az tak netaha 😀

danulienka35
30. mar 2011

@jankasramka ahoj mojko no horne jej vysli naraz 2 a za 2 dni dalsie 2,vies co neriesim uz ze nelozi ani sa nepretaca je to proste babo co ho nic nerozhadze je to flegmatik a pohodak ale zato upistana a ukecana je az az,inak moje holky sa ucily po cesky i slovensky a neamju problem 😀

akika722
30. mar 2011

@jankasramka mala som sa dať,nedala som...no nemožem,teda možem ale nemala by som,povedal mi že by mohlo zomrieť aj babo aj ja...ale kramy pridu..každy mesiac od porodu meškaju 😀

danulienka35
30. mar 2011

@jankasramka nasa sa naucila kaslat povieme jej aky mas kaslik tak robi ako sa kasle a inak ked chce kakat robi aaaa mi nekakame do plienocky uz 2 mesiace

niky13
30. mar 2011

@jankasramka tiez to nebolo skoro, co si spominam, tak ona dost hukala ako stara draha (to hovori moja mama 🙂 ), mozno nieco ako 7-8 mesiaca, ale to len tak, ze som pocula, ze nejake slabiky poskladala. A casto ich neopakovala. Az okolo 1 roka to bolo frekventovanejsie. A teraz je kazdy z nej chory kolko ona rozprava. To nam v kazdej skole povedali, ze ona rada rozprava. Ja uz viem vypnut "prijem" 🙂 , teda, ze registrujem ze rozprava, ale vlastne ju nepocuvam. Mm to nevie, tak je pravidelne cez vikendy z nej grogy. 😀 Ona proste rozprava aj hodinu a nevies ani o com. 😀
Bud rada, on sa este narozprava. 😉

niky13
30. mar 2011

@danulienka35 ahoj, hlasim, ze aj nam uz vysli horne jednotky. Samozrejme obidve naraz. Tomu mojmu dietatu idu zatial vsetky zuby po 2 naraz. Uz by sa mohol zastavit, lebo neviem co je spanok. A momentalne nam spi cez den 2x po 5o min. Je to normalne?

danulienka35
30. mar 2011

@niky13 no nasa spinka normalne a inak nam vysli aj ocaky s jednotkami

vladka84
30. mar 2011

tak baby, dnes bolo von super - boli sme skoro tri hodinky, Karinka si aj pospala, aj ked najskor protestovala, lebo ved ako moze spat, ked si necucla, ale nevzdala som to a nakoniec zalomila 😀
teraz vecer to uz bolo horsie, lamala som ju asi polhodinu, no spustila taky plac, ze som jej dala nakoniec cucnut a do minuty spala 😒
no idem si ulozit este Timku a huraaa mam volno 😝

vladka84
30. mar 2011

@jankasramka oteplilo sa konecne, aj ked u nas este je studeny vzduch, ved hore je este trosku snehu.. dakujeme za to slniecko, nechaj nam ho este aspon tyzden 😉

niky13
30. mar 2011

@danulienka35 moj teda nieee, cely den visi na mne ako opicka, este aj plavat s nim chodim a v noci sa budim, ze ma bolia ruky. Ja uz chcem spaaaat. ☹
Zuby nezavidim, ale zase ty mas doma vegetacika. 😀 Moj nielenze vrieska, este zacal aj kopat, obcas hryzie moje plece a ked ho mam na rukach, ani to nie je kludny - lezie po mne ako horolezec. 😠 Predstav si k tomu to mizerne spanie - neviem na com fici to moje dieta, ale mohol by mi poradit, nech som tiez taka plna energie.

danulienka35
30. mar 2011

babulky pozeram modre z neba a placem jak blazen chudatko muz jej zomrel vo vytahu a ma 2 deticky a ceka miminko ☹ ☹ ☹

danulienka35
30. mar 2011

@niky13 chudatko ja vazne sa az cudujem ze mam takeho flegmatika co sa cuduju i kamosky ze aka je zlata pokojna od malinka

kvietok121
30. mar 2011

@danulienka35 akurat sme prisli ako zomrel co sa mustalo?

danulienka35
30. mar 2011

@kvietok121 isiel z hokeja dostal porazku teraz povie dievcatam ze caka miminko i Sarinka mi tu place chudiatko

hajatanufus
30. mar 2011

@jankasramka obaja rozpravame s detmi slovensky ale trosku ucim lucinku aj anglicky hlavne pozera anglicke rozpravky a aj ludia naokolo sa jej prihovaraju anglicky tak si myslim ze chape ze raz rozpravame tak a raz tak a podla toho ci danu vec pomenujem slovensky alebo anglicky tak podla toho aj ona opakuje je to pre mna aj pre nu tazke lebo ja neviem moc anglicky takze az tak vela ju toho nenaucim ...inak ani my nemame nic na prvu pomoc tiez to musim zmenit

kvietok121
30. mar 2011

@danulienka35 odkial je? nevies?

danulienka35
30. mar 2011

@kvietok121 tusim Topolcany preco?

vladka84
30. mar 2011

@niky13 wau, tak to mas pekne sikovnu dcerku... nasa Timka sa "uci" druhy rok anglinu v skolke, ale nevidim ziadne pokroky 😒 akoze slovnu zasobu ma, len ich stale dookola ucia slovicka a nic viac 😠

hajatanufus
30. mar 2011

@jankasramka tak drzim palceky za chvilu nas tu bude tehuliek viac 🙂

kvietok121
30. mar 2011

@danulienka35 manzel sa ma pytal
@jankasramka tak drzim prstiky

danulienka35
30. mar 2011

@kvietok121 velmi smutny pribeh chudiatko ☹

kvietok121
30. mar 2011

@danulienka35 to ano

jajka377
30. mar 2011

@danulka3 Gratulujeme k dnešnému mesačníku 😀 😀 😀

jajka377
30. mar 2011

Kočky aké jogurty dávate detičkám???? Lebo ja nemám ani šajnu, že ktoré by sme mohli začať. Zatiaľ som kupovala len tie od Nestlé a Hummany, ale tak je to trošku drahé papaníčko a viem, že už bude môcť aj normálne v obchode kupované. Poraďte mi!!! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre