♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
27. jan 2010

hiva, velmi ma to mrzí 😔 a prajem ti,aby si si čo najskor našla na testíku // a babatko donosila v zdraví .

zuzana76
27. jan 2010

ahojte
dnes to vyzera byt vonku na slnecny den 😀 s minus 5 stupnami ci kolkymi 😀

ja by som uz aj spisala nejaku peticiu tam hore, nech uz mame krajsie pocasie 😅

denisocka
27. jan 2010

dala som fotku maleho do albumu,aby ste videli akeho čertíka mame doma my

janinna11
27. jan 2010

Ahoj Hivka, mrzi ma to, ale urcite to nabuduce vyjde a bude vsetko ok, hlavne to chce cas, myslime na Teba 🙂

evitkamalicka
27. jan 2010

denis krasneho synceka mas

maculienka123
27. jan 2010

denisocka maly je zlatucky 😉

denisocka
27. jan 2010

baby dik,taky maly devil 😀

maculienka123
27. jan 2010

hiva to vazne?je mi to strasne luto,som sa nejak naplasila.aj si mala krvacanie?

zuzana76
27. jan 2010

hiva, je mi to luto, drzim palce, nech sa vam cim skor zadari a tehotenstvo je bez problemov

bihan
27. jan 2010

Hiva, držím palec, aby sa z toho tvoje telo a duša z toho čo najskôr spamätali a budem silno držať palec v ďalšom snažení.

Lenadka, tak inzerát som si všimla až teraz, tie šatky sa totiž na Slovensku nepredávajú 😀 a ja som moju vyhrala 😵

zuzana76
27. jan 2010

denis, maly aky podareny, ako uz vycakava na babatko, no to si este pocka 😅

leteku
27. jan 2010

Hiva - je mi to ľúto, z tabuľky ťa vymažem cez víkend, robí to môj muž a cez týždeň ho nechcem otravovať, má toho dosť v práci. Drž sa.

halintoa
27. jan 2010

Ahoj kočky 🙂,
ďakujem za včerajšie blahoželania, som rada, že to tak dopadlo, strašne som sa kontroly bála. Dnes už mám za sebou chutné raňajky - knedlo-vepřo-zelo 😀, mm mi nosí z práce časť svojich obedov, tak často ani variť nemusím. No a konečne som spratala stromček a vianočnú výzdobu 🙂. Teraz sa chystám na MMB čerpať inšpirácie na úpravu našej kuchyne, bola otrasná, červená plastová a keďže nie sú love na novú, tak som ju natrela na bielo. Aj košíčky na ovo-zel a chlieb som včera natrela a chcem vybrať dajaku peknú látku, z ktorej ušijem závesy, obrus, chňapky, vnútrá do košíčkov a vrecúška na bylinky a sušené hríbiky 😵 . No a možno aj kryt na lampu - odvážny plán,pre niekoho, kto si nevie poriadne navliecť niť do stroja 😀 .

Hiva: Viem, že to teraz veľmi bolí a zahojí to len nové tehotenstvo, hoci bude zo začiatku náročné na psychiku, či sa to nezopakuje. To pozná len ten, čo to zažil. Dúfam, že sa čoskoro zadarí a budeš prispievať do témy Tehotná po potrate a do Spoločných termínov 😉 .

lenadka
27. jan 2010

hiva, je mi to luto 😔 viem ze ziadne slova nezmiernia bolest v dusi, viem ze babatko velmi chces a budes bojovat dalej a to je podstane, chcem ti vyjadrit podporu-drz sa a bojuj, verim ze nie raz, ale coskoro budes drzat v naruci ten najvacsi poklad 😉

lenadka
27. jan 2010

hali ale, ale, ze by syndrom hniezdenia? 😀

halintoa
27. jan 2010

lenadka: bodaj by 😀 , veď doteraz som sa nevedela pomaly dokopať po sebe umyť riad a to som vždy bola taká, že som chcela muža prekvapiť, čo som všetko porobila - stihla za deň.

kočky, neviete, čím si môžem kloktať hrdlo? Dajako ma bolí pri prehĺtaní ☹ .

lenadka
27. jan 2010

v lekarni to povedia, ale myslim ze slana voda je aj tak jedna z najucinnejsich veci a myslim ze aj tamtum verde sa moze 😉

denisocka
27. jan 2010

hali,určite možeš Tantum verde, sprej či kloktadlo. ja som mala na ranajky kavu a teraz čipsy. to som ale vzorná tehula!

zuzana76
27. jan 2010

halintoa, klobuk dolu, ja by som asi neusila nic, aj minuly rok som si nakupila vlny,ze budem hackovat a nakoniec je z toho jeden nedokonceny sveter 😀

kloktat najlepsie slanou vodou - pomaha

lenadka
27. jan 2010

deni 😀 no po tej kombinacii mozno budes utekat na wc 😀

maculienka123
27. jan 2010

denisocka ty teda jes jedno cez druhe,ja sa bojim vypit deci koly ale asi to zas prehanam,ked vsade mi len hovoria,nemozes toho jest aby sa plod neposkodil,tak neviem comu uz mam verit

denisocka
27. jan 2010

macu,ja som tak robila prve tehu,bola som pokakana ked som si dala kus pašteky. kavu len 3v1 .... myslím že som už z toho vyrástla 😀 . v nemocnici sme všetky pili coca colu 😀 a sestričky nam zalievali kavu 😉

maculienka123
27. jan 2010

denis vazne?tak to si ma veru potesila,idem si dat hned nieco neydrave 😀 mnam

halintoa
27. jan 2010

zuzi:chváľ ma prosím až potom, čo niečo zrealizujem, zatiaľ vrchol môjho šitia bol záves do kúpeľne (oddeluje WC do kúpeľňovej časti), ale ten sa fakt vydaril 😵 .

press
27. jan 2010

to je dobre deni, že to nepreháňaš, ja čakám prvé, ale nejak obzvlášť sa nezaujímam o to, čo môžem a nie. Akurát som prestala piť pivko, ktoré som mala dooosť rada večer po práci🙂))
hali: tak aj mňa asi chytá nejaký syndróm. Ms sme v nájme, nebudem tu vrážať peniaze do prerábky, ale tiež mám na pláne kúpiť látku a ušiť do kuchyne závesy, obrus, vrecúška na bylinky a tak a do obývačky vankúše. Tak uvidíme, lebo stroj síce mám, ale nejak zbehlá tiež nie som🙂))).

denisocka
27. jan 2010

macu,ved tu baby chaluju piate cez deviate 😉 kludne si daj,ale neže si daš aj pol deci domácej 😀 . vravím,kavu možeš , kludne 1-2 mi povedali na gynde. ja pijem stale kofolu, baby na izbe pili cocacolu.pašteky jem tiež , ale asi raz za týžden .mak som jedla,a z toho ma zapieklo brutalne,takže toto už nechcem

maculienka123
27. jan 2010

no zas pasteky som nevedela ze sa moc nemozu,tie jem dost casto ale tie v crievku 🙂 kolu lubim neskutocne,tak hned dnes kupim

gabusssa
27. jan 2010

Ahojte dievčence dlho som tu nebola, lebo ja som účtovníčka a mám toho dosť veľa. Ale chcem Vás pozdraviť a pochváliť sa, V pondelok som bola na kontrole - konečne. Bábätko má 54 mm, nádherne mu bije srdiečko a bolo super vidieť, ako hýbe ručičkami a nožičkami. Bol to neskutočný zážitok, až mi slzy vyhrkli. Hneď som sa lepšie cítila aj napriek tomu, že mi býva ešte veľmi zle. Krásny dník Vám všetkým 🙂

denisocka
27. jan 2010

jéé gabuš,aj my sme mali v pondelok 54mm a 12+0 😵

tea333
27. jan 2010

gabussa super 😉

Hiva pozdravujem, drzim ti palce, aby coskoro bolest presla a nahradila ju radost z noveho ocakavania, snad sa Vam to co najrychlejsie podari...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre