♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucynocka
18. aug 2010

@akika722
@vladka84 nozky chude mozem mat, ked mi opuchaju chodidla 😅
@akika722 nerobim pre to nic, akurat, ze teraz vyzeram ako hajzlovy pavuk 😀

kvietok121
18. aug 2010

@fialka5959 takze dalsia mamina do tabulky, napis aj tiffanke aby ta mohla zapisat a gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

kvietok121
18. aug 2010

@tatulienka to su aj moje obavy, niekedy ma napadne, ze ci ich nahodou nemam len ze som ich nespozorovala apotom mam hrozne predstavy, ale vsetci ma utesuju ze tie prave si urcite vsimnes 😀

matilde
18. aug 2010

ked vidim august, spomeniem si, ako som porodila 10.8.2008 nasu malu zabku, zelam vam krasne dotehulkovanie a bezproblemove porody

tatulienka
18. aug 2010

@kvietok121 presne to aj mne kazdy hovori..ze to nemozem nespoznat...len mna bolieva tak mrchovsky brucho, len ja neviem ci to je ono, alebo nie..napriklad dnes nad ranom ma bolelo tak brucho, tak som sa pozrela na hodinky, ze to odstopujem, ci je to pravidelne, alebo nie a potom som zaspala... 😀 no tie prave kontrakcie by som asi nezaspala...

vladka84
18. aug 2010

@lucynocka tie cisla znamenaju akou rychlostou prudi kyslik a ziviny cez pupocnik - zistuju tym, ze je babo dostatocne vyzivovane... maju na to svoju tabulku podla tyzdnov tehotnosti, podla toho vedia ci si v norme, ak by si nebola, tak pravdepodobne vyvolaju skor porod, lebo babo uz nie je dostatocne vyzivovane... hodnoty maju narastajucim tyzdnom klesat, niekde som aj videla tabulku, ale teraz neviem kde... 😉

vladka84
18. aug 2010

@fialka5959 gratulujem, vela zdravicka a mliecka 😉

lucynocka
18. aug 2010

@vladka84 dakujem, klesa mi to a nejaku tu tabulku som hladala ale nikde nic o tom nie je

janka2112
18. aug 2010

Ahojte,tak aj ja sa pripájam.......Tatulienka,co citam,tak to prezivas podobne ako ja.bolesti v brusku mam uz niekolko tyzdnov no posledne dni sa dost zintenzivnili.......tie bolesti sa niekedy nedaju ani vydrzat,doktor mi uz neodporuca nic od bolesti,tvrdne mi brucho kazdu chvilu...v noci vobec nespim,take krce ma chytaju a tiez sa uz niekedy zo zufalstva smejem,ze ked ma to chyti naozaj,nebudem vediet,ze su to kontrakcie.......je zaujimave,ze niektorym zenam nie je vobec nic a niekto tak trpi.....dnes som pridala temu o slepaku,lebo tie bolesti sa zacali sustredovat do pravej strany podbruska....uf nech je to uz za mnou aj s levíkom malým.............držím palce všetkým...

vladka84
18. aug 2010

@lucynocka ked ju najdem, tak ju tu hodim, mam ulozene stranky medzi oblubenymi, len teraz neviem na ktorej som to citala 😒 este tam bolo, ze je mozna aj odchylka tusim 0,1 a ze by to malo byt nejak okolo 0,5 - 0,75
ja som mala v 37tt - 0,63 a v 39tt - 0,51

lucynocka
18. aug 2010

@vladka84 ja som mala v 37 tt 0,67 , v 38tt 0,62 a teraz v 39tt mam 0,55 ale nam to klesa tusim rovnako 😀

vladka84
18. aug 2010

@lucynocka tak vidis, sme normalne 😀

lucynocka
18. aug 2010

@vladka84 alebo my sme tie nenormalne 😀 😀 😀

tatulienka
18. aug 2010

ja som mala prietoky v 30tt 0,66 a v 37tt 0,57

jankasramka
18. aug 2010

@fialka5959 gratulujem, vela zdravia a nocneho spanku 😝

lucynocka
18. aug 2010

@tatulienka mne v 30tt nerobili ale v 37tt som ich mala vyssie, ktovie ake su hranicne hodnoty 😒

jankasramka
18. aug 2010

@tatulienka mne nerobili nic z toho co tu pisete, ani ctg ani gtc ani ine pismenka a cisielka 😝
to len tak aby si nestresovala 🙂

tatulienka
18. aug 2010

@jankasramka dakujem, ja nestresujem, len je mi to cudne, ze vsetkym okolo robia to CTG, ten monitor a mne nist..a to mam dnes termin..

lucynocka
18. aug 2010

@jankasramka
@tatulienka mne to robia od 37tt a kazdy tyzden - nacakam sa tam ako blbec a su tam tak ochotny, ze ti nic nevysvetlia akurat povedia vsetko v poriadku

kvietok121
18. aug 2010

@tatulienka neboj spozname urcite ze vraj sa ich neda nevsimnut

evanns
18. aug 2010

@lucynocka ja som mala v pondelok, t.j. v 39 tt prietoky - 0,87...tak ani sa jej necudujem ze sa jej nikam nechce ked je tak dobre vyzivovana 😀

lucynocka
18. aug 2010

@evanns 😀 tak mozes cakat, sama asi ani nepojde

lji
18. aug 2010

@fialka5959 gratulujem k mimi 🙂 🙂

@tatulienka toho sa aj ja bojím, ale každý mi hovorí že to je to posledné čoho sa nemusím báť, že kontrakcie spoznám velmi lahko 😀

tatulienka
18. aug 2010

@lji aj mne to kazdy hovori..no asi na tom nieco bude...treba im verit.. 😀

vladka84
18. aug 2010

@evanns a povedali ti, ze si normalna? 😀 😀 😀

kvietok121
18. aug 2010

@evanns ja som mala v 39 0,77

evanns
18. aug 2010

@vladka84 😀 😀 😀 hej jasne...ze fajne je vyzivovana... 😎

lucynocka
18. aug 2010

@kvietok121 aj ty si ich mala nejake vysoke, fakt ich dobre vyzivujete a ze nechcu ist von 😝

kvietok121
18. aug 2010

@lji @tatulienka baby nebojte urcite zistime ze je to skutocna kontrakcia, myslim ze sa budeme nad tym potom smiat, ze sme si mysleli ze ich nespozname, hlavne ak ich budeme mat poriadne 😀

evanns
18. aug 2010

@kvietok121 a tiez v pohodke nie? ja nepoznam tu tabulku ze od kolko do kolko je ok v danom tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre