♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
20. dec 2009

nibiru, ja som zmenila lekara, ale tym sposobom, ze ma v nemocke preradili do rizikovej poradne, moj obvodak bol s toho nejaky nafucany, ze to sa len tak vola rizikova, ze to jenormalna poradna...ale presvedcila som sa na vlastnej kozi, kedze predch. tehusom chodila k nemu a teraz sem TEN rozdiel 😕 vysetruju ma celkom inak-ovela ovela setrnejsie, pricom on ma vysetroval klasicky a DOST bolestivo az sa cudujem ze som prvu donosila a necudujem ze druhe po drastackom vysetreni potratila....tak ma stlacal, ze som od bolesti videla hviezdicky a pred ocami sa mi zatmelo-odvovodnoval, ze skusa ci to nie je mimomaternicove 😠 poslal ma do nemocky, ale po jeho vysetreni-mal uz cele rukavice krvave 😔 , v nemocnici zistili ze babo je tam kde ma ma byt, ziadne mimomaternicove to nie je, ale po dvoch dnoch "odislo" 😔
teraz som mala stastie ze tam nebol a isla som bez jeho vysetrenia rovno do nemocnice-tam ziadne stlacania, len setrne sono, lezat, lieky...a na poradni ma tiez klasicky teraz neysetruju, zistili mi leziu na krcku a tej sa dr. nechce dotknut, bude ma vysetrovat zrkadlami-mam mu to pripomenut, tak aby sa krcka nedotkol...a ziadne mackanie-to mi sam povedal, tiez boli zhrozeny, ze nemam ziadne vysetrenia, krvne testy a tak...sono mi spravili 2x a vzdy si davali pozor aby nepodrazdili krcok 😉

michaela80
20. dec 2009

lenadka ja som tiez v rizikovej...do poradne kazde 2 tyzdne budem chodit...mna teraz vysetroval zo spodu ale iba prstami ci sa maternica roztahuje a ani som to necitila...cize uplne v pohode... a sono tiez robili vaginalne ale velmi jemne...a dalsie sono ze uz bude cez brusko...

jankaat.
20. dec 2009

ahojte..ja som si dnes prekrasne osuchala zadok na klzkom chodniku 😒..uzasne sikovna som 😔

janusa moja mama nedokaze predychat ani to ze som s tym priatelom nie to aby predychala ze bude babkou..

juliq101
20. dec 2009

Jani isto to nejako predycha 😉
Skôr či neskôr bude dobre 😉 🙂

evitkamalicka
20. dec 2009

jani no nevyzera to veru u teba ruzovo, ale drzim palce aby to dobre dopadlo

jankaat.
20. dec 2009

juli len aby to nebolo az prilis neskoro....

evitka nevyzera a asi ani tak skoro nebude... a dakujem..

evitkamalicka
20. dec 2009

jani a mozno budes prekvapena a rodicia to zoberu dobre

jankaat.
20. dec 2009

evitka pochybujem.. ked uz s tm ze sme vobec spolu sa mama nedokaze zmierit tak neviem ako zoberie toto..

juliq101
20. dec 2009

Ja mám štastie,že mám maminu akú mám.Ale aj to,že moji rodičia vychádzaju s priateľom super a ja z jeho rodičmi a naši rodičia navzájom tak som štastná 😵

lenadka
20. dec 2009

juliq ako dlho spolu chodite?

jankaat.
20. dec 2009

juli to mas dobre... kiez by aj u nas mali take vztahy...

u nas asi problem nebude s priatelovou mamkou..ju som poznala este skor ako jeho 😅 😵

juliq101
20. dec 2009

My sme spolu 3 roky.Poznáme sa už od útleho detstva 😅 Naši rodičia sú totiž super kamaráti rodinné dovolenky a všetko som obsolvovali spolu 😵 🙂

jankaat.
20. dec 2009

juli tak to sa necudujem ze to vasi zobrali tak dobre🙂..

juliq101
20. dec 2009

🙂

lenadka
20. dec 2009

to sa veru uz poznate dost dlho 🙂 ..inak mas strasne zlatu fotku 😵 pripomina mi jankaat tvoje heslo v pase 😀

jankaat.
20. dec 2009

lenadka to som pozerala aj ja.. ze ja take heslo a juliq taku fotku🙂 stava sa🙂

juliq101
20. dec 2009

😀 v pohode 😅
Jani na pokec chodíš? 😕

jankaat.
20. dec 2009

juli na pokec nie..ja som verna Facebooku🙂

lenadka
20. dec 2009

jankaat aj farmarcis? 😀 😀 😀

juliq101
20. dec 2009

Tam ťa mám 😵

jankaat.
20. dec 2009

lenadka nefarmarcim😀.. nie je casu 😔 ..ja len sem tam na priatelovej farme😀

evitkamalicka
20. dec 2009

aj ja som na FB

jankaat.
20. dec 2009

keby ste niektora chcela: moje fb: Jandula Sabo

idemsa ucit pekny zvysok vecera prajem..

juliq101
20. dec 2009

Ja som Júlia Zaharescuová 😉

evitkamalicka
20. dec 2009

janka mam ta 🙂

groka
20. dec 2009

ahojte zajtra idem dokimu,citim sa celkom v pohode az na male nevolnosti zatial,akurat mam tlaky v lavo vedla pupku ale nebolestive,uz som pisala no je to tak cudne,zaujimave,dnes ma bolelo brusko,som sa vylakala ale v pohode je uz,dala som si aj vanu,duphik

drzte mi palce prosim

evitkamalicka
20. dec 2009

groka drzime vsetky co mame 😉 ....a neboj dobre to dopadne

juliq101
20. dec 2009

groka myslime na teba 😉

alienka22
20. dec 2009

baby myslite ze je v poriadku ak este nemam ziadne priznaky tehotenstva? iba obcasne zabolenie v brusko? som v 6 tt a 3 dni

michaela80
20. dec 2009

alienka bud rada ze este nie...nie je nic prijemne sa rano prebudit na vracanie a ide von iba zlc ktora az pali hrdlo....taky budicek som mala dnes treti krat po sebe....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre