♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

janusa127
22. dec 2009

tiriel mňa to meranie bavilo 😀 každý deň sledovať ako sa teplotka pohne 😀

hiva vitaj 🙂

biba12
22. dec 2009

Bay , ja ani neviem kedy mam plodne dni, nieto este si merat teplotu. Asi som z tych stastnejsich, co sa otehotnenia tyka. Pri Andrejkovi sme si v decembri povedali, ze by to chcelo mimco a v januari som bola tehu. A toto druhe to iste. V novembri sme si povedali, ze ideme nato, ze to uz nemoze vyjst na prvy sup a zatial to vyzera ze vyslo. Uvidime 14.1. Dovtedy budem musiet pockat.

tretulka
22. dec 2009

ahojte...hiva gratulujem 😵, pamatam si Ta z grafov
janusa, vacsinou dr. urci dlzku tehu podla poslednej mrchy, ale co taky pripad, ked bola ovu posunuta, ako ja, ovu som mala az 30DC 🙂 , takze ak by sa riadil podla PM tak by to nesedelo s velkostou plodu

tretulka
22. dec 2009

biba, nam sa tak podaril maly, teraz sme si museli poriadne pockat
🙂

bihan
22. dec 2009

Ono je to krásne, povedať si, že chceme dieťa a o mesiac byť tehotná, ale keby sme to tak urobili aj my, tak by som určite ešte teraz tehotná nebola a tiež sme si na druhé celkom počkali. Sára nám vyšla na prvý šup.

Hiva, vitaj, ty si jedna z tých mála tehuliek s MS 🙂

tiriel
22. dec 2009

no nam sa teraz podarilo tak,že doteraz nechapem ako 😕 fakt ... preto to cele preberam a rozoberam 😀 . Nejak sme sa šmykli na ten 8 den od menzesu a ešte vravím, to nič nebude,ved ja mam cyklus 32-38 dnovy ... a zrazu už asi 14den vtedy som bola nejak podozriva,že som asi v tom,ale nešlo mi to do hlavy ... len ten biely vytok, take napätie v prsiach ale zvnutra nie z vonkajšej strany ... tak som si davala horuce kupele,lebo mi bola už nejaka hrozna zima posledne dni a potom mi to 29den od menzesu nedalo a spravila som si test a skoro som odpadla . som sa rozklepala ,lebo to bolo naozaj neplánovane,ale vítane samozrejme . predtým sme sa asi 3mesiace horlivo snažili a nič , tak sme to odpožili že radšej pojdem do školy a spravim si VS , pekne som schudla , nakupila som si veci velkosti S a za par dni bum 😀

janusa127
22. dec 2009

nám sa chalani podarili na prvý šup, tak som rada že teraz som si toto snažilkovanie užila aspoň tie 3 mesiace 😀 😀 😀 som mala strašne rozhádzaný cyklus (po vnútromaternicovom teliesku) že som rada že sa mi to podarilo upraviť a otehu 🙂 ovu som si poznala aj bez meriania, merala čisto zo zvedavosti že ako sa moje telo správa počas cyklu tam sa totiž nedá povedať že aha zajtra alebo za dva dni bude ovu, ovu ti vyznačí až po pár dňoch a spätne a potom môžeš porovnať s pocitmi že či to bolo naozaj v ten deň🙂 pre niekoho nezaujímavé pre mňa hej 😀

janusa127
22. dec 2009

tiriel to ste pekne trafili 😀 tomu sa povie náááhodička 😉 😀

tea333
22. dec 2009

tiriel to bola naozaj nahoda 😀
zavidim tym co to hned vyslo, u nas to bolo asi 9 cyklov, obcas ma to stvalo, ze to nejde 🙄

ja mam testiky v albume, este su slabe, ale nazivo je ich vidno krajsie nez na fotke, na fotke musi clovek patrat po tej ciarke 😅
este som si kupila modru spravu, ze urobim na stedry den rano 🙂
a volala som k dokyne, sestricka ma prehovorila aby som prisla az ked nieco uvidim, tak sa tesim, pojdem az 14.januara, to bude 7tt+3

evitkamalicka
22. dec 2009

ahojky,
nam sa maly podaril tiez na prvy sup a teraz druhe na druhy sup 🙂

lucy1990
22. dec 2009

🙂 vidim, ze niektore baby su deti stasteny 😀 ja som vysadila tabletky pred rokom a potom sme sa zacali snazit, lenze moja MS nebola zrovna ukazkova, chodila vselijak tak sa to nedarilo dlho...a tak to aj bolo s otehotnenim...poslednu MS som dostala 2.10. a otehotnela som zevraj az niekedy 15. novembra 😀 cize vselico sa deje...a ja som sa este cudovala, ze preco ked mi meskala MS ze som mala neg.test 😒 a ono som este nebola tehotna 😅

evitkamalicka
22. dec 2009

lucy no to sa stava, ja som mala tiez obcas posunutu ovulku

lucy1990
22. dec 2009

Ale cloveka by nenapadlo ze az taak... 😀

evitkamalicka
22. dec 2009

vidis, vsetko je mozne 😅

biba12
22. dec 2009

MOja kamoska mala prveho syna tak rychlo, ze ani nevie ako otehotnela. No a na toho druheho cakala dalsich 5 rokov. Preto som si hovorila, ze to asi potrva dlhsie...
Tea , Ty ides lekarke presne v ten datum kedy ja. Dufam, ze to bude dobre u oboch.

jankaat.
22. dec 2009

ahojte..

a hned aj gratulujem a vitam nove tehulky🙂

marija
22. dec 2009

Ahojte kocky, takja len na skok. Opat vitam nove tehulky. Ja idem zajtra k lekarovi, uz sa neviem dockat 😀 potom budem vsetko referovat 😉 sama som zvedava ktory tyzden sme podla UZV. Nam sa fazulka tiez podarilo na prvu supu a zjedineho nechraneneho sexiku 😉 Pritom pri malej to trvalo 5 cyklov. Prajem vam vsetkym pekny vecer 😵

juliq101
22. dec 2009

Ahojte kočky 🙂
Vítam nové tehulky a obzvlášť Lucy 😉 super koľko nás tu je takých mladučkých už 3 😀 😵

tiriel
22. dec 2009

jej a to si kedy mala ovu ked maš 28DC taku krasnu čiarku?

jankaat.
22. dec 2009

juli nam mladym sa akosi dari 😅

juliq101
22. dec 2009

Ahoj Jani 🙂 no keď sa darí tak sa darí 😀 Ako sa máš moja?

tea333
22. dec 2009

juliq do mladuckych sa ratam aj ja 🙂 kolko mate rokov baby?
ci ma niekto tromfne 🙂
biba jasne ze to dobre dopadne, zaklad je predsa pozitivne myslenie 😀

juliq101
22. dec 2009

Ja a Janka máme 17 a Lucy má 19 tuším koľko máš ty? 🙂

jankaat.
22. dec 2009

ja sa mam celkom dobre len unavena z pripravy sviatkov a zo skoly..mierna nazlostena z toho ze tesne pred sviatkami mame tichu domacnost ale to prejde..

a ty ako???

tea nas s juli asi netromfnes 😅

juliq101
22. dec 2009

Jani prečo tichá domácnosť?
Ja no už fajn asi si čítala čo som ja krava včera zrobila 😀 tak mi bolo celý deň blbo v škole som spala po laviciach dnes mi bolo hrozne a hneď ako som prišla dom som spala 😀 Bože ja som taka blba prváčky nám hovorili počkajte zajtra my sme si nedali povedať 😀 😀 😀 😀 teraz mi je to ake smiešne 😅

jankaat.
22. dec 2009

juli hneva sa na mna cela rodina ze si nedam poevdat a ze sa nerozidem s priatelom.. a to este o babetku nevedia..

aj ty by si cely den spala?😀..to je normalnee🙂..len niekedy sa to neda..

jankaat.
22. dec 2009

a mne je blbo tiez sem tam..ale len rano v buse.. dnes m iakurat spoluziak ked sme vystupovali z busu ze ten sneh sa mu zda cierny pri mojej farbe 😅

juliq101
22. dec 2009

😀 😀 mno aj ja dnes bleda.....no dnes som spala kôli tomu,že som celu noc vracala 😝 vôbec som nespala 😀
Ja mám doma naštastie kľud sú ku mňe všetci milý 😵 Dnes mi k tomu mama oznámila super novinku 😅 už dva roky čakajú na adopciu že jej čosi kdosi volal ale,že viac sa dozviem na Vianoce 😀 ja nechápala 😅

tea333
22. dec 2009

baby tak pri vas nemam sancu, vzdavam sa 😅 😕 😅
mam 20, ale uz o tyzden 21 🙂 vo svojej julovej snazilkovej teme som bola najmladsia 😀

janusa inak meranie bavilo aj mna 🙂

jankaat.
22. dec 2009

juli ticho ti ozj len zavidiet mozes ze mas doma klud 😔 ...
to by bolo krasne keby si mala surodenca a babatko naraz🙂 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre