♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
7. jan 2010

majuska vitaj v teme 🙂 kedy ides k Dr?

mib
7. jan 2010

janka, aj ked to tak teraz mozno nevnimas, ale raz ti bude jasne, ze to babatko bolo to najlepsie, co sa ti v zivote prihodilo. a ziadna praca v zahranici, ani sport alebo nieco ine nemaju ani zdaleka taku vahu. asi mas teraz pocit, ze nemas nikoho nablizku, kto by ta podporil a podrzal, ale skus byt silna a prejst toto tazke obdobie. do buducnosti uz nemusi byt take lahke otehotniet ... ver ze viem, o com hovorim. mala som krasnu predstavu o tom, ako dokoncime skolu, zariadime si byvanie a potom pride babatko ... neprislo ... neprislo ani o rok ... a nakoniec prislo az o sest rokov. a ja ani neviem komu podakovat. uvidis, ze slniecko opat vyjde. 😉

ma.jus.ka
7. jan 2010

tea, k doktorovi pôjdem asi až o dva týždne, teda ak sa nič nevyskytne dovtedy. patrím k vám VS študentkám a o pár dní mám štátnice, tak chcem ísť až po nich, lebo sa bojím, že ak by som šla teraz, že už by som sa nemohla sústrediť na učenie (už aj teraz to ide horko-ťažko)

jankaat.
7. jan 2010

ja keby som teraz nemala priatela i ked sa pohadame skoro kazdy den stale na volovine tak uz by som vobec nikoho pri sebe nemala..

a bojim sa ze toto zle obdobie neskonci ze bude este horsie.. 😔

tea333
7. jan 2010

majuska poznam, zajtra mam skusku a stale na konikovi 😀

lucy1990
7. jan 2010

Ahojte baby 😉 teraz som az docitala, co ste vsetko popisali 🙂 vitam nove clenky a uz sa strasne tesim na zajtra rano 😀 idem ku dokimuuuuuu a uvidim mojho milacika 😵

mib
7. jan 2010

janka, hadate sa, lebo je okolo vas vela napatia. dolezite je, ak v zasadnych otazkach stoji pri tebe. musite sa v klude a bez emocii porozpravat o vasej spolocnej buducnosti a prebrat si alternativy. mne sa vzdy ulavi ked viem, ze sme nasli riesenie aj pre pripad, ze by nastal najhorsi scenar. urcite najdete vychodisko. tvoja mamina ti povedala, aka si ona predstavuje, ze to bude dalej?

lenadka
7. jan 2010

studentky kša ucit sa!!!! veru vam nezavidim baby, ale radsej teraz sa to naucit a spravit ako potom s drobcom to by bolo tazsie...nech vam to pali holky a skusky spravite 😉

jankaat.
7. jan 2010

mib moja mama chce aby som si nasla podla nej dokonaleho chlapa- bohateho z vyssej spolocnosti a aby som si spravila aspon 2vysky.. a vravi ze to terazt nezvladnem..

jankaat.
7. jan 2010

idem si zdriemnut potom sa este ozvem..

lucy1990
7. jan 2010

Janka, nechcem byt zla...ale spytaj sa tvojej maminy, ze co by ona urobila na tvojom mieste...ma dost vysoke naroky, ja viem, ze ti nechce zle, ale nekompenzuje si nahodou na tebe to, co ona nestihla? Nechcem jej krivdit, mozno ma 2 vysoke skoly a chlapa z vyssej spolocnosti 😒

leteku
7. jan 2010

Ahojky, tak mám za sebou prvú poradňu, dopadla super. Drobec má 17,6 mm a zodpovedá termínu čo mám podľa poslednej mrchy.
Akurát mi nedal PNku, moja lekárka má dovolenku, tak neviem čo robiť. Asi pôjdem za ňou v pondelok tak snáď nebude robiť problémy.

michaela80
7. jan 2010

baby tu mate link na tehu nohavice http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php

a jankaa moja mama tiez panikarila ked som jeje tesne pred 20 povedala ze som tehu...jedine co som musela ako podmienku urobit bolo vziat sa aby sa mali narodil do manzelstva ale to sme uz boli zasnubeny a urobit si skolu...zacala som studovat ked mal maly 2,5 roka a dalo sa to v pohode...pred 2 rokmi som skoncila personalny manazment a nikdy by som nemenila maleho za pohodlne vystudovanie vysky.... aj svadbu som mala taku vseliaku tri dni pred nou ma pustili z nemocky, ziadne tancovanie a dokonca mi uniesli namiesto mna manzela... a prezila som to..

peta131
7. jan 2010

Tak ja sa pridavam k uciacim 😀 dnes som mala skusku no ale ziadna slava 😝 kedze grcam kade chodim a este k tomu nadcha tak som sa vobec neucila tak som velmi zvedava ako to dopadne 😒
a este sa nam pokazilo auto tak som musela ist do skoly vlakom no ale tak mi v nom bolo zle 😝 este teraz mam zaludok vytraseny 🙄

janka je mi luto ako sa tvoja mama k tomu postavila 😔 ale mozno ze to chce len cas ona je mozno teraz nahnevana ale casom ju to prejde a uvidis ze este bude z nej pysna babka...len to vydrz a nevzdavaj sa, ver mi ze robis dobre ze si babatko nechavas ved ty najlepsie musis vediet ci si schopna sa o babo postarat a ak sa na to citis tak ani nerozmyslaj nad takymi vecami...
no ja som chvalabohu taky problem nemala nam dokonca moja mama strasne pomahala ked sme sa snazili, moja mama je sestricka tak nam Carko vybavila, krv nam brala...no ja som jej velmi vdacna...ona sa tesi viacej ako my dvaja dokopy a velmi to pomaha taka podpora...
a neni pravda ze ked mas babo neda sa robit skola, ja som si to tak aj planovala ze popri materskej si budem robit vysku tak chodim len externe a je to uplne v pohode...ako sa hovori ked sa chce da sa vsetko 😉 tak jani hore hlavku a pekne vysvetli mame ze to ze budes mat babo neznamena ze nepojdes na vysku...

biba12
7. jan 2010

Janka, moja kamoska ma jedno dieta 6 rocne, druhe ma 4 mesiace a je teraz tretiacka na VS, samozrejme dialkovo. Ono to ide, len to chce pomoc aj od priatela a od rodicov. A Vs neznamena rovno, ze budes zarabat tazke prachy. Ja ju skoncenu mam a vzdy som mala chlapov,ktori zarabali menej ako ja/ a niektori tu VS mali/. Az som natrafila na mojho muza. Nema VS a zarobi o dost viac ako ja. A moj otec tiez nebol nadseny/dostala som prednasku a to som mala 28/, ked zistil, ze mam chlapa bez Vs. Podla neho chlap ma zarabat viac ako zena, pretoze potom musi hned zenska utekat z materskej do roboty. Bol kategoricky proti. Ked vsak zistil, ze VS nie je zarukou dobrych prijmov, tak ho to velice rychlo peslo. Aj Tvoj priatel si ju este moze spravit, rovnako ako Ty. To je myslim ten najmensi problem. A suhlasim s Lucy, nemoze mama zit svoj zivot cez Teba a kompenzovat si svoje nesplnene sny. A preco neznesie toho Tvojho priatela? Ak to teda neni tajomstvo.

anxuska
7. jan 2010

ahoj, konečne som všetko dočítala, pobavili ste ma s tými menami, aj ten môj má vymyslené len samé blbé mená, teraz najnovšie chce Baltazára, no mne to príde ako čistý satanizmus...
janka mám kamošku, čo mala podobný problém s rodičmi, ešte aj priatel ju počas tehotenstva nechal... a nakoniec jej mama s ňou bola pri pôrode a otec vnuka v krčme zapíjal s patričnou radosťou, 🙂
neboj ten drobec ešte bude pre nich najväčší poklad 🙂
Ked som bola tehotná prvý krát, aj ked som už mala 22, moja mama to vzala strašne zle, dokonca chcela, aby som šla na potrat ☹ , no bohužiaľ som potratila... a moja mama plakala ☹
teraz mám pocit, že má môjho syna radšej ako mňa 🙂

halintoa
7. jan 2010

janka, dnesi si ale počítaš 😀
Moja veľmi dobrá kamarátka minulý rok v novembri neplánovane otehotnela s o dosť mladším chalanom. Sama mala 28, doktorát a bakalára z inej oblasti, len tým, že sa presťahovala za mamou do oblasti, kde je vysoká nezamestnanosť, bola toho času nezamestnaná. Jej mama miesto aby sa tešila na prvé vnúča celé tehotenstvo vyplakávala kade tade, že jej dcéra padla do bahna, že si pokazila život miesto aby si budovala kariéru a vôbec sa nesnažila spriateliť s jej už medzičasom manželom, proste bolo toho viac než dosť. Po pôrode sa z mamy stala pyšná babka, vnučku zbožňuje, ale ku kamarátkynmu manželovi si cestu nenašla a ani o to nemá záujem, čo kamarátku samozrejme ničí. Ale aj tak mi kamarátka vraví, že jediný pohľad na dieťatko jej to všetko vynahradí, že iba na tom malom stvorení záleží. Takže rozhodne si tehotenstvo nevyčítaj, nie je to prekliatie, je to dar, k niekomu príde skôr, k inému neskôr a niekto také šťastie vôbec nemá. Skús si tu v Regiónoch nájsť spriaznenú dušu z Tvojho mesta s ktorou by si sa stretávala, pokiaľ takú nevieš nájsť vo svojom okolí. Držím Tebe i Tvojej bublinke palce a moja bublinka Vám ich drží tiež 🙂 .

halintoa
7. jan 2010

anxus: Baltazár? 😖 no proti gustu, žiaden dišputát.... Ja som zasa nechápala na istom mládežníckom zápase, kde mamička povzbudzovala svojho synáčika: BOHDANKO, BOĎO, IDÉÉÉŠ!!!!!!!!!! 😀 😅 😕

janusa127
7. jan 2010

mib ja mám v albume jedny tehu nohavice, strašne sa mi lúbia a stáli ma 12€ ja by som za nohavice nedala 50€ 🙄 prehrab sa mimibazarom 😀 tam je toho neúrekom 😝 😀 😀

press
7. jan 2010

Ahojte,
presne tak, ja si všetko kupujem cez mimiaukcie a sú tam aj nohavice za páru korún

halintoa
7. jan 2010

AJ tuto v bazári sa dajú nájsť lacné veci, ja už som si tu objednala aj teraz aj pred časom pár látkových plienočiek pre bábo 😅 😕 😀 .

halintoa
7. jan 2010

Pred chvíľou sme si s MM pozerali slovenský menný kalendár a dobre sme sa zabávali 😀 . Niektoré mená sa nám páčili obom a niektoré iba jednému. Drahý mesúhlasí s Rebekou a Sárou, že to je príliš časté ☹ , tak ja už fakt neviem.

evitkamalicka
8. jan 2010

dobre ranko....u nas v noci zas poriadne nasnezilo

miciatko
8. jan 2010

pekne ranko tehulky, u nas je tiez krásne bielo

lenadka
8. jan 2010

ahojte aj u nas sneziii ako dive, maleu som zababusila do ooveralu a cupitala do skolky 🙂

rano ma v obchode nastvali-mame tu az jedni potraviny, mala som strasnu chut na cerealie fitnes a nemali, nie len ze tieto, ale ziadne, ani ochutene ovs. vlocky nic, len obycajne...tak mam obycajne s hrozienkami, bananom a jogurtom...

jankaat.
8. jan 2010

dobre ranko..idemdocitat co ste popisali..ako vidim je toho dost..

lucy1990
8. jan 2010

Dobre ranko baby, tak som prisla akurat z poradne, vsetko je v poriadku, milacikovi srdiecko bije, uz ma skoro 3 cm, TP sa mi posunul na 16.8. 🙂 Uz mam aj foto, tak dnes si ho pridam do albumu 😀 a idem este hajat 😅

evitkamalicka
8. jan 2010

lucy super

zuzana76
8. jan 2010

ahojte babulky

lucy tak parada, ze 3 cm

evitka, ty si mala kolko cm?

ozaj, uz mate bruska? ja uz nosim tehu gate, lebo normalne uz nezapnem a aj ma tlacia a nosim aj tehu spodne nohavicky, lebo normalne mi tiez tlacili brusko, tieto tehu su pod brusko vykrojene

evitkamalicka
8. jan 2010

zuzi zda sa mi ze 2,5cm tak nejako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre