♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
28. júl 2010

idem pred tv,zatial sa majte,rano piseme

groka
28. júl 2010

ak by nieco tak po katulke dam vediet,cisla sme si vymenili,takze...

akika722
28. júl 2010

idem aj ja baby...držte sa...a pekne sa vyspite 😀

groka
28. júl 2010

@akika722 podobne 😉

jankasramka
28. júl 2010

jedanenky!!!!zeny! tych 25 stran asi uz nedocitam.... 😢
no skusim dnes aspon daco a davam si predsavzatie sledovat lepsie a prispievat este lepsie 😉

som len teraz doodpisovala maily s gratulaciami.fuha! dalo zabrat🙂

prosim nejaku dobru dusu nech mi zhrnie nejake najnovsie porody ak boli posledne tri dni....skusim to vycitat ale len tak pre istotu nech mi nic neunikne🙂

kvietok121
29. júl 2010

@jankasramka jani najlepsie to mas v tabulke ... tiffanka ju doplna

kvietok121
29. júl 2010

dobre ranko takze zachvilku idem k dr

kvietok121
29. júl 2010

@akika722 dakujem potom sa ozvem ako som dopadla
@majka35 aj ja balim periem a zehlim tento tyzden takze pohoda
@vladka84 tak to by bola sranda mna mm tiez stale chlacholil ze mam cas a tak a ked som sa spytala dobre nebudem to nahanat, ale potom to dorobis ty, tak mampoprosil, ci by som nebola taka zlata a nestihla to vsetko 😀
@lucia20 tak to je neskutocne co si niektori dovolia
@groka dufam ze si sa vyspinkala

21
29. júl 2010

Dobre rano, furt som cela...

groka
29. júl 2010

dobre ranko

veru aj ja som cela

carmenn323
29. júl 2010

DOBRE RANKO BABULKY MOJE 🙂 STRASNE MI BOLO ZA VAMI SMUTNO ☹ VCERA NAS PUSTILI Z PORODNICE LEN SOM MALA TOLKO NAVSTEV ZE SOM SA SEM NEDOSTALA 😖 POVIEM VAM,ZE SOM SI RIADNE VYTRPELA UZ SOM MYSLELA ZE UMREM ALE STALO TO ZATO VYTRPIET MALI JE NADHERNY A STRASNE DOBRUCKY MAM VELA MLIECKA TAK,ZE SA NAPAPA A HAJA 4HOD TAK SI V KLUDE POUPRATUJEM AJ NAVARIM 😵 PO OBEDE HNED NAHODIM FOTECKY TESIM SA ZE SOM DOMA STALE SOM NA VAS MYSLELA 🙂

katulkaaaaaa
29. júl 2010

dobre rano teda baby poviem vam vas docitat 😀 cely den nic a v noci sa rozpiste ked ja spííím 😝
@groka u teba to uz vazne vyzera na porod
@akika722 pekne foto,maly je podareny,brusko velke ale sak sme vo finale 🙂
@kvietok121 drzime palce na poradni daj vediet ako si dopadla
@majka35 krasne foto

katulkaaaaaa
29. júl 2010

@carmenn323 ahoj no konecne si doa,VITAJ 🙂 🙂 🙂

carmenn323
29. júl 2010

@katulkaaaaaa AHOJ MOJA NO HURA A TAKA SOM HYPER AKTIVNA,ZE OD POL 7 PEREM DALA SOM PIECT KURA A VARIT ZEMIACKY NO A MM HAJA AJ S TOBIASKOM TAK SUPER UZIVAM SI POHODICKU MALI JE STRASNE DOBRUCKY VYDRZI 4HOD 😉

vladka84
29. júl 2010

@carmenn323 vitaj doma! to je super, ze ste sa s malym takto zladili, kiezby sme mali vsetky taky super rezim 🙂

@katulkaaaaaa my sme take nocne vtaky, ja docitavam len jednu stranu 😀

inak, dobre ranko, vidim, ze zatial nikto neporodil, favoritky su cele, tak uvidime...

citala som, ze vraj pokial babo ma klby v poriadku je uplne zbytocne balit ho nasiroko... to faaaakt? 😲

katulkaaaaaa
29. júl 2010

@carmenn323 no uzastne dietatko mas 🙂 🙂 ten moj sa drzi ak kliest u mna,jaj ze 4 hodiny spinka,to moja viki snad az v pol roku tak spala,uziva si to 🙂

vladka84
29. júl 2010

@kvietok121 drzim palce, nech je vsetko v poriadku... ja by som to mm neurobila, teda urcite nie neschval, to by som potom volala mamku na pomoc... bude mat dost na starosti Timku, aj ked vobec nepochybujem, ci to zvladne, je sikovny 😉

carmenn323
29. júl 2010

@katulkaaaaaa INAK POVIEM TI,ZE SOM NAD MIERU SPOKOJNA ZO SKALICOU UZASNY DETSKY DOKTORI AJ SESTRICKY AZ NA JEDNU 😖 NO A SUPER DVE BABY SOM MALA NA IZBE ZE SME STALE KECALI AJ CELU NOC NASPALA SOM TAM TAK 5H 😀 ANI SA MI DOMOU NIAKO NECHCELO JA SOM SI TO UZIVALA

groka
29. júl 2010

@carmenn323 neopises nam tvoj porod? 🙂 a gratulujem ti k malinkej ak som este negratulovala
@katulkaaaaaa na porod to vyzera posledne 2tt ale pomali sa to posuva,mne by pomohlo len nieco na urychlenie a to budem riesit asi az v tom 38tt podla ms,to poviem dokimu nech so mnou nieco robi,lebo v tychto bolestiach sa neda jestvovat a neviem ci existuje nieco takze ze by som podpisala nejake papiere ze chcem vyvolanie porodu,ale az v tom 38tt to je tusim toho 10 uz ako mam dalsiu poradnu

katulkaaaaaa
29. júl 2010

@carmenn323 tak to je super,len mi je luto ze sme neboli spolu ☹ normalne som mala cely vikend depky...ze aj ja chcemmmmm,ale nedalo sa to naplanovat skoda,sak sa stretneme este 🙂 som zvedava ake ja budem mat zazitky z porodnice 😀

liba78
29. júl 2010

@carmenn323 vitaj doma, aspoň niekomu sa v pôrodnici páčilo. Škoda, že od nás je to ďaleko, asi by som si dala povedať. To že bábätko prespinká a máš dosť mliečka je úplne super. Len nech to aj vydrží.
@21 @groka tak ešte dnes kinderká 😉 😉 😉

katulkaaaaaa
29. júl 2010

@groka myslim ze take nieco neexistuje,poda mna ti dr povie ze to mas vydrzat ako mne....ze babetko vie kedy ma prist na svet,a ked niesu zdravotne komplikacie ze neni dovod nieco riesit,to ze mame bolestive poslicky pre nich nieje dovod na vyvolanie porodu...jedine ze by si dala obalku,mozno by to na niekoho zaucinkovalo,ale neviem ci by som volila tuto cestu....prve dieta si porodila v termine alebo ako?

groka
29. júl 2010

v 38tt

liba78
29. júl 2010

@katulkaaaaaa máš pravdu, tiež si myslím že každé bábätko pôjde vtedy keď bude jeho čas. Niekedy mu treba pomôcť, tak ako evitkemelickej pri komplikáciách. Ale niekedy sa stane, že sa seknú vo výpočtoch, tak si myslím že bolo pri mojom druhom Kubkovi. Fakt je že som strašná a nepíšem si ani kedy mám menzes a určite neevidujem styk s mm 😉 A preto má chudáčik napísané že bol predčasne. 😉

carmenn323
29. júl 2010

@groka DAKUJEM LEN JA NEMAM MALU ALE MALEHO 😀 JASNE VSETKO VAM POPISEM LEN TERAZ DOJCIM MALEHO TAK NESKOR 😉

21
29. júl 2010

@carmenn323 , tak vitaj doma a zelam, aby ten spanok vydrzal... 😉

21
29. júl 2010

@katulkaaaaaa , neboj, vydrzime, ja som sa chcela v porodnici stretnut s lenadkou...a asi nestiham... 😝

groka
29. júl 2010

@carmenn323 no jo,preklep 😀

21
29. júl 2010

@liba78 , zeby aj zajtra este kinderka..? 😀 😀 😀

liba78
29. júl 2010

@21 no neviem, dokedy ešte vydrží ? A u teba som zvlášť zvedavá čo to bude. Tiffanka bude mať do tretice chlapca, nechcela to vedieť, ale povedal jej doktor 😉.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre