♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
30. júl 2010

@kvietok121 akoze tazko??? nejaka poloha sa musi najst...

akika722
30. júl 2010

@vladka84 moj musi lamať mna ked nema beha po byte ako chudatko maličke 😀 😀 😀

jankasramka
30. júl 2010

@akika722 inak kukam ze rozoberate spinal- si pri tom mohla hybat nohami?
mne robili epidural a to sa mozes pri tom normalne hybat...som bola prekvapena:D

akika722
30. júl 2010

@lucia20 prepač možno hlupa otazka odo mna ale čo je ten teratom?nemusiš odpovedať ked nechceš

kvietok121
30. júl 2010

@lucia20 poloha sa najde ale mam to tam dolu akesi citlive a ked zacitim bolest nalakam sa a koniec ...

akika722
30. júl 2010

@jankasramka nie bola som ako ochrnuta od pasa nadol a to si nič necitila??????????

jankasramka
30. júl 2010

@vladka84 🙂
zato sa pytam lebo ja uz ani necitim ze mi brucho rezali....

vladka84
30. júl 2010

@kvietok121 noo, tak to je dlhsie.... mne len nejde do hlavy, ze ako to vydrzi, ja mam brucho, bolo mi zle, bola som unavena, nevyspata, hormonalne rozladena a uz sa mi zda dlho a on sa tvari akoze je vsetko ok... som sa ho minule pytala, ze ci vobec nema chut, tak ze sem - tam ma a uz sa tesi ako ma potom pomilujem... potom akoze po porode... tak fasa 😀

kvietok121
30. júl 2010

@vladka84 takze preto len skusame ... dufam ze sa budeme otvarat a krcok zmakne aj bez toho 😀

dobre temy ale mm ma uz taha tak ideeeeeem

jankasramka
30. júl 2010

@akika722 citila som akoby mi na brucho tlacili rukami - a to ma uz rezali.....proste citis len tlaky....ale mne robili masaz maternice lebo sa nestahovala a to bolelo ukrutne tak mi pichli morfium a to uz bola pohodicka:D
krasa....som tam lietala-blazeny pocit:D
uz chapem narkomanov:D

kvietok121
30. júl 2010

tak dobru noc a zajtra papa dufam ze zajtra zase vsetky alebo zeby niektora v noci prekvapila???

vladka84
30. júl 2010

@jankasramka ale este je aj vnutorna jazva...a ta sa asi hoji dlhsie, ci? ja neviem, ja som cisarak nemala a po normalnom porode som sa tak bala, ze ako som zasita, ze ma muz zlomil az po 2 mesiacoch.... no som to ja ale zena 😝

jankasramka
30. júl 2010

@kvietok121 my sme laskovali do posledneho dna tak asi ten krcok vazne zmekol:D
takze sup sup- ked ti doktor nakazal:D
je to sranda s tym brusiskom:D

jankasramka
30. júl 2010

@vladka84 to my mame opacny problem-ja ho nahanam ze ved mi uz nic neni a on ze ved ani 10 dni nepreslo co ma sili:D
ale mna to uz vobec neboliiiiiiiiiiiiiiiiiii....a nie a nie ho presvedcit 😢

vladka84
30. júl 2010

@kvietok121 dobruuu a nech to ide lahsie... 😉

akika722
30. júl 2010

@jankasramka neviem aky pocit to je ja som bola v pohode žiadne nalady som nemala...tlak som citila ked ho vyberali lebo sa mi hodil na rebra-NECH SA OSTATNE NEBOJA NEBOLI TO 😀 😀 😀
no ak sa citiš skus už ty vieš ako si na tom 😀

kikuska25
30. júl 2010

fakt dobra tema baby 🙂 to uz ani neviem co milovanie je moj drahy sa tak strasne boji o drobca ze nieje mozne ho prehovorit a teraz uz sa necitim ani ja ale za cely cas mozno tak 3x takze po porode ho asi spapam.. 😀 😀

vladka84
30. júl 2010

@jankasramka tak to ma zaujima...ked si este bola s bruskom si ho tiez nahanala, ci on teba?
uz som rozmyslala, ze mu urobim nejake prekvapko, dnes napriklad pride tak za hodinku, tak ze ho pockaaam (ved aj tak sa mi spat nechce), no ale prekvapuj ho s takym bruchom, chudaka 😀

lucia20
30. júl 2010

@akika722 to je v pohode... teratom je vlastne akysi druh nadoru.... mala ma sakrokokcygealny teratom, tj. ze ho ma uplne dolu na chrbtici. vychadza od kostrce a vytlaca sa von ako mas ciarku na ritke. takze jej ho odstrania a potom robia plastiku...

akika722
30. júl 2010

@lucia20 uf...ale bude fajn...zvladnete to neboj... 😉

lucia20
30. júl 2010

@kvietok121 no u mna je to zase dost o nicom kvoli cikaniu, pred vycikat, pocas aj dvakrat musim odskocit, po tom ho zase zeniem nech ma pusti, ze zase.... no a s takymi prestavkami to mas o nicom....

@jankasramka kolko si po sekcii???

no ako tak citam, tak tusim kvoli nedostatku sexu trpime viac my ako ti nasi chlapi. :D tak to je uz co povedat.

lucia20
30. júl 2010

@akika722 ja tomu verim, len dufam, ze je to ozaj ten nador a nie ta miecha.... 😖

baby aj vy to mate, ked sa rozculite, ze vas boli brucho???

mna neskutocne vytocil muz a baby, teda hlavne muz..... hucala som po vsetkych troch ako najata. ale uz je doma ticho. ale trucovita maminka si prestahovala matrac k deckam do izby. :D

vladka84
30. júl 2010

ale zasa na druhej strane ho aj chapem, lebo my ked si vecer lahneme do postele a mala mi zacne vykopovat a a tancovat v brusku, tak asi mysli na ine veci a nie na sex... 😉

jankasramka
30. júl 2010

@vladka84 s bruchom som ho tiez musela presviedcat lebo tiez sa vraj bal o maleho ale ja som mavala vela krat infekcie mocovych ciest tak chapem...
@akika722 no hej- nebolelo ten proces vobec ja som len mala komplikacie lebo sa nestahovala maternica ale neviem co som ja zac ale ajtak som si to uzila- ide o to ze su to nove pocity a citenia a je to sranda.
mne ked pichali epidural tak som myslela ze to strasne boli (tak ako @kikuska25)- ale ono to vobec nebolelo-len take stinutie a potom ti vsetko komentuje ze budes citit zimu potom krc do nohy a mne to prislo vtipne a som sa zacala na stole rehotat a ten doktor len nechapal...tak som mu musela vysvetlit ze som myslela ze to boli:D
@kikuska25 fakt neboj, ja ked som pocula plackat bejby-to som ho este nevidela, tak som sa rozplakala s nim🙂))
fakt super pocit- neboj sa a radsej sa tes🙂

vladka84
30. júl 2010

@lucia20 ja ked ziapem, tak mi mala vzdy kopne tak fajne do rebra, ze: bud uz ticho a neziap ako nepricetna 😀 😀 😀

jankasramka
30. júl 2010

@lucia20 12dni po sekcii...

akika722
30. júl 2010

@lucia20 nie to len moj je asi uchylny on by fikal stale 😀 😀 😀 a ja z toho mam nervy 😠

vladka84
30. júl 2010

@akika722 a nechcel by sa trosku porozpravat s tym mojim a dohovorit mu? 😀 no dobre, tak sa budem tvarit ako chapava tehotna zena, ale po porode mu to spocitam 😀 😀 😀 😀

akika722
30. júl 2010

@akika722 baby ja zjapem furt a moja cica v brušku si už asi aj zvykla 😅

akika722
30. júl 2010

@vladka84 😀 😀 😀 mne hovori že som frigidna no teraz netlači na mna ale nervozny chodi on pre malo sexu ja pre horučavy a velke bruško 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre