♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tiffanka
5. aug 2010

aké poučenie z toho vyplýva? 😀

neverte 3D ani 4D 😀

vladka84
5. aug 2010

@tiffanka tebe tiez minule omylom prezradili co bude, vsak? no ale vzhladom na to, ze tomu netreba verit, mozes sa stale tvarit, ze to bude prekvapko 😉

barinkova
5. aug 2010

@katulkaaaaaa aj ja sa bojim jak cert kriza

alure
5. aug 2010

@vladka84
žemlovku včera robila kvietok121 ale ty si ešte dalej..takže nerobte mi také chutky baby...ja sa za nou idem zblaznit...ale prajem dobrú chuť

majka35
5. aug 2010

jéééééminenky ... gratulujeeeeeeeem!!!! 🙂 🙂 až plačem tu ... a odpadnem, že si lekári takto zmýlili pohlavie ... nech sú všetci zdravučkí 🙂 🙂
@lucia20 áno, idem na cisársky 😒

vladka84
5. aug 2010

@alure dakujem 🙂 ja som bola vzdy skor masova, ale posledne dva tyzdne mam take chutky na sladke jedla, minuly tyzden palacinky, krupicka a puding, tento tyzden uz boli buchty na pare a teraz zemlovka... 😀

tatulienka
5. aug 2010

gratulujem k samkovi...no to je teda...dalsi pripad, ked sa doktory pomylili...no hadam u nas sa to nezmeni, lebo by chlapcek vazne bol v ruzovom...meno mame sice vymyslene, ale aj tak...na tej porodnej sale to musi byt sok...

denisocka
5. aug 2010

@akika722 gratulujem, to je teda šok 😅 ale hlavne,že je malý zdravučky

tiffanka
5. aug 2010

@vladka84 aj sa tak tvárim 😀 😉 nikomu som nič nepovedala 😀

jankasramka
5. aug 2010

😀 😀 😀 😀
fakt dobre s tym pohlavim....no 3D ani 4 D sa nepomyli, skor by som chcela vidiet toho lekara co to povedal...ono to neni zas take nerozlisitelne.....
@akika722 gratulujem velmi moc a cakame fotecky ruzoveho pantera 😀
snad v skrini najdes aj nieco v modrom.... 😝

elina313
5. aug 2010

@tiffanka 😀 tak ja na svojho pipíka na fotke a videu nedám dopustiť 😅 a vďaka 2- násobnému ocitnutiu sa v nemocke mi min. 6 lekári nezávisle hovorili len o mužskom pohlaví..... 😀 😀 😀 😀 im dám preplatiť výbavičku potvorám 😵 😵 😵 😵

kikuska25
5. aug 2010

ahojte maminky ako vas tu sitam vidim ze lekari sa zasa pomylili..no super..normalne neverim.. 😉 😉 ale hlavne nech su obaja zdravi..okrem toho nieco nove?opatrujte sa

tiffanka
5. aug 2010

@elina313 presne,,, nech račej nehovoria ako keď si nie sú istí 😀

vladka84
5. aug 2010

moj lekar si tak nebol isty na prvom ultrazvuku, kde uz to mohol vidiet... ale narovinu mi povedal, ze radsej povie, ze nevie, ako by sa mal mylit... no ale odvtedy mi to uz minimalne 4krat potvrdil, tak hadam vie co hovori 🙂
aj ked, mozno by bola sradna, keby sa pomylil 😀

lucia20
5. aug 2010

ahoj babulky,,, no dnes ma islo porazit. okolo 9.30 som volala s akikou a odvtedy mi padol net, tak som dufala, ze katulka vam napise....

tak ja aspon prikladam foto naseho noveho krasavca.... je naaaaaaaaaadherny.....

tatulienka
5. aug 2010

mne povedal jeden lekar dva krat ze dievcatko a este jeden lekar na 3Dcku, tiez ze dievcatko..dokonca to napisal aj na fotku.. 🙂

lucia20
5. aug 2010

@dajna11 ak si ta nechaju, tak ked neprides, tak pochopime..... :D

@memory97 no ja si budem tiez uzivat to okukavanie na druhom oddeleni... ak sa za nou vobec dotackam po cisarskom, pripadne ma pustia na jis-ku... ako mliecko??? podarilo sa vam kojit?

k malemu samkovi.... v takomto pripade som rada, ze amme spravenu genetiku. tak hadam tam sa seknut neda. :D ja osm bola v soku uz len ked mi to vravela... v akom soku musela byt ona... :D ale je nadherny...

lucia20
5. aug 2010

@tatulienka my nemame takyto zaber z 3D cka ale my mame na dvoch foto krasny zaber kavoveho zrna. :D

tatulienka
5. aug 2010

@lucia20 no ja hadam, ze tam niekde nieje skryty pipik... 🙂 no uvidime.... a mimochodom, pekne meno ste vybrali 🙂 (ja sa tak volam)

lucia20
5. aug 2010

@tatulienka 😀 😀 😀 ano??? to si ma docela potesila, lebo kazdy mi na to nadava a priznam sa, ze cim dalej tym viac stracam istotu, ic je to spravna volba... 😖 😖 😖 ☹ ☹ ☹ ☹ ako ta volali???? volaju ta bezne táňa?

tatulienka
5. aug 2010

@lucia20 no pravdu povediac, mne osobne sa moje meno moc nepaci, ale drahy by najradsej dal nasej malej tiez meno Tatiana...a mne hovoria, ze je to pekne meno, ale ja nechcem dat po sebe...vola ju ma Táňa, presne ako hovoris, ale doma ma uz od malicka volaju Tatula...ale to je take famyliarne, take osobne..

lucia20
5. aug 2010

@tatulienka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak to si ma moc nepotesila... booooze, my nemame meno... ja som uz davno vravela, ze ak to bude baba, tak to bude bez mena...

tatulienka
5. aug 2010

@lucia20 no a moja sestra sa vola Lucia...takze tak...aaaale, ved ked ste ho uz vybrali,tak preco nie?

vladka84
5. aug 2010

prisiel mi kociiiiiik 😀 😀 😀 😀

tiffanka
5. aug 2010

@vladka84 akýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý???????? 😀 😝 😝 😝 😎 🙂 🙂 🙂 🙂

tiffanka
5. aug 2010

@lucia20 Mne sa Tatianka moc páči, ale potom sme rozmýšľali nad Tamarkou, je to nádherné meno, ale nakoniec sme vybrali Terezku. Ale asi nám to bude nanič 😀

liba78
5. aug 2010

Baby som v šoku.... @akika722 gratulujem k synčekovi je moooooc kráááásny. 😀 , rýchlo sa spamätaj a užívaj si život bez bruška..
Jeeeemine, keby to tak aj nám vyšlo takéto prekvapko 😉 😉 Ale ja mám fotku z 3D a tam je pipík aj gulky a veeelmi zretelné.

mamisqva
5. aug 2010

super akika to ma z& sebou gratulujem.Toto sa bojim aj ja lebo v mojom okoli sa to stalo 2krat že sa dr pomylil.Ja som sa to pytala mojho na prietokoch či mi to može potvrdit ešte raz pohlavie a on sa urazil že čo som povedal to plati ani mi ti nepozrel.

mamisqva
5. aug 2010

@vladka84 aj mne strašne chuti sladke kvietok ma tiež nabažila idem robit zajtra žemlovku.Ked ma to chyti nemam problem ist si spravit palacinky hoci aj o 9 vačer.

liba78
5. aug 2010

@mamisqva a teda vieš, čo budeš mať ? V profile to nemáš.
Ja som teraz do nedele sama doma a tak jem hlavne zmrzlinu. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre