♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kikuska25
11. aug 2010

@akika722 gratulujem ti k syncekovi je krasny..

tiffanka
11. aug 2010

@lucia20 budete mať doma veselo 😉 aj ja mám tri sestry 😝 😀

kvietok121
11. aug 2010

@akika722 vcera napisala libra ze je praskla voda a viac sa neozvala, aspon si trosku oddychnete

kvietok121
11. aug 2010

@jankasramka ja som migrenu nikdy nemala zatial

kikuska25
11. aug 2010

ahojte chcem sa vas spytat ci mate niekedy take dni ze drobci tak velmi nekopu..ja som asi riadny stresak a stale si domyslam hluposti bo som pocula ze vo vedlajsej dedine jednej pani zomrelo dievcatko v brusku 2dni pred terminom a odvtedy mi sibe na nic ine nemyslim bojim sa a drobec sa mi tak menej hybe alebo si mozno len domyslam..myslite si ze je to len tak ze sa moze nieco take stat?urcite musela mat bolesti alebo krvacat nie?co vy nato?vdaka

akika722
11. aug 2010

@jankasramka moja mne hlava ide puknut od kedy sa narodil a krk ma prišerne boli neviem čo s tym som s toho zufala ☹ ☹ ☹

kvietok121
11. aug 2010

@kikuska25 ja som citala ze ak si nervozna a zda sa ti ze sa nepohybuje, tak minimum za den je 10 kopancov, tak si teraz lazkaj a pocitaj urcite ich bude viac

tiffanka
11. aug 2010

@kikuska25 vieš čo, aj mňa už teraz menej kope... ale hádam to neznamená nič zlé, veď som bola včera na utz a všetko bolo v absoútnom poriadku 😉 neboj

akika722
11. aug 2010

@kikuska25 už ma možno menej mesta drobec ale mala by si zopar krat denne citit aspon slabo pohyby

lulu4
11. aug 2010

ahojte ako to tu vyzera, po vcerajsku nejake nove babatka? o 13tej idem na poradnu drzte palce nech si ma tam este nenechaju som povedala tak za tyzden mi je to uz jedno... 😀

tiffanka
11. aug 2010

@akika722 ešte véééľa oddychuj, krk prestane bolieť určite 😉 Som rada že ste už doma, a to že je to chlapček ma veľmi prekvapilo 🙂

tiffanka
11. aug 2010

tak co, myslíte, že @liba78 to už má za sebou ? 😉

kvietok121
11. aug 2010

@lulu4 tak sa drzkaj a prid s dobrymi spravami

akika722
11. aug 2010

@tiffanka no vraj to je reakcia na spinalku ale pri prvom som nič take nemala...mam ho ako zlomeny už 6 dni no strašne ☹

kvietok121
11. aug 2010

@tiffanka neviem ale tipujem za ano

tiffanka
11. aug 2010

@akika722 juj moja.... ☹ ☹

lulu4
11. aug 2010

@kvietok121 dakujem pekne ved to cakam len dobre spravy, myslim pozitivne tak snad to tak aj bude 😵 len ja blba od kedy som sa zobudila nic ine nerobim len upratujem neviem co ma to pochytilo a varim este do toho a ked nie som v klude tak aj tlak sa zvysi som na to nemyslela a teraz ked mam ist na poradnu sa bojim aby som tam zas nemala vysoky lebo od soboty si podstivo meriam aj doma a mam stale dobry taky standard okolo 120 nieco hore dole na 77 az 82 co je pohodka....

tiffanka
11. aug 2010

@kvietok121 aj ja si myslííím.... ooooch kedy sa dočkááám aj jaaa ?! ☹ 😀

kikuska25
11. aug 2010

@kvietok121
@tiffanka
@akika722 dakujem vam dievcence moje zlate som rada ze vas tu mam aj ked tu niesom stale..no to sa uz viac ako 10x prevaloval aj teraz sa trosisku hybe len necitim ze by kopal ako pred tym som hlupa a len stresujem seba a aj jeho..ale moc vam dakujem ze ste napisali ja len chcem aby vsetko dopadlo dobre ked sme to uz tak daleko dotiahli..inak tiez som vcera bola v nemocke aj na ctg a vsetko bolo fajn

kikuska25
11. aug 2010

@lulu4 ahojky lulu tak uz mas po poradni ci pred?daj potom vediet co a ako..drzim palec

jankasramka
11. aug 2010

@kvietok121 ja ti gratulujem inak- k prvym bolestiam🙂
konecne si sa dockala aspon nejakeho predporodneho naznaku🙂

@akika722 tesime sa ze si uz doma a ze si na konikovi tiez. ja som z epiduralky nemala ziadne vedlajsie ucinky- absolutne nic ma nebolelo. zato od vcera mam brutal migrenu a neviem co mozem z tabletiek tak trpim bo tu bude len 5 hod. rano.....

lulu4
11. aug 2010

@kikuska25 ahojky nie este mam len pred poradnou na 13tu tam mam ist... tak potom sa ozvem... hadam budu len dobre spravy... jaaj ku svojej gynekolog. som sa vzdy tak tesila na poradne na sono na vsetko co sa dozviem o drobcovi ale teraz to je uz take ine... a s tymi pohybmi co si pisala tak deticky sa uz nemusia tak aktivne pohybovat lebo uz predsa nemaju vela miesta ale sleduj si pohyby aj ked dlhsie spinkaju tak by si mala drobca citit aj par krat za den aj ked slabucko alebo kratko... to zase moj je v poslednej dobe az prilis akcny a tiez sa niekedy bojim ci mu nieco nie je alebo nevadi... ani tak dobre ani tak...

kvietok121
11. aug 2010

@lulu4 neboj to bude dobre, pred poradnou si chvilku oddychni

kvietok121
11. aug 2010

@tiffanka neboj mozno pojdeme spolu, ved si za mnou len dva dni

kvietok121
11. aug 2010

@kikuska25 tak to je urcite v pohode, malinke je v poriadku, vies nam by sa tiez moc nechcelo hybat keby sme bboli taky natlaceni ako su teraz oni

kikuska25
11. aug 2010

@lulu4 drzim ti palceky neboj vsetko bude ok tesim sa na spravy po poradni opatruj sa

kvietok121
11. aug 2010

@jankasramka prvy naznak a stresovala som ako mala ze co sa deje ked som si o jednej lahla tak sa maly nehybal 5 minut tak som sa bala ale ked sa pohol tak som stastna zaspala

tiffanka
11. aug 2010

aktualizovala som albumík maličkých, @21 poslala foto Terezky 😉 Idem vynoviť aj tabuľku, 5.8. porodila @witchka malú Isabelu 😉

kvietok121
11. aug 2010

@witchka gratulujemeeeeeeeeeeeeee
@tiffanka tesime sa novu tabulku je perfektna aspon nestracam prehlad

lji
11. aug 2010

žienky chcem sa vás spýtať či sme mali niektorá problém so zlatou žilou. lebo som bola na wc a po utretí som bola celá krvavá. som najskôr myslela že to už tá zátka ale išlo to skôr z konečníka 😕 normálne som znervoznela že čo sa so mnou deje 😔 ale po tých neuveriteľných tlakoch na konečník v posledných dňoch by som sa ani nečudovala 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre