♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
13. aug 2010

@vladka84 je aj ja mam chlapca, tak dufam ze moj patri k tym aktivnym

kvietok121
13. aug 2010

@tiffanka tak to hej to mate prekvapko, ten dr. to popackal, pamatam

21
13. aug 2010

@vladka84 , mam placlivu naladu, kazdemu place, s kym sa rozpravam, celkova naladovost...a tak...vyguglila som... zatial to nie je depresia, blues by malo trvat kratsie...tak sa tesim, kedy skonci... Najhorsie je, ze to citi aj mala, je nervozna a potom z nej aj ja a dookola...

21
13. aug 2010

@vladka84 tu zimnicu a navaly tepla mam asi z vycerpania... Aj porod bol pre mna stresujuci..-uplne vazne som si myslela, ze malu nevytlacim, mm povedal, ze mu prislo az zle ako som tlacila a nevladala...aj ma trhalo-celym telom-pri zaspavani...

tiffanka
13. aug 2010

@lucynocka ln mi napíš do IP tvoj vek 😉

kvietok121
13. aug 2010

@21 moja tak sa drzakj nech je cim skor lepsie

mirmaj
13. aug 2010

@tiffanka @21..dakujem za vaše skusenosti 🙂 my chodíme tak podobne, čiapočka, bud košielka alebo tričko s dlhým, nohy zabalíme do plienky a v perinke, lebo stretavam niektore maminy, čo majú v kočíku len babätko bez čapičky a bodíky s krátkym, nohy holate, to sa mi zda fakt malinka na taketo niečo 😉

kvietok121
13. aug 2010

@katulkaaaaaa asi aj mne odisla ta hlienova zatka ale neviem ... bola to taka kopka hlienu tak asi hej 😀

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
13. aug 2010

@lucynocka no uvidime co bude dalej

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katulkaaaaaa
13. aug 2010

@kvietok121 tak to je super vidis mne isla tri dni a stale som tady...slak ma trafi uz mam taky dojem dnes 😠 hnusna som na malu,muz dosiel z roboty ze ti chod uz rodit lebo ti to ......no sak jasne on ma chape,ked to brusisko nemusi nosit,jaj baby by som vrazdilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

katulkaaaaaa
13. aug 2010

@21 moja:(ja som toto mala pri malej,sice stastna ze je na svete ale totalne v depke ze nic nezvladam,ze mala stale place...u mna to trvalo cca tyzden,pomohlo mi ked som sa vyrevala,a dala som malu prec-akoze mamine napriklad a isla som aspon na desat minut niekam sama 🙂

jankasramka
13. aug 2010

@kvietok121 tak predsa sa cosi deje 🙂

@21 ja som mala tiez strasne navaly tepla a potom zimu, som sa zrazu z nicoho nic zacala potit brutalne a tak...
aj nalady som mala podobne- som bola obcas fakt na nervy-aj s malym ( som to nechapala, lebo to bolo nieco co som nevedela ovladat)
to su hormony na 100% som si ista, to pominie....
mne strasne moc pomohlo ze som si vas tu na konikovi citala ajked som moc neodpisovala. ved si zober ze ja tu v mexiku nemam ziadnu rodinu, nikoho- strasne to bolo...a muz siel hned druhy den do roboty- no na nervy fakt taka samota poporodna....

lji
13. aug 2010

@katulkaaaaaa ty si este tu? 😀 som hnusna ze? 😅

jankasramka
13. aug 2010

@kacena4 podla mna si to tak zle prezivala koli narkoze... asi bolo nutne aby ta uspali, ze? lebo ved to sa normalne nerobi. normalne si pri vedomi a babo vidis hned ako ho vytiahnu z bruska....
to by som asi neprezila vidiet ho az po 24hod. takze chapem, mne ho dali hned jak ma doviezli na izbu...
no nastastie to uz mas za sebou...
a koli comu ti museli robit tak narychlo sekciu? co za komplikacie si mala? teda ak to nie je tajomstvo...

kvietok121
13. aug 2010

@lucynocka dik no to dufam
@katulkaaaaaa ani nevrav, som z toho total nervozna co bude dalej ... ach jo ...takze ta chapem, ked mas este okolo kopec ludi, mna by znervoznovalo vsetko ja som doma vzdy sama pride manzel az vecer ako kazdy den, takze sa moc nevytacam ale tiez tu chodim po byte hore dolu

jankasramka
13. aug 2010

@lji 😀

kvietok121
13. aug 2010

@jankasramka cosi ano ale co bude dalej ...

jankasramka
13. aug 2010

@kvietok121 budem sa za teba modlit nech sa ti uz rozbehne....
my ked sme sli do nemocnice uz s kontrakciami tak sme sli okolo nasho kostola a ja vravim muzovi- laska zastav prosim ta. a on ze cooooooooooooooooooooooooooooooooo?
vravim- len 5 min. povedal ze som blazon ale zastavil a tak sme zbehli poprosit za dobry porod a ono sa clovek hned lepsie citi ked vie ze je to v Bozich rukach...
ved vsetko ma svoj cas- takze klud, uz je to davno vsetko naplanovane- len nechaj veci plynut ako maju byt🙂))

katulkaaaaaa
13. aug 2010

😀 😀 😀 @lji pockaj draha ja ti to vratim ak tu budes po termine 😀 😀 😀

jankasramka
13. aug 2010

@katulkaaaaaa ilj ti robi viac nervy nech sa uz aj maly napajedi a vybehne ta ochranit 😀

katulkaaaaaa
13. aug 2010

@jankasramka 😀 ja viem mna uz dnes vytocilo tolko ludi ze sa viac ani neda a krpal stale nic 😀 hlaska dna:
ti tam mas urcite dvojicky,spravili ti dbr ten ultrazvuk?????
akoz co sa dana toto povedat???baby a to som pribralalen 5kg...co by hovorili keby 20kg???proste len mam vetko v brusku...a vobec mi nepripada az take obrovskeeeeeeeee

jankasramka
13. aug 2010

@katulkaaaaaa hahahaha, dobre hlasky teda:D
to ako mozes tak malo pribrat ved ja mam este teraz nejakych 5 navyse- vyzeram tak zelatinozne:D

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankasramka
13. aug 2010

idem trochu dobehnut spanok- dnes som spala len 3 hodky, zachvilku vas kuknem, ze co sa tu deje,
@katulkaaaaaa dufam ze to uz porodis 😝

katulkaaaaaa
13. aug 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 ze zelatinozne 😀 😀 😀 ja neviem ako to je mozne,pri malej som pribrala13kg,teraz len 5kg...a jedla som normalne vsetko...idem do mesta sa este odgulat,tak sa opatrujte ja zase napisem 😵

vladka84
13. aug 2010

@katulkaaaaaa si im na to mala povedat, ze je sice len jedno, ale ze ked ho porodis, tak pojde uz rovno do skolky 😉
no zvladla som umyt riad po dvoch hodinach od obeda, mala uz utekala von, tak by som si mohla aj zdriemnut, ale drha mala v brusku ma na to iny nazor, hybe mi s celym bruchom raz na jednu stranu, raz na druhu a potom mam pocit akoby mi cely spodok chcela vytlacit... asi ma malo miesta, ked som sa najedla 😀

21
13. aug 2010

@kvietok121
@katulkaaaaaa
@jankasramka , baby velmi vam dakujem, tak budem verit, ze to cim skor pominie... Ved iba ked chcem nieco niekomu povedat, hned revem... Musim tento moj stav vysvetlit mm, aby bol trpezlivy...

kvietok121
13. aug 2010

@jankasramka dakujem aj ja som dnes rano sedela v kostole na omsi a dnes len tak myslienka: dnes som tu posledny krat 2v 1, tak som sa zasmiala, este aj farar ma potesil, vie ze tiez cakame na babenko dlhsie, a dnes rano ked som bola na omsi, bolo menej ludi takkze som si 100 % ista ze som mala jedina pred porodom, tak sa v prosbach modlil ze nech boh da posilu mamickam, ktore su pred porodom a tak ... tak som noramalne taka stastna ako blcha vysla von oplatilo sa rano vstat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre