♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
16. aug 2010

@jankasramka pekna foto, aka cokoladka 😀 ja by som mu tipla tak 18 😀
sa smejem, ale ja tiez vyzeram na 15,hlavne teraz, ked sa vobec nemalujem a vlasy dam do copa 😀 😀 😀 a ked ma tak vidia s Timkou a sbruchom pred sebou, tak si musia mysliet svoje 😀

jankasramka
16. aug 2010

@vladka84tak to je teda pekny rozdiel- zo 7 eur na takmer 20 😲
dost dobre....
my sme boli v sobotu u muza v robote v jednej fabrike a boli pozriet take zienky zamestnankyne ze ake pekne babo ma ich sef no a jedna vravi ze ma 6mesacnu dcerku a spytala sa ci kojim. vravim ze ano. tak uplne bolo vidno ako mi zavidela aj ked sa to snazila zakryt- ze ona nemohla- keby prestala robit tak nema na mlieko a plienky....proste porodis a o 40dni si v robote...strasne....mne je normalne do placu ked vidim toto.
a to fakt ze nikto o nijakych pridavkoch ani nesniva:(
a ze by tu boli veci lacnejsie tak to sa neda moc povedat:S

kvietok121
16. aug 2010

@jankasramka nic stale nic nechce sa mu ... dufam ze sa ma dobre ... dr tvrdi ze ano, ale ja si budem ista ze sa mal dobre az ked vyjde von

lji
16. aug 2010

@lucia20 čo sa týka porcií, ja som taká istá. aj by som niečo jedla, aj by som toho jedla viac ale ja proste nevládzem....dám si kúsok a som napchatá 😅

@kvietok121 takže si ťa tam nenechali? no tak aspoň vieš že ked do piatku nič tak v piatok ideš isto 😝

@vladka84 práve ma napadlo ako som pozerala na jednu babenku v nemocnici. tiež som myslela že kočka nemá šancu mať ani 17 a brušinko mala velikááánske 😀 odkial si?nebola si to ty? 😀

kvietok121
16. aug 2010

@vladka84 ja asi plat nie pretoze som robila 2 dni tak neviem ci mi nieco prijde, zo socialky ze vraj by mi to malo prist tento tyzden tak uvidim

kvietok121
16. aug 2010

@lji nie, som do piatku doma, az v piatok idem do nemocnice

jankasramka
16. aug 2010

@vladka84 no ved prave - to nemalovanie robi svoje a ja teraz navyse nedospata a tiez nesiem matea na rukach a vsetci cumia...
aj ked tu je to viac normalne ze sa rodi v skorom veku....

vsak fakt niekedy ani neviem ci skor nepozeraju ze ako vyzera bejby- proste zvedavost...lebo tu staci ze mas modre oci a vsetci na teba kukaju (hlavne chlapi 😖 ) tak teraz navyse cumia ze ci aj bejby ma modre oci 😀 a ci ma bielu plet, a ci nahodou nie je blondave:D
oni su proste posadnuti tym ze cim je niekto bledsi, tym je krajsi- presny opak ako u nas- tu sa pred slnkom schovavaju aby neboli "skaredi hnedi" 😀 😀

vladka84
16. aug 2010

@kvietok121 mali by ti prist korunky, ci rozhodnutie? no tak si u vas davaju pekne na cas... alebo zeby nase pani zo socialky boli take sikulky? 😉
@jankasramka to teda je a nebolo to ani velmi tazke, fakt ak planujes babo, tak aspon ten prvy polrok si mozes prilepsit... a dokopy ma to stalo okolo 250 Eur - to sa mi vrati uz prvy mesiac.. neviem si predstavit, ze by som po 40 dnoch isla do prace, lutujem tie zeny, musi to byt strasne 😒

vladka84
16. aug 2010

@lji dnes som v nemocnici nebola, tak asi nie 😀

kvietok121
16. aug 2010

@vladka84 neviem ale skor opacne nase su lenivjcie

lucia20
16. aug 2010

@vladka84 no tak drzim palce, nech s tym ozaj nieco spravi...
a socialka??? super sprava.... priam vynikajuca...

@kvietok121 no z osobnej skusenosti ti mozem povedat, ze u mna nezabrala. ja som ako prvorodicka bola nadirigovana z kurzov, ze super, na lopete sa otvorite. prd, ja som na nej presedela 36 hodin, skakala ko blazon a nic.... a pri katke som cely ten cas chodila. sice mi sestricka vravela, ze nemam chodit, lebo budem unavena, ale lahsie sa mi predychavalo a hlavne trvalo to osem hodin... pri lucke som vyskusala vsetko mozne. v predklone, opreta o stenu, postel, v polosede, pocupiacky, na styroch....

@jankasramka tak to hej. ale zase na druhej strasne budeme vecne mladi, ja len dufam, ze nebudem starnut rychlejsie ako muz. :D

lucia20
16. aug 2010

@vladka84 no vidis, tak si nasa. patris k nam, mladucha :D
@jankasramka pekny muzik, ale bubacik je krajsi :D

@lji som rada ze nejsom jedina.... chudneme uz teraz :D:D:D

memory97
16. aug 2010

@kvietok121 dakujeme, ved sa aj tesim, lebo bol taky krehucky na zaciatku...

lucia20
16. aug 2010

@memory97 tomu verim, ja som velmi zvedava kolko bude malinka vazit po operacii. posledny chlapcek, co ho operovali vazil pri porode 3300gr a po operacii 1900gr.

lucia20
16. aug 2010

@memory97 uz si to urcite vravela ale v ktorom tyzdni sa narodil????

@vladka84 ja som spraskalala na veceru dva taniere kapusty :D dik za tip. 😉

eis4
16. aug 2010

@elinka27 neviem,ja som to počula dnes prvý krát od lekára.ale može byť 🙂

lucia20
16. aug 2010

juj baby ja som taka vytesena. prave som si dorobila gelove nechtiky. francuzku manikuru, este sa vrhnem na obocko a pekny vecer za nami.

muz ma tahal do postele, ze sak lak si na druhu mozes dat aj rano... hovorim, ze no urcite, ak zacnem v noci rodit, ako to bude vyzerat... :D skoro zomrel. :D:D:D

neznasam si robit pravu ruku.... ja som taka lajbava s lavou.

asi po dvoch tyzdnoch som si dala snubne prstene a normalne som v soku. padaju mi. 😖 predtym mi boli akurat, teda nejaky cas, ale teraz ked potrasiem rukou, normalne odletia. 😖 😖 😖

memory97
16. aug 2010

@kvietok121 urcite uz pridu peniazky, mne dosla prva materska dnes🙂 takze nezabudli na mna🙂

@lucia20 tak to teda dost stratia na vahe operaciou... malicky mal asi dost velky nador, ked az takto klesol na vahe. Dufam, ze tvoja mala takto na vahe neklesne...
Maly sa narodil v 35tt🙂 a co ma tesi, tak bol dobre vyvinuty,lebo troska zaostaval...

lucia20
16. aug 2010

@memory97 to je super. mne aj destky chcrurg vravel, ze v 35.tt sa uz moze kludne narodit. ze prezije... a vy ste toho dokazom.
maly ho mal vacsi ako my. aspon zatial co vieme. ono zalezi aj od zlozenia. no ja dufam, ze my 1,5kg nebudeme mat.. ze to ozaj bude iba taka bublinka. 😖 tearz som niekde citala ze jedno dievcatko malo taky nador ako my a ze to uz bola rakovina v poslednom stadiu, ked to objavili... ale chvalabohu malinka sa z toho dostala. tie deticky su velki bojovnici....

eis4
16. aug 2010

baby.už dve hodiny mám také menšie krče v krížoch a bolesti v podbrušku.v krížoch po chvílkach a v podbrušku ma bolí stále ale nie je to velká bolesť.čo myslíte?

jankasramka
16. aug 2010

@lucia20 no moja, s tymy prstenmi si lepsi pripad ako ja....
som sla na salu na cisarsky a doktrorka vravi ze prsten dole (manzelsky)....tak to sme sa este 20min zdrzali pri umyvadle s mydlom 😀 😀 😀
(verim tomu ze som bola len spuchnuta a nie tak pribrata 😝 verim tomu verim tomu este stale.... 😎 )

jankasramka
16. aug 2010

@lucia20 no a navyse baby vraj viac vydrzia ako chlapci-aj ako babetka🙂

@eis4 sleduj intervaly...

eis4
16. aug 2010

@kvietok121 ahoj ja som tiež zo žiliny a mne prišli v piatok.ale len za pol mesiaca lebo od 14.7.som na materskej.ked som tam volala povedali mi že na učet 15teho a poštou 20 teho

memory97
16. aug 2010

@lucia20 ano 35tt je v pohode, to je babo uz vyvinute🙂 No videla som aj starsie babatka a neboli takto samostatne ako nas, ale ono to zavisi aj od toho, preco museli skor na svet a tych chorob a problemov je dnes uz neurekom...

jankasramka
17. aug 2010

no dobre ranko vam prajem a ja idem spat, ak viete niekto ako pokracuje katulkaaaaaaa tak dajte vediet🙂
zvedava som, dufam ze vsetko ok prebieha (alebo zeby uz prebehlo?) 🙂

kvietok121
17. aug 2010

dobre ranko ja som este stale cela ano aj ja chcem vediet ako su natom obidve katulkaaaaa a ladena

kvietok121
17. aug 2010

@eis4 mne ešte nic neprislo, no zajtra sa tam musim zastavit ja som na materskej od 5 jula

kvietok121
17. aug 2010

@memory97 to si neviem ani predstavit takeho drobceka, urcite ako babika
@lucia20 super tak budeme chodit kolko sa bude dat

vladka84
17. aug 2010

dobre ranko, mame uz nove babatka? 🙂
ja idem o hodinku do poradne, som zvedavaaaa.... 😵

kvietok121
17. aug 2010

@vladka84 tak sa drz, nech prinesies dobre spravy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre