♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
4. sep 2010

no nevravela som aka je krasna??? 😀
@vladka84 ty si teraz unikat-posledna s bruškom 🙂 nech ti to zbehne moja rychlo a bez bolesti 😉

elinka27
4. sep 2010

baby tak cely stvrtok a piatok vratane noci, mala skoro po kazdom krmeni place, hned sa pokakala s takym spechotom,predpokladam,ze ju asi bolelo brucho,dnes uz tolko nekaka,ale stale trva to,ze od krmenia ku krmeniu vobec nespi,kym ju nakrmim a uspim aspon na par minut,tak uz je cas dalsieho krmenia,ze sa chce nosit s tym som sa uz zmierrila,ale neviem preco nespi vobec uz som na konci zo silami, na prsiach mi zaspava potom sa preberie hladna, cuca si rucky o dusu,mam pocit akoby som ju tyrala hladom uz rozmyslam,ze jej dam flasu a koncim,len aby som mala istotu ze neplace od hladu,som nevyspata a nervozna

vladka84
4. sep 2010

a to zajtra mi nabehne 42tt... to budem uz asi neprijemnaaaa 😖

vladka84
4. sep 2010

@elinka27 no neviem, ci ti poradim dobre, ale ja by som skusila nakojit a potom este dat kusok z flase... len aby som si bola ista, ze nie je hladna.. 😕

adriana7
4. sep 2010

@elinka27 ,
ahoj, my sme takúto noc prežili predposlednú noc v nemocke, sestrička mi ukázala, ako mám cvičiť s nožičkami a masírovať bruško a zabralo to. Včera večer tiež bolestivo plakala, tak som ju dobrých 20 min. masírovala, potom sme sa okúpali, nakojili a spalal v noci 6 hodín v kuse.Vyskúšaj, s tým spánkom je to teraz "kruté"... 😒
... a ešte nám zabralo spanie v autosedačke - vajíčku, mala tam tak dobre pokrčené nožičky a "nepučila sa"...

akika722
4. sep 2010

@elinka27 ja som raz mala to iste skusila som flašu a krpec spaaaaal 😀
a na druhy deň som si kupila homeopatika na podporu mliečka-od vtedy je to lepšie
@vladka84 moja len aby ťa to v noci nechytilo ked bolesti už maš 😉

vladka84
4. sep 2010

@akika722 uz asi tri dni si myslim, ze to urcite tuto noc pride a laham si do postele s tym, ze je to poslednaaaa... a kym sledujem intervaly, tak zaspim 😀
no ale mm zajtra konci dovolenka a od pondelka zarezava, takze sme si spolocne uzili dva tyzdne a mala v brusku si z nas kraaasne vystrelila 😝

akika722
4. sep 2010

@vladka84 ved aj Kikuška si myslela že nikdy neporodí 😀 a ako hovorila pred pôrodom nemala židne príznaky 😀
tak žeby bola posledna tato noc??? 😀 😀 😀 😀

vladka84
4. sep 2010

dnes sme boli poobede v pizzerke a maju tam taky detsky kutik s trampolinou, tak sa zo mna smiali, ze si mam ist poskakat a urcite to pride... noooo, ale este nie som taka zufala 😀 tak ale neviem, ci zajtra tam nepojdem 😝

akika722
4. sep 2010

@vladka84 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no keby to nešlo tak skus 😀 😀 😀 😀 😀

vladka84
4. sep 2010

@akika722 ale cosi... mm by sa za mna hanbil a je to nasa oblubena restika, kde by sme potom chodili? 😀 😀

akika722
4. sep 2010

@vladka84 nech poskače aj mm 😀 😀 😀

vladka84
4. sep 2010

je tam ohranicena nosnost 😀 😀 😀

jankasramka
4. sep 2010

@elinka27 neviem ci ta potesim ale my sme vcera tahali ten isty maraton ako ty opisujes viac ako 12 hod... a to som sa gtesila ze aspon v noci bude vela spat lenze prdlajs!!!! spal najviac pol hodku vzapeti sa zobudi a place..,.presne ako opisujes.
akurat ze ja som presvedcena ze z nedostatku mlieka to nebude lebo ja mam mlieka vazne dost. ide o to ze to cuckanie rucicky a otvaranie pusiny, nemusi vzdy znamenat hlad (ajked to tak vyzera). to je len reflex ked sa neciti babetko dobre chce cuckat prsko- neide o mlieko ide o cuckanie- to je taky vseobecny omyl...urcite aj ty si ok s mliekom ak mala nechudne....
a inak si ani nemyslim ze mojho bolelo brusko- vtedy sa sprava inak... a navyse mu davam preventivne tie kvapky proti kolikam....

normalne si zacinam zvykat na tieto "nespave maratony"

prajem vela trpezlivosti, mne je tiez obcas do placu lebo nezvladam 😒
katulka mala tazky porod a ma spave dieta a ja som mala super porod a dieta bez spanku....akoby priama umera 😀

ved obcas sa ozvi ako pokracujete...mozme vytvorit klub extremne nespavych deti- myslim ze zopar maminiek sa prida 🙂

jankasramka
4. sep 2010

@lucia20 krasna je vazne, a tie chtichtiky!vyzera byt tak spojona🙂a to este ani doma nie je a uz je taka vypapkana-krasne pribrala🙂

jankasramka
4. sep 2010

@lucia20 ked som kukala fotecky princezny co si sem dala tak prave od nekial dosiel moj mm a jeho brat a obaja sa naraz spytali: to je mati? a po chvilke studovania skonstatovali ze nie lebo mati ma tmavsie vlasky 😀 😀 😀

spapulka
4. sep 2010

ahojte, aj ja sa pridavam, lahky porod a nespave dietatko, teda v noci...u nas odbije 18h a zaciname maraton do 24h, v jednom kuse je na cicine, na chvilu zaspi a potom sa zobudi, cca po 15min, ze mama, ja som este nepapala!!! a taky rev , ze az z postele vyskocim 😅 ale asi to nebude hlad, naozaj to moze byt len to cuckanie, chcu sa viac mojkat, tulit a pocickavat, len ja na to v noci uz nemam energiu, ani nervy...uz aby ich to preslo... 😅

evitkamalicka
4. sep 2010

ahojte,
@lucia20 malinka je krasnucka 😵

vladka84
4. sep 2010

@jankasramka si mi teraz dala chrobaka.... mam si radsej priat tazky porod, nech mam potom pokojne babo? 😝

jankasramka
4. sep 2010

baby tych co v BA postrielali boli cigani???
predstavte si ze to bolo normalne aj tu v novinach-prave mi doniesli vystrihnuty clanok....odpadnem ze ich vobec ohuri nieco take ved tu su denne bilancie mrtvych-zavrazdenych cez 50- predvcerom bolo myslim nejakych 75 (a to len na jednom mieste)-tu sa to pocita na desiatky vrazd denne tak som bola mierne v soku ze ich uputal nas bratislavsky pripad....

ale boli to cigani ci ako?

jankasramka
4. sep 2010

@vladka84 😀 hahahaha, sorac, zabudla som ze este mame tehulku- posledneho mohykana 😀
radsej si to nepraj lebo mozno budes mat tazky porod a nespave dieta 😀 😀 😀

liba78
4. sep 2010

@lucia20 každý deň je Tánička krajšia a krajšia. 🙂
@vladka84 tak sa ešte dobre vybúvaj aj túto noc a poroď v nedeľu. 😉 Nedeľniatka vraj majú lahší život. 😉
@akika722 po tom včerajšku som si dnes tie kvapky nedávala. @kvietok121 to máš zložité, kamoška to mala minulý týždeň, brala aj antibio. a nesmela kojiť z toho prsíka. Tak len odsávala a vylievala. Drž sa. Jej to prešlo za 3 dni. Nie celkom, ale bolo omnoho lepšie.

akika722
4. sep 2010

@jankasramka ano boli...no vy to tam mate veselo 😒

liba78
4. sep 2010

@evitkamalicka ahoj, a u vás je ako ? Malý patrí medzi miminká čo spia, alebo nie ?

akika722
4. sep 2010

@liba78 istota?a LEPšIE krpec?zajtra si ich daš?testuješ aby som vedela či objednať 😝 😀

liba78
4. sep 2010

@jankasramka no vidíš kúsok slovenska prišiel aj do mexika za tebou. A to museli zastreliť len pár prismažených. 😒

elina313
4. sep 2010

@lucia20
Lucka je úplne úžasná a krásna, mám slzy na krajíčku, bojovníčka malinká ....ja môjmu Matúškovi hovorím Simba z rozprávky leví kráľ, tiež sme si niečo preskákali, ale Tvoja malinká je úplná Xena bojovníčka...
veľmi sa teším s Tebou aké pokroky robí, krásne priberá, ako hovorí náš primár...zdravé dieťatko krásne papá a krásne priberá...takže už sú pred vami len tie krásne dníčky 😉

vladka84
4. sep 2010

@jankasramka tak to by bola teda blba kombinacia 😲 😀
@liba78 ooo, dakujem, uvidime, ja uz neplanujem, nemyslim, nedufam, neskusam...lebo aj tak mi to nie je nic platne 😝 ale dnes ked odchadzala Timka, tak mi nakazala, ze ked sa vrati, nech je sestricka na svete... veeelmi rada by som jej to splnila 😉

vladka84
4. sep 2010

@liba78 ja mam kamarata v Australii, aj tam to bolo v telke a v novinach...sa smial, ze aku senzaciu z toho urobili, ze ci davaju navod ostatnym vymletym ako sa zviditelnit 😕

liba78
4. sep 2010

@akika722 zajtra ešte nie. počkám do pondelka. A potom skúsim. Ale vyradila som zo stravy aj čokoládu a jem len nekorenené veci. Tak uvidím. Vyrážky má omnoho lepšie.Teraz som našla ešte nejaké na chrbátiku, ale dnes bol pokojný, len ten vzduch mi stále hltá pri papaní. ☹ Zatial ich nekupuj. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre