♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
9. sep 2010

@majka35 😲 a ja sa keby do toho dostanem??? 😔

majka35
9. sep 2010

@akika722 ja ani neviem, ako sa mi to podarilo ... pri prvom pôrode som bola fajná bacuľa ... teraz mám 174 cm a 65 kg

katulkaaaaaa
9. sep 2010

@majka35 majka super aj ja nosim svoje netehu veci,sa tesiiim...po prvom porode som sa davala dokopy skoro pol roka 😵 ako sa mate?Barborka este ziarli na sestricku?

akika722
9. sep 2010

@majka35 tak ty si tiež dosť vysoka ja vam tak zavidím 😔

katulkaaaaaa
9. sep 2010

@akika722 neboj aj ti budes zachvilku mat svoju postavu 🙂 co sa tyka sladkeho kurat som dotlacil horalku...ja bez sladkeho nevydrzim

majka35
9. sep 2010

@katulkaaaaaa jaaaaj, Barborka ... malý krikľúň, nerváčik ... ale terezku si bráni

akika722
9. sep 2010

@katulkaaaaaa no dufam 😒 ja som tiež včera spasala horalku a potom rozmyšlam-sprosta ved arašidy...no na obrazku su ...ale pohoda,žijeme 😀
@majka35 aj moj je hlučny a maly sa nato budi tvoja mala nereaguje na Barborku?

majka35
9. sep 2010

@akika722 čo si, práve naopak ... najlepšie sa terezke spí, ked je barborka pri nej a huláka, skáče a ked sa hádame ... minule bola terezka nervózna, nevedela zaspať, tak som zavolala malú, nech nahlas rozpráva a spieva a terezka sa upokojila ... v tom mám veľké šťastie 😀

katulkaaaaaa
9. sep 2010

@akika722 no to ma vobec nenapadlo ze arasidy..inak baby vcera mi kamoska co robi sestricku na deckom hovorila aby sme jedli vsetko.,ze zbytocne sa ochudobnujeme o stravu a sme v sterese co jest mozeme a co nie..tak ja tomu uz fakt nerozumiem ☹

akika722
9. sep 2010

@majka35 tak to hej moj krpec ked zaspi a paťko sa do izby vruti ako torpedo je po spanku...ale neučim ho na total klud aj maly si musi zvyknuť lebo čim bude väčši tym by volo horšie a po špičkach chodiť nechcem 🙂
ked je v školke krpec može spať kolko chce...inač Patko aj berie ohlad na neho nechce ho dať ani za svet len ho bozkať chodi a aj mne hovori že mam byť ticho lebo braček nevie hajať 😀

majka35
9. sep 2010

@katulkaaaaaa je to pravda

kvietok121
9. sep 2010

@liba78 @akika722 takze boli sme u dr, zatial vsetko ok za dalsi tyzden sme pribrali 220g 😀 , a na nozicky ideme na buduci tyzden

kvietok121
9. sep 2010

@alure dik bola som za nou a dala mi listok
@mirmaj dnes som sa dozvedela ze ideme na buduci tyzden na nozicky

pribrali sme uz 450 g od odchodu z nemocnice za 14 dni to si myslim ze je fajn nie?

kvietok121
9. sep 2010

@katulkaaaaaa baby ja som sa ani nevazila myslim ze porodom som zhodila 6 kg a teraz ani neviem kolko mam musim stale jest a pit aby som mala mliecka, takze urcite nechudnem

zajtra pride laktacna poradkyna tak som zvedava potom sa ozvem, napr. aj dne doobeda sme sa od siestej do pol jednej trapili - papal, spal 10 minut a zase hore, chvilu pobdel a znova papal ... no neustaly kolotoc, tak sa jej chcem spytat ci nieco nerobim zle, nechcem stratit mliecko, ved ho nemam vela

barinkova
9. sep 2010

@akika722 ze na tvoju vysku dobra vaha

akika722
9. sep 2010

@barinkova no vyborna 😖 aspon 10-15kg dole a bola by som spokojna 😀

barinkova
9. sep 2010

@akika722 to das neboj sa nejde vsetko hned ved si mesiac po porode 🙂

akika722
9. sep 2010

@barinkova musim zaviesť debatu.CHUDNEME PO PORODE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirmaj
9. sep 2010

@akika722 no zaveď, určite sa do nej pridám 🙂))

barinkova
9. sep 2010

@akika722 to bude masaker

memory97
9. sep 2010

@akika722 a vsetky nas budes podporovat v chudnuti🙂

akika722
9. sep 2010

a mate to baby babatka tema ako schudnuť po porode no pište píšte nech tam nie som sama ako blb 😀 😀 😀

akika722
9. sep 2010

tak čo,prida sa niekto??? 😀

akika722
9. sep 2010

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

majka35
9. sep 2010

@akika722 veď schudneš moja, netráp sa, si mesiac po pôrode a už by si chcela chudnúť ... mne trvalo pol roka pri barborke ... neboj, príde to samo, hlavne ŽIADNE DIETY!!!!!!!! 🤐

akika722
9. sep 2010

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 ako rychlo sa ostatne stiahli 😀 😀 😀 chceli zaviesť temu maju ju a stiahlii sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
9. sep 2010

halooooooooooooooooooooooo kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

jankasramka
9. sep 2010

@akika722 musis zaviest temu PRIBERANIE PO PORODE-asi bude mat vecsi uspech 😀

@katulkaaaaaa ja som vam pisala ze mne doktorka tiez povedala aby som jedla vsetko-okrem chili a obmedzit kravske mlieko.

@kvietok121 hmmm-no neviem ci to bude mliekom.ja mam mlieka dost a mati sa sprava rovnako ako pises.da vediet potom co povedala poradkyna

akika722
9. sep 2010

@jankasramka no pribrate sme po porode tak preto tema ako schudnuť po porode,už tam nejake baby píšu ako oni schudli/neschudli a tak...možno niektora da navod 😀

akika722
9. sep 2010

@jankasramka https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/priberanie-po-porode-ako-schudnut/ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ved to tu maš 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre