♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
6. okt 2010

@denisocka môj malý je taký, ale ja mu skoro nič neodsajem. Len chrčí a ešte teraz aj zachrípol. A to minulý týždeň vybral Pamykon do nosa. ☹ Naša doktorka nás pre istotu poslala na ORL. To sme absolvovali dnes. Ten doktor hovoril niečo o sliznici bábätiek, že ešte nemá tú obnovovaciu schopnosť a rýchlo sa podráždi. Urobil mu výtery a o týždeň máme prísť. Ak by bolo niečo zlé bude volať. Do nosa kázal kvapkať Lybenar. Tak uvidím. Dúfam, že bude lepšie. 😉

liba78
6. okt 2010

@akika722 nejak sa nás tie choroby držia 😠 už aby boli všetky deti ok. 😉 Držím palčeky aby si mala pokojnú noc a Paťko tiež.

akika722
6. okt 2010

@liba78 on už bol v pohode ale cez vykend bol s mm u svokra na vynobrani a vratil sa chory,kašlal ako tuberak a teraz toto...ani nos nechce dať vyfukať steka mu to,napina ho,... ☹ ☹ ☹

liba78
6. okt 2010

@jankasramka tak Jani, za chvíľu je náš štvrtok. 😅 Takže Tvoj bude tiež. Tak šťastnú cestu do Mexicocity. 🙂

liba78
6. okt 2010

@akika722 tak ho odsaj vysavačom, či nedá sa ?

akika722
6. okt 2010

@liba78 on ma z toho panicky strach,odsavali sme ked bol maly a hrozne sa toho boji,trha sa plače vrieska na plne hrdlo kope s nohami rukami,normalne šoky...neda sa ☹

liba78
6. okt 2010

idú zvuky zo spálne, idem za malým. Dobrú noc.

liba78
6. okt 2010

@akika722 ach to je zlé, tak potom už len fúkať. Len je ešte predsa maličký a neuvedomuje si, že by to potom bolo lepšie. Chúďa malé.

denisocka
6. okt 2010

@liba78 no,my sme tiež vybrali pamykon, vyter je negatívny,striekam morsku vodu a prd.

akika722
6. okt 2010

@liba78 no z tolkeho fukania ho už boli asi noštek tak to už odmieta a ked vyfuka tak to nie je 100%...polovica mu tam ostane 😒

memory97
7. okt 2010

nasla som priamo vo vydavatelstve zlavnenu knihu Rodicovstvo je veda http://www.kniznyweb.sk/jnp/cz/citatelia/search...

jankasramka
7. okt 2010

@liba78 tu stastnu cestu si budem musiest odlozit na neskor bo nam volali z ambasady ze nebdu mat na nas cas(joj, aky doleziti sa robia) takze az dake dva tyzdne.
ale zato mam dobru spravicku- nemusime ho brat so sebou lebo sa nam ponukla mama manzelky brata mojho mm ( tak to neviem co mi je ona,ako sa to vola).takze vravela ze ho moze postrazit a ked ja som suhlasila tak vsetci boli v soku lebo ja ani svokre nedoverujem (minule ho nosila na tom prisernom slnku ocami dohora)...
tak som mm povedala ze jej doverujem viac ako svokre. no,co.... bol chapavy🙂

@liba78 mam taky novy tik. vzdy ked dojdem domov z vonku idem do izby a kuknem do zrkadla. ci nahodou nemam na hlave kona 😀 ale stale to robim. uz si pripadam chora 😀 😀 😀

jankasramka
7. okt 2010

@denisocka no uz sme to mm vymysleli. teraz uz mame kupeny ten meitai tak uz nebudeme vymyslat, do vianoc to vydrzim a potom ked uz bude tazsi kupime v decembri ergo alebo manducu. uz bez tej vlozky. takze rozhodnute uz...

@memory97 🙂 ja som uz zvedava ked zacnu vsetky citat tu knihu ako tu budu vypisovat ze je super a ze ako zacinaju vsetko chapat🙂 ja mam normalne chut mat nejake dvoj, trojrocne chlapca aby som mohla zacat aplikovat poznatky:D
ale nie, ja radsej vydrzim 😝

jankasramka
7. okt 2010

dobre ranko!
dnes (pre vas uz vcera) sme boli na prechadzke a okrem inych priser sme videli aj tohto mega-giga lietajuceho mravca. hlavne ma fascinovali tie tykadla-uf!
vyzera akoby prave doletel z nejakej kreslenej rozpravky 😀

memory97
7. okt 2010

dobre ranko

@jankasramka len sa ty nikam neponahlaj, este budes v dobrom spominat, aky bol Mateo zlatucky, ked bol mensi 😀 hlavne nech len robi rodicom radost🙂
Ja som sa tiez navnadila na tu knihu, uz som aj dlasie knihy objednala 😀 😀 😀
to je teda riadny mravec...vyzera ako kral🙂

akika722
7. okt 2010

@memory97 dobre rano...za 7 eur????? 😲 😲 😲 😲 😲 ja som vzala za necelych 12 😠 😠 😠

akika722
7. okt 2010

@jankasramka no fuj aky hnusny mravec..si sa nebala že na teba skoči?ja by som sa bala 😅

memory97
7. okt 2010

@akika722 ja som si pockala na akciu🙂

akika722
7. okt 2010

Paťko spal v poho a si predstavte že aj maly mal dobru noc pokojny bol raz sa nalpapal a zase hajal....žeby preto že nemal čokoladu????ale snivalo sa mi že som zjedla a mala som vyčitky,no našťastie len sen 😀 😀 😀 Pati šiel s mm do nemocnice,prave uško ho boli no som zvedava,...prvy krat išli sami k doktorke,dufam že ho mm nezadusi,Paťko mu tam sedieť na zadku nebude 😎

akika722
7. okt 2010

@memory97 ja som objednavala len včera...hm...tak sa preplatim asi 5 eur 😠

kvietok121
7. okt 2010

dobre ranko

akika722
7. okt 2010

@kvietok121 ahoj no aka bola noc?Matejko spinkal?že piješ ten čaj,zabera?

kvietok121
7. okt 2010

@fialka5959 ani nehovor to neznasam ked ofialovie bojim sa ci sa mu nieco nstane
@jankasramka dufajme jani si zlata

kvietok121
7. okt 2010

@akika722 ahojky jednu salku si davam noc ok ako vzdy, vecer mal svoju blbu chvilku ale inac celkom dobre

akika722
7. okt 2010

@kvietok121 tak uvidíš cez deň 😉 ale vela robi aj počasie,aspoň na mojho do dosť vplýva

kvietok121
7. okt 2010

@akika722 uvidime vcera som nedala sirup a maly vecer grcal ☹ musim davat

majka35
7. okt 2010

dobré ránko ... uff, to bola noc, Terezka bola neskutočne nervózna ... nespala, vrieskala ... teraz spinká konečne ... o 13.30 ideme na poradňu, tak som zvedavá
@memory97 dakujem za link, práve som knižku objednala, dobr, že som včera nevedela, čo skôr, ináč by sm objednala z martinusu

evanns
7. okt 2010

dobre ranko...
ja stale ked ma mm nocnu tak sa obavam ako to zvladneme, ale klopem na drevo a hlavu, zas vsetko ok, aj kupanie, ani negrcala a spi este teraz 😝
a ako krasne je vonku zas, jupiiiii 😉

mirmaj
7. okt 2010

@memory97 dík, za link, objednávam aj ja 🙂

kvietok121
7. okt 2010

@evanns ach jo a my sme zasa aj rano grckali teraz spi v satke ale chcem ho polozit strasne sa mi chce cikaaaaaaaaaaat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre