♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
27. okt 2010

@danulienka35 tak sa radšej tešme z toho čo mame doma 😀

danulienka35
27. okt 2010

@mirmaj ja viem je to moj anjelik vytuzeny 😉

mirmaj
27. okt 2010

@danulienka35 😀 😀
dobre, idem do hajan, dobru noc želam všetkým

danulienka35
27. okt 2010

@mirmaj pekne sa vyhajaj dobru nocku

kvietok121
27. okt 2010

tak my sme dnes trosku nervozny sme grckali a aj ta mikoza ale uz spinka ak sa este nezobudi ☹

danulienka35
27. okt 2010

@kvietok121 neboj moja vsetko bude ok ver

jankasramka
27. okt 2010

@danulienka35 no fakt ked budes mat druhe ako kvietok matejka alebo ja matea tak budes vypisovat na konika:"baby on vobec nespi- je to normalne?" 😀 😀 😀

jankasramka
27. okt 2010

pocujte , neviem ci sa mi mari ale je tu niektora z vas zo senice?

kvietok121
28. okt 2010

@danulienka35 nezobudi az rano 2.50, 6.45 takze pohoda 😀

kvietok121
28. okt 2010

@jankasramka a ja budem pisat baby co mam robit to moje len spiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

kvietok121
28. okt 2010

inac dobre ranko

katulkaaaaaa
28. okt 2010

@jankasramka janiiii ja som zo senice 🙂 🙂 🙂
inakdobre rao,noc nicmoc papali sme kazde tri hodiny ale nevadi 😉 dns ma byt krasne ked vide slniecko,pojdeme na prechadzku,inak dnes nerobim nic ..vlastne hej musim si ist kupit satku a pancusky na sobotnu oslavu

katulkaaaaaa
28. okt 2010

@kvietok121 ahoj vidim ze matejko uz svoju maminku necha aj odychovat,super 🙂

kvietok121
28. okt 2010

@katulkaaaaaa ano kati je to rozdiel dobre ste vraveli, teraz je napr. na hracej deke a nie na rucickach a rozprava sa a prdka asi budeme zachvilocku pokakani, ale naozaj je to skvele ... ako sa to zmenilo, sice grckame a s tou kandidou sa trapime a potom je nervozny ale ved nemozem od neho chciet ze uz nezaplace 😀

mirmaj
28. okt 2010

dobre ranko
@kvietok121 tak vy ste krásne spinkali 😉
Baby priznajte sa ktorá ste mi zobrali moje nočné babo 😖 Prvý krat sme papali 0:40, hned o 1:30 sa zobudila tak som držala dudku, o 2 zasa a potom 4:40 to sme papali a pred 6 znova 😠 😠 fakt katastrofa

kvietok121
28. okt 2010

@katulkaaaaaa ja dnes tiez vacsinou oddychujem aj ked chcem upiect lahucku tortu a upratat obyvacku (my upratuje po jednej izbe), lebo cez vikend asi pojdeme znova prec a zajtra budeme mat navstevu 😎

kvietok121
28. okt 2010

@mirmaj juj to musela byt hrozna noc, urcite si znicena noc mame celkom fajn uz dlhsie len dni nas trapili, ale teraz uz aj cez den je to lepsie

mirmaj
28. okt 2010

@kvietok121 aj my sme mavali super noci, papavali sme raz tak po 4, no ale čo sa nam stalo teda fakt netuším 😠

alure
28. okt 2010

Dobré ránko maminky,
včera večer mi nešiel net :( tak sa vytešovali moji chlapci hrali sa na playku..no pohľad na nich bol úžasný 🙂My sme boli dnes hore od 21:00 dva krát (2:30 a 5:30) vstávali sme o 8mej ..tak celkom pohoda.Dnes mám doma aj Olivera,majú v škole ten športový deň a keďže ešte soplíky u neho moc neodzneli tak dnešné behanie po vonku by mu isto neprospelo.Predĺži si aspoň prázdniny o jeden deň. Aj u nás už dnes ráno mrzlo a drahý sa vrátil po škrabku na okná...takže sa tá zima nezadržateľne blíži,ale ako som pozerala najlepšie počasie na jojke tak vraj majú byť krásne slnečné dni...veď uvidíme.
Čo vás dnes čaká?

kvietok121
28. okt 2010

@mirmaj nestras ma moja

kvietok121
28. okt 2010

@alure ano s tym pocasim mas pravdu slnecno az do stredy 😀 😀 😀 😀 supeeeeeeeeeeeer

alure
28. okt 2010

@kvietok121
čítam že si mala super noc ...no slnečno ,snáď to vyjde 🙂

mirmaj
28. okt 2010

@kvietok121 ale to nemusí byť tak aj u vas, možno ma len nejake blbe obdobie :(

mirmaj
28. okt 2010

@alure
@kvietok121 aj ja sa hrozne teším z toho slniečka 😉

kvietok121
28. okt 2010

@mirmaj clovekovi je hned veselsie nie? ako ked je zachmurene a uprsane pocasie

kvietok121
28. okt 2010

@mirmaj to dufam ze to bude tak ze tamarka bude mat noci minimalne ako my alebo este lepsie tak ako @jankasramka mateo

alure
28. okt 2010

@mirmaj
je to úžasne energické 🙂 Ja osobne milujem jar (možno preto že som jarné dieťa) ako sa všetko prebúdza po zime...aj keď každé ročné obdobie má svoje čaro,ale pamätám si v mojom detstve každé ročné obdobie bolo príznačné pre dané obdobie.Teraz mám pocit že sú len dve - teplo a zima... :(

evanns
28. okt 2010

dobre ranko baby,
aj u nas slnecno, ale mrazivo, ze -4 rano o 07:00...brrrrrrrr...ale kupili sme vcera fusak od kolegu, nepouzivany, za par eciek, tak uz moze prist zima 😀
My dnes ideme s mm na koncert faithless tak sa velmi tesim, k Natashke pride moja mamina 😉

memory97
28. okt 2010

dobre ranko, my sme dnes extra spali dlho. Vecer bolo strasne, malemu sa asi zacinaju uz silnejsie tlacit vyssie zubky, sme hrozne plackavy, az nas vcera utisil panadol a spali sme az skoro do pol stvrtej a potom sme sa zobudili az rano.-) To bude ina sranda, ked v 4 a 1/2 mesiaca budeme mat prvy zub🙂

@katulkaaaaaa neplackaj moja, uvidis bude vsetko dobre, nase augustove milaciky su neznicitelne a zo vsetkeho sa dostanu 😉 uvidis bude vsetko v poriadku🙂
Aj ja som si dala cucoriedky (na radu liby78 a zabralo to🙂), ked malemu zistili zly krvny obraz a zabrali, zjedla som pol flasticky a maly je v pohode 😀

@alure my ano ideme sa ockovat proti rotavirom. Su dva druhy, jeden sa podava na 3x a druhy na 2x. Vybrala som si ten na 2x a jedna vakcina nas vysla 55EUR a nejake drobne centy. Vraj su cenovo porovnatelne obe vakciny. Kamoska dala za tu vakcinu na 3x za jednu davku tiez okolo 50EUR myslim....

@mirmaj ale kde, nechavam to na malom ako si zapyta, lebo kazde dve hodiny v noci sa mi potom nechce vstavat🙂 po tych dvoch dnoch som ako mrtvola☹, co nechcel poriadne spinkat☹

kvietok121
28. okt 2010

@evanns tak to vama prajem prijemny vecer, ja som ani na teplomer nepozrela ale urcite kosa, no na obed bude teplejsie tak sa pojdeme vyvetrat dufam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre