♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
28. okt 2010

@memory97 toho sa neboji ze bude certik ved su nase pokladiky no nie? 😀

liba78
28. okt 2010

@akika722 jasné, že chýbaš. Však sa radíme medzi inventár. 😀 😀 😀 😀

akika722
28. okt 2010

@liba78 jééééééj 😅 to je milééééé 😀

liba78
28. okt 2010

@akika722 môžem aj častejšie, ak ti to urobí radosť. 😉

... normálne už hodinu čakám, kedy sa zobudí moja šípková ruženka, ešte nieje okúpaný 😲 😲 😲

akika722
28. okt 2010

@liba78 😅
moj tiež spi bežim do sprchy ja dnes ho nekupem zabudli sme zatvoriť okna a byt nestiham tak vyhriať 😠 tak ho mm da do pyžamka

liba78
28. okt 2010

@akika722 ja mám saunu... ale dieťa mi spí ☹

danulienka35
28. okt 2010

posilame vzacne chvilky kdy sme hore

liba78
28. okt 2010

@danulienka35 teda, krásne kukadielko.. 🙂 🙂 . neviem, či máš byť rada, že tak dlho spinká, alebo ľutovať že častejšie nevidíš tie očičká otvorené. Ale neboj, nebude spať večne 😝

danulienka35
28. okt 2010

@liba78 dakujem moja su to pre nas vzacne chvilinky

akika722
28. okt 2010

@danulienka35 zltulinka je,aky nevinny pohlad 😀

liba78
28. okt 2010

@akika722 čo si zháňala v Maďarsku ?

danulienka35
28. okt 2010

@akika722 dakujem moja 😉

akika722
28. okt 2010

@liba78 nohavice na seba 😖 a kupila som dvoje 😀 😀 😀

liba78
28. okt 2010

@akika722 wau, ja sa ešte stále držím bez nákupu vecí. Nie som zatial ochotná investovať do svojej figúry ani cent. Ale bojim, ze budem musieť. Som skúšala moje čižmy a ja ich nezapnem ☹

akika722
28. okt 2010

@liba78 no tiež som nemala na vyber.v tehotenskych chodiť nechcem a ostatne nezapnem celkom...a mala som len športovove...mm budi maleho aby som do polnoci mohla isť spať aj ja 😒

liba78
28. okt 2010

@akika722 obávam sa toho, hlavne hrubšie veci mi už chýbajú. ☹
..prečo ho budí ? 😕

akika722
28. okt 2010

@liba78 no ja vo vetrovke vyzeram ako klobaska 😒 taka je predlžena ale hroza...no režim sa nedari ale sladkosti nepapam a nevečeram 😀
budi ho lebo maly nam zaspal u svokry okolo 17tej a odvtedy spí...tak ho dava do pyžamka napapa sa a možno zaspi

jankasramka
28. okt 2010

ahojte ja som sa az teraz vratila , som bola u zaubarky a zajtra zas.. 😖
krpca mi strazil byvali spoluziak na veterinarnej klinike,bol super kludny, vsetci z neho uneseni, dokonca jeden byvaly ucitel mu daroval hracku fisher. no pekny den teda, zatial 🙂

jankasramka
28. okt 2010

@danulienka35 druhe ako dalsie 😀 sak este ti chyba chlap 😀 😀 😀

jankasramka
28. okt 2010

@katulkaaaaaa hmmm...teba jedinu som asi nekukla ze odkial si- tak to preto 😀
mam na teba otazocku-ten grafobal este funguje, nevies?
ako sa tam byva tak celkovo, ake su podmienky?

jankasramka
28. okt 2010

@evanns moja ja mam mlieka dost a ajtak niekdy som tak zrazu vyzmykana ze davam UM. stiahne 160-200ml.
ale vsak to je jedno ze sa dokrmuje, hlavne nech je v pohodicke, nie? 😉

memory97
28. okt 2010

@danulienka35 jasne, su to nase najvacsie pokladiky🙂 jejda, ake ma mala velke kukadla🙂

danulienka35
28. okt 2010

@memory97 no ma je velky ale je to vazne pro nas moc vzacny kdyz nespinka 😀

danulienka35
28. okt 2010

@jankasramka dakujem uz stacilo bola by to zas babulka 😅

jankasramka
28. okt 2010

@memory97 kedze davidko je mateovi tak nejak blizsie vekom tak sa spytam teba 🙂
ako vam to ide s rukami a hrackami . uz ovlada rucicky dobre?

jankasramka
28. okt 2010

@danulienka35 no co ja by som brala aj 5 deti keby sa dalo 😀 ved to je najvecsi poklad 😉

jankasramka
29. okt 2010

@memory97 som tu 😉

jankasramka
29. okt 2010

tak akoze tuto temu som tu predtym nevidela:D inak by som tam asi hned pisala....https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/narocne-deti-ake-su/
povzbudenie @kvietok121 - nie si sama 😉

memory97
29. okt 2010

@jankasramka neovlada este neovlada rucicky. Ak myslis, ci chyti hracky... Vcera chytil rucickami takeho hrajuce plysiaka na par sekund🙂 Ked ho prezliekam a necham nahodou pod nim plienku, alebo oslintane body, tak sa mu podari nejako "zavesit" na prstek a maleho beriem aj s tym🙂 Mateo uz chyta hracky?
My sme tiez boli hore o 2:00, ale sla som neskoro spat, tak som len dala malemu papkat a sla rovno do postele🙂

memory97
29. okt 2010

@jankasramka este neovlada rucicky. Ak myslis, ci chyti hracky... Vcera chytil rucickami takeho hrajuce plysiaka na par sekund🙂 Ked ho prezliekam a necham nahodou pod nim plienku, alebo oslintane body, tak sa mu podari nejako "zavesit" na prstek a maleho beriem aj s tym🙂 Mateo uz chyta hracky?
My sme tiez boli hore o 2:00, ale sla som neskoro spat, tak som len dala malemu papkat a sla rovno do postele🙂

jankasramka
29. okt 2010

@memory97 no ja som si vsimla ze zacal chytat asi pred dvoma dnami, ale myslela som ze je to nahoda lenze jemu to ide uz zo dna na den lepsie. ma takeho hrajuceho macika na telocvicnej decke a musi ho pokrutit aby zacal hrat a dnes to stale spustal 😀
a hracky zacina chytat a tahat k sebe. uplna sranda. sa mi to zda strasne zlate. no som zvedava jaka budem dojata ked si prvykrat sadne alebo zacne chodit 😀 😀 😀
sak myslim ze davidkovi uz tiez moc nechyba aby s tym zacal 😉 napises urcite ked zacne, ok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre