♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
2. nov 2010

ok baby opuuuušťam vas idem do postele zajtra som sama s detmi tak odniesť Paťka do školky rano a potom vas zapnem 😉 😉 😉 dobruuu noc

jankasramka
2. nov 2010

@akika722 ja som bola tiez z toho blbec.ja ziadne separacky nepouzivam. mam len normalne vsetko v jednom.mne inak poradila zuzka co sem obcas chodi...ak by si daco vazne chcela skusit dam ti na nu kontakt.
a ide to vyprat skvele.lepsie jak z oblecenia 😉 .

jankasramka
3. nov 2010

@lenadka no tak to ja by om brala, keby mi kazde cikanie oznamoval....sak to budes mat ovela lahsie oducanie od plienok 😉

mirmaj
3. nov 2010

dobre ranko ak sa to teda tak da vôbec nazvať 😠 my sme zasa hore od pol piatej, ja to fakt nechápem, ved predtym nevstavala o 6, tak prečo je teraz každe rano tak skoro hore 😖 a to stihla do vtedy aj 2x papať, ja som uplne mrtva a to mame dnes poradňu a očkovanie 😢

lji
3. nov 2010

Dobré ránko babule.
JA by som ešte tak spala 😖 😖 drobec drobatý mi nedovolí ☹ ked som ju chcela presvečiť aby sme ešte zaliezli do postele a spali tak stále mraučala aj s dudlom.tak som ju dala na ruky, na chvilu položila pred seba a ona zaspala 🙄 čiže ja nohy rozkročmo, už ani hnúť lebo mi je luto ju zobudiť a ona si spinká 🙄 asi nemá rada postielku ked nie je noc 🙄

@akika722 rasa je to cane corso 🙂

lji
3. nov 2010

@mirmaj držím päste na očkovanie 😉 a keby pošleme tamarku a sašku spolu a my dve si ešte pospíme? 😕 😅

mirmaj
3. nov 2010

@lji tak to by som fakt brala, prosím ťa porad mi tu polohu v akej to zaspala? 😉

alure
3. nov 2010

dobré rano dievčatá,práve som prišla z BA bola som odviesť Oliverka do školy...to obmedzenie na dialnici ma vcelku milo prekvapilo,zdalo sa mi to dosť plynulé a v pohode aj keď zo začiatku to bolo dosť divné 🙂

@mirmaj
držím palčeky na očkovanie,nech nemáte žiadnu reakciu.Dávaš aj rotavir?

alure
3. nov 2010

@akika722
aj my sme dnes a zajtra sami 🙂 Manžel išiel na služobku...

liba78
3. nov 2010

Dobré ráno Tak my sme hore od pol siedmej. Takže celkom pohoda. 🙂
@lji tah hod nejake foto toho teliatka. Moje deti dosť často spomínajú cane corso a ja neviem ako to vyzerá. A mne vždy povedia, že normálny malý pes 😠
@lenadka no príď častejšie, občas je tu veselo 😀
@mirmaj aj my ideme k doktorke s Maťom. Ale sa nám neeeeeechce
@jankasramka pozerala som tiež tie látkovky, som z toho jeleň ☹

alure
3. nov 2010

@lji
aj mne malý nechce spať v postielke cez den len v noci,tak ho mám na gauči v obývačke a dokonca mu ten ruch vyhovuje čo je v byte...ale viem si ťa predstaviť ako ste tam nepohnute sedeli to mi niekedy tak malý zaspí na rukách a tiež sa bojím čo i len hnúť 😖

alure
3. nov 2010

@liba78
ahojček,máte dnes poradňu?

alure
3. nov 2010

Máte nejaké nové infá do tabulky?

vladka84
3. nov 2010

dobre ranko, my sme hore od siestej... o pol osmej si uz pospala, ked sme boli odniest Timku do skolky, teraz sa napapala a uz mrnci, tak neviem, ci chce zase spinkat, ci co, ved len pred chvilkou vstala 😲

mirmaj
3. nov 2010

@alure neviem sa stale rozhodnuť či dať alebo nie, chviľko som rozhodnuta že hej, potom zasa že nie, no fakt neviem, ešte sa asi spýtam na nazor Dr. a uvidím čo mi povie 😒
@liba78 latkovky som aj ja študovala ked som bola ešte tehu, ale akosi som sa nato nakoniec nedala 😒
@jankasramka musí sa v latkovkach častejšie prebalovať ako v jednorazových? vadí mu hned ked je mokrý alebo nie?
@vladka84 aj Tamka už teraz buva, ale tak ona je už dlllllllllllho hore 😖
@alure aj my cez deň spavame takto na gauči alebo v kočíku, v postielke vôbec, len v noci 😉

mirmaj
3. nov 2010

@alure a ja budem mať nove info dnes po poradni, potom pošlem 😉

vladka84
3. nov 2010

my mame poradnu az buduci tyzden, ale zajtra mame ist k ortopedovi - objednali nas na dvanastu, co mi vobec nevyhovuje, ale len v tuto hodinu beru babetka 😒

alure
3. nov 2010

@mirmaj
ja som tu mala práve kámošku magistru z jednej lekárne a otvorene mi povedala že rotavir je len marketingový ťah,že ona by za žiadnu cenu nedala toto svojmu dieťaťu.Jednak je to naraz strašne veľa vírov do tela bábätka,dostávajú to v dobe keď aj DiTePer a je to dosť veľká záťaž na organizmus.Takže ja som sa presvedčila o tom o čom som si aj myslela že je to len na zarábaní a nechám to len na povinných očkovaniach.

alure
3. nov 2010

@vladka84
a prečo k ortopedovi, Vám dali príkaz baliť naširoko?

akika722
3. nov 2010

ahojte a som tuuuu 😀
krpec spi od 6 tej a ja oddychujem 😀 😀 😀

alure
3. nov 2010

@akika722
no ako je ti dobre..rozvoz spravený? 🙂))

akika722
3. nov 2010

@alure ja nadavam...pneumokoky som Paťkovi dala vtedy to ešte povinne nebolo ale to som chcela dať ale rotavirusy som nedavala...ked to dostane su to ťažke hnačky a vysoke teploty ale ved predsa každa normalna matka vidi že nie čo nie je v poriadku a k lekarovi pojde...ja neviem ale mne sa tych očkovani zda moc 😒

akika722
3. nov 2010

@alure xi ja som čitala či rozvod 😀 😀 😀 hej Pati uspešne po dllllhom čase v školke len ako dlho tam zas vydrží 😖

alure
3. nov 2010

@akika722
bože chráň že rozvod 🙂)) A čože chorôbky nachytáva v škôlke?
Ja si to už veľmi nepamätám ale zdá sa mi že Oliver mal tých očkovaní menej..Som rada že je tiež niekto proti tým všemožným vakcínam,dokonca mi kamoška povedala že ak by bolo možné tak ani prevenar nedá,na vlastnú zodpovednosť.Je magistra v lekárni a sama vidí ktoré choroby sú ako rozšírené...

akika722
3. nov 2010

@alure no..najprv mal zapalene hrdielko,od toho sa chytilo uško,už bolo ako tak v pohode a prišiel domov zo zapalenym očkom večer plakal že druhe uško,o deň druhe očko a zas hrdielko 😀 😀 😀
no skoro za 3 roky bol chory len treti x teraz

alure
3. nov 2010

@akika722
od kedy chodí do škôlky? mne Oliver nebol chorý kým nenastúpil do škôlky a potom kým nabral imunitu a "zoznámil sa"
s bacilami celej triedy to už bolo ok 🙂 do vtedy sme sa dosť vytrápili a najviac ma štvalo asi to že som bola doma na očr s dorbcom konečne vyzdravel a išiel do škôlky a už v šatni som videla kopec usoplených detí tak som s napätím očakávala telefonát zo škôlky kedy si mám po neho prísť...aspoň že si na materskej dá sa to zvládnuť,horšie keď už musíš chodiť do práce a niet kam dať dieťa....

akika722
3. nov 2010

@alure od septembra chodi...no to ma čaka zo Semim kedže na tretiu matersku sa už nechystam 😀

alure
3. nov 2010

@akika722
nápodobne 🙂 ale dúfam že do vtedy posilní imunitu chorobami čo privlečie domov starší brácho 🙂
Čo dnes varíte? Ty si ma včera inšpirovala plackami,len sa mi nechce do toho pustiť..ale budem musieť lebo poobede zase do BA po drobca...

akika722
3. nov 2010

@alure ja nevarim ešte je od včera polievka,mm je v praci tak nam stači aj to 😀 😀 😀

vladka84
3. nov 2010

@alure robili nam vysetrenie v porodnici, tam kazdemu povedali ze balit a po 4-6 tyzdnoch mame ist k ortopedovi na kontrolu, on nam povie, ci balit nasiroko dalej alebo uz netreba... ale ja nebalim 😝

dnes mame zemiakovu polievku nakyslo, cestoviny, syrovu omacku a masko na kocky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre