♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
5. nov 2010

a teraz ma napadlo, ked pisem o tom ako som zhresila.... dnes je piatok - ideme sa vazit a merat? 😕

mirmaj
5. nov 2010

@vladka84 važme sa zasa o týždeň až su viditeľnejšie pokroky 😀 😀

jankasramka
5. nov 2010

no trosku sme dospali, zachvilku vas docitam ked mi dieta dovoli, pozeram ze ste sa posnazili dnes 😀 uz sa tesim ake novy temy mate 😉
ale pretym este kuknite ake mame pocasie. hlavne to v sobotu- ze jeden stupen 😲 aby ste mi nezavideli teplo 😀
http://www.google.com.mx/ig?hl=es&gl=mx&t=0&g=3...

jankasramka
5. nov 2010

@vladka84
@mirmaj som za- az o tyzden 😀 ja som urcite nic neschudla 😒

memory97
5. nov 2010

@alure od siestich mesiacov, ale myslim, ze zoberu aj mensie babo sa mi vidi...

memory97
5. nov 2010

@alure my uz mame biele dasienka od konca tretieho mesiaca🙂

@kahlan1 chudatko malinke, ale hlavne, ze jej je lepsie... babuliatko, len nech je vsetko uz dobre🙂

memory97
5. nov 2010

baby mne sa maly dnes tak dokakal, ze az pod pazuskami mal vsetko od ho...ka🙂 ani neviem, ci mi to pusti, uz sa to perie v pracke.... som ho dala do lavorika a podme umyvat, sa mu taky kupel pacil a potom buval dost dlho🙂 dufam, ze si to nepomylil s vecernym kupkanim🙂

katulkaaaaaa
5. nov 2010

ahojte dievcata,dnes som mala rozbehany den,doobeda som nakupovala vianocne darceky pre deti,poobede vytvarna skola a uzastna migrena do toho,som rada ze zacina vikend ☹
@memory97 ahoj to nemyslis vazne...akoze ja uz na tento svet nemam slov...fasa ze nejaka skazena injekciaTBC a mi mame hrcku jak hrom...uz nech ideme na to vysetrenie lebo ma svihne
vy te napisali od vcera 9 stran?no mam co citat 😀 😀 😀

memory97
5. nov 2010

@katulkaaaaaa kamoska dosla na navstevu a hovorila o tom, ze jej znama tiez dala zaockovat babo a urobili sa hrcky, potom jej doktorka hovorila, ze to su chybne vakciny, tak ja neviem... normalne uvazujem, ci davat maleho dalej ockovat, ked uz i v tomto sa sekaju...

katulkaaaaaa
5. nov 2010

@memory97 ved to ja som zhnusena,cele tehotenstvo sa bojim aby to dobre dopadlo,konecne mam zdrave krasne dieta a drb...jedna vakcina a uvidime kolko problemov este kvoli tomu bude,rameno hnisa,hrcka sa nezmensuje 😢

kvietok121
5. nov 2010

ahojte baby co kojite??? davate malym dudel??? my dnes zaciname bez cumla lebo zacal na prsku az moc dudlat a nie tahat tak skusame bez cumla zatial nam to ide, len pri velekej krize sme ho pouzili dvakrat na 5 min a potom sme vybrali ked sa utisil

kvietok121
5. nov 2010

@katulkaaaaaa moja ako sa mate myslim na vas, moc nestiham citat ale myslim

katulkaaaaaa
5. nov 2010

@kvietok121 dakujem,stale ta trapia tie prsia?mne velmi pomohol canesten,za dva dni som mala po probleme...ja davam cumel malemu a s kojenym nemam preto problem,ani pri malej som nemala kojila som 14mesiacov a dudlovala do 3 rokov 😵

memory97
5. nov 2010

@katulkaaaaaa ved prave o to ide, ze sa bojis cely cas, ci vsetko bude v poriadku a nakoniec toto... fakt treba uz davat na vsetko pozor, to aby sa rodic strachoval zakazdym, ked ide k lekarovi 😠

katulkaaaaaa
5. nov 2010

@akika722 ja som malej davala prikrmy od 6 mesiaca,najprv zelenina,mesko,potom ovocie a kase...a teraz tiez tk budem robit,viem ze u nekojenych sa zacina od 4mesiaca

kvietok121
5. nov 2010

@katulkaaaaaa tak vy ste asi lepsi pripad, mne zacal tak dudlovat ze prestal tahat a dudloval, po tom zapale ... tak to musim obmedzit na minimum aspon do konca tretieho mesiaca, aby neprestal pit

kvietok121
5. nov 2010

@memory97 @katulkaaaaaa vy uz myslite na prikrmy? ako to rychlo ide ze? len predchvilou sme posielali nase bruska, nevedeli sme sa dockat kedy sa male narodia 😀

katulkaaaaaa
5. nov 2010

@lji gratulujem mm k praci 🙂
@kahlan1 krasne dievcatko,neboj uz bude len dobre 🙂

katulkaaaaaa
5. nov 2010

@kvietok121 hej prikrmy,akika sa vcera na to pytala,mi mame este viac ako 3mesiace cas 🙂

kvietok121
5. nov 2010

@katulkaaaaaa pockaj ale ved akika koji nie? ci som uz tak velmi mimo ked teraz nestiham citat?

kahlan1
5. nov 2010

@katulkaaaaaa dakujem 🙂 prave lezi pod hrazdickou a studuje hracky ale zeby sa za nimi natiahla tak to nie, iba si ich obzera

kahlan1
5. nov 2010

a cvicite s babatkami nejako? a ako sa najcastejsie s nimi hrate?

vladka84
5. nov 2010

@mirmaj @jankasramka no dobre, tak az ten dalsi piatok...huraaa, mozem si dat este pribinacika 😝 ale od pondelka uz si isto budem davat pozor 😅

kvietok121
5. nov 2010

@kahlan1 aj nas len obzera len ked nahodne buchne

kahlan1
5. nov 2010

@kvietok121 lebo ked sme boli u neurologicky tak jej dala hracku pred oci ci sa natiahne

kvietok121
5. nov 2010

@kahlan1 no nas lenivcek sa este nenatahuje on ma na vsetko caas 😀 to akoze uz sa musi nacahovat? to som nevedela

kahlan1
5. nov 2010

@kvietok121 tak nam povedala ze uz by mala a to mala 2 mesiace a tyzden ale stale sa nenatahuje iba sa pozera a keca s nimi. snazim sa ju nejak zaujat ale velmi jej to nejde, ale myslim ze vsetko ma svoj cas 🙂

kvietok121
5. nov 2010

@kahlan1 ja si tiez myslim, prinutit nemozeme

kahlan1
5. nov 2010

@kvietok121 hej len ja sa bojim ze nas bude furt posielat na vojtovu metodu, ked sa clovek uz raz dostane k lekarovi tak sa stamad uz asi nevymota

akika722
5. nov 2010

@kvietok121 kojiiiiiiim 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre