♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
10. nov 2010

@mirmaj mnaam kapustoveeeee,priidem 😀 😀 😀
niečo z nosnou mandlou zistili ale neriešia zatial uvidime zajtra ide na očne a neurologička,neviem kedy nas objedna 😒
tak večer 😉

katulkaaaaaa
10. nov 2010

hodila som do mojho fotobloku akciove balicky z mary kay,mrknite keby nieco piste 😵
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/katulkaaaaaa...

danulka3
10. nov 2010

@kvietok121 aha,tak to máš tu fisher,ja som obehala dráčiky a tú lacnejšiu nemali,táto sa mi zdala dosť drahá,skúsim pozrieť niečo na nete.
Ozaj a čo hovoríš na to tancovanie s bábätkami,ideš?

mirmaj
10. nov 2010

@katulkaaaaaa mne tam žiadne neukazalo 😒

katulkaaaaaa
10. nov 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 ani mne...nechapem,ze by som si robila reklamu?ci?asi sa to nesmie .... to som nevedela a uz ma aj zmazali,ak chces hod mi do ip meil preposlem ti tam 🙂

danulka3
10. nov 2010

@katulkaaaaaa ja som to ešte stihla,bolo to tam,ale už to asi zmazali

katulkaaaaaa
10. nov 2010

@mirmaj @danulka3 baby tak toto snad mozem...som nevdela ze sa nesmie toto su fotky z mojho zivota tak to snad nevadi...
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/katulkaaaaaa...

katulkaaaaaa
10. nov 2010

no nic zrejme sa nemoze ☹ fnuk a ja ze vam ukazem fotky ako pracujem,esteze mame fb 😀 😀 😀

liba78
10. nov 2010

@katulkaaaaaa tak si dnes asi dáme spoločnú nočnú ☹
@mirmaj wau, kapustové by som si aj ja dala.
Inak fakt dúfam, že zajtra bude dobrý. Chystám sa za kámoškou do Pezinku a potom do Ikea 😅 a pozajtra by tiež mohol byť dobrý, prídu robiť obklad tak im musím niečo navariť 😅 a popozajtra najviac dobrý. To tu budú oblkladači a aj zateplovači a ešte mi príde namontovať aj dvere. Takže obed pre cca 6-tich chlapov. A určite by nechceli jesť to čo ja dnes. 😖 😀 😀 😀 😀 😀 som mu to dobre naplánovala 😀 😀 😀
@akika722 A kedy budeš vedieť nejaký záver ?

mirmaj
10. nov 2010

@katulkaaaaaa tak kuknem na fb 😀 a poslem aj ten mail do IP 😉
@liba78 tak to si mu teda ozaj dobre naplanovala 😀 😀 to stíhaš variť aj chlapom? ja ani nám niekedy 😉

mirmaj
10. nov 2010

@katulkaaaaaa ty si bola na školení tu u nas v Papradne? 😉 😉

danulka3
10. nov 2010

baby,idem sa vás spýtať,tie čo kojíte,pozorujete bábätkam stolicu? Ja som asi už úchylná,ja sledujem.Neviete,či je v poriadku,keď tam má také niečo ako hlien alebo soplíky? nachladnutý nie je.

danulka3
10. nov 2010

prikladám aj ja fotky môjho Jakubka:1.takto nás unavili hračky,2.takto pasieme koníky

kvietok121
10. nov 2010

@katulkaaaaaa hadam hej
@akika722 tak si sa jej dockala

kvietok121
10. nov 2010

@mirmaj ty si z papradna?

kvietok121
10. nov 2010

@danulka3 asi ano uvidim kedy to bude byvat

liba78
10. nov 2010

@mirmaj no, tiež niekedy nestíham nič. Ale keď musím, nič iné mi neostáva. Ale už len dva týždne a budem mať hotovo. Teda dúfam. Potom vám hodím foto. A už sa strašne teším na čas kedy budeme mať doma len kľud......
@danulka3 občas také niečo pozorujem, ale nič s toho nevyvodzujem.

akika722
10. nov 2010

@liba78 neviem moja u nas asi na neurologiu objednavaju cca po mesiaci 😠

katulkaaaaaa
10. nov 2010

@mirmaj ano v papradne,krasna priroda 😵 byvas blizko?
@akika722 @vladka84 @evanns poslite mi aj vy meil preposlem vam to 🙂
@liba78 satesim na fotecku ,zavidim v dobrom 😉 aj ja chcem svoj domcek,snad ked budem ,,velka" 😀 😀 😀
toto su tie foto co mi hned zmazali tuto snad ostanu 😉 som vam chcela ukazat ze ako malo staci a vyzerame uplne inak 😵

akika722
10. nov 2010

@danulka3 aj moj občas ma...zlatučky ako zaspinkal pod hračkami 😀

akika722
10. nov 2010

@katulkaaaaaa 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 aky rozdiel

katulkaaaaaa
10. nov 2010

som teraz zobudila maleho ,len spi aspi,papal po 5 hodinach 😕 asi nejaka viroza na naside,kasle ,sopli...
@danulka3 sikovny je drobcek 🙂 to v stolici moj maly nemal,ale viki to mavala ked bola chora...neviem ti poradit

jankasramka
10. nov 2010

@katulkaaaaaa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠 😠
hned zrana citam tvoj prispevok ze ako pekne ti spalo dieta, tak uz viem ze to moje doma je simonko a ty mas matea 😀
dnes sa zobudil o piatej 🙄

akika722
10. nov 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ja že čo vrčiš 😀 😀 😀

mirmaj
10. nov 2010

@kvietok121 nie, nie som ale mame to tu kusok ja som priamo z PB teraz už 😉
@liba78 to verím ja som mala nervy ked sme prerábali len byt 😒 ale si to potom užijete, aj ja by som chcela domček ale možno niekedy ked budem veľka ako @katulkaaaaaa tak budem mať 😝 😝
@katulkaaaaaa tak to je teda fakt dobry rozdiel ani by som nepovedala že je to ta ista 😲

jankasramka
10. nov 2010

@katulkaaaaaa a inak vyzera to tak ze tie koliky sa nam vazne asi vratili tiez lebo uz treti den je nesvoj, preplace takmer cely den, neda sa uspat ☹

@mirmaj vcera ked som videla tvoje fotecky tak som skoro odpadla- vazne vyzera velika, tak na 6 mesiacov 😲
@groka pises ze ti nedviha hlavicku poriadne ale na fotkach uz v sediacej polohe, nepredbiehaj, lebo mu navyse k tym vsetkym problemom este aj chrbticu poskodis...hmmm?

mirmaj
10. nov 2010

ale to líčenie a účes urobia naozaj veľa, teraz som si pozrela foto zo svadby a ako keby som to tiež ani ja nebola 😀 😀

danulka3
10. nov 2010

@kvietok121 Ja ešte tiež hodím reč večer s mm,lebo tam budem musieť chodiť autom a to moc nemusím
@akika722 dík
@katulkaaaaaa super,aj ja chceeeem takú zmenu
dúfam,že na nás niečo tiež nelezie,budem to ďalej pozorovať a radšej zavolám doktorke,ináč náš tiež celý deň len podriemkáva

jankasramka
10. nov 2010

@akika722 😀 ty by si nevrcala? zobudis sa rano po tazkom vecernom uspavani a rannom budeni, na ociach zapalky a tot katulka hned zrana pise - kto mi babo vymenil?ako pekne spinkalo 😀 😀 😀 😀 vtipna je , len nechapem jak to spravila 🙄 no nic treba dopriat aj inym spanok, ved my sme spavali super vkuse viac ako mesiac myslim 😝

mirmaj
10. nov 2010

@jankasramka 😀 😀 aj ja už mam niekedy pocit že sa v nej stráca to bábätko a je taka detská už 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre