♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
16. dec 2010

@mirmaj ahoj a dakujem moja 😉

vladka84
16. dec 2010

@kvietok121 jaj, ty si asi pisala, ze dufas, ze bude ok s nozkami, mne to az teraz doslo 😝 neboj, ak ste nemali minule zle vysledky, to by vam dr. povedal, tak urcite to bude aj vasa posledna kontrola 😉

jankasramka
16. dec 2010

baby my mame dnes tak priserny den!
teda zacalo to uz vcera-cez den vobec nespi len strieda vreskot so smiechom.
ja uz neviem co s nim.teraz len vrieska a vrieska. a psicka mi asi zacne za chvilu rodit a ja neviem co skor- nepoprate, nepozehlene, neupratane a hlavne NIC NEPOBALENE.
proste s nim sa neda nic robit. toto je ciste zufalstvo dnes...

hajatanufus
16. dec 2010

ahojte baby @danulienka35 mala je asi cely tato ze aspon na tej fotke mi to tak pripada a je podarena moje tri zlaticka teraz spinkaju 🙂
babenky nechcem provokovat ale nasa rachel prespala uplne celu noc ani raz sa nezobudila isla spinkat asi o 22.30 a vstala asi o 10 ale aj to este nebola celkom hore len k nam prisla domov zdravotna sestra tak som ju vybrala z postielky a dokonca aj plienku mala skoro suchu inak ja pouzivam cez den latkove a na noc pampers ale len preto ze sa mi ju v noci nechcelo prebalovat teraz mame 3 ale tiez sme predty maly problem ze v noci sa pokakala a mala cely chrbatik mokry tak som tiez nadavala a od pampers zvykne byt aj zaparena preto radsej davam latkovky ale klasicke stvorce aspon sa potom nenudim ono je to dobre aj koli tomu ze ked nahodou dojdu plienky a nie su na nich prave peniazky napr. pred vyplatou tak aspon nemam problem a lucinka ma pampers predtym sme mali aj tesco ale raz v nich bola dlhsie pokakana lebo sme ju nemali kde prebalit a boli sme dlhsie nieco vybavovat a potom mala strasne vyprety zadocek a liecila som jej to asi mesiac tak som jej tiez davala latkovky a pampers aj ked jej je vlastne jedno ake ma plienky od narodenia ale mne sa najviac pozdavali pampers len na sk som si ich velmi nemohla dovolit a tu v uk su lacne a su stale nejake akcie na tie velke balenia v krabiciach ale uz sa pomaly oducame cez den uz chodi bez plienok len ked ide spinkat jej ich davam a na noc takze asi dve plienky na den samozrejme ze sa cez den pocura do gatiek ale nevadi puncoch mame dost a gatiek tiez 🙂

danulienka35
16. dec 2010

@hajatanufus ahoj moja ano mala je cely tato i taky tucko mala spava uz 2 mesiace celu noc zaspi o 22,30 a dnes stavala o 10,45

danulienka35
16. dec 2010

@jankasramka nejdu mu zubky?

hajatanufus
16. dec 2010

@danulienka35 to mas dobre u nas to bolo prvy krat a my sme len kojeni ale to asi dospavala vcerajsok lebo cez den vobec nespinkala len po 15-30 minut a inokedy tahala 4-5 hodin uvidime ci si to zase zopakuje a asi jej tiez idu zubky ale asi hore lebo stale cmula ten prstek a potom sa zlosti a ked som je prstami sla po dasienkach tak jej to robilo dobre a zdalo sa mi ze tam ma nico tvrde tak uvidime aj lucinke sli zubky najprv hore a to hned dva a dalsie dva apotom dva dole takze v 7 mesiacoch mala 6 zubkov a tlacili sa jej asi od 5 mesiacov 🙂
katulka som rada ze ste uz doma tak sa doma doliecte aby ste na vianoce vsetci boli fit 🙂
@akika aj vy sa rychlo uzdravte 🙂 je zaujimave ake rozne skryte mozu byt tie choroby clovek by povedal ze tym detom nic nie je a aha co sa z toho vyklulo ☹ neboj dostanete sa z toho a budete v poriadku a hlavne na vianoce uz doma 🙂

danulienka35
16. dec 2010

@hajatanufus mne sa zda tiez ze malej idu zubky je nervozna kaka viacej neviem uvidime jazykom stale beha po dasniach

kvietok121
16. dec 2010

@vladka84 to dufam ze bude,len je to este daleko az o mesiac

@jankasramka aj nas strasne vcera skriekal a slinil a som sa dr pytal ci to nebudu zubky aby som vedela preco tak vrieska a potom sas smeje a ona zubky to nie su a vravim tak preco a ona ze nevie, ze je zdravy proste krici

hajatanufus
16. dec 2010

@danulienka35 ono tie zubky idu dost dlho aj lucinke vzdy ked sa tlacil dalsi tak bola strasne uplakana a hlavne pri stolickach my sme na 15-16 mesiacov uz mali vsetky zubky kazdy mesiac jej isli po dva
aj nasa krici od radosti a mm si stale mysli ze place tak mu to vysvetlujem ze to nie je plac ale radost a potom na nu pozrel a videl ze sa usmieva ono totizto u lucinky nevidel ako rastla a vyvijala sa tak si to teraz u rachel uziva ako pri prvom lebo pri lucy ja som bola na sk a on v uk 🙂

danulienka35
16. dec 2010

@hajatanufus vies co ja uz si ani nepametam na to ako i m isly zubky ved najstarsia bude mat 20 rokov 😀

hajatanufus
16. dec 2010

inak konecne aj u nas sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ja som si to vymodlila a to som ani anhlas nevyslovila tu modlidbu len tak som povedala mm ze to nie je fer ze na sk aj inde snezi a tu dnes prsalo a potom som mu povedala vsak aj tu nasne zi uvidis ja si to vymodlim a potom naozaj zacalo snezit huraaaa

danulienka35
16. dec 2010

@kvietok121 ked je vesly neni o com nasa vrieska od radosti stale mala si vidiet ako zrala dnes monka 😀

danulienka35
16. dec 2010

@hajatanufus tu bolo dnes krasne slnecno boli sme vonku ale 2 hodinky

hajatanufus
16. dec 2010

@danulienka35 jasne ty si to tiez uzivas po rokoch ako prve babatko ja ich mam po sebe a som rada vzhladom na vek a na zdrav problemy neviem ci by som to neskor zvladla aj ked este by som chcela jedno ale az o dva roky aby som sa trochu dostala z problemov ktore mam lebo teraz otehotniet by pre mna nebolo velmi dobre lebo mam skoro 100kg a bolia ma bedrove klby aj cela prava noha nejaky sval alebo co to je a na rehabku s dvoma detmi zatial chodit nemozem takze ked sa dam troch do poriadku a deticky podrastu a pan boh pozehna tak moze byt dalsie babo 🙂 ty si asi v mojom veku a mas uz velke kocky ale necitim sa nejako staro a nikto by mi tolko nehadal a dokonca ked som cakala lucy tak som ani nevyzerala ze som tehotna ale pribrala som pri nej 25 kg a potom som nieco schudla asi 12-13 a znova otehotnela ale pri rachel som pribrala len necelych 10

danulienka35
16. dec 2010

@hajatanufus budem sa modlit aby si bola ok a vaha neni rozhodujuca ale srdiecko a dusika moj nazor ja keby som vedela ze by som mala chlapca tak by som brala babenko ale viem ze zas by bola babulka 😀

hajatanufus
16. dec 2010

@danulienka35 tu hrozne prsalo a fukalo a ja som este aj nachladena tak vonku nehrozi ibaze mm dnes isiel na party s lucy a pisal mi sms ci pridem za nim ale nestihla som mu odpisat lebo k nam prisla detska sestra a potom som mu volala ze ci mam prist ale mi to nebral tak som vzala malu len do klokanky lebo tandem sa mi tahat na tu chvilu nechcelo a maly kocik vzal mm tak som sla za nim je to tak sedem minut peso a on tam nebol som myslela ze ma rani sme sa asi minuly tak som sla domov inou cestou a volala mu ale nepocul telefon a nakoniec som ho dohonila lebo bol kupit chleba v pekarni tak sa tam zdrzal ale musela som na neho zakricat aby ma pockal tak som bola nahnevana ze som sa prehnala zbytocne do toho pocasia aj s malou nastastie mala ma teply overal len ma z tej klokanky bolel chrbat 🙂

danulienka35
16. dec 2010

@hajatanufus no pekne ja by som asi zurila 😀

hajatanufus
16. dec 2010

@danulienka35 dakujem ja viem ze vaha nie je rozhodujuca len mna koli tej nadvahe bolia nohy lebo je to velka zataz na klby a este sa starat o dve male deticky no mala by som to velmi tazke viem ze aj pri lucinke ked som cakala rachel som vela veci zanedbavala lebo som nevladala a v juli som uz ani von nechodila lebo som nevladala chodit a to som mala termin az 28 augusta tak neviem ako by som to utiahla do finisa ale vdaka Bohu sa rachel vypytala na svet skor a necakane nic som nemala zbalene do nemocky proste som sa zobudila v nedelu rano o 6 na bolesti ako pri kramoch a este som si povedala ze to asi nebude ono a cakala som ze co bude dalej a potom mi praskla voda napisala som mm do prace sms ze ma boli brucho a sla sa osprsit a potom sa kontrakcie rozbehli na 5 minutove intervali tak som rychlo zacala balit veci potom prisiel mm z prace doviezla ho kolegyna inak by prisiel az o deviate pol desiatej lebo nemame auto a zavolal mi sanitku aj ked tu velmi sanitku nedavaju ale ja som sa nemala ako dostat do nemocky lebo auto nemame, autobusy v nedelu tu nechodia a na vlak by som ani nedosla lebo je to dobtu hodinku peso ale tehotnej tak tri hodinky a sranda bola ze den predtym som sa rozpravala so susedou ze neviem ako sa dostanem do nemocky ked to na mna pride a ona mi povedala ze mam volat sanitku a keby mi ju nedali tak ze jej mam zaklepat na okno a ona alebo jej mm ma tam vezmu a to som mala tak tri tyzdne do terminu ale nakoniec po mna prisla rychla nalozili ma a mm ostal doma s lucy a o pol 8 som uz bola v nemocke a o 9 prisla tlmocnicka ktora mi velmi pomahala teda to ze bola so mnou mi velmi pomohlo ved ani nemala velmi co tlmocit vzdychanie a kricanie je medzinarodne 😀 😀 😀 a mala sa narodila o 13.12 teda na sk ako o 14.12 🙂

kvietok121
16. dec 2010

@danulienka35 niekedy aj od hnevu

danulienka35
16. dec 2010

@hajatanufus neboj moja bude vsetko ok zvldnes to len pevnu volu mat ver mi a mala je uzasna krasna teda obe su krasne

danulienka35
16. dec 2010

@kvietok121 o hnevu by som vedela hovorit ked ma malo papani ako sa vie jedovat hm 😉

hajatanufus
16. dec 2010

@danulienka35 dakujem su to moje zlaticka a bozi zazrak a dar lebo mam dvesegry jednu starsiu a druhu mladsiu a obe su zatial bezdetne co ma velmi mrzi lebo viem ze obe maju radi deti a velmi tuzia po babatku a nasi rodicia uz nie su najmladsi takze moje deti su zatial jedine vnucatka ale lucinku videli len do 9 mesiacov a rachel este nevideli takze si ich ani neuzivaju ☹ starsia sa uz stihla aj rozviest a vzdy ma take cudne vztahy aj teraz ma nejakeho starsieho bezdetneho vdovca a mladsia je vydata uz 8 rokov a nevie otehotniet tak skusaju adopciu ale este len teraz davaju papiere tak dufam ze im to vyjde lebo ked som tam bola s lucy tak segra bola uplne stastna a velmi ju lubi a ja som ju nechala nech mi ju kupe prebaluje vsetko okrem kojenia aj ked sme sa smiali niekedy ked drzala lucy na rukach a ona si nasla prso ze to je skupa teta ze odtial jej nic nepojde a viem ze segra je z toho nestastna ze som tak daleko a ze nema deticky a tiez ma uz 33

danulienka35
16. dec 2010

@hajatanufus hned sem tu idem nakojit malou

katulkaaaaaa
16. dec 2010

baby vy ste take uzastne 🙂 som rada ze som chybala,aj vy mne veru 🙂
@jankasramka jani mm to zvladol v pohode ale to preto ze byvames nasimi 😀
simonko akurat zasinkal,jaj taka som rda ze sme doma,konecne sa zase usmieva babatenko moje milovane,som sa narevala za ten tyzden ked bol na tom zle...veru dobre ze skor ako lezat tam na vianoce,dufam ze akika bude na vianoce doma...jani a ti si uz na sk?

katulkaaaaaa
16. dec 2010

@alure ako sa mate?ste napisali 50 stran co som tu nebola tak nejdem ani docitavat...co sa tyka cicenia zase musim zacat v nemocnici neboli ani myslienky na to...a pribrala som tam kilo,od stresu len okolady jedla 😖
@evanns ako sa dari?cvicis?dakujem za podporu
🙂

danulienka35
16. dec 2010

@katulkaaaaaa velmi drzim palecky aby ste boli ok a uzily si kludne vianoce 😉

katulkaaaaaa
16. dec 2010

@danulienka35 dakujem verim ze bude ok,liekov mame este dost ale hlavne ze sme uz doma 🙂

danulienka35
16. dec 2010

@katulkaaaaaa neboj moja bude vsetko ok len sa drzkajte Simonko bude ok a Vikinka urcite bola statocna princezna

danulienka35
16. dec 2010

babulky kde ste vsetky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre