♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

brulka
28. feb 2011

@udada ja som rodila v ruzine a kvoli vysokemu tlaku mi malu vybrali cisarskym skor von, ona sa ani nepytala na svet ale donutili nas okolnsti, uz to zacinalo byt nebezpecne pre nas obe, tlak 190 / 120 😔

brulka
28. feb 2011

@kahlan1 jeeej tak to sme tu viaceri bezzubi 😉 , ono niekedy to trva kym pride ten prvy. moja starsia sestra vraj az po roku mala konecne prvy zubok. mama sa uz bala ze ma nejaku geneticku vadu ze ziadny zub jej nenarastie 😀 😀 😀

udada
28. feb 2011

@brulka jaj, tak to hej, aj malá sa narodila cisárskym - tiež v ružinove
no princezná sa zobudila, tak idem k nej 🙂 , za chvíľu ju idem okúpať

danulienka35
28. feb 2011

@brulka ja sim tiez rodila v ruzinove

brulka
28. feb 2011

@danulienka35
@udada a boli ste v ruzinove spokojne ?

akika722
28. feb 2011

uuuuuuuuuuuuf som tu,,že 5stran 😲 😲 😲 nedočitavam som zdochliak 😅 tak čo noveeeeeeee???????????

danulienka35
28. feb 2011

@brulka hej ja sa nemozem stazovat v pohode vsetko az na zachody co ma dost prekvapilo ze len 2 a tie sprchy inak docela ok

danulienka35
28. feb 2011

@akika722 no vitaj cica mica nasa 😀

katulkaaaaaa
28. feb 2011

@udada vitaj
@majka35 maji nezavidim 😒 je to nanic cele dni sami s detmi,mne tu v dedine byvaju aj moje babky tak v ramci prechadzky zajdem aj k nim,ale chyba mi tu kamoska na vozenie,stale sama kocikujem
@brulka ten link urcite pozrem

akika722
28. feb 2011

@danulienka35 achoooj 😎

akika722
28. feb 2011

mame nove baby???niečo registrujem 😕 jeej tak vitajtééééééé 😵

kvietok121
28. feb 2011

@katulkaaaaaa dakujem za pochvalu izbicky, ano chcem pomaly kvoli brusku aj kvoli alergii
@jankasramka ja chcem kvoli alergii najskor zeleninku, ta je mensim alergenom, a tiez si myslim ze nevie co s tym, proste, musim asi vydrzat a hadam ze mesiac uz bude lepsie 🙂
@hajatanufus neviem ci je to chutou lebo on to anjprv chce jest, ale akosi mu to nejde dole krkom, potom, fnuka, ale mozno je to aj tym ze idu dalsie zubky leb papa velmi zle aj mliecko, no proste sa musim obrnit trpezlivostou ako v prvych 3 mesaicoch
@danulka3 tie nase deticky su srandisti nie, takto s maminkami mavaju 🙂
@brulka ach dakujem, myslela som ze to bude lahsie, ze ked sme si to vytrpeli pri kojeni, tak aspon prikrmy budu v pohode ale opak je pravdou no co musime vydrzat, ako manzel hovori do 18. to tak nebude 🙂
@udada dufam ze budete lepsie ako my 🙂

majka35
28. feb 2011

@katulkaaaaaa ja mám tu zase plno kamošiek na kočíkovanie, ale niekedy by som potrebovala aj deti "odložiť" 😵

@akika722 no jak to zvládaš bez Paťka? ja som dnes už 3x plakala za barborkou, mm sa smeje, že my dve ani spolu ani bez seba, jak taliani 😕

jankasramka
28. feb 2011

@evanns aj ja som davala najprv kupenske a az potom som zacala varit 😉 ale nie koli tomu ze nechcel varene, ale sa mi to zdalo dobre zmixovane😀

@udada ahoj;)

@katulkaaaaaa ale aspon mas na dedine dobre prostredie a cerstvy vzduch🙂

danulka3
28. feb 2011

@kvietok121 ja tu tvoju trpezlivosť obdivujem,mne je pri každom malom nezdare do plaču,ale ty si vždy optimistická,asi to bude tým tvojim povolaním,už si vycvičená a obrnená trpezlivosťou 😒 A ozaj chodíte ešte tancovať? V apríli vraj začína nový kurz,chcela by som začať aj ja chodiť,len *ma trocha odrádza tá vzdialenosť a presun,ale nás nič také nefunguje ☹

akika722
28. feb 2011

@majka35 zatial pohoda,lebo som do teraz balila...ale zajtra bude horšie ☹
ináč,svokra teraz zisťuje že P&ťka nezvlada 😎 a prečo????lebo mu dololi aj von oknom vyskočiť a on si pri nej nehorazne dovoluje až ho nespoznavam..ona mu nevie povedať nie 😲 no...tak jej problem...3roky jej vysvetlujem a teraz pochopila

kvietok121
28. feb 2011

@danulka3 ano chodime, ale nie vzdy sa nam dari ist, na dalsi chodit asi nebudem, pretoze je poobede a my poobede spinkame takze ak sa to nezmeni, tak chodit nebudeme
praveze neviem ci mam dost tej trpezlivosti, ale prave ta moja alergia ma nuti to nejak vydrzat

jankasramka
28. feb 2011

@akika722 ahoj, no pridaj daku pikosku od svokrovcov 😝 😀

@majka35 oddychuj oddychuj a cerpaj sil;)
barborka sa ma urcte dobre 😵 zmena prostredia jej urcite prospeje 😉

akika722
28. feb 2011

@jankasramka ahoj 😉 aaale teraz pohoda...len som zvedava ako vydržia do piatku 😀 ale možu si zato sami..neverili že to take bude ak s tym neprestanu
l

majka35
28. feb 2011

@akika722 ja som teraz volala, ako sa má, ale nerozprávala som s ňou, aby neplakala, tak už do ne pchajú samé sladkosti 😕 že tam môže, ked ja jej nedovolím a tiež sa obávam, aké čertisko sa mi vráti domov, tiež jej všetko dovolia, včera jej čítali 7 rozprávok, lebo princezná si to želala, ja prečítam jednu, najviac dve, to iba ked veľmi poslúchala a odchádzam, ona žobroní o ďalšie, ale neexisuje, zhasínam svetlo a spať ... teraz vidím, že mi bude chodiť spať o 22.00 🙄

majka35
28. feb 2011

@jankasramka joj, keby sa dalo moja, terezka dnes bola neskutočne mrzutá .. mm prišiel o siedmej večer, som mu ju odovzdala, že už nevládzem, zlatý, vzal ju k sebe, prebalil, dal mliečko a uspal a mne nalial pohár vínka

akika722
28. feb 2011

@majka35 moja..nad tym sa ja nezastavujem že rano čokolada..zbytočne,nemam uspech 😒 dnes ked som videla že samkovi ide dať chlieb vo vajičku 😲 mm na nu vrieskal či je normalna..ale ona mu dovoli taaake kraviny že by sa ti rozum zastavil 😖

vladka84
28. feb 2011

@evanns uz ano, v sobotu jej preslo, ale aj tak sa za tie dva dni potrapila ☹ po prvom ockovani som ani nevedela, ze ju ockovali a po tom druhom to bolo asi za oba... najskor som jej davala cipok, ale dvakrat sa 5min. po tom, co som jej ho dala pokakala, tak som jej na druhy den skusila dat panadol sirup, ale ten mi vypluvala, takze sme sa nakoniec trapili bez pomoci paracetamolu 😖 no ale uz to mame za sebou a dalsie az o pol roka 😉

majka35
28. feb 2011

@akika722 no moja chlieb vo vajíčku ani nechce ... minule keď bola tiež v MI, ak jej ho urobili a barborka, že ona také nechce ... ja zase "milujem", keď ju ladujú párkami, tie ona zvládne aj 4 😝

akika722
28. feb 2011

@majka35 ale ona ho davala samkovi 😲 😲 😲 teda chcela

majka35
28. feb 2011

@akika722 čo??? mňa zase včera presviedčali, aby som už terezke dala "hičkoše" 🙄 🙄 🙄

vladka84
28. feb 2011

@mirmaj aj ja sa tesim, ze sa im podarilo po dvoch mesiacoch spojazdnit nasu domacnost, mm je taky ocareny, ze sme presli z jedneho programu (na spolocnu antenu sme chytali markizu, jendotku a dvojku, ale len markiza sa dala ako tak pozerat) na 100, ze prvy vecer len prepinal dookola 😀
priznam sa, ze som na to stretko akosi cez tyzden nemala cas, ale uz sa na to pozriem a dam to dokopy, termin mame ale volny, tak ho hned rezervujem 😉

vladka84
28. feb 2011

@katulkaaaaaa uz som sa tesila, ze ako celkom pekne par noci za sebou spinkala a prislo ockovanie a uz mame po spanku, zasa v noci castejsie vstavame a cuckame, ale dufam, ze sa to utrasie 😕
inak, ani ja nemam na kocikovanie partaka, iba jednu kamosku, ale ta ma celkom iny rezim ako my, tak sa nam podari len niekedy stretnut ☹ a je nam uplne jedno, ci spinkame doma alebo v kociari, ked sa jej chce, tak pospi 2 hodinky a ked sa jej nechce, tak 20 min., ale vacsinou je to tak do 45min...uz som si zvykla 😉

akika722
28. feb 2011

@majka35 a to čo je? 😅
mm mi preložil 😀 😀 😀 😀 😀 halušky? 😀 😀 😀 a to ked sme spolu chodili nevedel ani slovko "našou rečou" 😀 😀 😀

akika722
28. feb 2011

@vladka84 moja ako dlho si vybalovala veci? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre