♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
17. mar 2011

@vladka84 a nie je Karinka unavená ked tak maličko spinka? tamarka by bola nervozna na nevydržanie, ona je nervozna aj ked spí menej ako 2 hodiny 😒

mirmaj
17. mar 2011

@kvietok121 😀 😀 😀 😀 😀 to teda budem mať, len potom to nebude asi také ráno ako teraz, ale fofry nachystať malu do škôlky a tak 😀 😀 a nie ako teraz že aj napriek tomu, že už od 5 nespí ja som vyliezla z postele naozaj až skoro o pol ôsmej 😝

kvietok121
17. mar 2011

@kvietok121 inac kde mas dr?

kvietok121
17. mar 2011

@mirmaj 🙂

kvietok121
17. mar 2011

@eis to hore o dva riadky je pre teba 🙂

vladka84
17. mar 2011

@mirmaj no teraz zaspala, uz bola unavena...ale tipujem, ze to bude zasa tak do hodinky a to este pride Timka, tak ktovie ci ju nezobudi aj skor 😒 ona spi od malinka take kratke spanky max. hodinu a pol, preto som obdivovala, ked si pisala ako tvoja Tamarka spinka, u nas to nehroziiii a to je jedno, ci sme vonku alebo vnutri, ci ju dam spat po dvoch hodinach bdenia, alebo ju potrapim tri hodiny.. Timka mi spala dve hodiny doobeda, dve hodiny poobede, Karinka je uuuplne ina, no uz to neriesim, prisposobujem sa, co ine mi ostava 😀

alure
17. mar 2011

Ahojte
som ani nestíhala,rýchlo som aspoň polievku uvarila a už mi volal mm že mám ísť do BA pre Olivera do školy.Teraz sme došli tak len v skratke..a idem si nachovať deti 😉
@kahlan1 ja som objednávala z Maderny ale @eis4 našla na mimibazare v takej istej cene,na tejto stránke sú aj lacnejšie,treba to prezrieť,ja som objednala klasika prvú ktorá mi prišla do oka 😀
http://www.maderna.sk/katalog/search/?q=detské+...
je to také niečo ako karimatka,ale nie úplne...je to hrubšie
@kvietok121 ďakujem moja 😉
@mirmaj hej Denis sa pohupuje a tým pádom aj narazí 😒 alebo sa tak nejak rozkníše a odrazí a je mu jedno hlavanehlava skok čela gauča,alebo vankúša( čo je ten lepší prípad)
@seagul2404 tak to teda hej teraz už nič ...
@eis4 vôbec sa neriaď takým blbým jedálnym lístkom ktorý ti naordinovala dr. to je riadna blbosť ...a ako píše @kvietok121 aj my sme podávali zeleninku 2-3 dni (3-4) podľa toho čo to bolo a ako mu to chutilo...prešli sme už všetkým okrem tekvice...ale ani neviem či ju robiť budem to skúsim pohľadať kúpenskú,lebo mne to doma nemá kto jesť a čo s celou tekvicou doma narobím 😖 cez víkend nabehneme na ochutnávanie mäska....a potom ovocie (jablko,hruška,marhulka,bananik..dokonca minule tuším písala @jankasramka že mango napriek tomu že je cudzokrajné,nemá vplyv ani nealergikuje...tak možno aj to vyskúšame...jasne budem sa vyhýbať jahodám a podobným ale len dva druhy ovocia ...to je hrozná dr. VYMENIŤ 😠

seagull2404
17. mar 2011

@mirmaj waw, to spi tak dlho? my ked spime hodinu, tak je super, dnes sme mali superrychle spanie, 2x po 25 min.; mna to strasne stresuje

kahlan1
17. mar 2011

@alure a za kolko dni ti to doslo?

alure
17. mar 2011

@kahlan1 no ja som sa s nimi trošku ponaťahovala,lebo trvalo im to cez dva týždne objednávala som to 28.2. a dnes mi to prišlo,ale ona mi vravela že mali nejakú výstavu a tak...
@vladka84 ešte otázka na teba moja,aké máš vlasy? jemné,rovné,vlnky????

memory97
17. mar 2011

@alure prave som pozerala, este 2 dni, no v maily maju uvedene, ze to tvra ucity cas, ale tito exceluju v nedodani🙂

@evanns teda to je obchod, asi len pre ludi s dobrymi nervami🙂
myslime na vas, ale navzdy ostane v tvojom srdiecku a on to urcite vedel.

alure
17. mar 2011

@memory97 ja som od nich dostala po utorkových bombardovaniach asi 5 mailov ospravedlňujúcich a s linkom kde si môžem sledovať zásielku a dnes ráno ďaľší mail v ktorom stálo :Dobry den
balik Vam dnes pride pod tymto podacim cislom 238 933 90 telefonne cislo na kuriera je 0455 242 515. / Pripade ze Vas nebude kontaktovat dajte nam to vediet./
no a pribalená pre Denisa hrkálka,hryzatko a dokonca pre mňa taký prívesok na kľúče (v sáčiku s nápisom pre vás od maderny k MDŽ) no čo ti poviem 😉

memory97
17. mar 2011

@katulkaaaaaa blahozelame k 7mesiacikom🙂

mirmaj
17. mar 2011

@vladka84 to má teda dobru výdrž 😉 aj tamka spávala také krátke spánky ked bola mala ale potom sa to upravilo na 2 dlhšie a tak to bolo super vyhovuje to aj mne aj jej, len posledne dni to nejako nefunguje dúfam že sa vráti do starých kolají 😝

vladka84
17. mar 2011

@alure mam skor hustejsie a take pevne, ak ich necham volne uschnut, tak sa trosku vlnia, vacsinou som ich zehlila, aby boli krasne rovne, alebo vyfukala cez gulatu kefu 😉 vymyslas mi uces? 😅

eis4
17. mar 2011

@alure @katulkaaaaaa @kvietok121 @vladka84 @mirmaj @seagull2404 suhlasím a nebudem to dodržiavať 🙄
hlavne že ked sa narodila mi zakázala ju nakojiť skor ako po dvoch hodinách ,lebo 2 hod dieť trávy a bolelo by ju bruško a teraz do nej mám ládovať jedlo každu 1,5 hod.však to je blbosť! nechcem ju vymienať lebo inak je dobrá,fakt malu za každým dosledne prezrie ale čo je vele je vela 😒 a mám to blízko 🙂
@kvietok121 chodím k mrázovej na hálkovu

alure
17. mar 2011

@vladka84 ano 🙂 prihodím pár foto čo sa mi páči..len ja zase nemám na to vlasy,sú úplne jemnučké a rovné ..kámoška s vlnkami mi stále vraví že jak by chcela také a ja jej na to že by som chcela také ako má ona..asi je to tak že človek stále chce niečo čo nemôže mať 😒
prikladám pár foto,je tam jeden síce na polodlhé vlasy ale strih podľa mňa sadne aj na dlhšie vlásky...

eis4
17. mar 2011

jáj aj my máme dnes 7 mesiačikov 😀 skoro som zabudla 😀
@katulkaaaaaa gratulujeeeem 😉 🙂

alure
17. mar 2011

@eis4 samozrejme treba sa v takýchto prípadoch držať hesla "jedným uchom dnu a druhým von" my máme dr. tiež fajn len tá hrozná sestrička..ale keď si človek zvykne tak mu to ani nepríde 😉 jednoznačne daj na vlastný inštinkt aj v jedle aj vo všetkom si mamina a vycítiš čo je správne 😉
@vladka84 moja nahodila som účesy ktoré si myslím že dodajú šmrnc a určite na osvieženie by som buď tvoje vlasky jemne premelírovala a šupla na to nejaký šampon pre lesk a osvieženie po zime..ale ak máš fajn kaderníčku/ka určite spolu niečo vymyslíte..

alure
17. mar 2011

@eis4 moja aj Nelke všetko všetko len to naj k 7 mesiačikom 🙂 cmuk od Denisa ...veľa zdravíčka 😉

jankasramka
17. mar 2011

baby, neviete od kolkeho mesiaca sa doporucuju jahody?

alure
17. mar 2011

@jankasramka ahoj moja,ja som ti ešte ani nestihla odpisať na IP . Myslím si že alergeny ako také do roka by sa nemali dávať...

jajka377
17. mar 2011

@seagull2404 ježiš ani nevieš, ako dobre sa mi čítala tá info o dĺžke spánku tvojej malinkej. Bože aspoň vidím, že v tom nie sme samé!!!! Moja malá od približne jedného mesiaca spávala tak štyri - päťkrát cez deň po 20-30min. No a teraz čím je staršia - sa nám to viac menej skrátilo na dvakrát za deň a ak spí 30min, tak som šťastná prešťastná. 😉 Neviem, kde má ten záložný motorček - ale zobudí sa vyškerená a stačí jej to. Aspoň v noci sa vyspí poriadne. A to dnes poobede zaspávala s revom a po 20min bola hore. 😝 Ale aspoň viem, že je to úplne normálne, keď to robia aj iné bábenká 😀

danulienka35
17. mar 2011

pekny vecer babulky vas docittat hroza ,ako sa mate?

eis4
17. mar 2011

@alure dakujem 🙂

@jankasramka mne dnes dr povedala že možem dávať len banány a jablčka 😀 😀 😀
jahody možeš od roka 😉

memory97
17. mar 2011

@lubina82 na zachripnutie je dobry calcium chloratum. je hnusny, ale pomaha na zachripnuty hlas. Podla mna by to malo prejst samo, radsej nech papaju ovocie ako lieky 😉

babuliatka su krasne a ako nam uz podrastli. Ta podlozka vyzera alure super, tak hadam sa jej dockam, ak sa tam stihnem zastavit, tak budu mat osobne vynadane🙂

alure
17. mar 2011

@memory97 súhlasím 🙂 radšej nech to prejde samé ako som písala aj ja ako lieky,predsa len liek je liek 😒
jaj mne sa vsetci traja chlapci zvalili na podlozku a hrali sa 🙂 ešteže je taká veľká 🙂 sa to nezdá ale 2m x 1,5 m je super...

vladka84
17. mar 2011

no my uz spiiime...teraz dufam, ze pochopila, ze to uz je noc a nebude hore po polhodinke s tym, ze sa ideme hrat 😒 a som zvedava kedy budeme mat rano... tipujem tak o pol piatej 😀
@alure dakujem moja, to posledne pri zvacseni sa mi paci, teda take kratke, ale to si dam,ked mm omrzia dlhe vlasy 😝
urcite nieco pokombinujeme a sama som zvedava na vysledok...kadericku som uz aj chcela menit, lebo akosi jej dochadzali napady a aj ked som chcela zmenu, tak ma vzdy ostrihala rovnako 😠 ale zasa pozna moje vlasy, vie co mi na nich moze dat a ako sa spravaju, tak jej dam este jednu sancu, dufam, ze to neolutujem 😒 farbit sa teraz nejdem, len ostriham, nech sa vlasky trosku spamataju a potom ich aj zafarbime, to este vymyslim ako 😉

alure
17. mar 2011

@vladka84 no veď jasné...ja som dala len tip 🙂 ja mám super kaderníčku,aj keď chodím k nej veľmi málo,lebo som si nechala tú svoju v Rožňave,takže len keď ideme na východ..viem že aj tu alebo v BA by som našla super salon..ale zvyk je železná košela 😉
aj my už spíme...uvidím do kedy....
@danulienka35 no dnes sa toho až tak veľa nenapísalo 😉 ako sa máte?

evanns
17. mar 2011

@alure wau pekne ucesy...mne sa paci ten predposledny v nahlade (4. velke) 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre