♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jajka377
28. mar 2011

@kahlan1 Gratulujeme z celého srdiečka a neboj všetko bude ok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kahlan1
28. mar 2011

@kvietok121 @jajka377 dakujeme 🙂 🙂

evanns
28. mar 2011

@kahlan1 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeminenky gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kahlan1
28. mar 2011

@evanns 🙂 🙂 🙂 vdaka

hajatanufus
28. mar 2011

@seagull2404 vsetko najlepsie ku dnu ucitelov 🙂 a s tou svokrou chapem ze nie je zla 🙂 ja mam taku zase mamu ona tiez akoze nie je zla ale je uz starsia a horsie chape niektore veci a ja s nou absolutne neviem vyjst vsetko ma vytaca aj ked to nemysli zle ale nieco povie inak ako to mysli a uz je ohen na streche 😠
@alure ahoj vcera som na to myslela a potom som zabudla vsetko najlepsie malemu k 7. mesaicikom vy nam to tu s matejkom tak uzatvarate a za chcilu zase zaciname 8. mesiacikov ani nepravda jak to leti 🙂 inak vy ste nas aj s matejkom s prikrmamy davno predbehli my este skoro nic nepapame dnes idem dat prvy krat masko vyzivka ani ovocie nam akosi nejde do pusy vsetko vypluva tak som zvedava co povie na dnesny obed a zajtra ak budem mat cas tak skusim podusenu hrusku s jablckom ma desiatu ja som sa spoliehala na to ze bude papat vyzivky kupila som ich kopec lebo tu je taka akcia ze za 10ks je zlava a jem si ich sama ale niektore ani mne nechutia na sk su lepsie tak asi budem kupovat len hipp ale tu su take cudne chute ze banan s neviem cim a je to take ine ako nasa vyziva uvidime za 4 tyzdne ideme na sk tak mozno sa mi tam potom aj rozpapa
@kvietok121 vsetko najlepsie ku dnu ucitelov 🙂

memory97
28. mar 2011

@vladka84 presne tak, stale musis hladat a spekulovat, aby to spapkali, co ty chces a nie to, co chcu oni🙂

@seagull2404 takto vyzera struhladlo, ktore pouzivam na ovocie: http://www.makro.sk/e_shop/detail/58585-struhad...

@eis4 len potom davaj pozor, aby ti nespadol, lebo hardisk je vtahu. Ja som kvoli tomu chcela lenovo, su odolejsie voci padom🙂

@alure jogurt sa dava, ked sa nahradza kojenie, alebo davka UM. My zas jogurty nepapame🙂 Malemu chutia, ale jeho brusko sa s tym nevie vysporiadat a ked ho kojis podla mna je to zbytocne davat jogurt 😉

@akika722 my sme mali pravy opak🙂 nas maly zle spinkal v cestovnej a v drevenej si nevie vynachvalit, on nas jednoducho musi vidiet a z cestovnej nemal taky vyhlad🙂

@21 ahoj ako sa mate? mm mi kupil knihu, domaci lekar pre zeny a na migreny odporucali, ak chces mozem ti to ofotit a uvidis, co z toho ti pomoze. Posli mi mail do IP
Presne takyto golfac som si vyhliadla aj ja, ten tmavomodry alebo cerveny🙂

@vladka84 maly mi robi to iste ako tebe mala. Odsat radsej odsaj, ked je pojdu dole, moze dostat z toho zapal stredneho uska☹ Ma aj hlieny?

vladka84
28. mar 2011

@kahlan1 gratulujemeeee 🙂
@kvietok121 ja nechapem co sa stalo, predtym vobec neplakala, teraz ako keby som ju sla rezat... ja som ju ani udrzat nemohla, odtahovala mi ruku rukami, kyvala hlavou, kopala nohami, no katastrofa...
ja som jej predtym neodsavala, nebolo treba, len teraz ako zacala soplit minuly tyzden, tak sme cez vikend odsavali, aj trikrat do dna a v pohode, skusim este raz, ked vstane, ale ak bude plakat, tak ja to vzdavam, ved sa mi chudatko aj v noci z toho soku bude budit 😖

hajatanufus
28. mar 2011

@kahlan1 ahojky este som vas nedocitala lebo som nebola doma tak to ma anetka peknu dlzku ja ani neviem kolko nasa meria a ani nemam cm tak mozno ju dam zmerat o mesiac na poradni ak budu ochotni alebo si poziciam od nich meter 🙂 a ako dopadol scan? mozno si to tu uz pisala ale jam este 5 stran na citanie a tam este nie som 🙂

akika722
28. mar 2011

@kahlan1 božééééééééééééééééééééé wááááw..gratulujééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém 😀 😀 😀 😀 mate aj meno? 😕 😀 😀 😀

hajatanufus
28. mar 2011

@seagull2404 mne sa najviac paci to prve choditko aj ja nad takym uvazujem ale my este mame cas lebo sme sa len teraz zacali plazit aj to len ked ma motivaciu ze ju nieco zaujme a stoji jej to za to inak sa ani nenamaha len ked nieco velmi chce 🙂

vladka84
28. mar 2011

@memory97 ma trosku hustejsi soplik, minuly tyzden mala uplne vodovy, stekal jej z nosteka, ale nezda sa mi nejaka zahlienena, ona aj celkom v pohode dycha nostekom, len sem tam sa jej zapcha, niekedy vyberiem soplik tycinkou a ked mi neslo, tak som jej odsala...no dnes mi nedovolila odsat 😒 mam ist radsej k dr.? ci este pockat? soplik mame od stredy...

hajatanufus
28. mar 2011

@seagull2404 mne sa najviac paci to prve choditko aj ja nad takym uvazujem ale my este mame cas lebo sme sa len teraz zacali plazit aj to len ked ma motivaciu ze ju nieco zaujme a stoji jej to za to inak sa ani nenamaha len ked nieco velmi chce 🙂
@seagull2404 aj ten kociarik je dobry ale s choditkom sa ti asi viac pohra kedze je tam ten zvukovy panel na niektorych sa to da dat aj dole nasa lucinka sa naucila tiez chodit s kocikom ale s golfkami a tie uz nechcem lebo sa mozu kedykolvek zlozit a moze si do nich pricviknut rucku co sa nam aj stalo tak som ich potom vyhodila a na vianoce dostala klasicky hlboky kociarik tak mozno ho vyuzije aj mala ale chcem aj ja ten walker sice mame jeden slubeny ale neviem ci to este plati no ja asi aj tak kupim nove a mame doma este aj odtrkovadlo s odrazadlom v jednom to je tiez dobre a nemyslim ze by sa s tym dieta vykotilo lebo je to prave na to urcene a urcite je to tak robene aby to malo stabilitu okrem toho padom sa aj tak nevyhneme kym sa naucia chodit same ☹ mozno kupis najprv choditko a potom aj kociarik ved ten vyuzije neskor

kahlan1
28. mar 2011

@vladka84 dakujeme 🙂

@hajatanufus dopadol dobre a cakame dievčatko 🙂

@akika722 vdaka - rozhodujeme sa medzi Veronika a Kristínka 🙂 🙂

memory97
28. mar 2011

@kahlan1 jejda, tatino sa bude isto tesit, ved sa bude mat pri vas ako v raji 😉

kahlan1
28. mar 2011

@memory97 hej sa tesi, z Anetky je uplne hotovy a ked nanho hodi ten svoj usmev :D a uz nanho budu dve

katulkaaaaaa
28. mar 2011

@kahlan1 jeeeeeeeeeeej gratulujem k dalsej princeznickeee 😉
@memory97 uz mam kupeny panadol vecer dam,cez den sa to da ale ked place aj v noci to uz mam stavy 😒

hajatanufus
28. mar 2011

@katulkaaaaaa to pianko je super asi si tokupim a vobec si nic nevycitej niekedy je toho na nas proste vela aj ja mam nervy uplne prec a este ma aj mm trapi 🙂

akika722
28. mar 2011

@kahlan1 jéééj,Kristínka 😵 😵 😵 len aby nebol Samko ako u mna 😅 😀 😀 😀 ale niéééé,žartujem 😉 nech je zdravučke..všetke tri nech ste zdravučké ♥

akika722
28. mar 2011

čo poviete namiesto daždnička na kočik taku slnečnu striešku???taku tu dlhu?????????????????

kahlan1
28. mar 2011

@akika722 🙂))))))) uvidime - ved hned osm si spomenula na teba ale ideme na 3D utz tak uvidime 🙂 ak bude Samko bude tiez super

eis4
28. mar 2011

@kahlan1 jéééééj gratulujem,to budu krásne sestričky 😉
@memory97
@akika722 no nič nebude,mm ma zrušil,že taký malý nekupime ale nepochopí že na velký nemáme vyše 300 eur.takže nebudem mať nič 🙄 🙄 mám chuť trucovať jak decko 😒

jankasramka
28. mar 2011

@kahlan1 jeeeeeeeeeeeeej, no vidis, super spravy 😉 😵 😵 😵

akika722
28. mar 2011

@kahlan1 😀 😀 😀 😀 nebooj,to sa može len mne stať 😅

eis4
28. mar 2011

@21 tá strieška sa ti určite zíde ,super 😉
@alure krásne chodítko a Denisko može behať 😉

kvietok121
28. mar 2011

@vladka84 verim ti je to hrozne neznaaaaaaaaaaaaaaaaaaasaaaaaaaaaaaaaaaaam ked je chory prave kvoli odsavaniu

akika722
28. mar 2011

@eis4 aj mm je truba a aj ja trucujem rada 😀 a jaže po kom to Paťko ma 😅

akika722
28. mar 2011

@eis4 je lepšia ako daždnik?????????????

kvietok121
28. mar 2011

@hajatanufus dakujem moja ste zlate

tatik prisiel a uz zas isiel do roboty ale viete co doniesol mi krasne ruzicky ze pocul v radiu den ucitelov tak priniesol

kvietok121
28. mar 2011

idem sa venovat drobcovi lebo mi tu prevaluje flase 🙂

jankasramka
28. mar 2011

@alure ake pekne choditko, take pekne som este asi nevidela... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre