♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
31. mar 2011

@akika722 bud rada, odvtedy je naše uspávanie oooooomnoho dlhšie 😝 už sa posadí a postaví aj vo vani, takže aj naše kupanie začína byť zaujímavé, nemôžem ju vôbec umyť 😠
@liba78 ale ved to je chlap a oni také veci nerobia 😝

akika722
31. mar 2011

@danulienka35 ale z bruška na chrbatik nepojde

akika722
31. mar 2011

@mirmaj 😀 😀 😀

liba78
31. mar 2011

@akika722 ja mám pocit, že ešte neprišiel na to že pridržať sa môže aj iných vecí. Vždy sa potiahne do sedu, len keď chytí niečie ruky 😅 Tamarka má viac "filipa" je to ženská. 😀

mirmaj
31. mar 2011

a bežím do postele, dobru mamičky 😉

mirmaj
31. mar 2011

@liba78 😀 😀 asi to bude tým 😀

akika722
31. mar 2011

@liba78 Paťko bol šikovnejši...na 10m už behal ako fredka ☹ sedel saaam na 6m ☹

danulienka35
31. mar 2011

@akika722 no ale pretoci sa a nasa ani z brusak ani z chbatika je to lenoch 😀

danulienka35
31. mar 2011

cert jeden 😀

liba78
31. mar 2011

@akika722 to nerieš, moja. Maťko bol šikovné mimi. Skoro rozprával, štvornoškoval, chodil. Kubík bol maximálny leňoch. Rozprávať začal neskoro, a keď nešlo o jedlo, nešlo o nič. 😝

liba78
31. mar 2011

@danulienka35 krásne vyplazuje lemeš, potvorka jedna 😉

liba78
31. mar 2011

Babulky, idem do hajan. Dobrú nôcku.

danulienka35
31. mar 2011

@liba78 no tlustoska jedna bedarka pekne snicky moja 😉

memory97
1. apr 2011

@liba78 my pojdeme asi tiez na prechadzku, maly aspon pospinka pocas cesty, ale sa uvidi ako velmi bude prsat, lebo v dazdi sa mi veru az tak daleko nechce☹ ked pojdes niekedy na dlhsie, kludne daj vediet🙂
mozno sa tvoj mm obaval, v mafstory si Ali zabezpecil laktacnu babiku, tak mozno to tvoj mm videl a obaval sa Jurka 😀 Som sa veru nasmiala na tej casti, ked Ali skusal kojit🙂 😀 😀 😀 😀

memory97
1. apr 2011

@akika722 neboj pojde aj otacanie opacne. Maly sa teraz zacal pretac ako hodinky a dokonca sa pretoci uz aj s hrackami🙂 oni na to pridu, ved nemozu byt vsetky babatka tabulkove 😉 a bud rada, ze to pride neskor, aspon troska dlhsie pooddychujeme.-)

memory97
1. apr 2011

to vcerajsie slniecko uz bolo veru silnejsie, mam opalenu tvar podla slnecnych okuliarov :- a vyzera to smiesne 😀 . Asi uz je nacase aj drobca natierat 😕

jankasramka
1. apr 2011

@niky13 tak to iste hovori aj moj mm, ze len sa venuj malemu a nic ine nerob.ako musim uznat ze je velmi tolerantny a nikdy mi nic nevycital lenze to by tu asi vsetko zhnilo keby som sa nicoho nechytila.ale ked mas cas tak mi so vsetkym pomoze - niekedy dokonca uprace lepsie ako ja. a napr. sam si rano zehli kosele do roboty lebo jemu to ide super a ja zehlenie neznasam,,,
@kvietok121 no je to strasne co sa spanku tyka ale tak zvyknut si musim... mne hodinu cez den ani neviem kedy prespal. jemu sa asi zda ze mu vsetko ujde 😀
@katulkaaaaaa no ved prave, mne mamina velmi chyba, to bolo kazdy den navarene, upratane a este som si aj bola zajazdit na tatranke a teraz nic 😒

@eis4 toto je presne aj nas pripad- ani prebalit ani prezliect sa uz nenecha v zlomku sekundy sa pretoci a utekaaaaaaaaa- dnes mi zas zdrhol s holou ritkou tak reku kuknem co bude robit a on rovno ku stene (postel mame uplne nalepenu na stenu). a oprie sa o stenu a sup a bol na nohach. uz sa vedel postavit ked sa niecoho chytal ale teraz sa postavil len opierajuc o stenu. myslim ze bude ako akikin patko v 10 mesiacoch pobehovat 😔

jankasramka
1. apr 2011

no ja dnes uz nevladzem nic. mm siel na pivko tak si idem lahnut s ritkosom.
dnes sme boli na prechadzke a konecne bolo oblacno tak sme sa vytesovali ze mozme ist bez striesky a vsetko pozorovat 🙂
a takto sleduje macku z ohradky a poskakuje pri tom 😀

liba78
1. apr 2011

@memory97 určite sa dohodneme a pôjdeme na koláčik. 😉 Teraz je to už super s malým, keď nespí rád sa vozí a všetko pozoruje. Ešte keby vydržal v pizzerii, hneď som u Giacoma 😀 😀
@jankasramka skús prinútiť mačku, aby bola len v Mateovom dohlade 😀 Podarený je, úžasný.

akika722
1. apr 2011

@jankasramka dobre rááánko
Janka rozkošneho chlapčeka maš..a ako stojíííí 😀 podareny

akika722
1. apr 2011

dnes je mm v praci tak mam net 😎
baby ak bude doma tak ja tu nebudem..musim to obmedziť lebo začiname sa preto dosť hadať 😒
ešte že ma smeny a zajtra nočnu 😅

alure
1. apr 2011

Ahojte babulky prajem dobré ráno
Ja som si včera od 15tej ako prišiel mm domov ľahla a spala až do dnes..samozrejme s prestávkami na kojenie,ktoré v noci bolo síce dosť časté,ale inak pohoda. Cítim sa lepšie a dúfam že to bude už len a len lepšie.
Dočítať vás po takej absencii je nemožné ☹ tak sa pridám len k tomu čo bude dnes aktuálne....
@jankasramka že konečne bolo oblačno 😀 😀 😀 my sa tešíme tomu keď je konečne slnečno 😉 Mateo je podarený no ty si čochvíľa neoddýchneš keď začne behať 😉 budeš mať čo robiť
@akika722 ahoj mojko, tomu úplne rozumiem,inak ja väčšinou keď sú doma chlapci už na net ani nejdem a venujem sa im...ani nie že by sme sa hádali,ale načo dráždiť 😠
@liba78 ahoj

alure
1. apr 2011

Dnes my poslali cenovú kalkuláciu na Oliverovu oslavu ach jo to zas bude výdavkov ☹ ale s mm sme mu to sľúbili,tak sme objednali aj kúzelníčku aj animátorov na tvorvý program,maľovanie na tvár ,minidiskotéka ,nejaké súťaže..no proste za dva a pol hodiny programu dám 200 € 😲 a to ešte neviem čo bude stáť torta,koláče a nejaká výzdoba

akika722
1. apr 2011

@alure moj ma už hrooooozne nervy že tu sedim každy večer..tak fakt nebudem ked bude doma 😒
@alure 😲 😲 😲 😲 kokso..taku matku chcem aj ja 😅

seagull2404
1. apr 2011

ranko 🙂 u nas je strasne skarede pocasie ☹ vcera som vas uz nestihla popozerat, som opravovalaa braskovi bakalarku, tak som uz potom na monitor ani nevladala pozerat

@alure to som rada, ze je ti lepsie; ja sa dnes tesim naplavanie, ze trosku zrelaxujem, ale to pocasie ma uplne zabilo
@akika722 ako ja nechapem, co tym chlapom vadi, ked sme na nete 😠 😠
@jankasramka nadherne fotecky, maly je podareny a krasne si stoji v postielke 😉 a ked sa postavi o stenu, tak to zasnem
@memory97 veru, ja vcera na rukach som si vsimla, tie som si nenatrela 😀

seagull2404
1. apr 2011

@alure fuha 😕 😕 😕 nam zas prisla cenova ponuka na kupelnu, ma skoro slahlo, ze aky vtip, som pisala taky stavnaty mail 😠 😠
@akika722 moja, ja neviem, ci je toto spravne riesenie, ale zas pre pokoj v rodine...

alure
1. apr 2011

@akika722 určite si netreba dom kôli čomukoľvek narúšať spolunažívanie. Ja som preto väčšinou len cez deň,lebo mi to nepríde vhodné keď sú doma a mm sa chce aj vyrozprávať čo bolo v práci,samozrejme hráme sa medzitým s Oliverom,rozoberáme aký mal deň aj on a tak....
dúfam že to ocení aj Olino čo všetko pre neho robíme....

akika722
1. apr 2011

@seagull2404 moja...ked mne to fakt ide od rana do polnoci 😅 vypinam len ked sa ide vonku

seagull2404
1. apr 2011

@alure urcite, hlavne to prenesie do svojej rodiny, mne raz ktosi povedal, ze deti nevracaju rodicom ale svojim detom 😉 ja tiez na net nechodim, lebo sa skor venujem tomu, ze sme doma vsetci, ale ak by bol na mna zly, lebo som na nete, zatial co on si robi svoje a nebavi sa so mnou, tak by som asi bola zla

akika722
1. apr 2011

@alure tiež sa snažim venovať demom na 100% ale mm asi ani na 50? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre