♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
15. apr 2011

@liba78 🙂 nasa sa v spanku zacala hybat a tocit na bok len posledny tyzden 🙂 co uz s nou, ona polohu na bruchu doslova pretrpi, myslim, ze to chvilku vydrzi kvoli nam 😀 😀 a potom zacne knucat ako psik

seagull2404
15. apr 2011

@danulienka35 ved pockaj ako sa potom krasne vytiahne a bude z nej krasna dlha stihla modelka a vsetci budu zavidiet 😉

majka35
15. apr 2011

dobré ránko vospolok ... mám barborku doma, tak ani nestíham písať ... mne dnes ráno z nej tak praskli nervy, že ešte teraz sa klepem ... ja už neviem čo na ňu použiť, neplatí ani milé ani nemilé slovo ... keď jej niečo poviem 100 x, aby to nerobila, tak sa mi začne smiať do tváre a aj tak to urobí ... som z nej zúúúfaláááá ☹ ☹ ☹ otec mi včera povedal, že ako si si ju vychovala, takú ju máš, no povzbudenie neskutočné ... teraz len premýšľam, kde robím chyby

majka35
15. apr 2011

a terezka už kolenačkuje po byte o 106 ... som jej aj bábetkovské chrániče na kolienka kúpila

seagull2404
15. apr 2011

@majka35 moja ☹ ☹ ja sa tohto strasne bojim, hlavne ked viem, ze ja som taka bola, a netusim, co by sa s tym dalo robit, neviem, ci tresty zaberaju; co sa vlastne stalo?

alure
15. apr 2011

Ahojte maminky prajem krásne ráno
Tak ako som pozerala predpoveď počasia vyzerá to konečne nádejne.
@vladka84 mojko aj ja už bažím po teple a slniečku,chýba mi tá energia a zima je neskutočne dlhá ...Jaj a zuby ☹ keď nám rastú bolí to,potom sa pokazia,zlomia vyderavia ....bolí to ..no načo ich vlastne máme 😉
@seagull2404 , @liba78 jej zlatíčka moc ďakujem ♥
Idem rýchlo do obchodu,netuším čo dnes na obed a ani sa mi moc nechce variť...ale mala by som 😀 poobede zase pre Olivera ...

seagull2404
15. apr 2011

@alure objednaj pizzu, mne mm dnes tak povedal, lebo som vravela, ze dnes isto nebudem stihat kvoli plavaniu, aj mi treba do obchodu ist a Tamrka vcera spala vela, tak dnes isto nebude, a on ze objednaj pizzu 😀 😀 😀 😀
a kde to s pocasim vyzera nadejne????

liba78
15. apr 2011

@seagull2404 možno aj u nás bude krajšie. Teplomer sa zdvihol už na 5,5 C a začalo svietiť slnko 🙂

majka35
15. apr 2011

@seagull2404 napíšem neskôr, terezka sa mi už zobudila a plače ... ale jedno pozitívum, že keď ty si taká bola a teraz si v mojich očiach perfektný človek, tak mám nádej, že sa to zmení ... ďakujem

majka35
15. apr 2011

teraz som išla po terezku a zároveň nakukla do barborkinej izbičky, čo tam robí ... na posteli hračkárske kvietky, také plyšové a hovorí mi, mamka, som ti natrhala kvietky, lebo ťa ľúbim

seagull2404
15. apr 2011

@majka35 jezis, dakujem moja 😅 😅 😅 😅 ja sa tak necitim, ale este raz dakujem; musim sa spytat nasich, ze co so mnou urobili (ja som bola 5,5 roka sama, jedinacik v celej rodine) 😀 😀 uz vidim maminu, ako sa smeje

seagull2404
15. apr 2011

@majka35 😀 😀 😀 no vidis, ona to mozno ani tak nemysli, asi si to ani neuvedomuje a ani naschval to nerobi, ja som sa na Tamarku dnes rano tiez zlostila, lebo nas vobec nenechala vyspat a ona rano naklonila hlavicku k mojej a mala ju prilozenu na mojom nose, kym som sa neusmiala 😵 😵 😵 som sa roztopila 🙂

jankasramka
15. apr 2011

@vladka84
@liba78 viete co mna aj mrzi ze mam tolko peknych veciciek co sme podostavali a teraz je tak teplo ze mateo stale beha nahaty a nic nevynosi 😅
idealny by bol asi priemer teplot mexika a slovenska 😀
@liba78 fuuuuuuuuuha, to mm mirmaj znie strasne 😲 ja sa elektriky strasne bojim tak vseobecne..

@majka35 moj mm bol vraj tiez take "divoke"dieta, no a teraz je z neho taky kludas ze by jeden neveril. ja som ho v zivote nevidela rozculeneho....takze verim ze aj barborka bude raz taka. a nieco na odreagovanie pre teba 😉 pred chvilkou som sa na tom bavila 😀

https://www.youtube.com/watch?v=wsBon3DTwIY

@alure aj ja gratulujem, prajem ti vsetko najsamlepsie 😉

no ja sa pomaly poberam bo rano ideme na nase prve ockovanie a mam z toho strasne nervy. uf.

seagull2404
15. apr 2011

@liba78 vidim, ze uz vykuka 🙂 len dufam, ze nie ako vcera, obliekla som sebe i tamarku, lebo vyslo slnko, idem ju dat do kociara a vonku lejak 😖 😖

alure
15. apr 2011

@seagull2404 no PIZZA je skvelý nápad,len to má tak veľa kalórií 😀 U nás to konečne vyzerá nádejne,slniečko už vykuklo,vietor nefúka...a aj Iľko ráno v teleráne tvrdil že už to bude fajn...tak snáď rosničky nesklamú 😉
@majka35 moja je to obdobie ktoré je charakteristické pre takéto správanie,ty jej len ukáž že ju ľúbiš,prípadne jej v rámci nejakého excesu povedz ako ju máš rada a ako veľmi ti to ublížilo..ale ako čítam tak vzápätí sa snažila dať všetko do poriadku 😖 to je ťažké ..chce to len čas a v prvom rade kľud aj keď viem že je to ťažké..mne sa tiež veľa krát stalo že som kričala na Olivera ale potom som prišla k nemu do izby a povedala som mu že ma mrzí to že som sa neovládla ale on ma nahneval a bolelo ma to...neospravedlň sa za to že si kričala,to nie.
@jankasramka.držím palčeky aby vám to vyšlo a nech je všetko v poriadku.Nezabudni oddychovať a dávajte na sbea pozor...tiež ma pobavili tie mená (Nitra a Tatry) super..

jankasramka
15. apr 2011

@seagull2404 to poznam, aj ja som obcas uplne na dne a stazujem sa mm ze preco prave my mame take aktivne dieta a on mi na to ze - ved nanho sa nehnevaj.-on za to nemoze. a mateo sa zacne rehnit ...no tiez ma tym uplne dostane a dnes mi dal normalne pusu ked som pery naspulila 😀 nadherny bol lebo on otvoril pusinku a nevedel naspulit tak sa len tak pritisol a celu ma oslintal. som ho skoro zjedla 😀

alure
15. apr 2011

no u nás Denis prišiel na to že sa dajú dať dole dve tyčky z postieľky 😲 ja som ostala úplne vyčučaná,diera v postielke ako hrom a on sa na mňa rehoce..som sa zľakla že keby odtiaľ vypadol na zem ☹ ani nejdem myslieť....
@jankasramka ďakujem 😉

jankasramka
15. apr 2011

@alure to mm dal tie mena. no musel sa vybujarit lebo on uz isiel dat mateovi mena ze BRATISLAVA, DEVIN,TATRY (pricom tvrdil ze tatry je "unisex"meno takze to moze byt aj keby sa narodilo dievcatko) ale ta NITRA to bol uplne posadnuty-to stale chcel dat nejakemu zvieratu take meno. tak pre pokoj v rodine som ho nechala vybrat mena 😀

seagull2404
15. apr 2011

@jankasramka ja toto Tamarku tiez ucim a tiez otvori pusinku 🙂 bozinku, to je take krasne
@alure no, ak nestiham varit, napcham niekedy do seba aj vacsie bomby 🙂 tak radsej takto, ale to kvoli tatinovi, lebo dnes idu domov a nestihla by som im navarit
@alure clovek by ani nepovedal, ake sikovne vedia tie deturence byt 😎

alure
15. apr 2011

@jankasramka no tak ale mm nie je jediný kto má ten pocit o Tatrách 😉 možno ti chcel len priblížiť týmto spôsobom domov,krásna myšlienka od neho 😎
@seagull2404 jasné aj ja varím niekedy dosť kaloricky a dokonca moje vypekanie tiež nie je o nič ľahšie..len práve že môj drahý je tak mäsový že Pizzu by možno bral ako prílohu k mäsku 😀 😀 😀
naše malé krásne šikovné miláčiky 😵 Denis mi zvykne keď je na rukách štverať sa po mne ako horolezec,s tým že mi papá bradu alebo krk a normálne sa pricucne 😉 no najhoršie je keď mi začne ťahať tie spodné vlasy 😲 au au

seagull2404
15. apr 2011

@alure vlasy, au-au, ja sa chcem pred Velkou nocou ostrihat a jedine, co ma odrazda je, ze teraz mam take dlhe, ze ich vsetky krasne vypnem, len ma stve, ze su potom take hnusne, ze ich nosim vsade len vypnute
to aj moj tato povedal, ze pizza moze byt, ale dnes bez masa, lebo je piatok 😉
tamarka stala v postielke a krasne sa jednou ruckou pustil, co doteraz nebolo, lebo sa bala, a vzala si plienku, co lezala v posteli 🙂

fialka5959
15. apr 2011

Ahojte, nam uz ide drujy zubok 🙂
TRochu nas zlostiiii 😖

fialka5959
15. apr 2011

Idem pozriet na auto sedacky ak mate nejaku dobru skusenost s nejakou znackou, tak mi prosin dajte vediet, DAKUJEM 🙂

eis4
15. apr 2011

@memory97 @seagull2404 @kvietok121 aj ja som sa nasmiala,ked zakaždým zatvorila oči ked išla hrkálku zhodiť 😀 😀 s tatinom kýve už teraz 😉 teraz vykrikuje na macka pu lebo prišla na to že ked na neho zakričí tak začne tancovať a spievať .tak už pol hod vykrikuje 😀 😀
@jankasramka včera bol ťažký den spala dokopy asi 45 min ☹ a stále plakala ☹ ale ked prišiel tatino domov tak akoby nič 😒 herečka malá 😀 myslím že na zubkoch nebude vidno že spadla ale na dasienku asi áno 😢 asi sa jej to nebude páčiť ked vyrastie ☹
tak to si sa cez víkend vynervovala.držím palce aby sa vám podarilo kupiť ten domček aby si mohla mať pri sebe zvieratká 😉 zlaté aké mená dávaš svojim zvieratkám 🙂 Nelinka ešte neprišla do kontaktu zo žiadnym zvieratkom,teraz ideme do hurbanova a moja teta má nové šteniatko tak som zvedavá ako bude reagovať 🙂 dufam že mu nebude trhať kožuštek 😖
ja už tiež nestíham čítať,celý deň behám za malou 😀 mám pocit že má vrtulu v riťke 😀nezastaví sa ani na sekundu 😒 sadnem sem každu hodku odpíšem ale čítať už nestíham ☹
inak dobré ránko 🙂 Nelinka spala celkom v pohode 🙂 o 23tej som ju prekladala do postielky a sa mi zdalo že má plnu plienku ale nechcela som ju budiť o 20 min sa zobudila z velkým krikom a mala pretečenú plienku 😒 potom bola hore ešte 2 x. dnes mm išiel neskor do roboty,malá sa zobudila a počula zvuky z kuchyne,strašne sa čudovala že odkial to ide ved sme sami doma 🙂 skoro cezo mna preliezla taká bola zvedavá no a ked uvidela tatina to bolo radosti 😅
teraz zaspinkala tak si idem aj ja lahnuť 😉

alure
15. apr 2011

@seagull2404 ja som tiež na tom podobne ako ty moja,tiež ma teší že ich konečne vypnem a nezavadzajú mi ale moje nie sú husté 😠 a obzerala som si nejaké strihy ale stále som nerozhodná..u mňa to väčšinou výjde tak že dojdem ku kaderníčke a na mieste sa rozhodnem čo budeme robiť.Kaderníčku mám síce stále v RV tak ak tam ideme čo je pomerne málokedy tak si na mňa vždy vyhradí dosť dlhú dobu alebo ma vezme v sobotu poobede keď už má "zatvorené"
@fialka5959 my sme kupovali Romer King Plus

kvietok121
15. apr 2011

dobre ranko
@jankasramka neboj jani nie si jedina co nestiha docitavat 🙂 asi sa nase augustovcatka preberaju k aktivnejsiemu zivotu a my maminky musime teraz kmitat 🙂 aj nas matejko uz ide na 4, niekedy aj 5-6x prelozi a potom padne samozrejme, teiz sa zacina stverat a zasepada ... takze uz to nie su 3 mesacne babenka, ale MK je super ked aj nachvilku chces oddychnut tak mozes prist tu vykecat 🙂
@alure vsetko najlepsie a to ze vybral dve tycky tak to je iny spekulant, vy uz asi poriadne rychlo aj lozite nie?
@fialka5959 ahojky my ideme kupit romerku
@seagull2404 tamarka je tiez velmisikovna uz sa tesim ked ju uvidim hadam nam to po velkej noci uz vyjde
@majka35 je to tazke vychovavat dieta ze, aj ja sa toho bojim, ale ked aj v skole mam nejaku mamicku a povie mi ona ma neposlucha, uz neviem co robit, tak len poviem vytvrvajte v tom aj nadalej, on raz pochopi co do neho "vtlkate" len keby ste prestali, tak ked bude mat sancu pochopit tak uz nebude mat co. vychova je tazke vec, ze nie hned vidime ovocie, ale netreba prestat, to je jedno ze mu to musim povedat 100x, ale budem na tom trvat aj 101 krat ono sa to raz nauci, ale akonahle popustis tak by to bolo horsie, vies niektore deticky sa to naucia po 2 raze niektore po 100, ale kazde sa to raz nauci, len musime vydrzat, a neznamena to ze niektore z nich je lepsie, to absolutne nie, deticky nie su zle a dobre, z kazdeho moze vyrast vynikajuci clovek, a vsetko zavisi od rodicov.niektore mamicky to maju tazsie ale poviem ti uprimne stretla som sa s povahami v skole, kde nakoniec po par rokoch (5-9 rocnik) z neho vyrastol perfektny chalan a to len vdaka mame ktora to nevzdala takze neboj, si skvela zena a barborka bude tiez skvelou zenou po tebe

kvietok121
15. apr 2011

@eis4 tak si oddychni moja aj na nelinku som zvedava, to je tiez zive striebro, alebo skor zlaticko maminkine, tak sa drzkajte

vladka84
15. apr 2011

tak sme doma... u dr. nikto nebol, normalne prazdna cakaren a potom pozriem na dvere a oni dnes robia az od pol desiatej 😲 no ja fakt neviem kde som pozerala, ked som videla ze su tam od siedmej 😒 nastastie kedze mali vcera dovolenku, dnes tam boli uz od rana a dorabali si nejaku administrativu, tak nas pozreli - dychanie je ciste, nostek mame cistit fyziologickym roztokom, kvapky zatial netreba a v pondelok sa mame prist ukazat, vraj sa to u takych malych deti moze zmenit z hodiny na hodinu, ale zatial to na chorobku nevyzera 😕
Karinka je ale taka nervna, ze v aute celou cestou naspat kricala, ja som este musela vbehnut do obchodu, lebo by som nemala ani z coho varit, tam tiez krik, tak som nakupila rychlostou blesku - polovicu veci som zabudla - a utekali sme domov, prideme do bytu a ona usmev od ucha k uchu! 😅

vladka84
15. apr 2011

@liba78 odstiepilo sa mi z neho, lebo uz bol taky nacaty a mala som sa objednat k zubarovi, ale akosi som na to zabudla az do vcera, kedy sa mi zub pripomenul 😒
@alure vsetko najlepsie moja 😵 veru, tie zuby, to je strasneeee... aj som v noci dohovarala Karinke, ze nech neplace, ze aj mna bolia zuby a tiez neplacem 😀 ale asi mi nerozumela 😀

seagull2404
15. apr 2011

@eis4 to aky je macko??????
@alure jj 🙂 ja tiez idem ku kadernicke domov 🙂, nemam sajnu, co so mnou urobi, ale toto mi uz lezie na nervy
@kvietok121 fi, ty mas ake skusenosti, ja asi tym, ze to bola sukromna, tak som stretla len debilov rodicov, ti dobri do skoly nechodili 🙂 aj ja dufam, ze nam to uz vyjde, mne uz doma samej normalne prepina a po Velkej noci, uz nemam pravidelne kurzy, len take narazove cca 2x do mesiaca po 16 hod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre