♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
26. jún 2010

@lenadka , mohli by sme ist, viac v internej.

memory97
26. jún 2010

@katulkaaaaaa vyskusam, lebo mi este dost z nich ostalo a dufam, ze sa to zlepsi, lebo budem potrebovat palicku, aby som vstala z postele 😀

kvietok121
26. jún 2010

ahojte baby konecne som doupratovala a mam oddych, mm isiel na svadbu a ja sedimm doma

kvietok121
26. jún 2010

@memory97: ani nevrav tiez bolia preto sa bojim pribratia

memory97
26. jún 2010

@kvietok121 dala som si tehu vitamin a jogurt a mozem povedat, ze to trosicku ustupilo. Dnes asi vykupim vsetky jogurty v obchode 😀 Babo si asi fakt zobralo, co potrebovalo🙂

kvietok121
26. jún 2010

@memory97: dobry napad hneď si idem po jeden z chladničky

jankasramka
26. jún 2010

@kacena4 🙂))
ja som vcera triedila oblecenie a tiez som vyradila par tehotenskych nohavic....:S
sa do nich nevtlacim ani nasilu:D
ale vidim ze nie som sama tak som sa trosku ukludnila🙂

kvietok121
26. jún 2010

@jankasramka: neboj je nas viac priberajucich, vsak mame preco a konecne mozeme priberat a tesi sa z toho cele okolie 😀

jankasramka
26. jún 2010

vcera som bola na kontrole a mi povedali ze mam velmi uzku a neforemnu panvu a ze budem musiet na cisarsky....a to som sa 8 mesiacov psychicky pripravovala na normalny....jaaaj vobec neviem co si mam o tom mysliet....ja by som chcela aspon skusit ze ci to pojde...lenze riskovat ze sa tam to bejby zasekne....?

zevraj neni vela zien s tak zlou panvou ako mam ja....
vam uz nejak zistovali velkost palpaciou alebo inak?

kvietok121
26. jún 2010

@jankasramka: mne to urcite nezistovali, ale myslim ze moje siroke boky ktore mame v rodine mi dokazuju ze mam siroku aj panvu

memory97
26. jún 2010

@jankasramka riskovat urcite neriskuj, ak ti lekari neodporucali normalny porod. Urcite s tym maju skusenosti, ak ti nenavrhli normalny porod.

lenadka
26. jún 2010

no ja mam vraj panvu tak na hranici 😅

kvietok121
26. jún 2010

@alenadka: ako vies ze na hranici???

21
26. jún 2010

Moja mama ma zrastene panvove kosti a rodila dvakrat normalne. Az tesne pred druhym porodom jej povedal dr, ze vsak ona nemoze rodit!!! A to ju viezli uz na salu. Ze vsak sa jej nenarodi normalne dieta!!! Zbytocne mu vysvetlovala, ze uz ma jedno doma... To bol pristup, co? Tak ked sa k vam niekto nebude spravat podla vasich predstav, spomente si na moju mamu, ze take zle to nemate...

kvietok121
26. jún 2010

@21: tak to musel byt dr. urcite by som nechcela na takeho dr natrafit

21
26. jún 2010

@kvietok121 , neboj, myslim, ze taki uz nie su... 😠

kvietok121
26. jún 2010

@kvietok121: dufam ze nie, skoda ze tu nie je niekto z okolia cadce, niektori mi hovoria aby som sla do ZA rodit ze tam je lepsie vybavenie, ale ja som tam lezala raz a povedala som nikdy viac a povedala som ze pojdem rodit do ziliny

kvietok121
26. jún 2010

teda do cadce

21
26. jún 2010

@kvietok121 , pocula som o ziline vselico, ale nic dobre. Mozno ma dobre akurat to vybavenie... 😝

kvietok121
26. jún 2010

@21: ved to je to jedine co ma, dufam ze v ca to bude dobre, myslim ze keby bolo nieco vazne a nedalo sa to tam vyriesit tak babenko prevezu nie??? nechcem ist do ZA, ja som nielen pocula neprijemne veci ale aj zazila

21
26. jún 2010

@kvietok121 , jasne, ze by ju previezli. A vsetko bude ok, neboj. Aj v cadci bude urcite dobre.

21
26. jún 2010

Zelam dobru nocku, vypinam pc... Ako vzdy... 😀 😀 😀 😀

kvietok121
26. jún 2010

@21: dobru nocku ja si idem este pozriet nejaky filmik

lenadka
26. jún 2010

@kvietok121 no vsak meraju v poradni, aj tebe musel dr 😉 dieta mi tadial prejde, ved uz jedno islo aj ked malej museli pomoct kliestami, dufam ze to nebolo preto....dr. tvrdil ze isla plecom a nie preto ze by som mala uzku panvu...mne sa zda dost siroka, len dr. vzdy pred meranim krutili hlavou, ale po merani boli relat, spokojní, asi sa im zdalo ze som vychrtlina, ale ked zoberu meter vidia ze to opticky klam 😀 a teeeraz som uz ako vagooon 😀

kvietok121
26. jún 2010

@lenadka: ja teda neviem ale mne to asi nemerali ...a nic mi ani dr nevravel

lenadka
26. jún 2010

@kvietok121 urob kuk do materskej knizky, hore su rozmery panvy, na tej strane kde je aj termin porodu...meral to takymi zvlastnymi kliestami, tak okolo 20tt 😉 mozno si len zabudla 😉

kvietok121
26. jún 2010

@lenadka: ja tam nemam nic napisane, mam to prazdne

barinkova
26. jún 2010

@lenadka a ako vies kedy je optimalna miera?

kvietok121
26. jún 2010

@lenadka: je to nejaky problem

mirmaj
26. jún 2010

ahojte...panvu ani mne nikdy nemerali a v knižke to mam prázdne, ale podľa stavby tela, tiež pochybujem že by som ju mala malú 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre