♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
5. júl 2010

@mata1001 to si ma potešila, že možno budem vidieť nášho drobca aj tento týždeň. veľmi by som chcela 🙂

mata1001
5. júl 2010

@kvietok121 mne teraz v 36 tt brali krv ale neviem na co...myslim na nejake bakterie...fakt neviem...my sme mali kocik vykukany za 380 eur aj s vajickom ale ked som nasla tuto stranku tak si urcite vyberieme z nej a myslim ze su tam celkom dobre ceny....
babulky budem koncit...zajtra sem nakuknem...uz ste si boli zajednat pediatricku?u nas v porodke treba zahlasit meno pediatra tak zajtra sa idem opytat jednej ci mozme k nej chodit
ahojte...

tiffanka
5. júl 2010

aj ja už končím... majte sa pekne 😉

tiffanka
5. júl 2010

@kvietok121 Hej, ale autosedačka sa zvykne používať aj ako vajíčko, tak to budeme mať 2v1, lebo často cestujeme 🙂

kvietok121
5. júl 2010

@mata1001 nezajednavala som nevedelas som ze treba to je pre mna novinka

kvietok121
5. júl 2010

@tiffanka tak to mate dobre

memory97
5. júl 2010

babulky citam, ze citite take uz poslicky... aj vam teraz uz tak casto tvrdne brusko... ja vstanem zo stolicky a brusko ako kamen☹

kvietok121
5. júl 2010

@tiffanka @mata1001 tak dobru noc drzte saaa

kvietok121
5. júl 2010

@memory97 neviem ci je to tvrdnutie, ael asi ano ale je to len kratke, ale urcite castejsie, uz musim bezat papa cakaju dalsi na PC

memory97
5. júl 2010

@kvietok121 este pojdes na ultrazvuk v 36tt, ked sa robia prietoky🙂

memory97
5. júl 2010

@kvietok121 pediatricku treba dopredu, v nemocnici nahlasis jej meno, budu jej posielat vysledky a potom pride bud k tebe na kontrolu, alebo ty k nej, ale to sa uz musite dohodnut🙂

memory97
5. júl 2010

dobru nocku tehulky🙂 idem pozriet film a potom sup do postele🙂

21
5. júl 2010

Zienky, nebojte vsetko to su poslickovia, aj ja mam skoro permanentne tvrde brusko, no uz mi to nejako nevadi, ved by to cochvila mohlo byt...Kocik mame s autosedackou, dieta nebudeme musiet budit, ked vystupime z auta a pripevnime na kocik a hybaj dalej. Moc nepisem, nejako sa mi nechce, ale poctivo citam.. 😉

kvietok121
5. júl 2010

@memory97 dakujem tak to som zvedava, tak ze tento tyzden v 34 asi na ultrazvuk nepojdem ☹

kvietok121
5. júl 2010

@memory97 dakujem tak to som nevedal ze treba doprede, tak sa musim uz popozerat okolo seba, uz by som sa mala hybat okolo seba

kvietok121
5. júl 2010

@21 v takych horucavach sa nam ani moc nechce a hlavne sediet rpi PC je uz tiez namahou

kvietok121
5. júl 2010

tak uz naozaj bezim spinkat papa, ked budem moct ozvem sa zajtra, idem poobede na predporodny kurz pocvicit

lenadka
5. júl 2010

mne prave tvrdne brusko coraz menej 😅 ci ja vobec porodim ? 😀 😅 a to magnezko uz davam len vecer aby som krce do noh v noci nemala 😅

jankasramka
5. júl 2010

@maminakatka no nasla som nieco dost podobne, su to cumlacie tabletky
http://www.lekynainternetu.cz/p/anacid-12-sacku/

skus sa na to popytat v lekarni a ked nie, napis ci ucinne latky a nech ti poradia
malo by to mat magnezium, hydroxid hlinity a dimetikon.

ten Anacid na ktory som ti napisala link ma prve dve zlozky, myslim ze by to mohlo byt dost podobne. vazne zazracne to pomaha, popytaj sa na to🙂

@zuzana76 ja tomu hovorim amapola. to mi povedali spanieli ze to sa tak vola aj ked tam je tiez zakazany.
lebo amapola je doslovne myslim vlci mak, lenze tiez som pouzivala zo zaciatku adormidera ale to nemali tusenia o com hovorim.
inak ked sme pri tych nazvoch- naposledy som sa pytala ze co je cañamo a oni netusili tak som hladala v slovniku a je to konope.a oni nevedia co to je:D
(bolo to napisane na detskych plienkach...to preto som sa pytala...🙂)

maminakatka
5. júl 2010

@jankasramka dakujem ten anacid uz mam a pomaha konecneeeee 😀

jankasramka
5. júl 2010

@maminakatka jej, super, to som rada, tesim sa s tebou🙂

kvietok121
6. júl 2010

dobre ranko, vyspinkane? ja dnes celkom ano, uz som na materskej a vstavam o diestej dobre nie? co uz ked uz sa mi nechce spat 😀

kvietok121
6. júl 2010

asi som tu jedina ktora vstala, alebo skor jediny sialenec, ktory tak rano zapina PC, no bezim postu som si pozrela takze idem ranajkovat, dnes idem na preporodny

zuzana76
6. júl 2010

ahojte

@jankasramka , no ved, amapola je vlci mak, lebo pri adormidera sa nechytali na nic ani u mna 😀

sranda,ze nevedia co je canamo, mozno maju na to iny vyraz

tak ale zase my tiez nepozname kopec ich veci, co mozno jedia oni a pre nas by to bolo cudne 😀

mirmaj
6. júl 2010

@kvietok121 ja chodím na ultrazvuk, vždy ked idem na poradňu, vždy skontroluje, či je všetko v poriadku, či bije strdiečko a tak

babulky, čo ste si brali na prietoky ked ste išli? ja idem dnes a neviem čo všetko si zobrať až mi niečo nechýba, sukňu asi netreba však?...len veľa vreckoviek na poutieranie? 🙂 🙂 🙂

kvietok121
6. júl 2010

@mirmaj na tom som este nebola takze neviem to si potom dam poradit od teba

mirmaj
6. júl 2010

@kvietok121 dobre 🙂 potom ťa poinformujem.....ako si užívaš MD?

mirmaj
6. júl 2010

ešte som sa chcela spýtať, ako plánujete drobcov niesť z pôrodnice? vo vajíčkach? alebo nejako inak, lebo kamoška ma vystrašila, že malú neniesli vo vajičku, lebo tam bola celá taka pokrčená, tak mala nejakú tašku, do ktorej ju dala aj v perinke

katulkaaaaaa
6. júl 2010

ahojte 🙂 prave som sa vratila poradne,vsetko ok,krcok sa pomalicky pripravuje,ze urcite porodim skor,tak uvidime,este take dva tri tyzdne sa udrzat pokope a potom to bude ok 🙂 vybavila som si manzela pri porode,uz sa nebojim normalne sa tesim ze sa zbavim bruska 🙂
@mirmaj urcit povezieme babetko vo vajicku,autosedacke,ja by som nijako inak neriskovala,ani nevies akeho blbca po ceste stretnes 😠 malinke to zvladne,autosedacky su na to prisposobene predsa,aj dcerku som si tak pred 6 rokmi viezla,mam tak 30km z porodnice

maminakatka
6. júl 2010

@jankasramka dakujem pekne 🙂 dnes som sa vybuvala ako nikdy predtym -konecne 🙂 normalka celu noc ,bez palenia a ani cikat som nechodila 🙂 dnes bude krasny dnik ......prajem aj tebe 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre