♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
8. júl 2010

baby zase....@kacena4 mala vcera super clanok na prevazanie deti z porodnice,perinka uplne zbytocna je leto teplo,autosedacky su prisposobene na deticky,a ja osobne by som nikdy neriskovala prevazat dieta inak ako v autosedacke,ale je to na kazdej z vas...nikdy neviete co sa stane,kolkym detom uz autosedacka zachranila zivot preboha 🙄 naco riskovat???
staci dat na babetko tenku deku,popripade plienku a je to vybavene,dokonca v porodnici vam davaju babetko hned do autosedacky,mala by to byt uz samozrejmost v kazdej porodnici-u nas to tak bolo

kvietok121
8. júl 2010

ahojte baby ako sa mate idem si precitat co ste napisali

kvietok121
8. júl 2010

@lucia20 luci aj ty uz mas nakupene? si sikovna, neboj aj ti tvoji to zvladnu a znova to rychlo ubehne a budete aj s malinkou doma

@carmenn323 krasna postielka ... aj vsetko k nej, nam sa este len robi ... takze my si este pockame
@michaela80 to je skvele ako ste vydrzali , pamatam si ako si sa nazaciatku bala, ze nech to len vydrzite a uz je to tu, krasne vsetkooooooooooooooo
@memory97 pekne oblecko a velmi mile
@lenadka tie veci z stranky co dala memory su bavlene slovenske???
@mata1001 nic ine nam neostava, ved uz ich chceme drzat v naruci no nie

kvietok121
8. júl 2010

@tiffanka ani nevrav a s tou mojou povahou nerozhodnou a plus taka odpoved predavacky, vacsinou na vsetky vyrobky ked chcem nieco vediet .... nic nekupim ... potom to tak vyzera za este nemame nic prichystane

kvietok121
8. júl 2010

@barinkova my mame dost daleko nemocnicu ja by som to vo vanicke neriskovala, babenko do auto vo vanicke a v aute ho budem musiet nejako preniest (nesmejte sa ze nejako, ale ja prvorodicka mam akosi zo vsetkeho strach ci to zvladnem) do autosedacky

kvietok121
8. júl 2010

@katulkaaaaaa to je dobry napad, nech mi matejka daju rovno tam, aspon nebudem strachovat ako ho aute do tej autosedacky prelozim

jankasramka
8. júl 2010

ahojte, mate niekto fotky autosedacky co ste kupili? tak na inspiraciu...prosim psosim

kvietok121
8. júl 2010

@jankasramka ja mam len vajicko a nekupila som ho ale mam ho od svagrinej pozicane, foto je vo fotoalbume

tiffanka
8. júl 2010

@barinkova áno, aj to som sa dozvedela, že keď ideš z pôrodnice policajti ti pokutu nemôžu dať 🙂

katulkaaaaaa
8. júl 2010

@jankasramka ja mam kocik CAM cortina x3.....pridala som aj foto autosedacky 🙂

tiffanka
8. júl 2010

Baby, my sme sa dnes už asi rozhodli pre kočíík 🙂 Hurááá 😀
http://www.e-kociky.sk/?267,mustang a Col.08 😎 Čo poviete? Ešte to poriadne zvážime a uvidíme 😉

tiffanka
8. júl 2010

@katulkaaaaaa krásne to je 🙂

mata1001
8. júl 2010

@tiffanka ahoj ten kocik je super a dobra cena...a mate cerveny?
@katulkaaaaaa aj vas sa mi paci len skoda ze je 3 kolesovy
@jankasramka ja mam v albume celu zostavu kocika tak kukni 🙂

mata1001
8. júl 2010

jaaaaj
@kvietok121 prepac som ta nepozdravila ahoj....

21
8. júl 2010

Dievcata, ja len tolko, ako som pisala, samozrejma je autosedacka, neriesim, ale bola tu spominana vanicka, teraz su take robena do auta, maju rucku ako autosedacka a dokonca ajbezpecnostne pasy. Je to druha alternativa klasickej autosedacky. Takze tato moze ist do auta. Je to "leziaca" autosedacka. 😀

katulkaaaaaa
8. júl 2010

@tiffanka dakujeme 🙂 aj ten tvoj je krasny a za sper cenu 🙂
@mata1001 ani ja so nebola nadsena trojkolkou,ale ako som raz vysusala iny by som ani nechcela,velke kolesa co je u nas na dedine samozrejmost,super aj na zimu do snehu,a lahucky je uzastne,ovlada sa jednou rukou...no uz sa tesim na prechadzky 😉

mata1001
8. júl 2010

@katulkaaaaaa a mozem sa opytat co stal?

katulkaaaaaa
8. júl 2010

@mata1001...ja ho budem mat od kamosky,kupovany bol pred rokom ona za neho dala 800eur-mne ho predava za 250eur myslim ze super cena je v super stave tak sa vlmi tesiiiim 🙂
ale co som teraz videla novy sa predava okolo 550eur

kvietok121
8. júl 2010

@tiffanka pekny velmiiiiiiiiiiiiiii 😀

mata1001
8. júl 2010

@katulkaaaaaa to mas fakt super cenu....a ona ho uz nevyuziva?ci ma iny kocik?

katulkaaaaaa
8. júl 2010

@mata1001 jej maly Oliverko mal teraz rok uz chodi sam,tak je rada ze ho preda a ma uz za neho kupeny len maly sportak na take behanie po meste 🙂

mata1001
8. júl 2010

@katulkaaaaaa paci sa mi farba...ja som chcela povodne cerveny kocik a pozri aky sme kupili...to ma od cervenej moooooc daleko 🙂

kvietok121
8. júl 2010

@katulkaaaaaa krasny a najma uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cena

kvietok121
8. júl 2010

bezim ideme do strecna, inac stale sme otoceny hlavickou dole a zatvoreny

tiffanka
8. júl 2010

dakujem, ale musime si to poriadne rozmysliet lebo uz sa vidim ako sa v snehu teperím s takym kocikom 😀 😀 ale deti ma veľmi nahovárajú tak ho potom pekne krásne aj budú tlačiť 😀

tiffanka
8. júl 2010

@mata1001 nie červený, dole pod textom si kukni že aké variácie sú, my by sme chceli č.8

mata1001
8. júl 2010

@tiffanka nooooo vybrali ste zaujimavy....pekny...ale ja som skor na jednofarebne...cerveny sa mi paci najviac 🙂

jankasramka
8. júl 2010

@mata1001 no uzasne, inak tiez pozeram ze mas prichystane bavlnene plienky🙂
mna vsetci odhovaraju ale som dost tvrdohlava a tiez budem prat....mna hlavne trapi to zivotne prostredie a chcem ist prikladom lebo tu uz znivocili vsetky lesy a skladky smeti su na kazdom kroku ☹

jankasramka
8. júl 2010

@katulkaaaaaa my sme kupili kociar tiez hraskovozeleny a ked som povedala nasim tak mamina sa smiala ze jej prvy kocik bol tiez zeleny🙂))

dajna11
8. júl 2010

@katulkaaaaaa aj ja mám taký kočík....tiež ročný,použitý ale teším sa už ako budem s ním šantiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre