♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
8. máj 2010

Maculienka ja používam Persil gél a je modrý, perem v ňom všetky farby a nič nezafarbilo 🙂

groka
8. máj 2010

maculienka nie nezafarbi,lebo napriklad ariel tekuty vo flasi je zeleny a neviem ci peries s nim,ale mne este nezafarbilo nic,to som este ani nepocula ze by to zafarbilo,farba sa strati a vznikne pena a perie sa,tu pri tychto sackoch mi je divne,ze kde ode ten obal v com je ten gel,na krabici je napisane,ze sa nesmu tie sacky chytat mokrymi rukami to sa ti hned zacne topit a mm hoori,ze aj on co ma na ryby take veci,tak to sa spusti to je ako mydlo nic neostane ani na pradle

groka
8. máj 2010

macu no akoze ked si spomeniem na to obdobie uz by som nechcela ho zazit,teraz su tu veci ako tvrdnutie a podobne zdravotne mozne komplikacie,takze sa riesi to a neni som ohybna,proste ked nieco urobim,tak len horko tazko,kondicka sa stratila uplne,strasne sa tesim na to ako po porode zacnem ficat hlavne energiou,dufam,ze budem mat dobre dieta,ktore mi dovoli upratat ked dam na poriadok jeho,potom navarit aspon a proste hybat sa nie ze teraz stonam ked si pomali sadam na hajzovu misu

denisocka
8. máj 2010

ahojte,
tak my sme celu noc horučkovali nad 39.st , preswedela som na posteli pol noci a davala malemu piť po troškách, cely podvozok ma bolí 😖
ináč ma v puse afty,tak to asi z toho, hrdlo nevyzera červene

groka
8. máj 2010

deniska to sme mali aj my,pred 2 rokmi z kupaliska ale nemali sme afty ale aj a aj herpesy dnu v puse a je to nebezpecne, toho ma horucky,musi vela pit,to je zaklad teraz a ATB potrebuje na to,zbehni s nim na pohotovost nech mu nieco daju aj na vytieranie alebo nieco do pus,jeho to velmi boli,urcite necakaj

denisocka
8. máj 2010

groka neboj,vytierame - včera tee tree olejom,aloe aj s tantum verde. dnes som mu ešte kupila bukofit - takže natierame vo velkom. my tie afty mame často, maly si hryzie nechty,akurat že v lekárni mi dnes vypadlo kupiť ten dezinf.gel na ruky 🙄

lenadka
8. máj 2010

Tak mam zapal. Ci moc.cesty alebo gynek. sa zistuje, brali mi ster a moc cievkovali. Skor to vidim na moc. cesty lebo chodim strasne casto cikat a boli ma v oblasti mechura,teraz ked uz brusko netvrdne sa mi to da lepsie identifikovat.

didulka85
8. máj 2010

Lenadka ja som sa s mocovymi cestami trapila presne 2 roky. Som brala asi vsetky mozne antibiotika. Z niektorych mi bolo aj dost zle. Ale odvtedy vela pijem a jem kadejake acidofilne hluposti. Lebo jeden z urologov mi povedal, ze vsetko je to spojene s crevami.
Ked ma to chytilo 1. krat, tak som pisala bordovy moc a mala som cez 40 teplotu. Bola som sprosta, lebo som to nechala daleko zajst.

peta131
8. máj 2010

dnes je tu teda riadne ticho 😕

ja som mavala zase probblemy s mechurom pravidelne kazdeho pol roka zapal mocaka 🙄

leni tak uz ti zistili ci je to moc. alebo gyn.?

adal
8. máj 2010

ahojte, 3D sono máme za sebou, veľmi sa ukázať "mládenec" nechcel, ale podoba so starším bračekom je zjavná 😀 som zvedavá aké budú výsledky z gluk. testu, dúfam že O.K. 🙂 a tu je náš drobec

kvietok121
8. máj 2010

ahojte, pekne popoludnie vsetkym, akkurat upratujem a mam pauzu, tak pisem, mm kresli postielku pre nasho drobca, chcel by ju dat spravit. lenadka mocove cesty .... ach jo ... drz sa nech ti ubieha ryzhlo cas a coskoro sa mozes bez problemov vratit domov a pohodlne si znova uzivast tehotenstvo

tretulka
8. máj 2010

ahojte
lenadka, skore uzdravenie prajem, drz sa 😉
deni, malemu je uz lepsie? chudatko, my sme mali afty len raz, ale dakujem pekne, dalo nam to zabrat 😖

lenadka
8. máj 2010

Vysledok bude zajtra,tak ma snad potom pustia aj domov,ked uz budu vediet ake lieky mi dat. Na izbu ku mne prijali tiez augustovku 😀 tak aspon kvakame. Pisem len z mobilu tak mam to cele take zmensene,ale fotka maleho je krasnucka 😵

januliatko1985
8. máj 2010

tak sme naspat z mesta, som u navena jak pes, ideme si pozriet s mm nejaky filmik a dnes uz ani na krok, boli ma cely clovek.a malemu sme kupili krasne vecicky sa vytesujem 😝 😵

didulka85
8. máj 2010

Uz som doma z nemocnice. Draheho si tam nechaju este asi tyzden. 😢
Poctivo mu nosim kazdy den jest, lebo jedlo v Ruzinove je grc a dat chlapovi pol vajca na ranajky.... Smutok.. Ale aspon sa naucim varit.
Januliatko potom pofot...

kvietok121
8. máj 2010

januliatko aj sa tesim na foto aby som sa inspirovala na nakupy ktore ma vsetko este cakaju

kvietok121
8. máj 2010

dnes uz len 100 dni

denisocka
8. máj 2010

no boli sme nakoniec na pohotovosti,poobede mu zas vyskočilo nad 38stC tak sme zbehlipre istotu, našťastie neni to angína,len aftky vna dasnách a aj na podnebí,vyfasovali sme po trištvrdte roku zas ATB-augmentin. tak neviem či davať či nie,ja som proti atb 😖

marija
8. máj 2010

Ahojte, prave sme prisli domov, idem docitat lebo nemam prehlad co sa tu deje 😀

Deni a na afty sa dava ATB? Ci to kvoli tomu, ze ma aj tie teplotky? Ale super, ze ste vydrzali tristvrte roka bez ATB, co by som za to ja dala... my sme dnes 3 tyzdne bez ATB, sa kazdy den modlim nech to vydrzi co najdlhsie...

marija
8. máj 2010

Didu no vo vsetkom treba hladat vyhody ako napr. naucis sa varit 😀 a co mu vlastne je ze este tyzden? Dufam, ze nic vazne.... Ty sa citis ako? Inak este minule som nestihla odpisat, ze ano mam vodicak, auto pred domom a plne gate strachu 😀 takze nejazdim ale uz roky si hovorim, ze zajtra zacnem 🙂

marija
8. máj 2010

Juuuj Lenadka a ty si v nemocnici? Jejda... nevadi, dufam ze najdu aky liecik dat a coskoro si aj s bruskom doma, drzte sa mi!

marija
8. máj 2010

Jani takze chlapcek? 😀 Ved ja som myslela, ze dievcatko to bude, ale nic to 😉 krasne foto z 3D!

Halinota my mame tuto http://www.najnakup.sk/Porovnaj_elektronicke-op... je to TopCom a nebola z tych najdrahsich ale uz ju pozuvame vyse dvoch rokov a sluzi velmi dobre aj baterka nabyta vydrzi velmi dlho, aj dosah je postacujuci. Skus pozriet 😉

didulka85
8. máj 2010

Ma posunute tri platnicky. Jednu az o 13mm. A to mu tlaci na nervy a bolest striela az do nohy. A boli ho cely chrbat. Nevie sediet, ani chodit.
Ja som si vedoma, ze ak by som sadla za volant, tak by som dlho nezila.
Co sa tyka mojej diety, tak som vynechala vsetky potraviny, co nesmiem a jem kazde 2 hodiny male porcie. Rozhodla som sa nevazit prilohy ani nic nepocitat... A uvidim, ako dopadnu testy.

marija
8. máj 2010

Didu jejda, to asi musi riadne boliet... no nech je cim skor ok a ako mu to budu "napravat"?

Na testoch drzim palce, ale si myslim, ze ak teraz papas takto zodpovedne a tak ako ti kazali urcite budu vysledky lepsie. A budu ti sledovat aj velkost babatka? Ci k tomu zatial nic nehovorili?

didulka85
8. máj 2010

Bud ho budu operovat, alebo mu tam budu striekat volaco pod CT... Este sa nerozhodli.
Este mi nepovedali, kolko mozem presne coho denne prijimat.
Mala je uz teraz velka, takze podla mna ju budu sledovat. Citala som, ze zvyknu tehotenstvo dokonca aj prerusit. A v teme gestacny diabetes je jedna, ktora si picha do brucha inzulin. Brrrr...

marija
8. máj 2010

Didu prerusit tehotenstvo? A to preco preboha? Viem, ze sa deticky rodia trocha vacsie, ale normalne a zdrave ci nie? 😕 No hlavne mysliet pozitivne, nieje cukrovka ako cukrovka tak treba verit, ze vsetko dopadne na vybornu!

didulka85
8. máj 2010

Neviem preco sa to robi, ale robi sa to... Volala som do Eurocordu, lebo som nevedela, kam mam do zmluvy napisat, ze mam cukrovku. Prepojili ma na nejaku doktorku a ta mi zacala rozpravat o preruseni tehotenstva. A dnes som sa rozpravala v potravinach s chlapikom, ktoreho zena porodila pred 3 mesiacmi v 7 mesiaci. Som sa pytala preco a on ze kvoli cukrovke.
Takze som este viac vyplasena ako som bola.
Inac moja mama mala gestacny diabetes tiez a porodila ma normalne v 40 tyzdni a mala som 3500g. Snad sa len zbytocne plasim...

bihan
8. máj 2010

Prerušiť? to je nejaká kravina.. je možné, že ti pôrod vyvolajú o pár týždňov skôr.

ikulka
8. máj 2010

ahojky no zas nestíham všetko počítať ☹ snád zajtra sa už polepším
didulik jooj moja zlatá to som ani ja nepočula žeby sa pri cukrovke prerušovalo tehotenstvo, snád to nebude také zlé a tou stravou sa to upraví, držkám palce a to že bude babenko vačšie tonieje taký problém....
marija ja som detto ako ty s tým autom a to máme dokonca doma tri...ale aj vodičák mám 11rokov ale nejazdím vobec len tak raz za čas do druhej dediny po vedlajších cestách....tiež som strachopud....
lenad jooj aj od teba zlé správy prajem skoré uzdravenie moč. cesty su pluhy viem, teiž mám chronický zápal a malá to má tiež...držkaj sa a nech ťa skoro pustia

didulka85
8. máj 2010

Cele tehotenstvo myslim pozitivne... V piatok pojdem na test a zistia, ze ziadnu cukrovku nemam... 😀
Mm si mysli, ze som den pred testom vypila az 2 nealko piva a to skreslilo testy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre