♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
13. máj 2010

baby ja este obleciem jedny nohavice z pred tehu a tricka skoro vsetky

rubinka
13. máj 2010

Nop u mňa je to problém že ja mám väčšinou tričká ktoré nie sú nejako extra dlhé no a teraz sa to pre bruško všetko vyhrňa. Nevadí, aj tak chcem prejsť na elegantnejší štýl oblečenia. Dovtedy som chodila skôr v športovom.

evitkamalicka
13. máj 2010

ale po porode dufam, vsetky veci co najskor zahodim do kosa, kedze planujem dat svoju postavu do poriadku a potrebujem dost schudnut, chcem byt cica ako volakedy pred 8 rokmi ked som mala skoro o polovicu kil menej

marija
13. máj 2010

Dobre ranko kocky, tak opat vas nestrihnem docitat. Mali sme opat prebdenu noc, ale dufam, ze dnes uz bude lepsie a ATB pomaly zaberu. Len to co som stihla:

Rubi, blahozelam ku Karinke 😉

Lucy blahozelam k dobrym zubom 😀

Halinota krasne male brusko, fakt male 😅

Deni drz sa na tej hematologii a nestresuj preboha s tym krckom, snad je vsetko ok. Ja ani neviem kde by som ho mala hladat a ako by mal byt tvrdy 😀

A som plus 4kg, som sa dnes vazila. Takze pohode, za 3 tyzdne plus 700g, to nieje az tak vela. Uvidime, teraz sa to asi zacne nabalovat.

marija
13. máj 2010

Co sa tyka oblecenia, mam len jedny tehu gate z prveho tehu, inak nosim vsetko spred tehu a normalne gate si zapinam vdaka zicherke? ci spinke? teraz neviem ako sa to vola 😀 😝 ale idem tento vikend alebo dalsi tyzden ked bude malej lepsie si nejake kupit, lebo to uz vyzera divne 😖

rubinka
13. máj 2010

Marija ďakujem, dúfam že sa tvojej malej rýchlo polepší 😉

maculienka123
13. máj 2010

mari,to musis byt stale kocka plus 4 kg 🙂 ja som jak taka bugrisa,hruza des.

michaela80
13. máj 2010

tak sa hlasim ....stale sme este 2 v 1 ...vaha plus 5 kg ...obvod bruska 94....a 13 ty den v nemocnic...a dalsich 50 asi predomnou.....

snehulienka24
13. máj 2010

dobre ranko 🙂

idem sa dat kafco, normalne sa mi tak divne oci kotulaju do stran 😝 😀

oblecenie spred tehu este obleciem, okrem rifli, tie mi vadia, ale nosim uz len take halenky a tricka co sa moc nenatiahnu, bo par bavlnenych sa mi na bruchu fest.... 😀

marija, moja gynekologicka ma tabulku a podla nej by si bola ukazkova 😝 750g je podla nej akurat za 3 tyzdne... 😉

maculienka123
13. máj 2010

jaj evit,ani nehovor,ja budem dietovat poriadne,sa uz nemozem dockat,ze sa pekne obleciem a nahodim sa,zavidim tym babam,co su chude a vyobliekane chodia po meste ale zas oni nemaju babatka v brusku.musim to tak brat.ale uz chcem byt zase tam,kde som bola s postavou.

maculienka123
13. máj 2010

ja mam + 14 kg obvod bruska 100 cm.strasne vyzeram

rubinka
13. máj 2010

Podľa mňa aj tehuľka sa môže pekne nahodiť. Mne sa páčia tie kadejaké tuniky a topy ktoré sú dobré aj pre tehotné. 🙂 Maculienka podľa mňa si to len namýšľaš že vyzeráš hrozne.

lenadka
13. máj 2010

caute, uz pisem z domu, pustili ma v pondelok ale nesiel nam internet a vcera poobede uz isiel ale nebol cas pisat...citim sa uz dobre, len do prace uz nepojdem, nestoji to za to...krcok sa skratil ale nie ovela, kedze to infuzky stopli...poradnu mi prelozil dr. o tyzden, kedze som mu bola pod nosom 4 dni....🙂

maculienka123
13. máj 2010

nohavice neobleciem ziadne tricka ano vsetky ale tak ze ich ponatahujem na bruchu

maculienka123
13. máj 2010

rubi nie,ja sa necitim nejak atraktivna aj ked priatelovi sa stale pacim ale nie sama sebe

snehulienka24
13. máj 2010

lenadka vitaj, tak pekne oddychuj 🙂 😉

baby neblaznite, macu, kocky sme vsetky a navyse s malymi babatkami v brusku 😵

evitkamalicka
13. máj 2010

snehu jasne teraz sme kocky, ale ktovie ako to bude po porode 😅

rubinka
13. máj 2010

Lenadka tak super že už si domka, pekne sa šetri 🙂

evitkamalicka
13. máj 2010

ja som mala pred 8 rokmi 57kg a teraz to cislo radsej ani nenapisem, kedze sa hanbim kam som az dospela, ale zrejme to bolo hlavne sedavou robotou a zlym zivotnym stylom, vsak uvidis ked prides do porodky co zo mna je

evitkamalicka
13. máj 2010

hroch domaci 😀

evitkamalicka
13. máj 2010

lenadka vitaj domka a pekne oddychuj

lenadka
13. máj 2010

evi no co po porode zas mame narok byt trosku mimo formu no nie? ale casom sa to spravi, dolezite su babatka a komu sa nepaci nech sa nepozera 😉

rubinka
13. máj 2010

No ja pevne dúfam že sa dám do formy čo najskôr.

lenadka
13. máj 2010

ja budem tiez raz urcite gulicka...ako moja mama, mlada bola stihla ako pritik a teraz je pekne obalena ako sa na maminku a babku patri...do takeho makkeho narucia sa dobre tuli, nie ako moja mala ked si ako rocne mimi trieskala hlavku o moje vystupene klucne kosti ☹

evitkamalicka
13. máj 2010

lenadka lenze ja nemam byt po kom tucna, jedine brucho mozem mat po otcovi, inac nic

pipi1211
13. máj 2010

dobre ranko

co sa tyka oblecenia tak rifle spred tehu neobleciem uz vobec, mam jedny tehu rifle no a minuly rok som si uplnounahodou kupila veci s taky sirokym teplakovym pasom 🙂 tak mam dvoje nohavice a kratasky na leto 🙂 a teraz nosim vacsinou iba leginy a taky dlhsi top 🙂

ja mam obvod bruska 93 a +7kg asi 😒

a momo nam je asi chora 😒 neviem ci je to zasa alergia alebo choroba ☹

snehulienka24
13. máj 2010

och evit 😀 ze hroch... pomooc... jj presne to som chcel napisat, lenad, ze makkucke je take mamickovske, ale chcela by som byt makkucka tak akurat 😀

snehulienka24
13. máj 2010

evit a 57 som ja mala...hm...ani neviem, mozno niekde na zaciatku strednej 😀

evitkamalicka
13. máj 2010

snehu 57 som ja mala este po vysokej a potom ako som zacala robit a jest kadejako, ze cely den nic a vecer sa natrepat, tak kila sli hore nenormalne, ale ja mam aspon pevnu volu takze viem, ze to dokazem dat dole po tomto druhom tehu

snehulienka24
13. máj 2010

no jo, vecerne napchavanie.... tak ja by som chcela po porode cvicit, ale ci bude pri ditku cas, to netusim ☹ ozaj evi, neviem ci si citala dozadu, opytas sa tej kocky na tie polodupky?

januliatko1985
13. máj 2010

vsetky tehulky su pekne podla mna, mne kazdy hovori, ze som opeknela a ze mi tehu prospieva lebo som bola pred tehu dost stihla, tak teraz vyzeram ako zena 😀 moja vaha pred tehu 48kg a teraz 56kg 😲 ale ide to fajne hore za posledne dva tyzdne som pribrala 1,5kg.a to sa mi zda, ze som prestala menej jest, nie ako na zaciatku som do seba dzgala vsetko mozne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre