♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
21. máj 2010

Tak tak Rubi, ved nech sa vyjadri kazdy a podla toho sa zariadime 😉

denisocka
21. máj 2010

baby,nebojte sa . do sukromnej pojdu IBA skalne prislušníčky , a tie baby čo došli posledne,tie tam dame po vzajomnom dohovore

evitkamalicka
21. máj 2010

v tabulke je velmi vela bab, ktore vobec neprispievaju

estterka
21. máj 2010

tak aj vy idete do sukromnej? a ja som vas zvykla citat zo septembroviek,ze co ma caka o mesiac a v podstate ste riesili podobne veci,vybavicky atd..no skoda.. 😖

adal
21. máj 2010

a ja sem tam prispejem a v tabuľke nie som 😉 ale leteku sľúbila že cez víkend ma "dohodí" 🙂

denisocka
21. máj 2010

prave pozeram kolko ešte veci mam po šimonovi,takže chcvalabohu že som nič nekupila okrem overalov 3-6 z teska a par veci na polroka,šak ani toto už nevynosime,potom si asi doma otvorím sekáč

denisocka
21. máj 2010

zasa ma páli zaha

a je tu niekto kto perie male vecičky v persile gold???? bo sa sa pomílila a nekupila sensitiv 😖

abbey1
21. máj 2010

Ahojte.Včera ste boli riadne rozbehnuté.nemám šancu vás dočítať.Tak som trochu mimo obraz.Ale nezabudnite na mňa,ak sa budete presúvať.Ja som fakt nemožná s počítačom,tak aby som sa potom k vám dostala.Ja som ešte prať nezačala,tak zatiaľ neriešim.nechávam si ti až na materskú.Potom sa budem vytešovať z ukladania vecičiek.teraz to mám tak hoc ako napratané.

leteku
21. máj 2010

Ja som prala v Lovele - mne to strašne voní a pripomína časy keď Terezka bola mimino. Baby už mám aj ja kočík, po dlhých bojoch a úvahách vyhral Concord Fusion - sa z neho vytešujem.

rubinka
21. máj 2010

Baby neviete či ten Persil senitiv je aj na farebné prádlo?

leteku
21. máj 2010

No ja už časť vecí mám popratých a ešte ma čaká jedna časť po synovcovi - ale počkám si na slniečko.

denisocka
21. máj 2010

ináč,periem jak cvok a nemám ani to kam dať,bo skrina nekupena 😅

memory97
21. máj 2010

to denisocka: ja som prala veci v persil golde iba dospelacke, ale pre deticky nie... mne moc ten prasok nevyhovoval, sa mi zdal dost silny...
nezabudnite aj na mna, s kym si skratim cas do porodu🙂))

rubinka
21. máj 2010

Deni a ten Persil Gold neni len na biele prádlo? Sa mi také dačo marí.

peta131
21. máj 2010

dobre ranko 🙂 ja akurat ranajkujem chlebik so syrom a sunkou 🙂

deni ja by som asi detske vecicky v tom golde neprala ja som dlho pouzivala gold a stale ma svrbela pokozka a ako som presla na sensitiv tak mam pokoj, tak ten gold je asi o dost silnejsi nez ten sensitiv...ale to len moja skusenost lebo ja mam strasne citlivu pokozku...

leteku
21. máj 2010

Ináč nám minulý týždeň oznámili, že 9.8. nám začínajú zateplovať dom. Fakt lepší čas si vybrať nemohli, ani vetrať, ani balkon využívať, hluk v celom dome a ja s novorodencom. Už sa teším ako to bude. Našťastie rodičia mi bývajú cez ulicu tak sa asi tam nasťahujeme cez deň.

peta131
21. máj 2010

vidim ze viacerym sa zda gold silny 🙂

pravze gold neni na biele ale jeho reklamovali ze vyperie aj tie najzazranejsie skvrny tak asi preto je taky silny 😉

rubinka
21. máj 2010

Peti a ten Sensitiv je aj na farebné? Nevyťahá to farbu a dobre perie?

peta131
21. máj 2010

rubi sensitiv je aj na farebne ja uz ho dlho pouzivam odkedy som mala s goldom tie problemy a je uplne super krasne vonia a vsetko vyperie este som nemala problem ze by mi nieco nevypral 😉

rubinka
21. máj 2010

Super, tak si ma potešila. Ja na dospelácke používal Persil Colour tak zato som myslela, že ten Gold je len na biele. Ten Colour tiež super vonia a pekne poperie, ale to si nechám len naše veci.

marija
21. máj 2010

Inak ja periem v Dixane / levandula, kupujem ho v Rakusku v BIPE, Ariel mi nejako vobec nevyhovoval, strasne silno to voni a ja nemam velmi rada, ked neviem ani do izby vojst z toho ako tam voni vyprate pradlo 😀

marija
21. máj 2010

Chcela som napisat Persil, nie Ariel 😀

abbey1
21. máj 2010

Baby,vy pracujete normálne až do riadnej materskej.Ja som na prášky,preto že sa neviem rozhodnuť ako dlho to ešte ťahať.Či si už mám začať "užívať",alebo nebiť lenivá a pekne vydržať.Ja svoju prácu milujem,ale zároveň mám pocit,že sa mi už chce len tak tehuľkovať a vychutnávať si to.Potom to tak rýchlo zbehne,kto vie kedy porodím...Tie týždne len tak pribúdajú.Toď som čakala na 30tt a v pondelok už sme 31.

denisocka
21. máj 2010

ta ste ma dostali s tým goldom 😀 nakoniec pojdem kupiť lovelu 😀

januliatko1985
21. máj 2010

ja som prala v tom sensitiv a vecicky krasne vonaju po nom.

jooj, malemu sa cka mi skace cele brucho, inac este je otoceny hore hlavickou stale 😒 ale este ma cas nie.

co budete porabat cez vikend, ze vraj ma byt pekne celkom, tak uvidime. ja idem domov na spis, ale bez mm, ten ide dnes v noci do prahy k bratovi, bo ide nakoncert KISS, to jeho srdcovka a pride az v pondelok, uz teraz mi je smutno. ale uz mam program, ze co budem robit, zajtra upeciem segre tortu aspon bo ma 15rockov, tak nech sa decko potesi a v nedelu zase oslavuju bratranocve dvojcata tie maju 5rockov, tak sa tesim 🙂

denisocka
21. máj 2010

no,asi ja niesom nermálna, PERSIL GOLD PLUS a nakreslena biela košela 😀 a už sa peru farebne veci ,jupi

peta131
21. máj 2010

ja periem v tom sensitive vsetko pradlo a to mm je z roboty vecne spinavy kedze robi na stavbach, na bagry, auta opravuje...tak jeho veci to byva len kopa spiny a krasne vyperie aj take veci 😉 este k tomu davam avivaz silan sensitiv biely a je to potom taka krasna nezna vona 🙂 ja tiez nemam rada moc prevonane veci a niektore prachy a avivaze teda vonaju riadne umelo....ja som teraz v obchode objavila novu avivaz od silanu tiez sensitiv s avokadom a tiez pre babatka tak som zobrala na skusku no ale ta teda riadne vonala 😖 som rada ze uz som ju minula a nikdy viac 😖

denisocka
21. máj 2010

no čo sa týka sukromnej skupiny,je nejaka chyba na MK, takže sa tam neviem dostať ani ja - a je takých ludi viac čo sa nevedia dostať do svojej skupiny,tak to šlo k programatorom,ak sa to vyrieši,dam vedieť

gijar
21. máj 2010

ahojte, jeeej, citam poslednu stranu a chapem dobre, ze chcete sukromnu temu?potom poprosim aj ja pridat, sice prispievam minimalne, nakolko nestiham a mam s tym blbe skusenosti (bihan vie o com tocim 😉 ) ale citavam si co nove, nie sice vsetko ale tak ako sa da......inak my uz sme doma na SR, prisli sme pred cca 2 tyzdnami takze nic nestihame, vela behaciek, kamosi, nakupi, lekari, rodina a pod. 🙂 v auguste odchadzame naspat do FRA uz aj s malickym dufam 🙂
som 30tt, vsetko drzi pokope akurat maly je nizko a riadne tlaci na mocak hlavne, niekedy sa mi az blbo chodi, picha to dole atd., ale vsetko ok podla Dr. takze sa spravam normalne, ziadny klud 😀
tak zatial pozdravujem vsetky, idem trosku pocitat co stihnem a varit 🙂

denisocka
21. máj 2010

jaj,ja mam dnes kombináciu - hladna a leniva .... tak to asi umriem hladom 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre