♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
1. jan 2010

no nic baby, idem ja spat bo som nejaka unavena, v noci som moc dobre nespala kedze ma trapi upchaty nos podobne ako pri prvom tehu

tea333
1. jan 2010

Lenadka studujem Pravo 🙂

lenadka
1. jan 2010

tea, tak to teda pekne dostuduj, budes nam tu potom radit 😀
sefkina dcera studovala tiez pravo, skusky este ako tak isli, ale statnice hruza, vraj strasne vyhadzuju, ale nakoniec vlani na konci roka dostudovala aj s malou-mala prave rok a ona po statniciach, tak to zvladnes aj ty 😉 verim tomu ze si sikula 😉

pipi1211
1. jan 2010

pozeram ze ste baby mladucke 🙂 ja som rodila v 19tich v obdobi mojich maturit takze som zmaturovala az v septembri s malou 🙂
inak tea si mi strasne povedoma a neviem odkial 😅 😅 😕 😕 😕 😀 😀 😀

tea333
1. jan 2010

Inak baby mohli by ste sa mrknut do mojho albumiku, mam tam detail zo sona, a neviem ako to mam rozlustit 😕

tea333
1. jan 2010

lenadka ja si verim ze to aj s babom zvladneme, mame obrovske stastie ze priatel pracuje doma a pracuje malinko, takze on bude vlastne bude na materskej so mnou a on sa velmi rad stara o domacnost, takze sme na to dvaja 🙂
lenadka ked potrebujes radu kludne napis, aj priatel aj svokor su pravnici 🙂 sme taka rodinka 😀

pipi no idem ta pozriet ci ta nepoznam 🙂
a super ze si to s malou zvladla aj tie maturity 😉

lenadka
1. jan 2010

tea, zda sa mi ze na snimke je zatial vidno len dutinku, co je primerane, viac uvidis pri sone v 10-12 tt 😉 aj ked viem ze sa nevies dockat ako kazda z nas 🙂 pri prvom som bola netrpezlivejsia aj ja 😀

tea333
1. jan 2010

lenadka len ma zaujimalo co tam mam vidiet 😀 ja si pockam 🙂
lebo to mi doktorka dala fotku ze ju mam zatial nosit ako obciansky, keby sa mi nieco stalo 🙂
na pohotovosti som videla cely zaber maternice a tam bola pekna dutinka 🙂

pipi patram v pamati ale nepamatam si ta podla tvare 🙂

tea333
1. jan 2010

pipi a nie si moja rovesnicka? aky si rocnik?

pipi1211
1. jan 2010

no ja som rocnik 87 a som z ruzinova-posen 🙂

inak tie maturity na ustnych to bola uplna pohoda s malou ale na odbornych to bol uplny des lebo som mala taku p... zastupkinu praxe a ta ti mi od 8smej rano do dakej 15tej nedovolila ist za malou ju nakojit a to mala vtedy dake 3 mesiaciky a nic ine nepila a nepapala iba moje mlieko, to bolo naozaj strasne ☹ 😒 😠

a vy ste planovali babetko?

halintoa
1. jan 2010

tea: si na UK? ja som bola teraz v novembri promovaná na Bc. a povedala som, si, že to mi na tejto škole ku šťastiu stačí. Právo sa robiť nechystám, nie som na to povaha a nechať sa buzerovať od niektorých profákov, ktorým evidentne robí dobre deptať a preháňať študentov, na to už nemám nervy 🙄 . Držím palčeky, skúškové som vždy strávila učením po nociach a s kŕčami v bruchu... 😖

tea333
1. jan 2010

Pipi ja som 88 a posen poznam, chodila som na GIH a chodila som aj do ruda 😀 na strednej 😀 Nepoznas Roba Boba Bosnaka napriklad? on je odtial, alebo Dominika Milka? Alex Balisovu? To su ludia z Posne,..
my sme babatko planovali, skusali sme od Jula, ale planovali dlhsie 🙂

halintoa nie som na BVSP, na sukromnej..ale priatel je absolvent z UK..
dufam ze mi nebude tak zle ☹

pipi1211
1. jan 2010

ved dominik je moj svagor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som bola jednu dobu u ruda varena pecena 😀 😀 😀

tea333
1. jan 2010

Svagor? Takze ty si zena Dominikovho Brata? 😕 😕

pipi1211
1. jan 2010

hej hej, nebodaj aj jarka poznas? 😀 😀 😀

tea333
1. jan 2010

Hm teraz nechaaapem, ja som sa s Dominikom kedysi bavila aj s Bobom, chodievali za mnou ked som byvala v Grobe, a sedavali sme u Ruda 🙂
tak bodaj by sme sa nevideli 🙂

tea333
1. jan 2010

pipi nie nie mozno sme sa videli ale nepoznam 🙂 Dominik ma Monicku na FB na fotke?? 😀

pipi1211
1. jan 2010

hej hej 😀 😀 😀 😀 😀

tea333
1. jan 2010

tak nie ze sa ma spomenies pred Dominikom, nechcem aby ludia este vedeli 😉 😎

pipi1211
1. jan 2010

ok ok neboj 🙂 no sranda si uz tretia na koniku co si s nou pisem a pozname sa z posna a mame spolocnych znamych 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tea333
1. jan 2010

sranda svet je malinky 🙂

pipi1211
1. jan 2010

no tak to hej, ved by sme kludne mohli dat niekedy kavu ak by si chcela 🙂 idem ja uz do hajan tak dobru noc a papa

tea333
1. jan 2010

Pipi mozme ked budu za mnou skusky a ja budem mat cas 🙂 Dovtedy sa vidame na koniku 🙂

evitkamalicka
2. jan 2010

ahoj babulky, ja dnes zas noc na prd kvoli upchatemu nosu, ale dnes som si kupila kvapky do nosa tak snad uz bude lepsie

tea333
2. jan 2010

evitka ake mas kvapky? ja som si pred casom v lekarni pytala vhodne pre tehule kedze sme skusali a nechcela som to riskovat, a dali mi nejake francuzske kvapky 😕

janulienka89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evitkamalicka
2. jan 2010

tea dali mi Pinosol, to mozu aj tehotne, docitala som sa to aj na nete

tea333
2. jan 2010

ahoj Janulienka, vitaj v teme 🙂
evitka dobre vediet, uz si to znacim 🙂 som si zalozila svadobny notesik, ale je hruby tak z druhej strany to bude mimcovsky notes, nech si vsetko pisem ja hlava derava 😀

lenadka
2. jan 2010

ahojte, pipi, som zhrozena s tej kravy, ze ta nepustila nakojit malu 😠 😠 😠 😠 nakopat do zadnej casti take harpie, chudatko malinka ☹ ja viem ze uz je to za vami, ale strasne ma to nastvalo 😠

tak dalsi dnik pred nami, polievocka sa nam vari na platni tak mam cas pisat. Mala ostala cestou z obchodu u babky a mm sa sam poslal pracovat-hm tak mam pohodu, klidek, tabacek...skoda ze si nemozem dat kavicku 😢

pipi1211
2. jan 2010

lenadka to ja mam tiez take pocity ked si na to spomeniem....

janulienka a to ste sa snazili o druhe ci sa zadarilo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre