♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

silwietta
19. apr 2010

ja mandle tlacim uz preventivne, a mlieko vraj zabera len na chvilu... u mna fungoval pukancovy chlebik so syrom

michaela80
19. apr 2010

inac ja dnes akosi musim dokimu naznacit ze ja nemam urobeny morfo ultrazvuk a neviem ako mu to povedat... 😅 😅 😅

michaela80
19. apr 2010

niki ja casto odstavujem grepy a pomarance a dokonca malemu musim odstavit aj citrony a z toho ma zaha absolutne nepali....

rubinka
19. apr 2010

A nepremeškala si ho náhodou? Ved to sa robí tiež len do určitého týždna alebo sa mýlim? 😕

michaela80
19. apr 2010

no ja viem ...ale akosi mi ho neurobil... na 3D mi to sice skontrolovali ale to on o tom 3d nevie...cize ...

rubinka
19. apr 2010

Tak načo ti ďalší morfologický ked si už bola na 3D?

michaela80
19. apr 2010

lebo nerobil az taky podrobny na 3d- pozrel mozog, srdiecko, chrbticu a nosoviu kosticku...a platila som 70 eciek a moj doki o nom nevie...cize tak ci tak som mala mat velky ultrazvuk v 20-22 tt...

rubinka
19. apr 2010

A v 20.tt si nemala ultrazvuk u svojho dokyho? Inak ten 3d býva aj tak podrobnejší než ten čo ti spraví tvoj gynekolog.

michaela80
19. apr 2010

nie nemala naposledy bol v 16 kvoli testom aby zistil ake babo je velke...

pipi1211
19. apr 2010

bihan a to si ju akoze mam prstami dociahnut? ako nahmatat na bruchu? 😕

michaela80
19. apr 2010

ja ju mam tiez niekde max 1-2 nad pupkom...citim ked tvrdne brusko...

denisocka
19. apr 2010

Bihan,len tam nevidim to kresielko.ci som puk?

denisocka
19. apr 2010

Baby,pomozte mi najst to kresielko fisher price na Uk strankach s dodanim do 7dni max.

biba12
19. apr 2010

Ahojte baby, dlho som sa neozvala. Moji chlapi vypadli na vikend na chalupu, tak som upratovala skrine jak zerava. ANdrejkove veci porehadzovala , SImonkove chystala..Vecer som si nemohla ani sadnut na zadok, co ma boleli klby. A potom som si spravila damsku jazdu z kamoskami. Skvely vikend🙂 Musim ich este niekedy v lete niekam vyslat, lebo po porode sa uz nedostanem asi dlho nikam...
Bola som na morfolog.UTZ u Dr.Ditteho v GPN. Mily lekar, vsetko vysvetlil.Do spravy napisal, ze Simon ma postranne mozgove komory hranicne rozsirene 10,4mm- SOm chcela vediet, ze co to je , co mu hrozi... POvedal, ze by sa to malo zmensovat, ze to suvisi s chrbticou, ale tu ma Simonko v poriadku , ako aj vsetko ostatne. Len to treba odlsedovat UTZ. U chlapcov je norma do 12mm a u dievcat do 10mm. Ale od 10mm-15mm sleduju, lebo nad 15 mm je to hydrocephalus. Idem zajtra este na Kramare na kontrolny UTZ, tam mi to este premeraju, spytam sa na nazor toho lekara/Dr. Klesken, Cundrelik ma dovolenku/. Baby ja ked SImona porodim a vsetko bude ok, tak ja prisaham,z e slovo tehotenstvo uz nechcem pocut ani nahodou. Ja som si pri oboch odzila svoje. AJ s Andrejkom odber pl.vody, aj s ANdrejkom UTZ u Cunderlika, lebo pre zmenu moja mudr. videla nejaku skvrnku na hlavicke a nevedela to identifikovat. Cundrelik to vylucil. Toto tehu detto. Pritom ine tazkosti nemam, cvicim , neprezieram sa, ja fakt neviem, preco ja musim mat taketo stresy. Slak ma trafi. Ani som vas este neprecitala, musim si ist pokukat, co ste napisali.

biba12
19. apr 2010

Baby a bola som na cievnom kvoli tej krcovej zile pod kolenom. Viete kolko stoja kompresne tehu pancusky. Ze 57 eur. Doplacala som len 17 centov. Ale oni fakt uz nevedia co pytat, lebo kde ma brat tehotna tolko prachov na UTZ, pancuchy a pod?

jaz
19. apr 2010

biba, aj mne robil morfo dr. Ditte, velmi mily, vsetko nam poukazoval. Dr. Kleskena poznas? je totiz taky svojsky...

michaela80
19. apr 2010

ja sa idem pomaly hodit do vane...trosku sa skulturnit ako tomu deni nadava... 😀 😀 😀 😀 😀 nech sa ten doki cez ten prales zarastajuci aj dostane kde ma....len zistujem ze tyzden co tyzden sa mi horsie cez ten pupok holi...akot o urobim pred porodom preboha? co vystavim mm nech ma oholi?

biba12
19. apr 2010

Jaz nepoznam, ale kedze Cunderlik tam neni, tak ma objednali k tomuto a na papieri od Ditteho je aj toto meno. ALe mna rodil tiez svojsky dr. JAnac z Antolskej. Nepatri medzi milych lekarov,ale zase je odbornik. TAkze toto ja neriesim, co mi pomoze, ked bude na mna mily a nieco sa pri porode pokazi a chyti ho panika.. Preco pises, ze svojsky, mas skusenost?
A miska- ja sa holim kazdy druhy den a stale. A zvladala som to aj ako tehu a aj tesne pred porodom. To zvladnes, prinajhorsom drahy pomoze. Chce to cvik🙂))

michaela80
19. apr 2010

mne sa kazdy druhy den nechce ked aj tak postime...a zase moj mm nema rad vyholene uplne na dievcatko...... cize kompromis musim robit.. 😀 😀 😀

biba12
19. apr 2010

Kazdemu podla chuti🙂 😉

biba12
19. apr 2010

Ozaj baby, kolko ste pribrali, nech to skontrolujem /myslim seba/. JA do 6 kg.

jaz
19. apr 2010

biba, IP 😉 a tiez mam na sebe 6 kg 😉

denisocka
19. apr 2010

jaj bibka, bude to dobre,aj ked ten strach poznam.ja zvedava kedy my budeme mať kontrolu s cystami

biba12
19. apr 2010

Dakujem Jazz, uz som odpisala.

biba12
19. apr 2010

Drzim palce Denis, nech Ti to dobre dopadne. Zajtra Vam napisem, co mi povedal, snad to nebude katastrofa. Ja tomu fakt nerozumiem. V sirokej rodine, aj tej vzdialenej nemame ziadne VVCH, ani dedicne. JA chcem , aby uz bol august a ja porodim. Take ciganky sa o seba ani nestararju, nejedia vitaminy, neriesia veci...Cim viac viem, tym mam vacsi strach a je to horsie. Asi by som sa mala niektorymi vecami prestat zaoberat. Pytala som sa brata/dr/, povedal, ze to nemam riesit, ze to bude dobre. Ze sa zatial nic nedeje a ja furt riesim, hladam na nete...Ze sa to zmensi a hotovo.

evitkamalicka
19. apr 2010

ahojte

biba ja zatial +2kg

michaela80
19. apr 2010

ja 4 kg...

evitkamalicka
19. apr 2010

zajtra rano ma caka ta glukoza

lulusha
19. apr 2010

cauko baby! biba, ja mam plus 5 kil 🙂

snehulienka24
19. apr 2010

ahojte 🙂 tak ja mam plus 1-2 kg..ako kedy 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre