♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
21. apr 2010

kati,ale krčok maš ok,sa neotvaraš?

katie233
21. apr 2010

po vyšetrení mi povedal, že našťastie hento je ok. Aj včera som bola u svojho gyn, znova ma pozeral a povedal, že je to dobré 😉. Ešte máme nejakých 15 týždňov čas, tak nech bábo nevymýšľa 😵.

abbey1
21. apr 2010

Ahojte.Blahoželám k dievčatku i chlapčekovi.Hlásim,že sme oslavu prežili,i keď Zara v brušku riadne vyvádzala,myslím,že z toho hluku a chaosu.ale inak všetko super.V Bille majú fantastické jahody:kilo 3,30eur.Ale sú ako zo záhradky.Tak som sa napratola vitamínmi.Chystáte sa niekto cez víkend na výstavu do Nitry?Bojím sa,že tam zasa miniem aj čo nemám,keď uvidím tie krásne vecičky a dcéra orchidei a bonsaje.

snehulienka24
21. apr 2010

abbey, my rozmyslame ze pojdeme, ale nevieme na to percent..ake to tam je? ked som pozerala na webe, tej detskej vystave je venovana mala cast, tak neviem ci sa tam "oplati" ist... hm?

snehulienka24
21. apr 2010

na sto percent 😀

evitkamalicka
21. apr 2010

my ideme aj na tu detsku vystavu aj na domy

evitkamalicka
21. apr 2010

a mne sa nezda, ze by tam toho bolo malo http://www.agrokomplex.sk/vystava/92/

snehulienka24
21. apr 2010

no ja som v agro nikdy nebola, tak si to neviem predstavit, ale podla toho rozdelenia co tam mali sa mi zdalo ze ta "ruzova cast" venovana pre deti je malinka... 😀

abbey1
21. apr 2010

Býva to super,ale my sa chystáme až v nedeľu,to bývajú super zľavy na kvety.Teraz by som rada pozrala aj záhradný nábytok za rozumnú cenu,lebo niekedy pýtajú nekresťanské peniaza.Pre malinkú ani nemám konkrétnu predstavu čo.Ale...

snehulienka24
21. apr 2010

inak...for fun...vcera som si u dokiny na koze vysadla v gatkoch 😎 😀 a ked som si tam sadala, rozmyslam, ze...ved nieco nie je dobre, takto sa to nebude dat..a kukam ze aha...no nasmiali sme sa 😀 😀

snehulienka24
21. apr 2010

na kozu...

rubinka
21. apr 2010

Abbey ja som kúpila fantastické sladké a voňavé jahody v Kauflande, 1 kilo ma stálo 1,78eur 😀

kamilakd
21. apr 2010

ahojte dievcata nemate zaujem kupit monitor dychu snuza go?novy nepouzivany aj s blockom blizsie INFO CEZ ip ...mame dva dostali sme ako darcek.

abbey1
21. apr 2010

Rubinka dík,som sa tešila akú dobrôtku som si dala, až teda na tú cenu.

lulusha
21. apr 2010

snehulienka 😀 😀 😀

rubinka
21. apr 2010

Abbey nechcela som ti pokaziť náladu 😀 fajne si pochutnaj a kašli na cenu...

silwietta
21. apr 2010

ja sa tesim na nase domace jahodky 😵
a na susedove ceresne 😀

silwietta
21. apr 2010

snehulienka, tomu sa vravi hanblivost 😀 😀

abbey1
21. apr 2010

Mne sa teraz strašne páčia tie pohľady známych a susedov,keď už chodím len v svetríku a oni uvažujú,či som tehotná,alebo len pribratá.Je to zábava pozorovať."A my sme ani nevedeli,že čakáte."Asi som to mala nosiť napísané na chrbte alebo vykladať na každom náhodnom stretnutí.aspoň majú klebetné susedy čo rozoberať.

rubinka
21. apr 2010

Mne sa páčia zase pohľady pubertáčok, si myslia že som jedna z nich. 😀

snehulienka24
21. apr 2010

silwi, aj tak to mozme nazvat 😝 😀

silwietta
21. apr 2010

abbey, asi si mala hodit oznamko kazdej susede do schranky 😝

rubinka
21. apr 2010

Baby všimla som si že Avent majú dva druhy fliaš jedne také klasické a potom nejaké free BPA aký je medzi nimi rozdiel?

simuska153
21. apr 2010

Ahojte 🙂 ,

zdravim vsetkych po dlhsej dobe... stihla som vas priebezne citat, len na pisanie nejako nezostava cas. Boli sme s Adamkom obidvaja 2 tyzdne chori, ale uz je to OK, tak sa vytesujeme z peknych dni 🙂 .

Citala som, ake mate problemy ☹ ☹ ☹ ... takze drzim palceky, nech sa choroby stratia (Deniska, Groka a nech si uz mozeme vsetky uzivat krasne a bezproblemove tehotenstvo....

Marija, mala je uz v poriadku???? Az mi mraz chodil po chrbte, ked som si predstavila, ze by som takto musela dat Adamka do nemocnice.... ja sa uz desim, co budem robit tych par dni v porodnici bez neho - asi mam este stale s nim kratku pupocnu snuru 😀

Blahozelam k dalsim chlapcekom a dievcencom - ti chalani su nejako v presile, ze ??? 😀 a ostatnym drzim palce, nech drobcekovia rychlo ukazu, co su....

Inak ste perfektne, ako zhromazdujete vybavicku 😉 ... mna to chyti "zatial" len obcas, nejako si stale myslim, ze ved mam este kopu casu a som v pohode, lebo este mam vela veciciek po Adamkovi. Ale v sobotu tiez chceme ist do Nitry na vystavu, tak mozno nieco dokupime.... Evitka, ty si pisala, ze idete, nie? Mozno sa tam aj stretneme. Berieme aj maleho a spravime si taky rodinny vylet, zbehneme aj niekam este na nakupy, obed atd....

jaz
21. apr 2010

biba, tesim sa, ze vysledky su dobre a super, ze dr. bol v pohode, ja som bola u neho pred 2 rokmi 2x, aj od inych kociek som pocula podobne skusenosti ako som mala ja, ale ved clovek sa moze menit 😉, lepsie cakat horsie a byt prijemne prekvapena ako naopak 😉

mne glukozovy test dopadol dobre, velmi sa tesim, lebo pri prvej mi ho museli opakovat a teraz som mala problem dostat tu "dobrotu" do seba 😝, doktor potvrdil dievcatko, na manzelovi som videla, ze este niekde v kutiku duse dufal, ze babatku nieco medzi nozkami narastie 😀
Pytala som sa doktora na tu zahu, tak vraj su dobre tabletky tums, ktore mozu aj tehotne, zatial som neskusala, veceriam len suchy celozrnny rohlik a je dobre, tak nech mam nieco v zalohe, ak to bude horsie

evitkamalicka
21. apr 2010

simuska ano ideme, ale my ideme bez maleho a zrejme budeme mat aj cely vikend bez neho sami pre seba, uz by sa aj patrilo po roku a pol

marija
21. apr 2010

Simi ahoj 😉 mala uz je doma, uz aj ATB dobrala teraz len davat na nu pozor, otuzovat, dostatok vitaminov, plus liecba imunostimulacnymi liekmi a uvidime kedy sa angina vrati a v akej podobe... No doteraz som bola aj ja s malou spojena pupocnou snurou. Ona ani jeden jediny den ci noc nebola bezomna lebo ja som si to predstavit nevedela a ani porodnicu som si nevedela predstavit a potom bum... odrazu ostala bezomna 6 dni... a to som ju ani vidiet nemohla. Bolo to tazke,ale nastastie uz je to za nami a dufam, ze tentokrat na veeeeeelmi dlho!

Inak meno este pre drobceka nemate? 😉

simuska153
21. apr 2010

Biba, super, ze sono dopadlo dobre 😵 - konecne si mozes zacat uzivat drobceka 😉
Kamajka, aj mne byva este zle ☹ .... bud, ked sa dlhsie nenajem, alebo naopak, ked mam "zraci den" a jem jedno cez druhe - potom mi je riadne zle od zaludku a pomoze len jablko a min. 2 hodky nic nejest....

Marija - uzi si krasne sono, nech sa princeznicka predvedie v plnej krase a tesim sa na fotocky 🙂
Katie - blahozelam k chlapcekovi 😵 a Aarwen k dievcatku 😵

Citam, ze v Nitre nas bude viac.... tak mozme dat nejake ministretko 😵

simuska153
21. apr 2010

snehulienka 😀 😀 😀

marija
21. apr 2010

jaz super 😉

snehulienka som sa riadne nasmiala 😀

Rubi mne minule nechcela pani v trafike zobrat Loto, ze ci uz mam 18 😀 som musela vyzerat strasne asi. Tak som sa rozosmiala a ona taka prisna na mna, ze ukazte OP, a ja ze nemam, sme vybehli len pri dome do Kauflandu. Ale vravim, ze tam stoji manzel s dcerou moze ju prist podat za mna. Tak potom, ze nemusi, ze ona mi teda veri 😝 a mojich 18 si uz nepamatam ani....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre