♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tatulienka
22. júl 2010

no moc som sa nedocitala, pointu stale neviem... 🙂 baby, mne uz asi 3dni tvrdne brucho...ale az tak, ze mam pocit, ze mi ide vybuchnut...taky tlak je to....co to je? to su ti poslickovia?

kvietok121
22. júl 2010

@nanula1108 ach moja nezavidim, ja som stale este nespoznala co su to poslickovia .... dnes ked mi dr povedal ze zatial to vyzera az po termine, ze treba zacat so sexom, tak mi az zredlo, to moje RH - a este taka dlha doba v hnusnych teplotach .... no hned som sa zasmiala a povedala si ze to bude krasny vikendik 😀

kvietok121
22. júl 2010

@tatulienka ja ti nepoviem, ja som ich este nemala aspon o nich neviem

kvietok121
22. júl 2010

@katulkaaaaaa zatial vsetci len na poslickoch, alebo tak ako ja ziadny poslickovia, dnes je teplo tak sa babenkam nechce von

katulkaaaaaa
22. júl 2010

@tatulienka ano to sa uz maternica pripravuje ako mi vcera dr povedal,poslicky budes mat vtedy ked sa k tvrdnutiu pridaju bolesti take ako ked mas dostat menzes,zacnu ta boliet krize....vsetko dokopy,a dost bolestive,ale nie kazda to takto ma,ja mam toto tvrdnutie cca uz dva mesace tak berem magnezium tri krat denne(kvoli predcasnemu porodu)

mirkapal
22. júl 2010

@mirmaj @kvietok121 @akika722 Ved aj ja ich dnes robim prvykrat, doteraz nas vzdy zasobovala moja mama, ona vie robit kysnute cesto najlepsie na svete, mnam 😵 Akurat teraz sa uz bojim cestovat domov (je to asi 3 - 4 h cesty autom), tak sa snazim aj sama 😀 Kupene su tiez dobre, ale domace su domace. Cesto mam hotove, cakam ci nakysne 🙂 @akika722 Nech len manzel pride, ale nerucim za kvalitu 😀 Paaani, to by bol zasluzeny obed - z Trebisova do Brna 😀 To ho budeme cakat na obed zajtra, co? 😀

tiffanka
22. júl 2010

@mirkapal aj ja ich idem dnes robiť 😀

katulkaaaaaa
22. júl 2010

@kvietok121 tak je to dobre,nech su len babetka este v brusku,verim ze uz ani jednu nebavi vlacit sa s tym bruchom v tomto pocasi ale hlavne nech su nase deticky v poriadku mi vydrzime 😝

mirkapal
22. júl 2010

@tiffanka Tak drzim palce! Aj ty prvykrat, ci uz si robila?

tiffanka
22. júl 2010

@kvietok121 Mám sa super, veru, už som tu tak pomenej, radšej si ľahnem a počítam si nejakú knižku 😀 A ty ako? Niečo nové? 🙂

kacena4
22. júl 2010

@evitkamalicka nie s astmou nemusis rodit cisarskym uz 2 deti som porodila normalne, je to len o dychani a o nastaveni astmatickej liecby pocas tehu a hlavne pocas porodu - ak by bolo uz moc zle a kyslik by nezaberal, asi by ma spravili cisarskym - no uvidime mam z toho tentokrat strach, mam vacsie problemy ako pri prvych dvoch

mirkapal
22. júl 2010

@kacena4 Neboj, vsetko dobre dopadne! 😉

kacena4
22. júl 2010

@vladka84 s tou nocou si nic nerob, ja takto zijem uz par tyzdnov, cez den si nejaky film nahram a v noci ho 2-3 hodky pozeram, pravidelne som v noci hore 😖 uz som si zvykla ak sa mi da cez den to dospavam

carmenn323
22. júl 2010

@katulkaaaaaa Ahoj moja no jasne,ze vyvaram to by som nebola ja a veru mu je dobre ked ma 120kg 😀 Inak ja sa velmi tesim,ze este nerodis nakoniec vazne budeme spolu tesim sa 😀 😵
@akika722 no neviem ci mi bude luto za bruskom skor uz sa tesim kedy sa ho zbavim a budem mat dribceka v naruci 😉 no len dufam,ze sa bruska zbavim este aby som po porode nebola ako keby mi tam este dalsie mimi zabudli 😀

tiffanka
22. júl 2010

@mirkapal Už som robila viackrát, moje deti to zbožňujú (manželík ešte viac) 😀 ... K tomu kapustnicu a bude mňamka 🙂 Teda, ak sa podaríí 😀

kacena4
22. júl 2010

@dajna11 tak to si cakala iba "chvilku" , ja som prisla na pohotovost s tym ze mam ist na prijem (pred par tyzdnami) a skysla som tam o sprepacenim hajzlovej vode asi 8 hodin v bolestiach, kym uz muz nenarobil krik so sestrickou a o hodinu som lezala na oddeleni na infuzkach, ze ako ma tam tak dlho mohli nechat cakat tehotnu... - co narobime, nase zdravotnictvo ☹ - ale zijeme to je najdolezitejsie a babatka tiez

mirkapal
22. júl 2010

@tiffanka S manzelom ich mame tiez hrozne radi, ja mam dnes premieru, doteraz robila mama 🙂 Kapustnicu by som si teda tiez dala, ale par mesiacov dozadu som mala z kyslej kapusty podrazdeny zlcnik, takze sa jej nedobrovolne vyhybam ☹ ☹ ☹ Inak ju zboznujem.

akika722
22. júl 2010

@mirkapal on zbožňuje všetko sladké a že miesiť cesto,na to by som asi nervy teraz nemala a pri synovi-nepredstaviteľné...
@kvietok121 hmmm,ale aj pirohy má rááád 😀
@tiffanka vy sa asi tajne dohodujete na tých jedlach,minule palacinky,buchty,pirohy, 😀 viaceré máme asi chuťky na sladké 😀

akika722
22. júl 2010

@tiffanka že dobrá kombinácia sladké-kyslé 😀

kacena4
22. júl 2010

babenky ja vas obdivujem mi mame vonku hic, vnutri tiez (30stupnov) ja nevarim, jeme polotovary alebo co mraznicka da - a na buchty si netrufam vobec, ja ked ich robim tak aspon 60 inak to nema vyznam, na tie si robime zalusk po porode - drzim palce s nimi -my mame dnes cestoviny so rajcinovou a maskovou omackou

akika722
22. júl 2010

@carmenn323 no a môj doslova žerie a pribrať nevie 😀 mať take šťastie ☹

dajna11
22. júl 2010

@kacena4 no toto bolo nič,čakala som aj dlhšie s dcerkou u zubára....a to teeda deti velmi baví čakať a nič nemocť robiť 😉 ....ale teraz to teplo,ten vzduch,nervozny muž za chrbtom.....hroza.

akika722
22. júl 2010

@carmenn323 uvidíš o rok mne to hrooozne chybalo...a teraz chcem aby už bolo po tom... 😀

mirkapal
22. júl 2010

@kacena4 Ale vies, ako to je, ja este nemam deti, vybava pre babatko pripravena, upratovat teraz netreba, tak si hladam aktivity. Co by som robila cely den doma, kym pride vecer manzel? To vazne zjete 60 buchiet? 😀

kvietok121
22. júl 2010

@mirkapal tak to drzim palce, men to vzdy biedne nakysne a to ma odradza
@katulkaaaaaa tak to mas pravdu ... este vydrzime aj ked kazda by uz chela mat drobca pri sebe
@tiffanka nie zatial nic, vsetko postarom, porod v medohladne 😀 aspon stiham upratat, umyt a poprat, ja som to narozdiel od vas skoro vsetkych nestihla
@akika722 aj mm a hlavne je to ovela jednoduchsie ako pirohy a HLAVNE NIE JE TO KYSNUTE CESTO, KTOREMU SA VYHYBAM

kvietok121
22. júl 2010

@mirkapal suhlasim s tebou, neviem si to predstavit, keby mi tu behali nejake dva drobce, potom by som uz duplovane nestihala, prve tehotenstvo je asi najpohodovejsie, vsetci na teba davaju pozor ... plnia ti modre z neba, a ty sa pomaly ani nepohnes

akika722
22. júl 2010

@kvietok121 že ste všetke stihli upraťať...ja upracem,syn sa len POZRIE na hračky a už je znovu neporiadok,dookola každy deň... 😖

akika722
22. júl 2010

@kvietok121 tak to čo si napísala je uplna pravda...tak som to mala aj ja pri prvom...pohoda,kľud,robila som si čo chcem,kedy chcem,tearz je to o inom,nedala by som ho za nič ale to už viac aj nervy pracujú-obdobie vzdoru v jeho veku a tak...

carmenn323
22. júl 2010

@akika722 ale to robi aj to pocasie ked je chladnejsie tak mi vobec nevadi,ze som tehu ale tieto horucavy su strasne 😝

kvietok121
22. júl 2010

@akika722 tak to je ten pracovny neporiadok ten moze byt, to poznam podla brata, ktory ma 3 deti, ale to vlastne nie je neporiadok, 😀 ale mna caka namalovana izba vsetko vyumyvat, este vsak budeme vrtat tak este pockam, zariadenie izby okna a take veci ... no spoliehali sme sa ze drobcek nepojde skor 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre