♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
11. feb 2010

marija, byvam 10 km od Prievidze 😉 , kukla som z okna a uz nesnezi...no idem varit, lebo vsetko spapane 😝

marija
11. feb 2010

denisocka tak to mas super. Mozno na ukor sukromia, ale je to velka pomoc 😉 inak s malym sranda, moja mala aj ked ma anginy je normalne.... takze u nej ani neviem kedy bude chora ☹

Lenadka aha 😉 no ja som navarila vcera, tak dnes zehlim 😉

kacena4
11. feb 2010

LENADKA - ja som tiez v tom tyzdni ako ty preto ma tak narychlo vzali aby som sa zmestila do terminu mne sa ma babo narodit tiez 4.8 😀 ak chces spytaj sa mozno ta vezmu

mata299
11. feb 2010

ahojte kočky,bola som pár dní u našich, takže bez netu...pozerám, že deni je už doma z nemocky, tak to som hrozne rada...
...inak aj ja dnes idem do poradne a tajne dúfam, že mi povedia čo to bude, tak držte prsty...tiež som v noci nespala, bolel ma chrbát, už nech príde jar, lebo to hnusné počasie ma ničíííííí

evitkamalicka
11. feb 2010

hali ja nechcem, aby varili oni, chcem aby len oddychovali ked pridu a to ani zo srandy nehovor, ze moj muz by mal navarit, to by sme asi nejedli, skor by sme sa otravili 😀 😅

kacena4
11. feb 2010

DENISOCKA - nejak sa v tom moc nevyznam, ale rada by som si nieco pridala a dopisala o sebe, prosim kde to mam spravit??? dik

kacena4
11. feb 2010

MARIJA: moje babo je o den starsie 😝
tiez som v 16tt, termin mam 5.8

maculienka123
11. feb 2010

baby kedy vam prestali take tie vlcie hlady?mne furt trvaju

kacena4
11. feb 2010

babenky ja na mojho muzicka nedam dopustit - toho mi sam PanBozko poslal
umyje riad, navari ak pridem neskoro z prace, postara sa o deti, nauci sa s nimi, a je schopny ich aj ulozit ked pridem neskoro - full servis
tento tyzden som napr. este nevarila, no nemam super chlapa doma - potom sa mi chce mat aj tretie babo s nim 😎

marija
11. feb 2010

Kacena a termin mas podla poslednej MS alebo podla velkosti babatka? 😉 no som zveava co dnes 😉

A v nastaveniach si mozes pridat veci o tom v ktorom si tt a fo albumu si nahadz fotky :D

marija
11. feb 2010

maculienka ja som taketo hlady nemala.... skor som vzdy na zaciatku trpela nechutenstvom a ani teraz to nieje velmi o tom, ze stale rozmyslam o jedle... skor rozmyslam ako do seba nieco dostat.

kacena no tak to mas super doma ;) moj muz vzdy kupe malu, vie snou byt aj cely den doma sam, aj ju nakrmit, ale varit moc nevie a ani zehlit 😀 ale doma vzdy vysava a umyva kupelne a toalety a podlahy 😉

kacena4
11. feb 2010

maculienka123 - ja som si povedala, budem jest za dvoch no a co
moj jedalnicek dna: ranajky (chlieb), druhe ranajky (znova chlieb), desiata (polievka), obed (polievka + hlavny chod), olovrant (co chladnicka da, napr. i hlavny chod), vecera (detto), druha vecera (bud nieco lahke pred spanim alebo kvanta mlieka od kyseliny)
ta budem tucna no a co
dobre sa mi hovori ked mam teraz 47kg a pred tehotenstvom 40kg
moje heslo je jem hoci aj za troch, hlavne ze to bude vidiet (chcela by som po porode "ostat" aspon na 50kg.
🙂
😉
😎
😀
😵

maculienka123
11. feb 2010

no ten moj je lenoch ako ked ho nazeniem uvari ale neznasa umyvat riad,to len ja robim a po tom jeho vareni taky bordel,ze to si radsej spravim sama.

kacena4
11. feb 2010

marija - som asi blba ale kde mam hladat nastavenia???
termin mam podla menstruacie, ale vobec to nie je presne, nakolko mam rozhadzany ciklus, tak je to len teoria
podla velkosti vychadza o necely tyzden vacsia - tak uvidime

marija
11. feb 2010

kacena 😀 si ma rozosmiala. Ja mam skor problem, ze ked uz mam na nieco chut, tak po prvom zahryznuti ma chut na to prejde a potom musim uz nasilu, aby som nieco zjedla... este stale som kilo minus od vahy pred tehu. V prvom tehu sa mi lekar vyhrazal nemocnicou, ale ja fakt nechapem od coho to zalezi...

maculienka, moj tiez neznasa umyvat riad :D ale aspon je ochotny nahadzat veci do mycky, lebo to zas ja nerada robim 😎

kacena4
11. feb 2010

marija aj ja mam takeho super muza - prave som dokoncila skolu a chodila som na tyzdnovky, zaciatky boli tazke odchadzat od 3 a 4 rocneho dietata ale naucil sa a ja som spokojna - chodim aj na mesacne liecenia a zvlada vsetko super - nedam na neho dupustit

marija
11. feb 2010

kacena uplne hore na stranke kde je aj interna posta :D nahodila si si tam aj deticky tam si vies aj nahodit v ktorom si tt 😀 no ja podla poslednej MS by som mala mat termin 12.8, ale kedze mavam kratky cyklus tak podla mojich vypoctov aj podla UZV to vychadza okolo 6.8 🙂

marija
11. feb 2010

kacena tak to mas super 😉 toho sa drz 😀

kacena4
11. feb 2010

marija no to vies, s bulimickou vahou - ako to ja volam - sa zije tazko, stale si unavena, chora a nevies sa z toho dostat - tak sa tesim na pribratie a "zeriem" co najviac
svagrinu som mala taku zo zaciatku chudla a skoncila v nemocnici, potom sa to upravilo a mala pokoj az do konca
ja som opacna, na zaciatku mi "nic" nieje a na konci skysnem v nemocnici aj zopar mesiacov - modlim sa aby to bolo tentokrat normalne tehotenstvo (hoci uz teraz som rizikova)
babenky drzte sa idem zasa chvilu pracovat 😀

janusa127
11. feb 2010

ahojte 🙂

neznižuje pomaranč tlak?? som pred chvílou vypila 2dcl džúsu a skoro ma pleslo o zem 😖 😖 😖 tak mám nožky vyložené a pozerám s mojim marodom Pásli ovce valasi 😀

bihan
11. feb 2010

Tiež som si vzala kompletného muža, ktorý zvláda kompletný servis okolo seba aj svojich potomkov 😀

Maculienka, vlčie hlady súvisia s výkyvmi inzulínu v krvi.. skús si preštudovať niečo o glykemickom indexe potravín a veľmi to nepreháňať s rýchlymi cukrami.

marija
11. feb 2010

kacena 😀 no ja nemam bulimicku vahu a mam sklony k priberaniu, ale pocas tehu som na tom nejako divne...
Nic neboj, tento krat bude vsetko v poriadku.

Janusa tak to netusim.... ja ani dzus nepotrebujem, vzdy ked sa postavim, tak mam pocit, ze ma slahne o zem 😨

janusa127
11. feb 2010

pozerám že trocha rozoberáte váhu 😀 ja zatial stojím s váhou ale tak nabrala som si pred tehu dačo tak teraz môžem 😅 ked mne teraz hocičo nechutí, na obed frčím len na hrnčekovej polievke lebo mi teraz bere a inak na raňajky mám paštekové obdobie 😀 ale sú aj dni ked idem vyjesť chladničku a potom len kysnem na gauči a stonám čo som to urobila 😀 😀 😀

rubinka
11. feb 2010

Kacena ja mám tiež teraz 47 kíl ale zatiaľ som nepribrala ani gram, mám akurát kilo dole z toho čo mi bolo furt zle.

janusa127
11. feb 2010

marija a kávu si dávaš? mne práve kamoška na skype písla že si mám dať kavu a bude mi lepšie len kto by mi ju šiel urobiť...

rubinka
11. feb 2010

Janusa ja mám tiež ten problém že mi hocičo nechutí, vlastne máločo je také že mi to neurobí zle a že si to jedlo vychutnám.

marija
11. feb 2010

janusa ano kavu mam vzdy aspon jednu denne. To mi odporucil aj moj gynekolog kedze mavam velmi nizky tlak. Rano neviem zacat inak... ale ja pijem taku kavu, ze lyzicka Nescy, polka salky vody a druha polka mlieka bez cukru 😉 to mi povedal, ze take mozem aj dve. Ale kupila som si aj bezkofeinovu kavu a ked mam chut, coz ja zvacsa mam velku chut na kavu, tak si po obede uz robim len tie bezkofeinove. A dokonca ked som aj kojila tak este v porodnici primar deckeho hovoril, ze jednu dve kavy (samozrejme nie nejake turecke zabijaky) mozme.

marija
11. feb 2010

rubinka aj ja mam problem, ze neviem na co mam vlastne chut... v podstate nemam chut takmer nikdy a na nic... jedine ak na jablka 😉 tie mozem na kila jest 🙂

janusa127
11. feb 2010

rubinka mne je relatívne dobre asi týždeň..inak všetko čo som zjedla mi zdulo žalúdok a bolo mi príšerne... teraz je to aspoň tak že mi ostane dobre..

marija tie jablká to aj ja teraz jem aj banany , nestíham kupovať 😀 a som stále smädná, a chutí mi len voda z vodovodu čo inak ju ani cítiť nemôžem lebo mi nerobí dobre na žaludok...a teraz mi nerobí nič 😕

kacena4
11. feb 2010

babenky ja som ako ekrazit a kyzelina - zeriem co vidim 😀
kolegyna ranajkuje - ja musim s nou, druha desiatuje - ja musim s nou - hoco ale jem
a ked vidimm v telke reklamu na hoco - chcem to - hoci sladke zrovna nemusim jest
kavu som vzdy pila pocas vsetkych tehotenstiev - na zaciatku ani citit ale uz tyzden pijem 2x denne 1/2 lyz. kavy a pol na pol s mliekom a ja samozrejme cukrim glukopurom - dodava energiu (hroznovy cukor) je super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre