♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
16. nov 2010
majka35
16. nov 2010

sa pozrite na moje deťuchy den po narodení, akoby ich jedna mater mala ... neviem, či sa ešte niekomu narodili tak rozdielne deti 😀 😀 😀

akika722
16. nov 2010

@majka35 on sa tiež držal mesiac...no teraz chytil 😔 nosik odsavame vkuse...ale tak zlato kašle 😅

akéééé vláááásky dlhé 😀 zlatušik

majka35
16. nov 2010

@akika722 no toto hore je barborka, teraz pripojím terezku ...

akika722
16. nov 2010

@majka35 tvarička rovnaka ale terezka bola tmavšia,či?aj vo vlaskoch rozdiel 😀 😀 😀 krasne su obe 😵

majka35
16. nov 2010

@akika722 barborka je tmavšia ... a vidíš tváričky rovnaké? no ja vôbec 😀 toto musím povedať mm, lebo ma podozrieva 😀

majka35
16. nov 2010

idem si ja kávu urobiť 😝

alure
16. nov 2010

@majka35
no ale myslím si že to nie je podstatné 🙂 Obe sú tvoje pokladíky ...a je dosť možné že Terezka schytila gény obgeneráciu,hm?tvoji alebo mm rodičia? ja mám zase pocit keď pozerám foto Olivera že Denis je jeho kopia...sa mi už aj kamoška smiala,že mám deti cez kopirák 😀

akika722
16. nov 2010

@majka35 sekla som si mena 😀 😀 😀 ano Barborku som mysleela že je tmavšia 😀 😀 😀 ved to aj vidno 😀 😀 😀 😀 😀
no mne satvaričky zdaju rovnake 😒

evanns
16. nov 2010

dakujem baby...
tolko mam roboty tento tyzden...moji rodicia a brat maju este narodky teraz, svagriny meniny, synovec narodky takze robim pre nich kalendare A3, stolove, hrnceky, tricka s Natashkinymi fotkami na nete 😝 darceky na Vianoce este v nedohladne, najprv vsetko toto musime oslavit
+ som si dala vyvolat aj fotky a kupila ramiky a pribijam si ich na stenu z kuchyne do chodby
+ robim Natashke hviezdnu oblohu zo svietiacich hviezdiciek a mliecnych drah...
no nenudim sa teda a ani sa tak akoro asi nebudem 😲

@majka35 aj mne sa zdaju v tvari podobne ale hlavne su rozkosne krasne

@akika722 taka som rada ze aspon to priberanie mate ok...skore uzdravenie prajem, aj moja uz kycha som zvedava co z toho bude ☹

akika722
16. nov 2010

@evanns to lepiš hore na strop?ja som to tiež lepila pri Paťkovi a opadalo mi to aj s omietkou 😀 😀 😀

evanns
16. nov 2010

@akika722 ano, ale kedze ma uz varovali tak to lepim takou priemyselnou obojstrannou paskou z roboty co mam co tak drzi ze uz fakt len s omietkou to budem zosuchavat 😀

akika722
16. nov 2010

@evanns držim palce nech to drži 😀

majka35
16. nov 2010

@alure áno, sú moje pokladíky ... terezka je neskutočný smejo ... a gény obgeneráciu, neviem ... celá rodina sme tmaví a hnedookí ... aj mm rodina ... tak neviem 🙂

akika722
16. nov 2010

mam veget 😀 mm prišiel domov,ide s malym vonku,akože do dr,pred Paťkom ale aj Pati chce isť ale je dosť chory...tak pozera spievankovo/podhradska a čanaky/
sice 😲 pradlo mam v pračke 😲 ...ešte trošku počka 😀

akika722
16. nov 2010

@majka35 aj moj mm je tmavy a ja ako omietka 😅

majka35
16. nov 2010

@akika722 to spievankovo u nás hraje 24 hodín, malá to chce stále pozerať

majka35
16. nov 2010

myslím barborka ... a ja deťom zo škôlky, ked ideme von stále spievam ... ide, ide slon, veľký ako zvon, za ním skáču opice, drzé sú jak ploštice ... no neskutočne sa deťuchy na tom rehocú 😀

akika722
16. nov 2010

@majka35 teraz to u nas hraje...slon 😀 tiež mal obdobie ked to u nas šlo dooookoooola vkuse vkuse...aj do školky som to mala napaliť,vtedy tam bol Paťko dobry 😠

memory97
16. nov 2010

@liba78 @jankasramka
no vazne neviem rozoznat, ktory je Mateo a ktory Jurko. Akoby ich jedna mater mala 😀 😀 😀 😀 Nie ste vy rodinka z niektoreho kolena?

@helen1007 takze budete sami na Vianoce? No to si teda vedel tato vziat termin, ked nebude s vami na Vianoce, ale zas si to vynahradite neskor, neboj 😉

memory97
16. nov 2010

@helen1007 uf, tak to nezavidim, ale hlavne, nech to rychlo zbehne a nech je cim skor pri vas🙂

@kahlan1 aka je zlatucka malinka🙂 My sme dnes tiez museli robit konika, prvykrat vojtovka, maly sa usmieval az dokial ho to neprestalo bavit a potom uz bol len plac🙂 od hladu🙂 no unavilo ho to poriadne, uz spinka pekne dlho🙂

@kahlan1 mne sa osvedcila na sopliky vincentka sprej do nosteka. Ja som sa bavila na tuto temu s 1 lekarom a ten mi radsej odporucil prirodne ako nasivin.

kahlan1
16. nov 2010

@memory97 a preco musite cvicit vojtovku?

helen1007
16. nov 2010

@memory97 no termín si moc nevyberal, skorej sme sa báli aby nebol v termíne, keď sa mala narodiť Dominika. Nebude tu na Vianoce a ani na prvé výročie svadby, ale na malej narodeniny už bude doma....a pevne dúfam, že potom sa už budeme sťahovať do nového domu. 😀

mia258
16. nov 2010

Aj vaši drobci spia s rúčkami za hlavou alebo moja je výnimka? 😀

katulkaaaaaa
16. nov 2010

AHOJTE SME doma 🙂 vikinka dopadla super,netreba korzet len cviky,uf ale som rada 🙂 maly to cele prespal,len som ho v aute nakojila a zase spal,viki cestu pohodicka,nevracala,isli sme za odmenu do mekaca 😀 mnam 😵
este stvrtok aby simon dobre dopadol a uz budem ta najspokojnejsia 😵

katulkaaaaaa
16. nov 2010

@akika722 moja skoro sa uzdravte,aj ja ich mam oboch chorych ☹

katulkaaaaaa
16. nov 2010

@alure sikulka 🙂 podareny ako pasie konicky

katulkaaaaaa
16. nov 2010

@evanns krasavicka 🙂 ma vlasky ako mi,take nakreslene 😀

jankasramka
16. nov 2010

ahojte,
@akika722 tak uz sme vsetci chori aj my.uf. krpec je zasopleny uz od nedele, mm zacal vcera a ja som sa dnes zobudila s nozom v hrdle a uphatym nosom 😒 skvele.
spievankovo mame zajednane u jeziska, ked to pustam na nete mateo to strasne rad pocuva, je pri to super spokojnucky...

danulienka35
16. nov 2010

@jankasramka jejda ten je rozkosny 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre