♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
18. nov 2010

@mirmaj myslim ze treba od 7 mesiaca, hlavne to ma byt este pocas kojenia

kvietok121
18. nov 2010

@mirmaj tak tamarka spinka krasne, my sme tiez teraz znova zaspali, napal a zaspinkal tak so zvedava ci dlhsie ako na 10 min

kvietok121
18. nov 2010

@vladka84 ano dnes je fajn, a este ten smiech nahlas tak aj mamina sa citi fajn, len skod aze prsi ale mozno pojde vonku aspon do pekarne a spat leboo nam tu bude dlho, dnes ide do BA poobede netusim kedy sa vrati

majka35
18. nov 2010

@kahlan1 terezka mi to už raz a to celý deň robila, nechala som tomu voľný priebeh, nechcela piť, tak som jej nedala, na druhý deň to bolo zas ko predtým ... môže byť že je aj vemi unavená, skús ju uložiť spinkať, v ten den mi bola terezka strašne nervózna a vyžadovala Väčšiu pozornosť ... a skúsila by som jej dať ten sab simplex ... a ja som už dala terezke aj cumlík s 3 dierkami, lebo ked mala ťahať len cez jednu dierku, nerváčila

majka35
18. nov 2010

idem navariť obed, bravčové stehno na šampiňónoch a ryžu 😝

mirmaj
18. nov 2010

@kahlan1 tak ja si myslím že je to z toho že ju bolí bruško, lebo vtedy ked papa ju to bolí, my sa na rukách neviem napapť vôbec, musí len sama ležať na gauči, alebo hoci kde a tak papame, skús ten SAB SIMPLEX nam zabral ten, niekomu INFACOL, napr. ESPUMISAN na nezabral vôbec

mirmaj
18. nov 2010

@kvietok121 no ale práve ked nieje kojená, že kedy sa ma dať až ten lepok

kahlan1
18. nov 2010

@majka35 dakujem a aku mas flasu? skusim zmenit flasu, no urobila mi to uz hned rano ked sa zobudila - no dnes to asi necham na nej. Ale asi bude aj nervozna z toho ockovania doteraz velmi plakala tak som jej dala panadol a teraz zaspala anjelik

kahlan1
18. nov 2010

@mirmaj raz som ju krmila tak a sa povracala ale este to skusim pri dalsom krmeni a nejak jej vydvihujes hlavicku ci len lezi na rovnom?

kvietok121
18. nov 2010

@mirmaj to neviem ☹

mirmaj
18. nov 2010

@kahlan1 ked bola menšia tak som trocha dvihla len tak rukou ked bola ešte v perinke, teraz nepridvihujem vôbec, leží na rovnom

kahlan1
18. nov 2010

@mirmaj dakujem vyskusam 😉

evanns
18. nov 2010

@mirmaj v tom clanku pisu hlavne, ze treba zaviest lepok ked je babo kojene...nic o tom ked uz nie je vobec kojene ☹ tak ja neviem...

vladka84
18. nov 2010

@mirmaj posli mi prosim ta do IP ten kolacik... neviem, kde som ho zastrcila, zajtra by som ho urobila, nech mame na vikend, ak ho ovsem nezozeriem 😒 ja mam take chutky posledne dni, horsie ako ked som bola tehotna 😖

kvietok121
18. nov 2010

@vladka84 o chutkach ani nehovor ja sa tiez neviem dojest

kahlan1
18. nov 2010

@mirmaj tak som skusila a pila krasne bez placu a nakonci vsetko vyvracala ☹

majka35
18. nov 2010

@kahlan1 používam chicco fľaše, pri barborke sa mi veľmi osvedčili, ale teraz zmenili tvar cumlíka a mám pocit, že už to nieje ono, čo to bolo predtým ... no neviem, prečo vracala, si pamätám, že barborka to tiež raz mala takto, ale vtedy bola ešte kojená a vyvrátila mi celé mliečko aj so žlčou, som bola vystrašená, volala som lekárke, ale tá ma upokojila, že sa to zvykne niekedy bábetkám stávať ... a tak som ju nekŕmila, nechala tak a kŕmila som ju až vtedy, ked kričala od hladu, možno tvoja malá už nepotrebuje kŕmiť každé tri hodiny, neviem

katkavv
18. nov 2010

baby aj mne moj maly odmieta jest :(
napiste pre zaujimavost, kolko vazia a meraju vase deticky, moj bude mat 20.11. 3 mesiace a ma 64 cm a 6 400g :P
a inak je zly ako cert, hehe

fialka5959
18. nov 2010

No uz som ostrihamaaaa, celkom to uje 😀

majka35
18. nov 2010

@katkavv my ideme v pondelok na poradňu, tak uvidíme aké miery budú ... a dnes je aj moja zlá ako čert ... vidím, že chce spať, ale nervózna je neskutočne .... máva rukami, kope nohami, plače, dudu chce, potom ju vypľuje, potom reve, že ju vypľula, no švanda veľká u nás doma

mirmaj
18. nov 2010

@vladka84 mala by si ho tam mať, môžeš vypekať 😉
@kahlan1 no tak to fakt netuším prečo to vyvráti hned, reflux nema?

mirmaj
18. nov 2010

@katkavv u @alure v albume je tabulka kde si môžeš pozrieť miery augustových miláčikov 🙂

majka35
18. nov 2010

@mirmaj to mi nenapadlo, že tabuľka 😀 😀 😀 😀

memory97
18. nov 2010

@alure ano, kojene az po 6tom mesiaci🙂

mirmaj
18. nov 2010

@majka35 to neva 😀 aj mne to teraz častejšie nemyslí, už odvtedy ako som zostala na materskej 😝

katkavv
18. nov 2010

dakujem, pozrela som si tabulku 🙂 tak krasne rastu

kahlan1
18. nov 2010

@mirmaj nemá lebo ona nezvykne vracat to asi preto ze lezala na rovnom potom su ju dala na kojaci vankus tak mi spapala 90 a zaspala. Tak jej skusim davat na tom vankusi. mozno má iba také obdobie. ň

pozerám ze vsetci vazia tak vela my sme dnes mali 5260 gramov a 61 centrimetrov. Som sa pytala lekarky ci ma na svoj ved dobre miery - tak ano :D

a tiez mam pocit ze odkedy som tehotna tak mi prestalo palit :D :D

alure
18. nov 2010

..tak a som doma z BA,Bola som u kamošky "na kávu a pokec" potom po malého do školy a konečne sme doma...ešte zajtra mám službu aj ráno aj poobede a potom voľno 😉
Teraz mi tu nedávno pridala zaujímavý článok o lepku pri kojených deťoch a pri nekojených...pozriem to spätne a pridám ti to sem....

alure
18. nov 2010

http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=dojcenie...
vložila to sem dnes aj @vladka84 tak tam to píšu,ale ja som osobne pri Oliverovi prvý polrok nedávala okrem MM nič...

alure
18. nov 2010

@kahlan1 teraz píšeš že 5260 a v IP mám 5210 ktorý údaj je správny? aktualizovala som tabulečku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre