♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
7. dec 2010

@alure ja na tu mliecnu chrastu pouzivam sampon BABE na mliečnu chrastu a pekne to ucinkuje

kvietok121
7. dec 2010

@kahlan1 tak to je super ze sa podarilo
@memory97 ved to aj si po takej noci ja by som bola mrtva

seagull2404
7. dec 2010

@alure my sme tiez vcera mali krv, mala si doskriabala nos a tiez ma to vystrasilo, na tie chrasticky mam ja bioderma krem a perfektne to zabera

alure
7. dec 2010

@kahlan1
a to z lekárne ? ten BABE ? idem do mesta tak kúpim
@seagull2404 ďakujem za tip s krémikom 🙂

evanns
7. dec 2010

@kahlan1 neboj sa toho...bude to o drzku obcas ale potom si to budes chvalit....aj moj brat je odo mna starsi len o 13 mesiacov a mamka si to nevedela vynachvalit ako sme sa vedeli spolu vyhrat 😉

seagull2404
7. dec 2010

@alure nie je za co, dufam, ze aj vam pomoze, dava sa pol hodinu pred kupanim

memory97
7. dec 2010

@seagull2404 aj my mame stale cumel 0+, ak to tecie rychlejsie, tak maly to vypluva🙂
k tomu placu, nemoze mat koliku? My sme tiez jeden cas takto budili, dala som mu par noci espumisan a bol klud.

evanns
7. dec 2010

@memory97 moja ty si tu davala recept na tie rezne obalovane v neviem com? si to nepamatam vobec ale idem ich robit a uz sa nechce zas len obycajne alebo plnene...napises mi ten recept? diiik

seagull2404
7. dec 2010

@memory97 mne vlastne 0+ nevadi, len sa mi zda, ze sa pri tom strasne natrapi, kym sa napapa a potom nevladze vypit viac
nemyslim, ze je to kolika, to sme uz mali a to sa s tym placom budila na puky, ale teraz nic, mne to pride ako zly sen, ale espumisan mozem preventivne nasadit

memory97
7. dec 2010

@evanns
Potrebujeme:
8 kuracich reznov, 1 velky biely husty jogurt (pouzivam rajo, alebo pochutkovu smotanu), 2 cele vajcia, 4 struciky cesnaku (mozes dat aj menej), sol, cierne korenie, dalsie korenie podla chuti.

Postup:
Kuracie rezne naklepeme, osolime a okorenime a namacame do jogurtovej marinady. Tu pripravime zmiesanim jogurtu, vajec, cesnaku, sol, cierne korenie a ja som pridala grilovacie korenie (gulasove). Potom maso ulozime do uzatvaracej nadoby a ulozime do chladnicky. Najskor na druhy den vytiahneme rezne z marinady, obalujeme v struhanke a opatrne vyprazame.
Mozes pouzit kuracie, morcacie, bravcove maso na tento recept🙂 Pouzivam rajo jogurt, alebo som skusala aj kyslu smotanu alebo na varenie a aj s tym boli dobre. V jogurte su ale najlepsie🙂

memory97
7. dec 2010

@seagull2404 ako sa vola ten krem od biodermy na mliecnu chrastu?

evanns
7. dec 2010

@memory97 dakujeeeeeeeeeeeeeeem...idem kuchtit...mm isiel s malou ku svokre, mam pokoj 😉

memory97
7. dec 2010

@kahlan1 sampon babe kupim v drogerke alebo v lekarni?

seagull2404
7. dec 2010

@memory97 no, na tube je napisane ABCDerm Babysquam, Cradle Cap cream, ale ja som len v lekarni povedala, na co mi to treba a lekarnicka mi dala tento, je ale dost drahy, neviem uz kolko stal,a le viem, ze ma to prekvapilo, ale zas ho vela netreba, lebo sa krasne vmasiruje

memory97
7. dec 2010

@evanns nie je zac, nech to dobre chuti🙂

memory97
7. dec 2010

@seagull2404 a netreba ani vycesavat? Viem, ze bioderma ma troska drahsie veci, len malemu sa to z tych malych vlaskov tak zle vycesava...

seagull2404
7. dec 2010

@memory97 no, to vmasirujes 30 min. pred kupanim, a potom to v tom kupili umyjes

kahlan1
7. dec 2010

@alure hej z lekarne

kahlan1
7. dec 2010

@evanns dakujem lebo som si chcela Anetku uzit ako sa da a teraz sa bojim ze na nu nebudem mat tolko casu ☹

kahlan1
7. dec 2010

@memory97 v lekarni nam ho odporucila doktorka a je fakt dobry je to presne na mliecnu chrastu

akika722
7. dec 2010

@jankasramka ahojte...tak vyde nabuduce to tehulkovanie 😉 Mateo je krasavček 😀 a tie zajačiky 😀 😀 😀 kolko ich je 😀
na tej hene píše prekryť igelitom a potom uterakom 😕 ale urobim ako pišeš 😉 potom dam vedieť ako to dopadlo 😉

akika722
7. dec 2010

😲 😲 😲 to vas asi nedočitam
@kahlan1 ak čo moja pochval sa...ako testik?kym nie je vypadok mk

evanns
7. dec 2010

@alure som ti neposielala udaje do IP? alebo si este neaktualizovala?

kahlan1
7. dec 2010

@akika722 aj rano boli dve ciarky, ale po dnesku neviem ako zvladnem dve male deti - Anetka nechce spat od rana - to znamena ze ani neje - a len place a sa chce nosit na rukach a ja osm unavena jak kôn a je mi zle a nevladzem - uz neviem ako ju uspat - nemate nejaky trik?

akika722
7. dec 2010

@kahlan1 čo som vyčitala možem gratulovať???????????

akika722
7. dec 2010

@kahlan1 tak gratulujeeeeeeeeeeeeeem...viem moja že to bude dosť ťažke...malu na rukach s bruškom.ale stoji to zato 😉 davaš prikrmy?asi ešte nie čo?možno potom bude kludnejšia a lepšie zaspinka

kahlan1
7. dec 2010

@akika722 v utorok idem k lekarke tak uvidim

akika722
7. dec 2010

@kahlan1 tak myslim že to už maš iste 😉

memory97
7. dec 2010

@kahlan1 neskusala si plienocku alebo skus nejake svoje tricko, co si mala na sebe cez den, ked babatka citia vonu mamy su pokojnesie🙂
ja maleho davam do autosedacky ked nevladzem a zavesim na tu rucku hracky, nech troska oddychnem🙂

alure
7. dec 2010

@evanns
ahoj moja hej hej poslala,len s tým že dnes sa odmeráš a pošleš info aj o páse ...tak som to nechala ale už si doplnená a dnes sme sa s mirmaj dohodli že budem dávať aj BMI ...tak som tam hodila vzorec 🙂
@akika722
ahojky...chýba mi tvoja váha na výpočet BMI 🙂 ale neponáhľa to....ako ide cvičenie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre