♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
11. dec 2010

@akika722 😒 😒 hadam sa to zlepsi

kahlan1
11. dec 2010

tak ja idem do hajan v noci mam sichtu :D k nasmu malemu nejedakovi 😀 😀 😀

dobru noc

akika722
11. dec 2010

@kahlan1 ja mam šichtu každu noc..k obom ak je treba 😒

kvietok121
11. dec 2010

@kahlan1 dobru noc aj ja mam tiez kazdu noc sichtu ale len k jednemu - mlademu, stary sa postara o seba sam 🙂

kvietok121
11. dec 2010

@kahlan1 ano tiez si to hovorim, citim sa ako chodiaca mliekaren, nonstop, ale na nas casovy interval neplati, proste chce a bodka uz to neriesim

danulienka35
11. dec 2010

@kvietok121 ja som taka bola pri 3 dcere kojila som ju 2 roky prsia 4 a mlieka jejda vela 😀 😀 😀

kvietok121
11. dec 2010

@danulienka35 som zvedava kolko vydrzime my idem buvat papa

danulienka35
11. dec 2010

@kvietok121 uvidis pekne snicky prajem

hajatanufus
11. dec 2010

ahojte maminky ja som dnes na konika nestihala tak som sem aspon teraz nakukla 🙂 aj ked ste uz isli spinkat citala som ze ste riesili snezik a vianocne nakupy tak ten sniezik vam veeeeelmi zavidim my tu mame teplo cez den 8 stupnov a slniecko a nakupy vam tiez zavidim lebo ja tu nemam ziadne obchody takze o nakupoch mozem len snivat a kedze nemame auto tak ani nikam inam nemozem ist ale bola som v tescu predvcerom a kupila som rachel taku hojdacku za celkom dobru cenu tak sa s lucinkou v nej striedaju a ostatne veci som kupila uz skor alebo z internetu a uz je vsetko aj zabalene a schovane pred lucinkou lebo minule nasla jeden darcek a uz ho rozbalila nezbednica 😎

@katulka a @danulienka35 prajem detickam skore uzdravenie

a este som videla ze tu riesite dokrmovanie tak ja som zvedava ako je to s prikrmamy tu v uk akurat vo stvrtok k nam pride detska sestricka tak sa jej na to opytam a som zvedava aj kolko sme pribrali a vo stvrtok tu robia v detskom centre vianocnu party tak tam chcem s detmi ist pridavam foto malej dobru noc maminky a deticka sladke snicky

memory97
12. dec 2010

@danulienka35 drobcek maly, neboj bude dobre, olynt je dobry. Nam dr. radila najskor dat malemu do nosteka mar alebo vincentku (nieco na baze morskej soli), odsat a potom dat nasivin alebo otrivin a maleho to preslo behom troch alebo styroch dni. Som nechcela verit, ze tak skoro to moze prejst.

@akika722 to ano, viem si to zivo predstavit, ja ked vidim tie hracky v obchode a niekedy ani barbiny neboli, ani take lega a ani katalogy hraciek, tak to nas aspon nenutilo tlacit na rodicov, ze chceme to a to... ale v detstve nas aj tak zaujali stolne hry🙂 Sme vcera isli okolo dracika a mm mi uz ukazoval, ze malemu bude treba neskor auticko na ovladanie, aby nemusel chodit po auticko, ked ho maly pusti po byte 😀 😀 😀 😀 😀

memory97
12. dec 2010

@kvietok121 tak to su dobre spravy, Matejko sa lepsi🙂 My sme boli zlatucky cely den🙂 Som ho naucila pred zrkadlom, ze mu dam pusinku a maly sa mi ju tak nemotorne staci oplatit, je to take zlatucke🙂

@majka35 nema uz naliate dasienka? Mozno pojdu zubky, tak je nervoznejsia.

memory97
12. dec 2010

@kahlan1 ja by som skusila dat malej kasicku a uvidis, ci jej zachuti. skus jej dat ryzovu, ta je neutralna a uvidis, ci sa rozpapa. Ju to aj viac zasyty, tak sa potom nezlakni, ked hned nebude chciet mliecko, myslim o par hodin.

memory97
12. dec 2010

@hajatanufus aka je vlasata malicka🙂 a hojdacka sa jej paci🙂

memory97
12. dec 2010

@akika722
@kvietok121 babulky su tu dobre rady pri bolestiach pri dojceni: http://dojcenie.wordpress.com/category/bolave-p...

memory97
12. dec 2010

Dobre ranko,
vonku nam krasne snezi 😀 😀 😀 a my mame 5 mesiacov, jupi 😉

mirmaj
12. dec 2010

@danulka3 ano bola som v Mirage aj v Auparku
@akika722 ja tiež moc nenosím čiapky, ale musím ked chodím s malou von lebo mi býva zima na hlavu a táto nie je taká klasická, ale taká skoro ako šiltovka len zimná, uričte vieš ake su to tie take baretky so šiltom, tak taku a myslím že mi normálne aj pristane, aspoň malinku radosť som si urobila 😝 potom daj vedieť či mal kolačik úspech 😀

mirmaj
12. dec 2010

@memory97 gratulujem ako to letíííííííííííííííííí
Ja som sa rozhodla dnes dať už prvý krat mrkvičku tak uvidíme ako nam bude chutiť 😉

memory97
12. dec 2010

@mirmaj mrkvicka bude rozhodne chutit malej🙂 je sladucka🙂

kahlan1
12. dec 2010

@memory97 vy uz mate 5 mesiacov? ako to leti 🙂 🙂 🙂

evanns
12. dec 2010

@memory97 jeeeeej gratulujem k 5 mesiacikom 😀

kvietok121
12. dec 2010

@memory97 teda ze 5 mesiacov skvele super gratulujeme

kvietok121
12. dec 2010

@memory97 dakujem je to skvela stranka poznam, bolest zatial nemam tak sa tesim

kvietok121
12. dec 2010

@danulienka35 no noc nic moc ale nemozem chciet vsetko nie?

kvietok121
12. dec 2010

@hajatanufus zlati ste

liba78
12. dec 2010

@memory97 jeej, my sme mali včera 4 mesiace a Davidko už dnes 5. Ale to letííííííí 🙂

danulka3
12. dec 2010

@memory97 Blahoželám k 5 mesiačikom

Ahojte,u nás je krásne nasnežené,dúfam,že to vydrží do vianoc. 🙂

Môj drobček má asi obrátený režim. V noci sme boli každé 2 hodiny hore,našťastie sa len napapal a spal,ráno bol hore asi hodinku a pol, a ešte stále spí.Až mi je to divné. 😉 No aspoň stíham variť.

memory97
12. dec 2010

dakujeme babulky. Maly dnes zacal opluvat maminu a otca, som zvedava, co bude potom robit v 6.mesiacoch:-) heheh

mirmaj
12. dec 2010

@memory97 mala si pravdu mrkvička nám moc chutila, mala som pocit, že spapá aj lyžičku 😀 😀

hajatanufus
12. dec 2010

@memory97 ahoj ano hojdacka sa paci ale nie na dlho ale casom si zvykne a vlasky nam uz vypadavaju som zvedava ake bude mat tie nove vlasky ci budu blond lebo my s mm mame svetle vlasy 🙂 a vy uz mate 5 mesiacikov? tak blahozelam fakt to leti

hajatanufus
12. dec 2010

@kvietok121 dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre