♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
21. dec 2010

@akika722 moja neviem,skor prestal dychat lebo ako som ho scmatla sa nahlas nadychol...akozemam dost uz fakt ☹ a ti co to citam...ze na vlastnu ziadost?su kompletny ti doktori???ach jaj
@21 moj vidim ze mas toho viac ako dost,veru aj ja sa tesim az tento rok skonci,verim ze buduci rok bude uz super

akika722
21. dec 2010

@alure neda sa,každu chvilku nato myslim a ako hovori mm už neviem myslieť pozitivne

pa..idem tu je babka

akika722
21. dec 2010

@katulkaaaaaa moja zlata,ja by som zošalela..dobre ža maš monitor

vladka84
21. dec 2010

dobre ranko!
@mirmaj my presne tak isto, strasne zle spavame v noci, nechapem co sa deje, dokonca sa mi pohorsila aj pri zaspavani, predvcerom zaspavala 2 hodiny, uz bola z toho taka nervozna, vcera sa to zopakovalo - skusala som ju rozviazat, zviazat, dat prsko, pohojdat na rukach, uspat v nasej posteli, v postielke, nic nepomahalo... 😒 ale ked citam ostatne maminky, tak som vlastme spokojna, ze sme zdravi 😔

katulkaaaaaa
21. dec 2010

@akika722 bez na nakupy,vycistit si hlavu,potom napis ci boli nakupy uspesne,aj ja mam hrozn sny...ta nemocnica je na psichiku strasna ☹ neboj budeme teraz zo svojou rodinou a vsetko sa da dokopy
@alure no des,estz am monitor,uz som ho chcela po vianociach vratit ale predlzim es na dva mesiace,za tych par eur mi to veru stoji 😵
vcera som balila darceky dve hodiny,sa tesim na tu radost pri rozbalovany 😝
dnes uz neberieme atb,som zvedava ci bude ok,volala som dr ze von mozem ist tak ku koncu tyzdna ak bude teplo a nebude veterno,nesmie byt minus,kvoli pluckam

kahlan1
21. dec 2010

@akika722 dakujem idem pocitat lebo teraz sme plakali o dusu ked som sa priblizila s flasou :( a ja som na nete citala ze zdrave deti jedia ze niekde problem je - jedna pani pisala do nejakej poradne a toto jej napisala dr

alure
21. dec 2010

@akika722 viem že sa mi to hovorí ľahko,a ty prežívaš stresy a poznám sa ako by som vyvádzala aj ja....ale fakt pozitívne myslenie by ťa odbúralo od mnohých vecí...posielam vám aspoň trošku pozitívnej energie 😉
@katulkaaaaaa tak to určite stojí to za všetko na svete ! A Simonko normálne reagoval po tvojom chytení? Hlavne nech sú naše deti v poriadku...ja sa tiež dosť často bojím,ale snažím sa nepripúšťať veľa vecí....

Ja som tiež včera balila darčeky a dobehol mi Oliver do izby a pýtal sa ma že komu sú tie všetky balíky,tak som mu začala menovať že babke a dedovi,druhej babke,tatikovi a Deniskovi..tak sa smutne na mňa pozrel a pre mňa tam nie je ani jeden? Hovorím že pre neho mi ešte ježiško nič neprichystal...aj keď pravda je taká že to bola väčšina pre neho..ale nemôžem mu to predsa povedať,aby ešte poslúchal 😉

katulkaaaaaa
21. dec 2010

@alure 😀 jasne aj viki sa stale vypytuje ci uz priniesol jezisko darceky....mi mame taky zvyk,ze setci pripraujeme veceru,stol atd...potom mm ide s malou niekam do izby ci nahodou nejde jezisko,ja s mojou mamou zatial idem ponosit darceky pod stromcek,izbu zavreme,naveceriame sa,a ked dojedame mama pod stolom zazvoni zvoncekom,viki sa oci roziara a ideme na to,strasne sa tesim na tu radost 😵
maly normalne reagoval,som hned zobudila mm...mi vytraseni a maly akoby sa nic nestalo

katulkaaaaaa
21. dec 2010

@vladka84 @mirmaj verim vam ze to nespanie je narocne...mi sme vcera zaspavali vecer dve hodny a som bol uz total vytocena,za hodku na to hucal monitor...no otras noc,viki revala ze ju boli brusko a hlava...no nic ine mi netreba len aby bolazase chora ☹ ale spala celu noc tak snad nic...a rano som zaspala.....krasny den nam zacal 😀

kahlan1
21. dec 2010

@katulkaaaaaa :((( nam sa tiez raz spustil som ostala v skoku hned som zatriasla ale dychala nastastie neviem ci len blbol alebo co - vtedy som nemohjla dychat ja ☹

denisocka
21. dec 2010

@memory97 nikde som nečitala ,že po očkovani deti nepapaju, my sme sa totiž neočkovali a neočujeme , takže asi tak,len aj v sukromke baby prave rešia,že im deti nejedia a tiež nejak od očkovania,aj ked to nik na to očkovanie nepripisuje ... možno je to obdobím 4mes, , alebo možno očkovanim..... je to len tka moja myšlienka,že kludne to môže byt aj tým,ktovie

alure
21. dec 2010

@denisocka vy nemáte za sebou očkovanie?

alure
21. dec 2010

@denisocka vy nemáte za sebou očkovanie?

kahlan1
21. dec 2010

@denisocka ako nejedia? ani my nepapame :(

denisocka
21. dec 2010

😀 @alure nemame
@kahlan1 no nie nejdeioa,ale nejak babam štrajkuju pri kojeni,nechcem vyvolavat paniku, asi maju babatka teraz svoje dni

kahlan1
21. dec 2010

@denisocka len my nepapame uz vyse mesiaca - len v spanku ju musim krmit

denisocka
21. dec 2010

@kahlan1 mala som kamošku,čo tiež len v spanku papala,mala nechcela prso ...

kahlan1
21. dec 2010

@denisocka a nevies to takto papala az kym nepresla na prikrmy?

kahlan1
21. dec 2010

@denisocka my papame Um

mirmaj
21. dec 2010

@kahlan1 vyskúšaj ešte krmenie v chôdzi ako tu kedysi písala kvietok, že tak kojí Matejka ked štrajkuje, ja som to dnes vyskúšala na Tamke, funguje to len je to náročnejšie na ľavú ruku na ktorej ju maš položenú 😀 možno ju vtedy bude viac zaujímať okolie kadiaľ po byte ju nosíš a napapá sa, neviem ale vyskúšaj, ked si chúda skusila už fakt všetko ☹
@vladka84 my ešte zaspávame v pohode, aj atie prvé 3-4 hodinky potom su v pohode, no ale potom zvyšok noci katastrofa, dúfam, že je to len prechodne, no ale hlavne že je zdravá 😉
@katulkaaaaaa fuuuha tak keby mne sa pustil monitor, tak asi skolabujem a ani neviem čo by som v tej chvíli začala tak na rýchlo robiť ☹ ja ho tiež plánujem využívať dlhšie, neviem či so niekde nečítala, že až do roka by sa mal používať, ja ho mám svoj, takže jej ho tam asi do roka aj nechám pre istotu
@denisocka rozhodla si sa neočkovať vôbec?

denisocka
21. dec 2010

@kahlan1 no, ona kojila ... a pri prikrmoch neviem,skus jej napisat ip - martina46

@mirmaj vobec

kahlan1
21. dec 2010

@mirmaj to uz osm skusala ale skusim opat ci sa nieco nezmenilo, niekedy si poviem fajn tak v spanku a inokedy ked dlho nepapala a jej dam flasu a ona zacne tak strasne plakat to vobec nezvladam :(

@denisocka vdaka uz osm napisala 🙂

alure
21. dec 2010

@denisocka ja som si myslela že očkovanie je povinné 😕 Alebo to bola tvoja voľba?
Ako sa inak držíte?

mirmaj
21. dec 2010

@denisocka a Šimonka si očkovať dala alebo ani toho?

kahlan1
21. dec 2010

@mirmaj mala sa tize uz o piatej budi a vtedy ju dam k sebe do postele, manzel ide do prace tak spime spolu a ona hned zaspi akoby utal

denisocka
21. dec 2010

moja volba neočkovat - šimon ma všetko okrem MMR,tobi nič

mirmaj
21. dec 2010

@kahlan1 to na nas neplatí, ja ked ju dám ku nam do postele tak si myslí že sa ideme hrať 😝 lebo ja ju tam dávam až ráno, ked sa už ide prebaliť a tak, tak si to už asi s tým tak spája, že koniec spania 😉

akika722
21. dec 2010

a som tu 😀
nakupene 😀 😀 😀 teda už len drobnosti 😀
chcela som pre mm tričko že naj tatko na svete,nestihla som objednať,teraz som ho vyrobila..je super,po vianociach hodim foto aby ani nahodou nevidel v pc fotku...semi mu tam dal pečiatku nožky a ručky a ešte obkreslime Paťkovu ručku a je to,ale hrozne sa mi to pači 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
21. dec 2010

@akika722 aka si sikovna 😀
baby mi dnes nespime,najprv pol hodky,teraz po 10minutach hore...tusim mi zase dieta vymenili,idem si zarobit cesto,ked pride viki zo skoly pojdeme piect

akika722
21. dec 2010

@katulkaaaaaa ja nejak extra piecť nebudem 😝 su perničky a urobim kolačik od @mirmaj a kašlem nato 😝 pečie aj moja mama stale nam niečo nabali a pečie aj svokra,ideme tam 27-28.12 ..ešte že tam je net 😅

mirmaj
21. dec 2010

@akika722 ty si šikulka teda, a ako si urobila Semiho otlačok ručičky a nožičky? ja som kupila malej ten prvý album pre dievčatko a tam je otlačok nožičky a ručičky a rozmýšlam ako ho urobíme 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre