♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
21. dec 2010

@akika722 to nemyslíš vážne?

katulkaaaaaa
21. dec 2010

@akika722 to je dobra pip ta tvoja dr,co ti si sama vypytala z nemocnice????

akika722
21. dec 2010

@kvietok121 ja nechapem..ved ho tam "liečili"a ani tak žiadne zlepšenie?a ja zato možem...a mam myslieť pozitivne 🙄

akika722
21. dec 2010

@katulkaaaaaa raz som sa opytala kedy nas pustia...raz

katulkaaaaaa
21. dec 2010

@akika722 pocuvaj ti mozes akoze za to ze liecba nezabrala ako mala,uz mi vsetkym drbe? 😲

kvietok121
21. dec 2010

@akika722 tak to ma zarazilo najviac a co si ty dr??? to snad ani nemyslia spravne, miesto toho aby sa ospravedlnili ze ako dlho ho liecia a ze akosi to nepomohlo tak nahucia na teba otrasne

akika722
21. dec 2010

@katulkaaaaaa tak načo sme tam boli????????????čo mu potom pichali??????????????

akika722
21. dec 2010

@kvietok121 a keby som tak bola doteraz čo by bolo????????davali by mu sirup...natiahli by ho,ja by som mu ho podala a to by bolo všetko

akika722
21. dec 2010

a to ešte aj hovorila že mu v nemocke chceli davať slabe atb/sirup/a ona nam predpisala silnejšie

kahlan1
21. dec 2010

@akika722 to mi je luto :( :(

memory97
21. dec 2010

@akika722 hlilac by som nedavala, aby si mu neuskodila, ked ma ATB, popri ATB mozes dat bio gaju. Hnacku moze mat aj ATB, skus pozriet pribalovy letak.

@kvietok121 ano, existuje aj taka kefocka pre babatka ako pises, o tom nam hovorila dr. na dentalnej hygiene, ale kvoli zubkom nam odporucila tie kefky a maly je po nich aj pokojnejsi, su take makke. Neni zac, ved na to tu sme 😉 Maly tiez nechcel otvorit ustocka, ked som mu davala gelik prvykrat, ale on je taky nasladkasty a teraz, ked vidi tubu, tak bez problemov otvori. Niektore maminy este potru cumlik a tak daju do pusinky, Gelik sa dostane aj na dasienka. ked sa velmi hadze, skus mu pridrzat hlavicku, bude protestovat, ale casom si zvykne 🙂
@alure ana, boli sme na preockovani tych vakcin, co idu do noziciek. Davali sme aj rotavirus. Z rotaviru sa mi iba maly pokaka a to poriadne, ale to je v pohode. Tuto noc uz konecne spinkal pokojnejsie,aj som sa troska viac vyspala🙂 tak dufam, ze to uz bude lepsie...
@21 chudatko malinka... len nech sa poriadne prelieci, aby bola v poriadku. Sinupret ti neporadila, neviem, ci este zaberie, ale na vykasliavanie je super. nech ste cim skor zdravi vsetci, aby ste si uzili krasne Vianoce.
@katulkaaaaaa to bol neprijemny zazitok, nemohol maly troska sa posunut a senzor ho nezachytil? Hlavne, ze je v poriadku, drobcek...
@akika722 neboj moja, to su len zle sny,vsetko bude v poriadku. Len sa ukludni a bude vsetko dobre, uvidis🙂

alure
21. dec 2010

@akika722 moja máš toho dosť :( ale tá doktorka by sa mala veľmi skoro zdohadať že ako sa bude správať...máš možnosť meniť doktora,alebo už nechceš moc experimentovať? Najlepšie je vyručať sa na matku,ktorá je úplne mimo z toho čo sa deje s jej dieťatkom ☹ drž sa moja...

akika722
21. dec 2010

@memory97 berie moja bio gaiu a hilac mu davali aj v nemocke 😕

akika722
21. dec 2010

@alure už sme mali 3 doktorky 😅

memory97
21. dec 2010

@akika722 ATB este nemuseli zabrat, tak nech pani dr. nepanikari... bude vsetko dobre,neboj..

akika722
21. dec 2010

@memory97 aj tie injekcie čo bral tyždeň boli atb

kvietok121
21. dec 2010

@memory97 dakujem ano mam rada MK lebo vzdy poradi 🙂

kvietok121
21. dec 2010

@akika722 musis mat poriadne nervy ja uz by som bola mimo

memory97
21. dec 2010

@akika722 skus papat susene brusnice, tie su velmi dobre na zapaly s mocovymi cestami a zapaly okolo obliciek. Do mliecka by sa to malo dostat malemu a mozno mu to viac pomoze ako ti dr., ked sa takto chovaju.... ja som ich jedla pocas tehu, ked mal maly problemy s oblickami uz v brusku a vysledky sa davali akosi do poriadku... a hlavne, nech uz je drobcek v poriadku🙂

@akika722 fuha, ked davali aj hilac...ak ti ho odporucili oni, tak potom som nic nepovedala 😎

akika722
21. dec 2010

@kvietok121 aj ja som
@memory97 normalne sa to da kupiť???

akika722
21. dec 2010

vy neviete kde sa daju zobnať/neviem ako sa to vola/tie pospajane kružka-hračka 😅 ako velke Cčka

kahlan1
21. dec 2010

@akika722 v dracikovi som to videla

mirmaj
21. dec 2010

@vladka84 presne tak vyzerá aj Tamka ráno ako keby prespala minimálne 12 hodín vkuse 😝 a ja ako keby som ani nespala 😠 a myslím že teraz nás čaká podobná noc, lebo zasa poobede teraz spala asi 30min. a ked sa nevyspí poobede dobre tak večer ide skoro spať a potom v noci vystrája 😖
@akika722 to je super vec tie veľké cečka aj my ich máme ale sme ich dostali takže neviem kde sa dajú kupiť

memory97
21. dec 2010

@akika722 myslis susene brusnice? najdes to vsade, aj v tescu🙂

babulky neviete mi poradit nieco na suche ruky, uz mam uplne supinkovite ruky po tom umyvani okien a neviem sa toho zbavit... skusala som kremy z drogerky, ale je to dobre par minut a potom to stipe...

kahlan1
21. dec 2010

@memory97 neviem ti poradit ☹ a ako maly papa lepsie?

danulienka35
21. dec 2010

@21 chudiatko nech ste skoro zdravucky a prezijete sviatky v pokoji

danulienka35
21. dec 2010

@memory97 no dobre neni ma stale horucky 39,9 ale spi stale nejaka vyroza sak hlasia +10 stupnov na stvrtok

elina313
21. dec 2010

@memory97 neskúšala si glycerín ??? alebo detský olej 🙂
akika722 ahojček, tak už ste doma ? nechodím sem často, ale často som na vás myslela. Neboj sa, domáce prostredie a liečba určite zaberú a budete zdravučkí.

Kočky, Matúško sa už tak krásne prevracia z chrbátika na bruško a z bruška na chrbátik a dokonca sa na brušku odráža nôžkami, aby sa poposúval. Strašne je podarený 🙂 🙂 🙂

danulienka35
21. dec 2010

@katulkaaaaaa aky je krasnucky tie ocka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre