♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
12. jan 2011

@kahlan1 presne tak, a v prvu chvilu je sokovana 🙂 az sa musim z nej smiat 🙂 ale sme pokrocili, niekedy otvori pusinku aj sama 😉

kahlan1
12. jan 2011

@seagull2404 no presne ked jej to supnem a necaka zrazu len vypuli ocka a chvilu mam pocit ze ani nedycha kym zacne premielat jazyckom 🙂 su riadne vyspekulovane uz od mala musime byt stale krok pred nimi :D

memory97
12. jan 2011

@kahlan1 to je smutne... az mam slzy na krajicku...

seagull2404
12. jan 2011

@kahlan1 ja mam niekedy pocit, ze som o krok pozadu, zacala na nas skusat skrekot a pistanie, ked sa jej nieco nepaci, manzel toho vydrzi viac 😀

kahlan1
12. jan 2011

@memory97 ☹ to hej - je to velmi nespravodlive

memory97
12. jan 2011

@kahlan1 maly mi grca akonahle ma iba mliecko. Ak dostane vyzivku, tak nevracka, iba obcas z prikrmov a kasi... kase obsahuju tiez mliecko a kedze aj cisto z mliecka grca, tak preto to dr. spomenula, takze ideme vylucovacou metodou. Predpisala nam take specialne mliecko, ktore neobsahuje bielkovinu krav.mliecka, len ho musim niekde pozhanat,nie vsetky lekarne sa na to specializuju.Maly mi grcal dokonca aj z MM, ale priberal, tak sa to neriesilo.
@kahlan1 ja som harmancekovy nedavala, oni maju taku zvlastnu chut, skor kupujem take, kde je fenikel, rasca, tie su proti naduvaniu.

kahlan1
12. jan 2011

@seagull2404 no co sa jedenia tyka tak ma dobieha stale - vzdy funguje vsetko chvilu a potom zisti ze sa ide jest a uz vymysla a neda sa, a niekedy skrieka aj hodinu az ma boli hlava z toho ale je to take krasne ze az 🙂 minule som jej vytkla ze neje tak sa tak nazlostila a tak dlho na mna kricala som len oci vyvalovala 🙂

danulienka35
12. jan 2011

@memory97 ATB sem nebrali vies ako ona chodi jazykom hore doel asi z toho to ma a natieram gelikom moj mm donieslo z lekarne vola sa MUNDISAL gel ma to len na spicke jazyka

danulienka35
12. jan 2011

@alure utorok a stvrtok robi od 12 tak neviem asi v utorok pojdem
@evanns ake ste krasnucek tiez ma doby apetit 😀 ako nasa

memory97
12. jan 2011

@danulienka35 to robi aj nas, ale kvoli tomu, ze ho zubky drazdia🙂 dnes bol podareny u dr. tak zacal plut, ze som myslela, ze opluje sestricku🙂 sa mi nechce od vas, ale musim ist nieco navarit.-)

danulienka35
12. jan 2011

@memory97 ja som robila ten salatik co daly babulky link uzasny len som pridala jeste syr,a paradajku manmky je 😉

seagull2404
12. jan 2011

@kahlan1 vazne, uzas, ja sa ani hnevat dlho nemozem, ja jej vazne dohovaram a ona na mna gula tie ocicka a potom sa usmeje, alebo nahlas zasmeje, je mi smiesno zo samej seba 🙂 alebo sa na mna pozrie a normalne sa mi zda, ze vidim, ako rozmysla, ci som urobila nieco take, co si zasluzi jej usmev, potvorka mala 😵

alure
12. jan 2011

@danulienka35 tak uvidím ako zajtra dopadneme s Oliverom u zubara a ak tak tiež skočíme v utorok 🙂
práve som došla zo zápisu na plávanie,tak Oli 7.2. začína 🙂 sa teším,očká mu svietili ako iskričky a tešil sa moc....

danulienka35
12. jan 2011

@alure no to je super ze sa tesi Oliverko 😉 daj potom vediet kedy pojdes

evanns
12. jan 2011

@kahlan1
@mirmaj
@akika722
@kvietok121
@memory97
@alure
@danulienka35 dik baby...je to papkac velky a kasu spraska za 3 minutky a potom spusti taky krik ako keby 3 tyzdne nejedla 😀

liba78
12. jan 2011

Ahojte, som vás konečne dočítala 😉
@danulienka35 @evanns tie vaše malé bacuľky sú fakt na zjedenie 😉
@memory97 gratulujeme k 6-tim mesiačikom. Dávidko je asi náš najstarší miláčik.
Jurko sa pomalyčky dostáva z tej choroby. Mohlo by to ísť aj lepšie, ale aspoň už papá normálne a zas je čiperné bábo. Spíme zatial ešte divne, no lepšie tak ako vôbec. Keď sa nám zlepší kakanie, bude zas ok. Zatial kakáme riedko a 4-5x denne. Ale zas lepšie ako pred týždňom. A začína sa mu páčiť umývanie zadku v kuchynskom drese. Ten máme po ruke a vysoko točku, tak je to tam aj mne jednoduchšie. Ked sa dostanem k fotaku, priložím foto. Dnes ho fotil mm. 😀
@vladka84 moja a ty čo ? ešte nemáš doma net ?

danulienka35
12. jan 2011

@evanns to poznam i u nas to je tak len kasu nechce ale mliecko a mrkvicu,bananik,jablcko na kvanta

@liba78 dakujem mojko ako uz je vam lepsie?

alure
12. jan 2011

@danulienka35
@danulienka35 jasné dám vedieť,ale pravdepodobne ten utorok buduci týždeň a možno sa tam aj vidíme 😉

alure
12. jan 2011

@liba78 moja som rada že sa vám lepší 🙂 to sú super správy,len sa dajte úplne do poriadku a bude to úplne super 😉

danulienka35
12. jan 2011

@alure budem sa tesit 😉

liba78
12. jan 2011

@alure len keby to uzdravovanie šlo rýchlejšie, ale zas si hovorím radšej pomaly ako vôbec 🙂
Som ho teraz po týždni aj normálne okúpala vo vani a už sa mi zas pokadil až na chrbát. Dnes 5-ty krát. 😢

danulienka35
12. jan 2011

dnesna prechadzka do nicoho sa nedame uz 😠

liba78
12. jan 2011

@danulienka35 pomaly sa zlepšujeme.

danulienka35
12. jan 2011

@liba78 to je super drzim palecky aby ste boli skoro v poriadku moja

kvietok121
12. jan 2011

ahojte ja len tak na skok lebo sme od rana stale sami, tatino dnes robiii uz 12 tku a maly od piatej len ruky teraz sa napapal a dala som ho do hrazdicky tak tam natahuje hracky ale uz to dlho nevydrzi tak musim ale aspon som sa vycikala a vas pozdravila
@danulienka35 zlatucki ste

kvietok121
12. jan 2011

@liba78 to je super ze lepsie ja som zvedava co zajtra povie doki

kvietok121
12. jan 2011

@evanns hladosko maly

danulienka35
12. jan 2011

@kvietok121 si zlaticko moja a kedy vam pride tatik?

danulienka35
12. jan 2011

babulky moje dieta je normalne MLIEKOHOLIK 😀 😀 😀 😀 😀 nemormalne vypije mlieka je to normalne?

memory97
12. jan 2011

@liba78 dakujeme. To je super sprava, ze je Jurkovi lepsie🙂

@danulienka35 aka je krasna, ani nevyzera, ze je baculka🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre