♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
17. jan 2011

@mirmaj ja mam chicco sklenene, ale je pravda, ze ine som nevidela, len tak uvazujem, ze ked bude Tamarka vacsia a bude hadzat flasticku s cajom o zem, ci je sklenena dobra volba 😀

katulkaaaaaa
17. jan 2011

@mirmaj baby myslite ze je to pravda o tych flasiach?ja tiez mam len umele...akoze a teraz mame davat z coho pit?kazdu chvilku prinesu nove a nove veci co skodia,skoda reci....doteraz neskodili???

majka35
17. jan 2011

ahojte ...
@seagull2404 ja tiež používam chicco sklenené a aj pri barborke som ich používala, maximálna spokojnosť, koľko sa ich barborka nahádzala po zemi, aj sa mi skotúľala po kamenných schodoch a nerozbila sa

katulkaaaaaa
17. jan 2011

fotka zo vcera a teraz takto pri mne spinka 🙂

majka35
17. jan 2011

@katulkaaaaaa moje zlatučké ... krásny je ... terezka neche spať v autosedačke, jedine, ked sme v aute ... musíme jazdiť, akonáhle zastavíme na červenú, rozplače sa 😵

katulkaaaaaa
17. jan 2011

@majka35 🙂 maji to maly tam zaspi vzdy,a ked nakladam do auta vie ze ideme jazdit uz aj spi...teraz nechcel byt na rukach skusila som ho tam polozit,a hupala som ho nohou,najprv sa smial a potom zaspal....boze mala by som ist upratovat ale mne sa tak nechce nic...a spala by soooom,ale viem ze na tych par minut sa neoplati budem potom este unavenejsia ako predtym 😒 barborka posluchala cez vikend?

majka35
17. jan 2011

@katulkaaaaaa včera sme boli spolu len my dve samé, flákali sme sa po Košiciach, cukrárňach, obchodoch ... veľmi bola zlatá, ale dne ráno klasika, krik a rev a neskutočné vystrájanie, kvôli vlasom a účesu ... som jej povedala, že jej dnes večer vlasy ostrihám a bude pokoj, no to bolo revu
ja dnes nerobím nič, len taký "hrubý" poriadok ... poobede ideme do poradne, takže oddychujem ... potrebujem sa oholiť 😀 obočie vytrhať a také ženské veci, takže, čo sa týka domácnosti, dnes nerobím nič .. a na obed si spravím len mozarellu so cherry paradajkami a olivovým olejom,nič nevarím ... 😝

katulkaaaaaa
17. jan 2011

@majka35 🙂 tak ste pochodli super...viki dnes rano bola ok,ale vcera mi tiez dobre pila nervy...upravila si si uz stravu?som sa vcera stazovala @akika722 ze len priberam a jem vsetko nakopu...sa budem snazit aspon cvicenie dodrziavat a pitny rezim

katulkaaaaaa
17. jan 2011

mi mame dnes 5 mesiacikov 🙂 a s mm sme sa pred 7 rokmi brali 🙂
@alure ako ti je?

lji
17. jan 2011

@seagull2404 hm ale polievka je dobry napad 😕 ved ked je to taky vyvar a zelenina v tom napr.tak su tam vitaminy. asi posluchnem tvoju 80rocnu babičku 🙂

@mirmaj dudku dávam ako kedy.niekedy je noc kedy nedávam vôbec ale zas sa budím lebo ju kontrolujem.niekedy si myslím že mám otvorené oči a o chvilu sa myknem a zobudím uplne lebo si uvedomim ze som ju skontrolovala len so zatvorenými očami 😅 😅 a niekedy neviem zaostriť a vidím akoby bola zdeformovaná (uško inde ako by malo byť, očko jedno a také) čiže zas sa musím prebrať 😀 😀 asi mám prílišnú paniku 😅 a niekedy je noc kedy vstávam aj 5x aby som jej dala dudku. len postielku si nemozem dat k posteli lebo tam mam nočný stolík a lampu 😒

@seagull2404 @mirmaj a čo je akože s plastovými flašami? 😖 my máme len také. a tiež používame MAM. ale mali sme aj také obyčajné-možno boli myslené také plastové lebo to je taký na nič plast a tie mam sú také "lepšejšie"-teda tak na mna pôsobia. @mirmaj a ako zohrievaš ked dávaš papať?lebo ja normálne v mikrovlnke zohrejem vodičku a potom tam dám "surovinu" 😕

majka35
17. jan 2011

@katulkaaaaaa aaaaale, niečo mi hovor, upravila a za 5 dní som zhodila 2kg, krásne, bez námahy a v piatok a v sobotu sme mali návštevu, tak to bolo o zobnutí sem a tam a som tam, kde som bola, presne na gram, takže začínam odznova:
mja dieta: 5 x denne jesť, piť veľa vody a po 15.OO hodine žiadne prílohy /zemiaky, chlieb, ryža, cestoviny/ žiadne ovocie a žiadne sladkosti, krásne to ide podľa toho dolu,ale ja som bola cez víkend nedisciplinovaná, tak teraz môžem plakať nad sebou a s cvičením tiež musím začať, len som lenivá jak voš

katulkaaaaaa
17. jan 2011

@lji 😀 😀 😀 presne takto ja vidim maleho v noci 😀 😀 😀 niekedy neviem otvorit oci

majka35
17. jan 2011

ovocie nejesť po 15.OO hodine, ináč áno

lji
17. jan 2011

@katulkaaaaaa jéé výročie 🙂 gratulujem a aj ho nejak oslavujete alebo ste z tých párov čo na to "kašlú"? 🙂 a blahoželáme k 5mesiačikom-bože jak to rýchlo letí 😖

katulkaaaaaa
17. jan 2011

@majka35 no to vyzera velmi dobre...ok tak aj ja dnes zacinam /sice uz po sty raz ale zacinam/ o chvilku je tu jar nechcem vyzerat ako tehula s tym brusiskom 😒
vcera dosla za mnou mala ze maminka uz konecne schudniiii 😕 najdi si na internete zumbu a cvic,teta v telke hovorila ze schudnes 😀 😀 😀 zlate to mam dieta

katulkaaaaaa
17. jan 2011

@lji dakujeme 🙂 boli sme sobotu na veceri,ale to skor aby sme vypadli chvilku sami niekde 🙂 darceky si nedavame naposledy k prvemu vyrociu som dostala prsten

mirmaj
17. jan 2011

@katulkaaaaaa no teraz sa mi zdá celkom v pohode nato aby som išla s ňou k Dr, už ani nekašlala teraz ked zaspávala ani teraz ked spinka...klop klop...ale keby sa to zhoršilo uričte idem. Gratulujem k 5 mesiačikom a tiež aj k výročiu svadby, nech ste ešte veľa rôčkov takýto šťastní 😉
@lji ja som mala v noci presne takéto "šupy" ako opisuješ ty, sa mi zdálo že som ju zabudla dať do postielky a stráca sa mi v perinách, tak som začala prehadzovať paplony aby som ju zachranila, často som do toho zapojila aj mm a potom kukneme do postielky a mala si odfukovala alebo že má zdeformovanú hlavičku ako ty hovoríš a tak, a upravilo sa to vtedy ked som si kupila monitor dychu a prestala ju vyberať s postielky v noci, ja ju nakrmim v postielke bez toho aby som ju vyberala nedávam ani grgnúť. tiež mam pri posteli nočný stolík, ved si to dávam tesne predeň, ved v noci do neho nechodím 😀 no a k tej mikrovlnke ja si dávam prevarenú vodu do termosky v takej akurát teplote a z toho jej robím papanie. Viem že by zasa nemala byť dlho prevarená voda lebo sa v tom množia bakterie a čo ja viem čo ešte všetko, ale toto sa mi zdá taký najlepší systém, nepreverím si jej zasa až tak veľa 😒
@majka35 aj my s Akkikou sme takto upravili zdravotný štýl, som zvedavá kam sa dostamene 😀

katulkaaaaaa
17. jan 2011

@mirmaj moja to som ti pisala rano ked som este nevedela aka bola u vas noc,jasne ked je lepsie ani dr nechod aby ste si nieco navyse neodniesli domov 😉
drzim palce ,pockaj ake budeme chude herecky vsetky 😝

alure
17. jan 2011

Ahojte prajem dobré ránko....
@katulkaaaaaa no stále ležím,uzliny mám zapálené ale aspoň som už bez teplôt .Prišla som si len k PC vypiť kávičku
Ako sa mi máte vy? čo je nové za víkend? dočítať vás nebudem mať šancu...tak ak môžete nejaké stručné info,pls.
Ráno som sa vážila a merala..je to cca mesiac od posledného merania...kto sa chce dnes pridať nech pošle info do IP,ale aktualizovať budem až poobede..nech to nemusím prerábať každú chvíľku.
Inak Simonko je aký stratený v tej autosedačke 🙂 Ale krásnučký ..mne tak tiež drobec zvykne spinkať...Náš Denis zaberie celé vajíčko...už musím ísť checknúť sedačku na pokračovanie...
@danulienka35 zajtra na tú kontrolu k ortopedovi ideme,z SC by sme sa mali pohnúť o 12tej..tak by som chcela aby sme cestou išli hneď aj do BA po Olivera a šup šup domov.Ináč včera to chytilo aj mm,ale samozrejme klasika chlap zomiera pri každej nádche 😒

kvietok121
17. jan 2011

@katulkaaaaaa gratuôujeme k 5 mesiacom v piatok vas dobehneme aj my 🙂
ideme prave von prajeme pekny den, ja mam len jednu flasu na mlieko - sklo a chcela by som na caj - sklo a ake cumle aby sa nepokazil v kojeni, myslim ze su take ze sa podobaju bradavke ako sa volaju poradte 🙂 za mesiac zacneme s cajikom aja este neviem do coho ho dam ☹

mirmaj
17. jan 2011

@katulkaaaaaa to že začínaš asi 100 vôbec nevadí, nie je dôležité padnúť ale postaviť sa znova začať 😉

alure
17. jan 2011

@katulkaaaaaa apropó gratulujem aj Simonkovi k 5 mesiačikom 🙂hlavne nech sa drží v zdraví a vám k výročiu 🙂 veľa veľa šťastne strávených spoločných rôčkov,zdravia a lásky.

@mirmaj , @lji ja som tiež túto noc nevedela či som po nakojení preložila Denisa do postieľky,či neostal u mňa v posteli a ako som šmátrala rukou po paplone,malého nikde a pritom mám postielku tesne pri posteli ale oči zlepené....a v tom si tam drobec niečo zamrmlal 🙂 máme my teda stavy....

kahlan1
17. jan 2011

@katkavv ja ju uz nedokazem nakrmi o piatej rano spapala 50 a o pol desiatej až 30 a vobec nechce - vsetko nechava vytekat z pusy :( ja uz neviem co mam robit

alure
17. jan 2011

@kvietok121 myslím si že cumle na fľašu budú najvhodnejšie tie hnedé..kaučukové,sú mäkké a poddajné a myslím že deťom evokujú bradavku..my aj cumeľ máme len taký,tie priesvitné silikonové sa mu šmýkajú a nechce ich...

mirmaj
17. jan 2011

@kvietok121 tiež si myslím že asi skôr kaučukový ako ti radí @alure , nedrž sa toho čo je na ních popísané, lebo pri každom jednomnje napísané že ľahký prechod od kojenia ku fľaši, ale napr. MAM má také sploštené široké cumle a teda neviem si predstaviť kto by mal takú bradavku 😀 😀 je to fakt napísané asi pri každom 😝
@kahlan1 skús jej dať kašičku či by nespapala aspoň tu, hoc aj 30ml stačí

kahlan1
17. jan 2011

@mirmaj uz nechce ani tu :(

seagull2404
17. jan 2011

@majka35 mne tiez par krat spadli, ale po kamennych schodoch som ich este neskusala 🙂
@katulkaaaaaa nadherne drobuliatko, zavidim tu autosedacku, my ked ju do toho dame, vydrzi tam max pol hodky a potom je taka nervozna, ze ju musime vybrat, aj v obchode 😒; vsetko nejlepsie prajeme, drobcekovi zdravicko a rodicom vela vela lasky 🙂
@lji veru, mudrost veku 🙂
@kahlan1 ☹ ☹ ☹ a masko ste uz davali?

kahlan1
17. jan 2011

@seagull2404 dnes skusim prvy raz - kupila som hiipp masko ale velke nadeje si uz nerobim

seagull2404
17. jan 2011

@kahlan1 davas jej len kupene ci si skusala aj domace? moja, nevzdavaj sa, ja viem, ze je to strasneee, nieco zabrat musi

elina313
17. jan 2011

Ahojte maminky, chcem sa spýtať, rozmýšlate nad kúpou športového kočíka ? Ja som kúpila iba hlboký, že si neskôr vyberiem športový a teraz si neviem vybrať...máte nejaké dobré skúsenosti ? Moje kritériá sú, aby sa dal sklopiť úplne do ľahu, aby sa dal prehodiť aj do protismeru ... dobré kolečká, lebo máme ťažší terén, praktický na skladanie do auta... no a aby aj pekne vyzeral 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre