♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
18. jan 2011

@danulienka35
zatial v puse nic nevidim, ale je nervozny cely, taky uplackany 😖

katkavv
18. jan 2011

@memory97
tak to je super, ze ste maly pekny den 🙂

katkavv
18. jan 2011

baby maly mi od soboty tak divne kasle, s otvorenou pusinkou, je to take kaslanie ako keby mu zabehla slina, alebo ked si rucku strkal do pusy, robi to dost casto, ale iba ked je hore,ked spi tak nie .... teplotu nema, mozu to byt zuby ???

danulka3
18. jan 2011

@kvietok121 ahoj,neboj ja som tiež skoro ako prvorodička,tiež zatiaľ len kojíme,čítam tu,ako to praktizujú baby a snažím sa niečo z toho si zapamätať,neboj zvládneme to a mamičky nám určite poradia.My sme dnes kúpili misku s lyžičkou.Kedy chceš začať ty? my máme na budúci týždeň 5 mesiačikov,tak snáď už začneme aj my.

kvietok121
18. jan 2011

@danulka3 neviem rozmyslame my mame 5 mesiacov v piatok neviem ci budeme uz tento mesiac alebo pockame az na ukonceny 6 mesiac uvidime ako to bude
my este misku s lyzickou nemame 🙂

memory97
18. jan 2011

@katkavv nemate velmi suchy vzduch v byte☹ sem-tam som dala malemu hedelix a preslo to...

danulienka35
18. jan 2011

@memory97 tak mi este spinkame od 17 hod,tak uvidme ako dlho marhulovu mame tiez ale nechce ju nechce ziadnu kasicku ☹
@katkavv ani ja som vcera nic nevidela a do rana boli vonku 2 zubky ja ze jeden ale pri kupani som jej cahla do pusinky a ma 2 zubky 😀

kahlan1
18. jan 2011

@katkavv no my sme zatial stiahli iba 510 a prikrm nejakych 40 gramov a teraz ju mm krmi tak hadam sa dostaneme cez 600

kahlan1
18. jan 2011

@danulienka35 jej uz ma zubky? ta musi byt krasna

kvietok121
18. jan 2011

ahojky my este nespime raz plackame, raz sa smejeme ... ach jaj ... teraz sme ho dali do postielky a pustili hviezdicku ... no neviem co to spravi ...

danulienka35
18. jan 2011

@kahlan1 ano uz mame vysli nam v noci 😀

danulka3
18. jan 2011

@kvietok121 boli sme dnes na prechádzke,neodolala som.Ste sa bavili do čoho budete mraziť zeleninku,ja mám také malé misky,kúpili sme v kauflande celú sadu tak asi do toho. Ináč pozor,zemiaky zmrazené zosladnú.
Poradňu máš zajtra? Daj vedieť koľko ste pribrali,dúfam,že viac ako my.Držím palce,aby očkovanie dopadlo dobre.

danulka3
18. jan 2011

@danulienka35 gratulujem k zúbkom.Aj nám sa zdá,že už lezú,ale asi to ešte chvíľku potrvá.Ale v posledné dni je strašne nervózny,tak už aby to bolo.

danulienka35
18. jan 2011

@danulka3 dakujem moja i mi sme boli nervozne a slintave rucicku mala len 1 raz v pusinke inak nie,aj sme trosinka kaslaly ale inak v pohode preslo vsetko 😀

danulka3
18. jan 2011

@kvietok121 náš už spinká,ale neviem do kedy,lebo potiahol asi len také 3 minútky,takže čakám,kedy sa znova zobudí.Ach jaj to kojenie,nikdy neviem koľko spapal,a či má dosť ☹

danulka3
18. jan 2011

@danulienka35 Tak to je super,my máme ručičky v pusinke stále a keď nie ručičky,tak všetko čo máme v dosahu,doslintaný sme až po pupok.

danulka3
18. jan 2011

Kde ste ostatné maminky????? Jankasramka tu už dávno nebola a Akika,kde si na zumbe???Ako sa ti darí s chudnutím???

danulienka35
18. jan 2011

@danulka3 nas ani dudek nic davala som foto sem ako mala rucicku v pusinke to bol moment asi si nevidela dam este raz pozri

danulka3
18. jan 2011

@danulienka35 jej zlatučká,krásna je ,smejko,ani sa neslintá????

kvietok121
18. jan 2011

@danulka3 moja my este stale nespime ... ja uz fakt neviem ... chvilu sa usmieva potom komunikuje, potom place ... a takto sa to opakuje od pol osmej ... ked ho koliseme chyta nam tvar a snazi sa posadit a ked sa mu to nedari tak sa hneva, pripadne ti zacne cosi vysvetlovat ja uz fakt neviem

danulienka35
18. jan 2011

@danulka3 dakujem ved vsetky deticky su krasnucke i ten tvoj anjelik krasny tak slintame ale v pohode 😀

memory97
18. jan 2011

@kvietok121 ja na tvojom mieste kojim dokial mu to bude staci😉 ale to je moj nazor, ak mas pocit, ze mu uz mliecko nestaci, tak zacnite ochutnavat. Kamosky, co kojili zacali na 5,5 mesiaca prikrmovat.

@danulienka35 ktore kasicky mas, ja mam iba od hami, nutrilonove kase mu nechutili vobec a ani iny druh. Ryzova hami mu chutila asi najviac🙂 a este aj bananova. Presne aj my sme tak boli, najprv iba jeden zubok a dalsie rano uz boli dva a teraz ma moja mala potvorka kuse do brady 😎

babulky dobru nocku, idem do hajan, dnesny den mi dal poriadne zabrat. Sladke snicky a pusinky vsetkym babatkam 😉

kvietok121
18. jan 2011

@memory97 ked ja neviem ci mu nestaci ci ke nervozny kvoli tomu ... niekedy si myslim ze kvoli tomu potom zistim ze po tej nervozite ked presla vydrzal dalsie dve hodiny tak ja neviem ...

kvietok121
18. jan 2011

@memory97 asi to bude robit ako na zaciatku keby sme tak kojili aspon tyzden dva ... tak budem skusim este dva este jeden ... 🙂

kvietok121
18. jan 2011

@danulka3 my uz mame po ockovani my budeme mat len poradnu 🙂 aj ja som zvedava kolko pribral to bude info a k 5 mesiacom

danulienka35
18. jan 2011

@memory97 mam od nutrilonu ryzovu a od hami merhulkovu mne chti jej nie 😒 pekne snicky a Davidkovi pusinku

danulienka35
18. jan 2011

@kvietok121 mozno ma uz vazne malo mliecka moja ked je nervozny ☹ ale skus ako pises

kvietok121
18. jan 2011

@danulienka35 a preco sa potom zachvilku smeje a nic nevypil : 😲 a ked stlacim tak ide

danulienka35
18. jan 2011

@kvietok121 tak neviem mojko nejdu aj nemu zubky? ☹ kupila som v lekarni taky naprstok na dasienka je tam i kefecka a tym som jej dasna masirovala a ups zubky su vonku tak kusala do toho

kvietok121
18. jan 2011

@danulienka35 neviem trosku tam cosi citim ale neviem ci sa mi to len zda aj ja som mu to masirovala s takym na prst aj gelik skoro mi nechcel ani prst pustit drzaal ked som vybrala plakal uvidim co povie zajtra dr

danulienka35
18. jan 2011

@kvietok121 tak to budu zubky ja som vcera tiez nic necitila a dnes 2

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre