♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
17. feb 2011

@katulkaaaaaa 😀 bude to super ado leta budeme kočky 🙂
@akika722 určite áno myslím že sme to podchytili včas....a s tým cvičením je super ak sa niečo u vás začne ...
@eis4 ja som si po Oliverovi povedala hneď po pôrode že sa teším na ďalšie (ešte napôrodnej sále) tak sa všetci na mňa pozerali ako na šiši 😀 a Denis prišiel až po 8,5 rokoch a ja by som aj napriek problémom čo boli pri Deniskovi išla aj do tretieho ale až tak o 5-6 rokov.....len asi už budem mať dosť vysoký vek na dieťa...uvidíme
@seagull2404 my máme trošku inú dečku kuk link ,a tiež som myslela že zbytočná investícia,ale vraj je do dlhšieho veku dieťatka...http://www.biga.sk/fisher-price-hracia-deka-so-...

akika722
17. feb 2011

@seagull2404 na paričove pizza 69 neviem či to poznaš kedže si rodačka z Tv 😀

akika722
17. feb 2011

@kahlan1 ďakujeeem..hej Samko od um pribera až priliž 😒

kahlan1
17. feb 2011

@akika722 nevidno 🙂 ja som zvedava kolko budem mat 🙂

akika722
17. feb 2011

@kahlan1 fuuuu lebo tam mam len ksicht 😀

katulkaaaaaa
17. feb 2011

@akika722 perfektne!!ze zajko a korytnacka 😉

eis4
17. feb 2011

@kahlan1 ani naša tam dlho nevydrží ,rýchlo sa začne nudiť ale ked mala 3 mesiace tak mi tam vydržala aj hodinu.ja som sa v klude naranajkovala,upratala...aj naša radšej ovládače a tak 😀
@akika722 krásne fotečky.velmi sa mi páči ako patko krmi malého 😀 a ako sa lubia 🙂
@seagull2404 dakujeme zn.je tiny love tropický ostrov ale je aj farma 😉

kahlan1
17. feb 2011

@alure ja som tiez nevedela ci chcem druhe po Anetke - tehotenstvo super, pôrod parada - do 3 hodin bola na svete odkedy odisla voda ale co prislo potom...... a cakame druhe ani neviem ako :D

kvietok121
17. feb 2011

@alure aj ja dufam ze nebudeme bojovat tak ako s mlieckom
@akika722
@eis4 krasne foto

kahlan1
17. feb 2011

@eis4 no presne ovladace mobily vsetko musi byt z dosahu :D :D

akika722
17. feb 2011

@katulkaaaaaa zajašik a kotyuaška 😀 😀 😀
@eis4 dakujeeeem..hej on ho ma veeelmi rad..naštastie 😅
@kvietok121 😉 kujeem

eis4
17. feb 2011

@kahlan1 ta naša podložka je uplne tanká ,nie je to mäkke 😉
@kvietok121 dakujem

seagull2404
17. feb 2011

@alure ta sa mi zda uzka, nasa furt rozhadzuje nohami, ja mam aj toto http://www.najnakup.sk/Porovnaj_hracie-deky-a-h... ale tam dlho na brusku nevydrzime
@kahlan1 ja tiez pozeram, ze co nove by som jej kupila, ked sme boli na poradni, bola tam maminka a hrali sa s takou hrackou, co ked sa potiahne noha, tak urobi zvuk, ked ruka tak sa zasmeje, mala sa za tym otacala do zblaznenia, len neviem, co to bolo a chcela som jej kupit aj http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail... ale uz je to vsade vypredane ☹ ☹ ☹

seagull2404
17. feb 2011

@eis4 dakujem

kahlan1
17. feb 2011

@seagull2404 nebol to medvedik hovoriaci?

seagull2404
17. feb 2011

@kahlan1 ja neviem, co to bolo, bolo to vo vnutri v kociari, ale videla som, ze ten maly za nieco potahuje, som sa nespytala, ale som manzelovi doma hovorila, ze nic take nemame a on ze sak naco, ze ma spustu hraciek 😠 ja uz som videla spustu hraciek u inych a neviem, odkial to maju a ci je to dobre a co je pre deti super a co su vyhodene peniaze 😢 😢 😢

kahlan1
17. feb 2011

@seagull2404 no tie hracky su strasne drahe :( ja si teraz vravim ze ved druhe babo hned vyuzije 🙂 ale je to spusta penazi ale no nekup im to ze?

kahlan1
17. feb 2011
eis4
17. feb 2011

@seagull2404 https://www.modrykonik.sk/bazar/lehatka-kresiel...
aha aj som našla .ja by som to hned brala mi už teraz hrazdičku nepoužívame ale po bokoch sa daju pripevniť stojace hračky ktore hrkaju a šuštia .s tým sa podla mna zahra ešta dlho, bucha do toho o dušu 😀 teraz som jej doobjednala tie stojace hračky za 3,60 inak stoja 10.95 😉
http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail...
pozri na pravo tie 4 hračky-hribik,veverička, rybka a chobotnička
hned dám foto ako sa hrá teraz 🙂

eis4
17. feb 2011

@seagull2404 su tam aj včerajšie fotky 😉

kahlan1
17. feb 2011

@eis4 ta deka vyzera super a Nelka je bombova 🙂 teraz lutujem ze mame len taku obycajnu ☹ a uz davas nahrdelnik?

eis4
17. feb 2011

@kahlan1 to je jantárový náhrdelník aby neboleli zubky 🙂 moja teta mi to kupila v rakusku jej to tam odporučil dr pre jej malu 😉 ale už predvčerom ho objavila a stále ho chce dať do ust ale je krátky,nedočiahne 😀 ale snaží sa 😀

vladka84
17. feb 2011

ahojte 🙂 pridavam foto mojej Seherezady zo vcerajsieho karnevalu a Karinku ako sme vyrastli 😉

kahlan1
17. feb 2011

@vladka84 zlatucke su a Karinka ako pekne papa

seagull2404
17. feb 2011

@kahlan1 ano, buchotanie sa nam paci, len asi by som pri tom osivela 🙂 na toho psika som sa uz pozerala, ale mne sa zda, ze to im viselo v kociari a malo take natahovacie ruky a nohy, a tento je inak drahy!!! ja tiez tak uvazujem, ze za chvilu chcem druhe a ze je to investicia aj pren 🙂 klavirik mame, len nas este neoslovil 🙂 ale ja by som brala ten prvy, sa mi viac paci, ten druhy vyzera s tymi zvieratkami tak, ze sa daju lahko odlomit
@eis4 jeeeej dakujem, a myslis, ze by tie hracky po bokoch pasovali aj do tej, co si mi poslala link? mala je uzasna 🙂

eis4
17. feb 2011

@vladka84 krásna šeherezáda,a karinka má ake prekrásne velké,modre očká 😲 🙂 pekne papá 🙂 som zvedavá na nelinku ako bude jesť,podla mna všetko bude od mrkvičky. 😀 aj teraz ked ju kojím tak niekedy na mna pozrie opluje ma mliekom, spokojne sa usmeje a papa dalej 😀

vladka84
17. feb 2011

@kahlan1 no a to sme zabudli aj podbradnik dat, ale zelena bola len pusa 😉

eis4
17. feb 2011

@seagull2404 ano určite,rybka a chobotnička su na tropický ostrov a veverička a hríbik na farmu ale ja som objednala všetky 4 a pasuju nám 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre