♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
21. feb 2011

@seagull2404 iba tlaci - niekedy ocervenie a spoti sa ale ked zacnem robit somariny hned na pucenie zabudne a uz sa rehli - tak som z nej pako

seagull2404
21. feb 2011

@danulka3 nemas za co 🙂 cuketku kupujem vacsinou v Bille 😉 mne sa to proste neda robit kazdy den, tak mrazim a v tych nadobkach na mliecko to je aj dobre udrzane

seagull2404
21. feb 2011

@kahlan1 ty, tak to asi nie je nic vazne, len si uz mozno tak zvykla a treba ju od toho trpezlivo odputavat aby si odvykla, inak neviem, nic mi nenapada, snad to nic nie je, ja budem drzat palce

kahlan1
21. feb 2011

@seagull2404 vdaka tiez uz si s mm myslime ci to nie je len taky blby zvyk

seagull2404
21. feb 2011

@kahlan1 no, z obdobia, ked sa jej nedarilo kakat

kahlan1
21. feb 2011

@seagull2404 lebo si poviem stale keby ju to tak bolelo stacilo by na nu zhiknut? alebo urobit grimasu? a hned nato zabudne a uz sa nahlas rehli - ale ked odbehnem a pridem uz sa puci

memory97
21. feb 2011

@danulienka35 ahojky, dnes uz je lepsie🙂 dufam, ze tieto zubadla vyjdu skor, este ich ani nevidno,ale vsetko opuchnute.-(

@seagull2404 ja v 5.tom mesiaci, mm v 3,5mesiaci prvy zub a malemu vysli v 6tom 😀 no uplne mimo rozsah 😀 😀
super, sikulka je to🙂

seagull2404
21. feb 2011

@kahlan1 tak sa veeeeeela hrajte, snad sa odnauci 🙂

seagull2404
21. feb 2011

@memory97 som si aj myslela, ze to nevyratam 🙂 ale vy uz aspon vidite, ze su opuchnute a ja dufam, ze vam to rychlo prestane a zubok vykukne 😉

kahlan1
21. feb 2011

@seagull2404 🙂 len pri krmeni je to na nervy lebo sa nesustredi na jedlo ale na seba

evanns
21. feb 2011

pekny vecer maminky...teraz som si konecne sadla po celom dni a aj vikende v podstate... 😝

pripajam Vam fotky z vikendu 😀

kahlan1
21. feb 2011

@evanns krásna a ako krasne sedi na nocniku 🙂

evanns
21. feb 2011

@kahlan1 😉

sme skusili nocnik po vzore Matea @jankasrmaka a kedze kaka pravidelna o prikrme tak sa podarilo aj vytlacit nieco 😀

memory97
21. feb 2011

@kvietok121 fesak je to🙂

@danulka3 http://www.hipp.sk/produkty/zelenina-a-menu/zel... ja sa riadim podla pouzitych surovin na hippkach🙂 Ja som skusala masko a este sme nevycerpali vsetky druhy zeleniny, zial som vtedy niektore nezohnala, alebo v prikrmoch ich nebolo🙂

@kvietok121 varim v normalnej vode a tu vodu pouzivam na zriedenie. Zeleninku mixujem a pridavam trosilinku obycajneho masla. Ked ti to vychladne, ohrejes na chvilku v mikrovlnke 😉 alebo das zamrazit aj na niekolko dni😉 bude vsetko v pohode 😉

kahlan1
21. feb 2011

@evanns ste ma navnadili ze idem nocnik kupovat :D :D

evanns
21. feb 2011

@kahlan1 😀 😀 😀 treba skusit podla mna 😉

kahlan1
21. feb 2011

@evanns no ked vidim ako krasne sedi tak skusime aj my :D ta tretia fotka je uzasna kd esi drzi nozicky

memory97
21. feb 2011

@akika722 ja davam zamrazit aj s maskom a ked sa rozmrazi, tak to chuti ako cerstvo uvarene 😉

@kahlan1 sem-tam davam, ak mame problem s kakanim. Myslim, ze 25 kvapiek raz denne, ale ja davam 10-15kvapiek na den. Ak dam plnu davku, tak sme az po chrbatik 😀 Ak je to tvrda stolica, tak moze aj vrcat, maly pri tom plakava, ked je velmi tvrda. Skus dat plnu davku, podla letacika.

@akika722
@kahlan1 alergia na laktozu sa to vola, ale to by musela vracat z mliecka. Aspon mne tak bolo povedane, ze pri som sa vracia.

kahlan1
21. feb 2011

@memory97 skusim dat do kazdeho mliecka 25 kavpiek tak ako na letaku, predtym som davala 25 raz denne mozno preto nepomohla

tiez si myslim ze to nie je alergia lebo nevracia a nema hnacky a prospieva ale tak uvidim co povie krv

seagull2404
21. feb 2011

@evanns vy ste mali aj torticku, jeeeej, mnam, a aj ste nieco do nocnicka urobili? 😀

memory97
21. feb 2011

@kahlan1 myslim, ze tych 25kvapiek je na cely den, skus jej dat do jedneho 10, do druheho tiez a do dalsieho zvysok, mozno to rozhybe crievka.

memory97
21. feb 2011

babulky idem do hajan, akosi sa mi drieme po tejto noci. Dobru nocku a dobre sa vyspinkajte aj babatka🙂

evanns
21. feb 2011

@kahlan1 dakujeme 😉
@seagull2404 mali lebo sme mali navstevy, tak ku kave 😉 a podarilo sa nam vykakat 😲 😉

kahlan1
21. feb 2011

@memory97 ja som to tiez tak pochopila ale vsade co citam davaju do kazdeho aj mm som sa pytala ako to chape takze do kazdeho - je to tam riadne debilne napisane no nie?

danulienka35
21. feb 2011

@memory97 no zatial v pohode uvidime klop klop a co vi uz hajate? mi zaspavame teraz

danulienka35
21. feb 2011

@evanns uzasna je krasnucka princezna 😉

seagull2404
21. feb 2011

@evanns juuuj, ja by som si z nej hned dala, ze mam na sladke chut vecer 🙂 malicka je taka podarena 🙂

seagull2404
21. feb 2011

idem si ja lahnut, lebo ma zajtra caka dllllhy den, najprv idem do kupelnoveho studia aj s Tamarkou, tak som zvedava a potom budeme dlho same, lebo ocinko pride neskoro 😒 tak dobru noc a sladke sny vsetkym

evanns
21. feb 2011

@danulienka35
@seagull2404 😉 diky baby...idem spat....ale my so spankom sme ok, Vam prajem kludnu noc a co najmenej preruseni!!! 😉

danulienka35
21. feb 2011

@evanns pekne snicky tebe aj Nataske

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre