♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
22. feb 2011

ako tu sedím pri počítači,malá sa mi pokušala 3 krát zošuchnuť z kolena.pozerám na nu a ona chuda pozerá na cumlík na zemi.asi si myslela.ked mi ho nepodáš pojdem si pre neho sama 😀

katulkaaaaaa
22. feb 2011

@eis4 😀 😀 😀

kahlan1
22. feb 2011

@katulkaaaaaa krásny je a to choditko vobec nevyzera ako 30 - ročne - ako sa Simonko aj Kajko @katkavv drzia na nozkach - ja ked ju dviham do sedu tak sa nestavia na nozicky len si proste sadne tak neviem ci by sa tak vedela drzat

kahlan1
22. feb 2011

@eis4 zlata 🙂 vie co chce a ide si za tym

seagull2404
22. feb 2011

@kahlan1 sa mi ale nechce do nej to jedlo nasilu ☹ musim najst nejaku fintu 🙂 potvorka, ovocie ano, ale zeleninka uz nie je taka mnam mnam
@katulkaaaaaa toto je 30rocne choditko? nevyzera 🙂

katulkaaaaaa
22. feb 2011

@seagull2404 hej chodila som v nom ja moj bracho a vsetci bratranci a sestrenice 😀 take dedicne 😝 len sme ho oblepili paskou aby neobyjal v dome rohy....skusame po 5 minutkach za den ale velmi sa mu tam paci
citala som co si davala malej na obed...asi som nepochopila najprv si dala karfiol,cuketu a brokolicu....z toho vracala....a potom si jej dala ryzu s mrkvou?
fuha sa mi to zda dost vela kombinacii....ja davam malemu vzdy len tak dve veci bud zemiak s mrkvou,alebo zemiak s brokolicou....ryzu som este nedavala skusim zajtra....a ked ma problem s kadenym tak mu dam na obed vyzivu s piskotom 😉 davas aj meso?ja neviem kolko krat za tyzden mozem dat

seagull2404
22. feb 2011

@katulkaaaaaa jeme zeleninu uz dlho, ale dnes som najprv dala brokolicu, ktoru nechcela a bolo jej z nej zle, tak som ju nechala tak, hrali sme sa a potom, ked sa mi zdalo, ze je hladna, spravila som jej mrkvicku s ryzou

skoda ze ja nemam kam dat to choditko ☹

katulkaaaaaa
22. feb 2011

@seagull2404 jáááj ja som to vobec nepochopila som myslela ze si to dala vsetko po sebe,sa mi to zdalo divne 😅
nemate problem ked date ryzu,moze ist potom kakat?maly ma celkovo problem sa bojim skusit ryzu..

kahlan1
22. feb 2011

@seagull2404 nasilu sa ani neda - ked moja moc nechce tak ju rozosmievam aby otvorila pusu - uz ked je to dnu tak nevypluva

seagull2404
22. feb 2011

@katulkaaaaaa 🙂 no, ja som to skusila prvy krat dnes, ale na desiatu sme mali hrusku a jablko, tak to asi bude ok 🙂
@kahlan1 aj my tak, ale niekedy je bez protestov, najma ovocie, ja som asi debil

kahlan1
22. feb 2011

@seagull2404 mozno nema stravene predchadzajuce jedlo

memory97
22. feb 2011

@seagull2404 ahoj, co sa tyka ryze, tiez uz maly dostal ryzu a velmi mu chutila. Tiez som si vsimla, ze ked toho spapka dost, tak zavrie ustocka, ale uz ho nenutim. Presne toto iste sa mu stane, akonahle zavrie usta a ja mu dam este par lyziciek o chvilku je to vonku. Toto je iba moj nazor, ze maju plne bruska a preto sa im to stane a dalsie, co som si vsimla, ked je tam ryza v celku, ale nejaky kusok hocicocoho uplne makke (napr.: hami kuracie s ryzou alebo hipp), tak akonahle mu ryza zabehne, vsetko ide z bruska vonku. Vo stvrtok ideme na poradnu, chcem sa opytat, ci je to normalne, mne to nepripada, aby za kazdym kuskom, ked mu zabehne alebo hltavo papka, ze to vyvrati... si v prvom rade mamina a maminu trapi, ked vidi, ze jej babatko vracia, nieco mu je, je to normalne a ziadna hysteria 😉

memory97
22. feb 2011

@kahlan1 veru nie som, ale nechcem to tu verejne pisat...

@katulkaaaaaa jeeeej tak toto choditko si pamatam, i my sme take mali🙂 ktovie, kde skoncilo🙂

@katulkaaaaaa ja by som este dodala, ze nie kasa, ale MM 😀 😀 😝

memory97
22. feb 2011

@eis4 😀 😀 😀

@kahlan1 mozes vyskusat, alebo radsej tvoja polovicka. Staci ju chytit pod pazusky a skusit ju dvihat hore a dolu, aby sa dotkla zeme a uvidis. Maly to tiez nerobil, ale uz zacina, ked ho takto dviham 😉

@katulkaaaaaa ak si myslela masko, tak to by malo byt 6xza tyzden a 1x do tyzdna zltok. ja to veru tak nedodrziavam🙂
my zltok nelubime...

kahlan1
22. feb 2011

@memory97 som skusala dnes na chvilu ze co bude robit pri dotyku so zemou tak nic alebo cih skrcila pod seba 🙂

seagull2404
22. feb 2011

@memory97 jj, to viem, ale my iba ochutname a uz mame zavrete ustocka ☹ ked zabehne, tak sa to stava aj nam, strasne kasle, az ma ocka cervene ☹ inak, ja som dnes otvorila hami jahnacie so zeleninou, ze skusim, a mala na mna pozrela tak vycitavo, ze co jej to davam a ked som to ochutnala, hned to letelo do kosa, na zlozeni bolo napisane, ze je tam aj jablko!! 😠 ako dvihat? asi som nepochopila, som dnes akosi mimo 😖

kahlan1
22. feb 2011

@seagull2404 moja hami aj hipp lubi 🙂

lydulka
22. feb 2011

@kahlan1 no vidis. 🙂 super..

evanns
22. feb 2011

@eis4 dik 😉

@katulkaaaaaa perfektne choditko a maly Simonko prekrasny 🙂

a som o 220 evry lahsia a Natasha ma novu autosedacku 🙂 prikladam foto z netu, nasa je este nerozbalena 😉

evanns
22. feb 2011

@seagull2404 a nasa zas zboznuje kombinaciu zelenina, masko, jabloko 😀 aj to kupene co je myslim od hami zelenina, kuracie a jabcko...sa ide roztrhnut za tym 😀

memory97
22. feb 2011

@kahlan1 ano,presne to robia zo zaciatku, ale casom sa zaprie nozickami🙂

@seagull2404 ja pri tom sedim na zemi, rozkrocis nohy a malu chytis pod pazusky a skusas ju dvihat hore dolu, akoby si s nou robila zabku a pritom sa odraza nozickami od zeme. Mozes to robit aj na sedacke, alebo na stole, ze mala sa bude dotykat iba nozickami. Dufam, ze som to moc nenapisala komplikovane, ja rada veci komplikujem🙂
Tak toto som u hami nenasla, ale ja vacsinou kupujem iba hippky, hami som minule kupila a maly to velmi nechcel... on je skor na kuracinku🙂 Mne zatial vsetko z tych prikrmov chutilo 😀 😀 😝

@evanns napises mi typ sedacky, uz pozerame aj my, lebo malemu budu o chvilku z vajicka trcat nozicky🙂

evanns
22. feb 2011

@memory97 romer king plus 😉

memory97
22. feb 2011

@evanns idem kuknut🙂 tie ceny su inac hrozne, co som letmo zbehla...

memory97
22. feb 2011

@evanns porad mi, kde su teraz dobre obchodiky pre deticky,ci v centre mesta alebo niekde v tych velkych supermarketoch. Pojdeme domov a chcela by som ist nieco popozerat, mozno aj sedacku kupime, len som uz veeeelmi dlho v KE nebola... a isto sa obchody pomenili.-)

memory97
22. feb 2011

@evanns tie sedacky sa daju dat i do lezatej polohy? pozri aku vyrabaju, akurat pre nas Römer KING plus David 🙂

seagull2404
22. feb 2011

@memory97 a aku ma mat vychodiskovu poluhu drobcek? ja som skusila
@evanns @kahlan1 @memory97 ja som dala kupenu prvy krat a neviem, ci este niekedy dam, mne to aj smrdelo, mozno som len trafila na zlu kombinaciu, ine som neskusala, tak neviem; prikladam foto
videla som, ze maju aj s cestovinami, uz ste to skusali?

evanns
22. feb 2011

@memory97 heh dobra je ze akurat pre vas 😀 ...do uplne lezatej polohy az nie ale tak pololezato....myslim ze niekto tu ma tiez king plus ale tu kravickovu verziu 😒

teraz naj obchody su maderna v barci na juznej triede a ak chces romer autosedacku tak v all toys v optime 😉

evanns
22. feb 2011

@seagull2404 my tuto s dusenou jahnacinou capeme bez problemov 😀

kahlan1
22. feb 2011

@seagull2404 aj my ju lubime

seagull2404
22. feb 2011

@evanns 🙂 no, tak by som ejj mala asi dat este sancu 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre