♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
24. feb 2011

koneeeeeeeeeecne sa zasa otacame na brusko 😀

evanns
24. feb 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze spalnove pohyby 😀

seagull2404
24. feb 2011

@mirmaj 🙂 vy uz stojite na štyroch, jeeej, ste sikovni, my sme sa otocili na chrbatik z bruska len jeden den a uz zas nic

eis4
24. feb 2011

@akika722 kráááásny myšiačikovia 😉
@kahlan1 no tak toto sa nám nemože stať 😀 zlatá 😀 musela byť velmi unavená 🙂
@seagull2404 nám pomáha bepanten ked sa zaparí

seagull2404
24. feb 2011

@eis4 dakujem 😉

kahlan1
24. feb 2011

@seagull2404 my sa este z bruska na chrbatik neotacame vobec ale som rada ze sa zasa zacala tocit na brusko teraz uz druhykrat ale sa tak jeduje ze az lebo nedotiahne na hracky tak raz bol naznak nozky pod brusko ale skoncilo to jedmi 😀 😀

@eis4 to hej bola 😀 😀

akika722
24. feb 2011

@eis4 diikyyy

kt.ste Alenka? 😅

kahlan1
24. feb 2011

@akika722 jaaaaaaaaaa

seagull2404
24. feb 2011

@kahlan1 tak mne sa zda, ze z chrbatika na brusko nas caka este dlha cesta, ale ma stve, ze sa prestala tocit z bruska na chrbatik, a ked jej trosinku pomaham, vidim, ze sa presne uklada do tej polohy na pretocenie, ale sama nie, len zabori hlavu do podlozky a celu ju oslintava a mrmci pritom az je to na nevydrzanie 😀

kahlan1
24. feb 2011

@seagull2404 no aj my tak skloni hlavu a jedy ale neotoci sa ale vzdy ju nechavam nech sa pozlosti kym pomoze ci to predsa len neskusi aj sama

seagull2404
24. feb 2011

@kahlan1 to aj ja, ale dlho nevydrzim, tie babatka maju neskutocne vyvynute nastroje, ako donutit rodicov robit to, co oni chcu 🙂 uz sme hore, ideme papat, tak zatial pa pa

eis4
24. feb 2011

teraz mi odpísal gyn. ja som mu napísala toto:pred mesiacom som začala brať antikoncepciu cerazette.hovorili ste že
budem od nich špiniť ale ja už skoro 2 týždne krvácam,je to skor
ako slabšia menštruácia.chcela by som sa spýtať či ich možem
vysadiť.prísť neviem,lebo nemám kam dať malu tak aspon takto cez
mail.dakujem za odpoved.
on odpísal:Dobry deň.
To, čo popisujete, je sprievodný znak užívania Cerazette.
Pokiasl chcete byt chranena, tak pokračujte v užívaní tohto lieku pravidelne. Behom kojenia nemáte inu volbu/pokial neuvažujeme o IUS-Mirena/. Toto krvacanie sa zvykne zoslabit a až zastavit.
Gynekologickú kontrolu t.č. nevyžadujete.

no mne sa to nezdá 😒 a čo je tá skratka t.č. v poslednej vete? asi som dnes vytretá 😀

kahlan1
24. feb 2011

@eis4 to je toho času

akika722
24. feb 2011

@kahlan1 😉

kvietok121
24. feb 2011

@evanns dakujeeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeeeeeeeee

evanns
24. feb 2011

a kde nasa mali vydrzi chvilu sama 😝 a flasa je naj zabava poslednych dni 😖

eis4
24. feb 2011

@kahlan1 😀 😀 😀 😀 dík

majka35
24. feb 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 toto presne robila barborka a fakt aj mne to pripomínalo "spálňové pohyby" ... super si to nazvala

eis4
24. feb 2011

@evanns 🙂 🙂 aj našu zaujíma všetko okrem jej hračiek 😀

majka35
24. feb 2011

@evanns moja zlatá ... ja som moju dala do prádelníka podobného tvaru, no ona tam nechela byť ... a natashka vidím, že je spokojná všade tam, kde ju položíš 😅

evanns
24. feb 2011

este s babikou sa obcas pohra...no...aby som jej nekrivdila 😉

evanns
24. feb 2011

@majka35 hej moja, Natasha ma tu vzacnu vlastnost 😲

evanns
24. feb 2011

inak baby zacinam malej davat permanentne celenku lebo sa mi zda ze jej zacinaju dost odstavat uska 😲

majka35
24. feb 2011

@evanns myslíš, že to pomôže? terezka je tiež ušatenko malinkaté a neviem, či to mám riešiť ... čelenku máme, ale ešte dávnejšie som počula, že detičky by nemali nosiť čelenku, ešte nemajú tak vyvinutú, tvrdú lebku, mohlo by im to vraj poškodiť ... tak neviem 😕

kahlan1
24. feb 2011

@evanns krásna je a celenka jej velmi pasuje kde ste ju kupili? ja by osm chcela tiez taku pre Anetku

majka35
24. feb 2011

@evanns no krásne sa hrá a najviac sa mi páči posledná fotka 😀 malý tigrík ... všeeetko do pusy

hej a kedy kaveja?? haaaa???

evanns
24. feb 2011

@majka35 praveze neviem ci pomoze...som sa pytala pediatricky a ona ze skuste celenkou, ze niektore maminky aj prilepuju uska k hlavicke 😲 😲 😲 a ja ze cooo???? neeeeee....ale celenka je iba taka latkova a natasha ani neciti podla mna ze ju ma lebo si ju nestrhava, na rozdiel od ciapky 😒 Ale svagrina mi povedala, ze mam nechat tak, ze jej potom urobi korekciu usiek (robi v centre krasy) 😀 😀 😀

evanns
24. feb 2011

@kahlan1 v H&M 😉
@majka35 haaaa....kaveju dohodneme zitra, kem mm donesie rozpis sluzieb na marec, nech je to na sto pro 😉

majka35
24. feb 2011

@evanns hej? v centre krásy? a mne by nepomohla omladnúť? 😀 😀 😀

evanns
24. feb 2011

@majka35 😀 😀 😀 pani zlata Vam netreba!!!! 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre